Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αχ αυτο λεω και εγω μποτσακι μου.....μακαρι να ειναι καλα το μωρακι μου οταν θα παμε να το δουμε!και ολα να ειναι οκ!

καλα αυτη την ανησυχια μποτσακι μου,θα την εχουμε μεχρι που θα γεννησουμε και μετα θα εχουμε αλλες ανησυχιες!!!!!;);););)

τι να κανουμε....ετσι ειναι οι μανουλες...!!!

μποτσακι καφε πινεις?????

εγω οχι!!!φοβαμαι να πιω να σου πω την αληθεια!!!![/QU

Ναι,ετσι ειναι!!!Τι να κανουμε θα περιμενουμε!!

Εσυ ποτε πας στον γιατρο patousitsa μου??Τελικα θα κανεις κι αλλη αυχενικη??Η θα περιμενεις την β'επιπεδου!??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

άμε όλο το ζουζουνι μου.......σε λίγο θα τον ζυγισω να δω πήρε τπτ ????

χαχαχαχαχαχαχααχαχαχ!!!!!!

ε,κατι θα πηρε μετα το φαγητο!!!!!!!!!!

γενικα περνει βαρος ο μπεμπης?????

της κολλτης μου,ο μπεμπης της τρωωει τρωει κιλα δεν περνει!!!!το δινει σε υψος!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτο λεω και εγω μποτσακι μου.....μακαρι να ειναι καλα το μωρακι μου οταν θα παμε να το δουμε!και ολα να ειναι οκ!

καλα αυτη την ανησυχια μποτσακι μου,θα την εχουμε μεχρι που θα γεννησουμε και μετα θα εχουμε αλλες ανησυχιες!!!!!;);););)

τι να κανουμε....ετσι ειναι οι μανουλες...!!!

μποτσακι καφε πινεις?????

εγω οχι!!!φοβαμαι να πιω να σου πω την αληθεια!!!!

Καφε πινω μια φορα στο τοσο φρεντο εσπρεσο στο σπιτι μια ελαφρια κουταλιτσα κι οταν ειμαστε εξω,πινω ντε καφεινε!!Ο γιατρος μου ειπε μακρια απο νες!

Μωρε patousitsa βρηκα τικερακι και δεν μποτω να το μεταφερω με τιποτα σε μενα!!!Βοηθειααααααα!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτο λεω και εγω μποτσακι μου.....μακαρι να ειναι καλα το μωρακι μου οταν θα παμε να το δουμε!και ολα να ειναι οκ!

καλα αυτη την ανησυχια μποτσακι μου,θα την εχουμε μεχρι που θα γεννησουμε και μετα θα εχουμε αλλες ανησυχιες!!!!!;);););)

τι να κανουμε....ετσι ειναι οι μανουλες...!!!

μποτσακι καφε πινεις?????

εγω οχι!!!φοβαμαι να πιω να σου πω την αληθεια!!!![/QU

Ναι,ετσι ειναι!!!Τι να κανουμε θα περιμενουμε!!

Εσυ ποτε πας στον γιατρο patousitsa μου??Τελικα θα κανεις κι αλλη αυχενικη??Η θα περιμενεις την β'επιπεδου!??

μποτσακι μου,δεν θα κανω δευτερη αυχενικη.αφου τα αποτελεσματα ειναι οκ.εχω ηρεμησει αρκετα αυτες της μερες!

απλα τωρα τι θα κανω:θα παω στο ραντεβου που μου εκλεισαν στο ρεα στις 20 του μηνα,για να το ξαναδει το μικρο!αν ειναι ολα οκ τοτε θα ειμαι τρισευτυχησμενη!!!!!!!!

αν δεν εχει ρινικο οστο το μικρο μου....τοτε δεν ξερω...ισως μου πει ο γιατρος να κανω αμνιο....!

ο γιατρος μου βεβαια μου ειπε,ειμαστε οκ,και δεν χρειαομαστε αμνιο οταν του δωσα της τρισωμιες....υπομονη μεχρι της 20 του μηνα τωρα........


