Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Αμαααααααααν!!!!!!!!!!!!Εγω εχω παρει ηδη 7 και ειμαι στην 14η εβδομαδα χωρις να τρωω γλυκα λιπαρα και αλλα τετοια!!!!Ειχα το θεματακι με τον θυρ. εκοψα το τσιγαρο σταματησα και τη δουλεια και νατα!!!!Τωρα ομως ξεκινησα περπατημα κανονικα και θα επανελθω!!!!Αφου δεν μπορω να το παλεψω το παλιοτικρερακι μπερδευομαι!!!Να μου πειτε πως το βαζετε!!!

Κοίτα κουράζομαι πολύ όλη μέρα και τρώω 6 γεύματα όπως όταν έκανα δίαιτα. Γλυκά μόνο σε εξαιρετική περίπτωση και αυτό μια κουταλιά για την γεύση, πρωινό με βρώμη, αμύγδαλα με πράσινο τσάι και φρούτα. Το βασικότερο, το κυρίως γεύμα μου είναι στις 1330 το μεσημέρι. Πολύυυυ νωρίς για σένα. Ανυπομονώ να αρχίσω τα μπάνια γιατί έκοψα ξαφνικά το πιλάτες και μου έχει στοιχίσει. Είναι και ο σωματότυπος. Εγώ είμαι αφρατούλα και απαγορεύεται να βάλω κιλά ενώ οι αδύνατες έχουν περιθώρια.

Πήγαινε στο τικεράκι μου μπες σε αυτό το site και διάλεξε το δικό σου. Μετά κάνεις copy το url που θα σου δώσει, πάς στο προφίλ σου και το κάνεις paste στην υπογραφή σου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πατουσίτσα προσπαθώ να μην σκέφτομαι πως είναι αύριο. Όταν ξαπλώσω εκεί θα το συνειδητοποιήσω μου φαίνεται. Έχεις κάνει καθόλου κοιλίτσα; Γιατί εγώ αυτή την εβδομάδα νοιώθω πως με κοιτάνε όλοι εκεί και δεν το έχω πει ακόμα στην δουλειά.

μην αγχωνεσαι yola μου!!!!!!!!!!!ολα θα ειναι τελειαααααα!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

κοιλιτσα εχω κανει yola μου!!!!και εμενα ολοι στην κοιλιτσα με κοιτανε και δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν ακομη!φαντασου!!!!

μαλλον μας μυριζουν απο μακρια!!!!!!τι να πω........!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

yola μου γενικά ναι είμαι ευχαριστημένη!!!!έχει κ ωραίο φαγητό!!!!!!

παρουσίτσα μου καλά είμαστε ναι στο μητέρα γεννησα .

εσείς καλά????????

αχ και εγω τωρα εφαγα και εσκασα...........ουφφφφ!!!!περνω βαθιες αναπνοες....!!!!

μωρε στο μητερα μου αρεσει και εμενα να σου πω την αληθεια!!!

αλλα το ρεα το εχω κοντα...το μητερα ιασω μαακρια....

καλα θα δω μεχρι τοτε.....

αλλα φενικα ψηφιζω μητερα!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα κουράζομαι πολύ όλη μέρα και τρώω 6 γεύματα όπως όταν έκανα δίαιτα. Γλυκά μόνο σε εξαιρετική περίπτωση και αυτό μια κουταλιά για την γεύση, πρωινό με βρώμη, αμύγδαλα με πράσινο τσάι και φρούτα. Το βασικότερο, το κυρίως γεύμα μου είναι στις 1330 το μεσημέρι. Πολύυυυ νωρίς για σένα. Ανυπομονώ να αρχίσω τα μπάνια γιατί έκοψα ξαφνικά το πιλάτες και μου έχει στοιχίσει. Είναι και ο σωματότυπος. Εγώ είμαι αφρατούλα και απαγορεύεται να βάλω κιλά ενώ οι αδύνατες έχουν περιθώρια.

Πήγαινε στο τικεράκι μου μπες σε αυτό το site και διάλεξε το δικό σου. Μετά κάνεις copy το url που θα σου δώσει, πάς στο προφίλ σου και το κάνεις paste στην υπογραφή σου.

