Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλυτερα εννοουσα γιατι θα δεις πιο γρηγορα το μωρακι σου......

Η αυχενικη δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενας υπερηχος.....οποτε λογικα με τον υπερηχο που θα κανει......θα δει υγρο αυχενα και επειτα ρινικο οστο......!!!!!!!!!

Θα κανει και τις μετρησεις και ολα μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!

ολα απ την αρχη λες να μου τα κανει...???λες να δωσω και αιμα????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλυτερα εννοουσα γιατι θα δεις πιο γρηγορα το μωρακι σου......

Η αυχενικη δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενας υπερηχος.....οποτε λογικα με τον υπερηχο που θα κανει......θα δει υγρο αυχενα και επειτα ρινικο οστο......!!!!!!!!!

Θα κανει και τις μετρησεις και ολα μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγω συμφωνω οτι ειναι καλυτερα!!!!!!

Καταρχην θα γλυτωσεις το αγχος πολλων ημερων που θα ειχες μεχρι τις 20!!!Ενω τωρα πριν καλα καλα το συνειδητοποιησεις θα πας και τελος!!!

Μεχρι να το σκεφτεις να ετοιμαστεις να φας να πουμε καμια κουταμαρα,τσουπ!!!Περασε η μερα!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχθες και σημερα εμαθα για 2 εγκυμοσυνες και τρελαθηκα απο τη χαρα μου, μια της ξαδερφης μου και μια φιλης και κουμπαρας ταυτοχρονα....!!!!!!!

Γεμιζουμε μωρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

ολα απ την αρχη λες να μου τα κανει...???λες να δωσω και αιμα????

Οχι πουλακι μου γιατι να δωσεις αιμα????? μονο τον υπερηχο θα σου κανει....απλα εννουσα οτι στα πλαισια του υπερηχου για να τον ολοκληρωσει μιας πουδιαρκει πολυ λογο εχω την εντυπωση οτι ια ξεκινησει απο την αρχη....αυχενα και μετα μυτουλα...εκτος και αν σου πει αμεσως ωπ να τη η μυτουλα και δεν δει υγρο αυχενα αν στο ειδε την προηγουμενη φορα....επειδη δεν ξερω τι ειδε γιαυτο το ειπα....μην παρεξηγηθω!!!!!! Ουτε ηθελα να σε αγχωσω.....!!!!! Προς θεου!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχθες και σημερα εμαθα για 2 εγκυμοσυνες και τρελαθηκα απο τη χαρα μου, μια της ξαδερφης μου και μια φιλης και κουμπαρας ταυτοχρονα....!!!!!!!

Γεμιζουμε μωρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!

Συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!

Ερχονται πολλα μωρακια στην παρεα!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!Ειμαστε γουρλουδες!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι πουλακι μου γιατι να δωσεις αιμα????? μονο τον υπερηχο θα σου κανει....απλα εννουσα οτι στα πλαισια του υπερηχου για να τον ολοκληρωσει μιας πουδιαρκει πολυ λογο εχω την εντυπωση οτι ια ξεκινησει απο την αρχη....αυχενα και μετα μυτουλα...εκτος και αν σου πει αμεσως ωπ να τη η μυτουλα και δεν δει υγρο αυχενα αν στο ειδε την προηγουμενη φορα....επειδη δεν ξερω τι ειδε γιαυτο το ειπα....μην παρεξηγηθω!!!!!! Ουτε ηθελα να σε αγχωσω.....!!!!! Προς θεου!!!!!!!!!

αντε βρε!!!σιγα μη σε παρεξηγησω!!!!!;););););););)

Κατσε να παρω τη μαια να μου τα πει αναλυτικα!οκ?:D:D:D:D

και σας λεω!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου εγω παω μια βολτιτσα μεχρι την φιλη μου,να χαζεψω και θα σας δω μετα!!!patousitsa εμεις σιγουρα θα συναντηθουμε αλλα και με ολες πιστευω γιατι θα γυρισω πριν τις 12!!!!Φιλακια σε ολες!!!!!!!!

Μαααααααααααατς!!!!!!!!!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυτς!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Οκ.....καλα να περασεις....στη φιλη σου!!!!!

Πατουσιτσα πηρες ντεντεφωνο.???????????

κοαλακι μου δεν εχει σημα!!!!!!!!θα ξαναπαρω σε λιγακι!!!!!!!!!;);););););)

θα σας πω τι μου ειπε!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ενταξει!!!!τελικα θα την κανω στις 20 του μηνα την εξεταση!μου ειπε θα δει μονο ρινικο οστο!

μου ειπε η μαια οτι της εχει ξανατυχει και σε αλλη κοπελα να μην εχει φανει!

ειναι αναλογως λεει και η ανατομια του μωρου!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

επισης κοριτσια τη ρωτησα μηπως ηταν νωρις που εκανα την αυχενικη γι αυτο και δεν φανηκε το ρινικο οστο και μου λεει οτι δεν ητανε νωρις!