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια επιασε βροχη!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

απλα να ξερετε.........αν αργησω να σας απαντησω θα ειναι επειδη θα εχουμε διακοπη ρευματος!!!!!

με το παραμικρο εχουμε διακοπη!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μποτσακι μου,δεν θα κανω δευτερη αυχενικη.αφου τα αποτελεσματα ειναι οκ.εχω ηρεμησει αρκετα αυτες της μερες!

απλα τωρα τι θα κανω:θα παω στο ραντεβου που μου εκλεισαν στο ρεα στις 20 του μηνα,για να το ξαναδει το μικρο!αν ειναι ολα οκ τοτε θα ειμαι τρισευτυχησμενη!!!!!!!!

αν δεν εχει ρινικο οστο το μικρο μου....τοτε δεν ξερω...ισως μου πει ο γιατρος να κανω αμνιο....!

ο γιατρος μου βεβαια μου ειπε,ειμαστε οκ,και δεν χρειαομαστε αμνιο οταν του δωσα της τρισωμιες....υπομονη μεχρι της 20 του μηνα τωρα........

Οκ.Καλυτερα ετσι!!Μην μπαινεις σε αλλο τρυπακι!!!Ενα ενα κι ολα θα πανε τελεια!!!Αντε εσυ θα το δεις πριν απο μενα!!!

Αντε βρεχει????Εδω δεν εχει πιασει ακομα μωρεεεεε!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καφε πινω μια φορα στο τοσο φρεντο εσπρεσο στο σπιτι μια ελαφρια κουταλιτσα κι οταν ειμαστε εξω,πινω ντε καφεινε!!Ο γιατρος μου ειπε μακρια απο νες!

Μωρε patousitsa βρηκα τικερακι και δεν μποτω να το μεταφερω με τιποτα σε μενα!!!Βοηθειααααααα!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

αααααααα!!!δεν ειναι τιποτα!!!!!!!!!λοιπον ακου.αφου βρηκες το τικερακι που σου αρεσει,θα το σκαναρεις με μπλε φοντο!ξερεις!αριστερο κλικ και το σερνεις....και πατας δεξι κλικ και πατας αντιγραφη!!!!μετα εχεσαι στο φορουμ μας και πας μετα πανω δεξια που λεει βοηθηματα και διαλεγεις εκει που λεει επεξεργασια υπογραφης!

το πατας και σου βγαζει ενα πλαισιο μεγαλο!

εκει που αναβοσβηνει η καθετη γραμμη πατας δεξι κλικ!(πανω στη γραμμη δλδ δεξι κλικ!)και σου βγαζει κατι γραμματα.εκει αδιαφορεις!!!!(χιχιχιχιχιχιχιχι)

και κατω κατω εχει 2 κουτακια!

εσυ θα πατησεις εκει που λεει αποθηκευση υπογραφης....!!!

και εισαι ετοιμη!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΣ:'' ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ 1 ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ ΕΠΙΚΟΛΗΣΗ''


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Οκ.Καλυτερα ετσι!!Μην μπαινεις σε αλλο τρυπακι!!!Ενα ενα κι ολα θα πανε τελεια!!!Αντε εσυ θα το δεις πριν απο μενα!!!

Αντε βρεχει????Εδω δεν εχει πιασει ακομα μωρεεεεε!!!!

ναι αυτο λεω και εγω μποτσακι μου....μην μπω σε αλλο τρυπακι...αφου βγηκαν καλα τα αποτελεσματα!

τωρα στην εξεταση θα δουμε......ειναι αγχος ομως μποτσακι μου...ποτε θα ηρεμησω η γυναικα????μου λες?????

να απολαυσω την εγκυμοσυνη μου????:confused::confused::confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχααχαχαχ!!!!!!

ε,κατι θα πηρε μετα το φαγητο!!!!!!!!!!

γενικα περνει βαρος ο μπεμπης?????