Εγω πλεον δεν κουραζομαι γιατι εχω παρει αδεια μεχρι να γεννησω κι ολο καθομαι,ομως μου εχει κανει μπλοκαρισμα ο θυρ. απο πριν και ειχα αρχισει διατροφη μολις τον ρυθμισα και με τ που ξεκιναω να χανω τα πρωτα δυο εμεινα εγκυος!!Ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου συν εξι απο τα κανονικα μου!!!Κι εμενα το σωματοτυπο μου ειναι γεματο αφρατουλικο δεν ειμαι αδυνατη ουτε και παχια!!!Ξερω οτι θα τα χασω μετα αλλα δεν θελω να ξεφυγω πολυ,και για μενα και για το μωρο!!!Μπανια δεν τορισκαρω ενα δυο αν κανω κι αυτο σε μεγαλη απελπισια!!!Ομως με το περπατημα βλεπω να αλαζει το σωμα μου!!Γιατι λογω εγκυμοσυνης αρχιζει και ανοιγει κιολας!!Ασ πανε ολα καλα Yola μου κι ολα θα γινουν!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!καλως το!!!!αλα εισαι??????ο μπεμπακος σου καλα ειναι???????

εμεις καλα ειμαστε!!!!φαγαμε ακι γλαρωνουμε......

το παει για βροχουλα!!!!αντε να ριξει βροχη να μυρισω χωμααα!!!!!!!!τρελαινομαι!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ και εγω τωρα εφαγα και εσκασα...........ουφφφφ!!!!περνω βαθιες αναπνοες....!!!!

μωρε στο μητερα μου αρεσει και εμενα να σου πω την αληθεια!!!

αλλα το ρεα το εχω κοντα...το μητερα ιασω μαακρια....

καλα θα δω μεχρι τοτε.....

αλλα φενικα ψηφιζω μητερα!

Εμενα patousitsa μου αρεσε πολυ το Λητω γιατι εχουν γεννησει εκει πολλες δικες μου κι εχω παει αρκετες φορες και πηγα και στην αποξεση και εμεινα πολυ ευχαριστημενη και καθαρο και το πρωσοπικο ευγενικο!!!Τις προαλλες που εκανα την αυχενικη στο Ρεα μου αρεσε!!Και μου αρεσουν πολυ και τα δωματια!!!Οπου και να πας βασικα ξενοδοχειο πληρωνεις αλλα τι να κανουμε που θελουμε τους γιατρους μας!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!καλως το!!!!αλα εισαι??????ο μπεμπακος σου καλα ειναι???????

εμεις καλα ειμαστε!!!!φαγαμε ακι γλαρωνουμε......

το παει για βροχουλα!!!!αντε να ριξει βροχη να μυρισω χωμααα!!!!!!!!τρελαινομαι!!!!!!!!

Καλα ψυχουλα μου σημερα!!!Μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!

Ελπιζω κι αυτος καλα να ειναι με τοσο πονο που περασα εχθες!!!!

Τι καλο εφαγες????

Α!!!!!!!!!Εχω κι εγω ενα θεμα με την βροχη!!!Πεθαινω να βρεχει και να μυριζω το χωμα!!Κι εδω ετοιμο ειναι για βροχη!!!Το περιμενω πως και πως!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

yola μου,ολα θα ειναι τελειαααααααα!!!!!!!!!ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα!!!!!!!!!!αντε να κανεις και εσυ την αυχενικη,και οοοολα θα πανε καλα!!!!!!εγω δεν καταλαβα τιποτα!ηταν φωστηρας ο γιατρος!τον ειχε σκασει τον γιατρο,γιατι ολο γυριζε!δεν τον συμπαθησε το μικρο μου!!!ιχιχχιχιχιχιχιχιχιχ!!!!!!!!

και οι 3 ειμαστε μαζι!!!!!!!!!!!

και ολα θα ειναι τελεια!!!!!!!!!

μετα εχουμε και την μαρκελα!!!!!!!!

το μικροτερο μωρακι της παρεα!!!!!!και το πιο χαιδεμενο θα το χουμε!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ψυχουλα μου σημερα!!!Μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!

Ελπιζω κι αυτος καλα να ειναι με τοσο πονο που περασα εχθες!!!!

Τι καλο εφαγες????

Α!!!!!!!!!Εχω κι εγω ενα θεμα με την βροχη!!!Πεθαινω να βρεχει και να μυριζω το χωμα!!Κι εδω ετοιμο ειναι για βροχη!!!Το περιμενω πως και πως!!!

μποτσακι μου εχω κανει κοτοπουλο κοκκινηστο με μανεστρουλα!!!!(κριθαρακι)

και σαλατα χορτα βραστα!ραδικια!!!!!

εσυ τι καλο εφαγες?????????