απλα ειναι και στην ανατομια του μωρου!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


επισης κοριτσια τη ρωτησα μηπως ηταν νωρις που εκανα την αυχενικη γι αυτο και δεν φανηκε το ρινικο οστο και μου λεει οτι δεν ητανε νωρις!

απλα ειναι και στην ανατομια του μωρου!

Οκ.....τοτε,!!!!! Να δειτε ρινικο οστο και ολα θα ειναι καλα.......


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Νερα'ι'δουλες μου!!!!!!!!!!Τι κανετε?????Οντως patousitsa Mου πρεπει να εχει χρονοκαθυστερηση τουτο εδω!!!!Εγραψα ενα κατεβατο να σας χαιρετησω ολες και δεν το εστειλε ποτε!!!!!!Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil:Κι εγω στις 3 ξυπνησ αλλος ανθρωπος ευτυχως!!!!Μου εφυγε και το πρησιμο κι ο πονος κι ολα!!!Απ'οτι καταλαβα πρεπει να με επιασε επειδη ειχα 3 μερες λογω συγκυριων να φαω λαχανικο η σαλατικο!!!Τωρα ειμαι κομπλε!!Στεναχωρηθηκα η μαυρουλα μηπως εχω κανει ζημια στο μωρακι μου με τοσο πονο!!!Αλλα απ'οσο ξερω το εντερο δεν επηρεαζει το εμβρυο!!!:P:p:pΜαρκελα μου ελπιζω να εισαι καλα κι εσυ και το μωρακι σου!!!Εμ,γιατι νομιζεις οτι αγανακτησε ο κυρ-συντονιστης και μας κυνηγησε και πεθανε η Αγορομαμυ στα γελια κι εμεις συγχιστηκαμε???Κατι σελιδες γεμιζαμε κι απο κει!!!χαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!:P:p:p:pΑγορομαμυ μου τι κανει το σπορακι σου?Στην απο κει Πελοπον. τι γινεται??Γιατι στην απο'δω θα ριξει πολυ καρεκλα!!!:|:neutral::|Κοαλακι μου ολα καλα θα πανε με το φουρτουνακι μας!!!Καλο ταξιδι να εχετε!!Σε περιμενουμε!!:P:p:p:p:pΘαλειτσα μου κι αλλο δοντακι το ζουζουνι σου??Νωρις νωρις στα κοψιδια ο κυριος!!!:P:p:pYola μου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε ειμαστε ολες κοντα σου!!!Εγω με την patousitsa την καναμε!!!Αντε κι εσυ για να προχωρησουμε ολες μαζι!!!;););)

καλησπερα μποτσακι και στις υπολοιπες!! μια χαρα ειμαστε εμεις, ευτυχως ειχε πολυ καλο καιρο και την βγαλαμε στην παραλια να κοιταμε τον μπαμπα μας να κανει windsurf! κι εσυ Πελοποννησο πιανεις?? χαιρομαι που εισαι καλα σημερα... οι υπολοιπες κοριτσουδες τι κανετε? καλε η Sophia θα μας βρει? την ειδοποιησε κανεις??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααα μου καλησπερααααααα.....

Τι κανετε???????????

Ηρθαμεεεεεεεεε......η φουρτουνομαριαννα ειναι μια χαραααααα...εκλεισε η τρυπουλα και τωρα θα μας ξαναδει ο γιατρος οταν γινουμε μαθητριες!!!!!!!!

Πηγαμε στο γιατρο, μετα ο μπαμπας μας πηγε στα jumbo και μετα πηγαμε για φαγητο σε ενα ωραιο γυραδικο στο ωραιοκαστρο.......και πριν λιγο γυρισαμε!!!!!!

Χαρουμενοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.............που ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστουμε για τη στηριξη και την αγαπη σας......!!!!!!!!!!!!!!

(Να ξερετε οτι πηγαμε με αυτες......στο γιατρο)!!!!!!!!!

μπραβο συμπεθερουλα μου, σας ειχα το νου μου ολη μερα!! χαιρομαι που ολα πηγαν καλα και περασατε και ομορφα!! να μου το φιλησεις πολυ πολυ το κοριτσακι σου!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ.....τοτε,!!!!! Να δειτε ρινικο οστο και ολα θα ειναι καλα.......

τη ρωτησα βασικα,με τετοια ποσοστα λογικα δεν θα φανει το ρινικο οστο...????και μου λεει τωρα τι να σου πω......δεν ξερω.....!!!!

ειναι αναλογα η ανατομια!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

τη ρωτησα βασικα,με τετοια ποσοστα λογικα δεν θα φανει το ρινικο οστο...????και μου λεει τωρα τι να σου πω......δεν ξερω.....!!!!

ειναι αναλογα η ανατομια!

Μη στεναχωριεσαι κοριτσακι μου.....ολα καλα θα ειναι....θα το δεις!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...