της κολλτης μου,ο μπεμπης της τρωωει τρωει κιλα δεν περνει!!!!το δινει σε υψος!

ε κάτι περνει αλλά κ μένα πιο πολύ σε ύψος το παίρνει......θα δούμε .....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ε κάτι περνει αλλά κ μένα πιο πολύ σε ύψος το παίρνει......θα δούμε .....

Εμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!αγοριαααα!!!!:D:D:D:D:D

σε υψος το δινουν!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακιαααααααα μου καλησπερααααααα.....

Τι κανετε???????????

Ηρθαμεεεεεεεεε......η φουρτουνομαριαννα ειναι μια χαραααααα...εκλεισε η τρυπουλα και τωρα θα μας ξαναδει ο γιατρος οταν γινουμε μαθητριες!!!!!!!!

Πηγαμε στο γιατρο, μετα ο μπαμπας μας πηγε στα jumbo και μετα πηγαμε για φαγητο σε ενα ωραιο γυραδικο στο ωραιοκαστρο.......και πριν λιγο γυρισαμε!!!!!!

Χαρουμενοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.............που ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστουμε για τη στηριξη και την αγαπη σας......!!!!!!!!!!!!!!

(Να ξερετε οτι πηγαμε με αυτες......στο γιατρο)!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααα μου καλησπερααααααα.....

Τι κανετε???????????

Ηρθαμεεεεεεεεε......η φουρτουνομαριαννα ειναι μια χαραααααα...εκλεισε η τρυπουλα και τωρα θα μας ξαναδει ο γιατρος οταν γινουμε μαθητριες!!!!!!!!

Πηγαμε στο γιατρο, μετα ο μπαμπας μας πηγε στα jumbo και μετα πηγαμε για φαγητο σε ενα ωραιο γυραδικο στο ωραιοκαστρο.......και πριν λιγο γυρισαμε!!!!!!

Χαρουμενοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.............που ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστουμε για τη στηριξη και την αγαπη σας......!!!!!!!!!!!!!!

(Να ξερετε οτι πηγαμε με αυτες......στο γιατρο)!!!!!!!!!

Ααααααααααααααααααα!!!!!!!Καλως τα κοριτσακια μας!!!Δυναμη το Μαριαννακι!!!Οχι παιζουμε!!!!Μπραβο Κοαλακι μου ειμασταν σιγουρες οτι ολα θα πανε τελεια!!!Δεν μασαει το Μαριαννακι!!!!!χιχιχιχιχιχχι!!:P:p:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααα μου καλησπερααααααα.....

Τι κανετε???????????

Ηρθαμεεεεεεεεε......η φουρτουνομαριαννα ειναι μια χαραααααα...εκλεισε η τρυπουλα και τωρα θα μας ξαναδει ο γιατρος οταν γινουμε μαθητριες!!!!!!!!

Πηγαμε στο γιατρο, μετα ο μπαμπας μας πηγε στα jumbo και μετα πηγαμε για φαγητο σε ενα ωραιο γυραδικο στο ωραιοκαστρο.......και πριν λιγο γυρισαμε!!!!!!

Χαρουμενοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.............που ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστουμε για τη στηριξη και την αγαπη σας......!!!!!!!!!!!!!!

(Να ξερετε οτι πηγαμε με αυτες......στο γιατρο)!!!!!!!!!

ααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελεια κοαλακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!!!!ολα τελεια ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!

συγκινηθηκααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο το κοριτσι μας!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Φτουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!Δεν το βλεπω να εμφανιζεται το τικερακι μου!!!!Αμαααααααααν!!!!!!!Γκρρρρρρρρρρρρ!!!!

σωστα το εκανες μποτσακι μου,απλα καποια δεν φαινονται!!!!!εχει 2 πλαισια που μπορεις να τα σκαναρεις με μπλε???? η ενα???????

τωρα γιαν το βγαλεις αυτο,πρεπει να το σβησεις ολο αυτο που εχεις στο πλαισιο και πατα παλι κατω εκει!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...