αντε να ριξει βροχη!!!!!!!!!!!!!!!εγωνα δεις πως την περιμενω!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

μια χαρα ειναι ο μπεμπουλης μας!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

δεν μασαει!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου εχω κανει κοτοπουλο κοκκινηστο με μανεστρουλα!!!!(κριθαρακι)

και σαλατα χορτα βραστα!ραδικια!!!!!

εσυ τι καλο εφαγες?????????

αντε να ριξει βροχη!!!!!!!!!!!!!!!εγωνα δεις πως την περιμενω!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

μια χαρα ειναι ο μπεμπουλης μας!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

δεν μασαει!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Εγω οταν ξυπναω τρωω γιαουρτι με κουακερ,και κατα τις 7 θα φαω κολοκυθακια βραστα σαλατουλα χωριατικη με φρεσκο λαδακι και μακαρονακια ολικης με σκετο τυρακι!!!

Ε και μετα μεχρι το βραδυ κανενα φρουτο κανενα χυμο!!Εκτος αν εχει τιποτα καλο η φιλη μου που θα την επισκεφτω το βραδακικαι τσιμπολογησω τιποτα!!!!

Μακαρι να ειναι καλα!!Να περασουν οι μερες να παω να τον δω γιατι ολο ανησυχια με πιανει!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νερα'ι'δουλες μου!!!!!!!!!!Τι κανετε?????Οντως patousitsa Mου πρεπει να εχει χρονοκαθυστερηση τουτο εδω!!!!Εγραψα ενα κατεβατο να σας χαιρετησω ολες και δεν το εστειλε ποτε!!!!!!Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil:Κι εγω στις 3 ξυπνησ αλλος ανθρωπος ευτυχως!!!!Μου εφυγε και το πρησιμο κι ο πονος κι ολα!!!Απ'οτι καταλαβα πρεπει να με επιασε επειδη ειχα 3 μερες λογω συγκυριων να φαω λαχανικο η σαλατικο!!!Τωρα ειμαι κομπλε!!Στεναχωρηθηκα η μαυρουλα μηπως εχω κανει ζημια στο μωρακι μου με τοσο πονο!!!Αλλα απ'οσο ξερω το εντερο δεν επηρεαζει το εμβρυο!!!:P:p:pΜαρκελα μου ελπιζω να εισαι καλα κι εσυ και το μωρακι σου!!!Εμ,γιατι νομιζεις οτι αγανακτησε ο κυρ-συντονιστης και μας κυνηγησε και πεθανε η Αγορομαμυ στα γελια κι εμεις συγχιστηκαμε???Κατι σελιδες γεμιζαμε κι απο κει!!!χαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!:P:p:p:pΑγορομαμυ μου τι κανει το σπορακι σου?Στην απο κει Πελοπον. τι γινεται??Γιατι στην απο'δω θα ριξει πολυ καρεκλα!!!:|:neutral::|Κοαλακι μου ολα καλα θα πανε με το φουρτουνακι μας!!!Καλο ταξιδι να εχετε!!Σε περιμενουμε!!:P:p:p:p:pΘαλειτσα μου κι αλλο δοντακι το ζουζουνι σου??Νωρις νωρις στα κοψιδια ο κυριος!!!:P:p:pYola μου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε ειμαστε ολες κοντα σου!!!Εγω με την patousitsa την καναμε!!!Αντε κι εσυ για να προχωρησουμε ολες μαζι!!!;););)

ακόμα περιμένουμε για το άλλο δόντι!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ξυπναω τρωω γιαουρτι με κουακερ,και κατα τις 7 θα φαω κολοκυθακια βραστα σαλατουλα χωριατικη με φρεσκο λαδακι και μακαρονακια ολικης με σκετο τυρακι!!!

Ε και μετα μεχρι το βραδυ κανενα φρουτο κανενα χυμο!!Εκτος αν εχει τιποτα καλο η φιλη μου που θα την επισκεφτω το βραδακικαι τσιμπολογησω τιποτα!!!!

Μακαρι να ειναι καλα!!Να περασουν οι μερες να παω να τον δω γιατι ολο ανησυχια με πιανει!!!!

αχ αυτο λεω και εγω μποτσακι μου.....μακαρι να ειναι καλα το μωρακι μου οταν θα παμε να το δουμε!και ολα να ειναι οκ!

καλα αυτη την ανησυχια μποτσακι μου,θα την εχουμε μεχρι που θα γεννησουμε και μετα θα εχουμε αλλες ανησυχιες!!!!!;);););)

τι να κανουμε....ετσι ειναι οι μανουλες...!!!

μποτσακι καφε πινεις?????

εγω οχι!!!φοβαμαι να πιω να σου πω την αληθεια!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...