Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Μαρια κου ποσο μεγαλωσε η μπεμπουλα σου?Τι νεα ειχατε απο τον γιατρο?

Milky ευχαριστουμε για τις ευχες σου.Να χαιρεσαι το milkaki σου!:)

Αννουλα υπομονη δεν κρατανε πολυ οι κολικοι.Να το κρατας αναποδα πανω στα ποδια σου για να πιεζεται η κοιλιτσα του η στα χερια σου παλι αναποδα να κοιταει προς τα κατω ηρεμουν ετσι ,μου το ελεγε η παιδιατρος.

Εχει δικιο η Αριστεα απολαυστε τις στιγμες γιατι σε εμας τις δευτεροτοκες μπορει να ειναι οι τελευταιες κ να μην κανουμε αλλο παιδακι!

Καλο βραδυ κοριτσια.


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!!

Milky ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες, να χαιρεσαι το παιδακι σου.

smurfita μου παντα θα υπαρχουν ατομα στο περιβαλλον μας που θα μας αναστατωνουν, δυστυχως στη περιπτωση σου ειναι η μαμα σου...

Φαινεται οτι εχεις αποδεχτει το γεγονος οτι η σχεση σας ειναι περιεργη, οποτε φανταζομαι εχεις μαθει και να τη χειριζεσαι:wink:

Αριστεα πως πας με τον στρεπτοκοκο? Τι συμπτωματα εχεις?Περαστικα...

Δεν εχω συμπτωματα, το βρηκαμε σε καλλιεργεια κολπικου υγρου..

Ουτε η κορη μου ειχε να πω οτι με κολλησε.

Πινω την αντιβιωση μου και ελπιζω να προλαβω να ολοκληρωσω τη θεραπεια μεχρι την ερχομενη παρασκευη!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Φτιάχνω την βαλίτσα σήμερα!! Δεν χωράνε τα πράγματα, καθώς δημόσιο νοσοκομείο πρέπει να πάρω τα πάνταααα θα πάρω κ κανένα σακβουαγιάζ

Αριστέα εμένα ακόμα δεν εχει μειώσει ειδικά τα βράδια που χαλαρώνω δεν σταματάει , μπορεί κ μένα απο βδομάδα!!

Μιλκη σε ευχαριστουμεεεεε να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!

Αννα κολικοί το αγοράκι σου ε??? αντε να περάσουν γρηγορα

Σμουρφίτα κριμα μωρε να σου λέει τέτοια η μαμά σου, συνέχισε την τακτική σου κ μην της δίνεις σημασία , πάντως κ μένα το έχει να μην πολυσκέφτεται πριν μιλήσει!! Χθες μου λέει πωπω σε 2 βδομάδες δεν θα κοιμάσαι καλάααα καθε 2 ωρες θα ξυπνάς :eek::eek::eek:

Αντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη!!! Σοφία?? babyofmine? Olive?

Ελα να πέσουν τα στοιχήματα!!:P:p:p

Εγω εχω ενα δίλημμα ρε κορίτσια για βοηθήστε?? Εδω δεν υπάρχει θέμα να έρχεται η μεγάλη κόρη στο νοσοκομείο, λέτε να την φέρνει ο μπαμπάς της?? η να την δω μετα απο 4 μέρες μια κ καλή ?? μου είναι τόσο δυσκολο...


weBzp2.png

qUMVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου καλησπερα.

Ειμαι και γω μανούλα Μαιου αλλα του 2013. Με το καλο να έρθουν τα παιδάκια σας!!!! Στη μανούλα που ήδη το καλοδέχτηκε να της ζήσει!!!

Εμείς ετοιμαζόμαστε ήδη για τα πρώτα μας γενέθλια.

Με ένα πόνο που λένε και στο χωριό μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?πηγαμε χθες,2330 η μπεμπα μας λιγο μικρουλα κλασσικα αλλα ολα μια χαρα λεει ο γυναικολογος.μου εκλεισε προγραμματισμενη για προκληση για να κοψουμε την ενεση μια μερα πριν.ελπιζω να ερθει η μπεμπα μου νωριτερα απο μονη της,οπως κ της αννουλας.για πειτε καμια συμβουλη πως θα το βοηθησω αυτο κοριτσια?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?πηγαμε χθες,2330 η μπεμπα μας λιγο μικρουλα κλασσικα αλλα ολα μια χαρα λεει ο γυναικολογος.μου εκλεισε προγραμματισμενη για προκληση για να κοψουμε την ενεση μια μερα πριν.ελπιζω να ερθει η μπεμπα μου νωριτερα απο μονη της,οπως κ της αννουλας.για πειτε καμια συμβουλη πως θα το βοηθησω αυτο κοριτσια?

Ο γιατρος μου ειπε οτι το μονο που μπορω να κανω ειναι το πολυ περπατημα κ το sex ,αλλα ελλειψη συζυγου,που ειπε κ η προλαλησασα τι σου μενει μονο το περπατημα ,εκτος αν δεν εχει θεμα ο συζυγος.;)


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος μου ειπε οτι το μονο που μπορω να κανω ειναι το πολυ περπατημα κ το sex ,αλλα ελλειψη συζυγου,που ειπε κ η προλαλησασα τι σου μενει μονο το περπατημα ,εκτος αν δεν εχει θεμα ο συζυγος.;)

Τοσυς μηνες ο αντρουλης μου ηθελε κ εγω καθολου.τωρα δεν θελει αυτος γιατι φοβαται.κ ακουει κ τον γυναικολογο που θελει να ερθει η μπεμπα προγραμματισμενα.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νορα70 σε ευχαριστουμε πολυ για τια ευχες σου.Να τα εκατοστησει το μπουμπουκι σου κ καλες ετοιμασιες.

Αριστεα αν εχει μειωσει κινησεις να το πεις αμεσως στον γιατρο σου,μπορει να δυσφορει για καποιον λογο το μωρακι,αλλα ουτως η αλλως εχει μειωθει κ ο χωρος μηπως φταιει αυτο κ αδικα αγχωνεσαι...Εμενα χτες ηταν πολυ κινητικος το βραδυ,αλλες φορες παλι οχι τοσο.Παντως ο γιατρος παντα με ρωταει πως παμε απο κινησεις?

Snowflake αφου δεν υπαρχει θεμα με την κορη σου ,ας ερθει να σας δει μια φορα...δεν πειραζει...να γνωρισει κ το αδερφακι της.


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου καλησπερα.

Ειμαι και γω μανούλα Μαιου αλλα του 2013. Με το καλο να έρθουν τα παιδάκια σας!!!! Στη μανούλα που ήδη το καλοδέχτηκε να της ζήσει!!!

Εμείς ετοιμαζόμαστε ήδη για τα πρώτα μας γενέθλια.

Με ένα πόνο που λένε και στο χωριό μου!!!!!

Σ'ευχαριστουμε πολυ.να χαιρεσαι το μωρακι σου κ να τα εκατοστησει.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κανετε;; Εγω εχω πονακια που αλλες φορες ειναι εντονα κ άλλες ηπια!! Αυριο έχουμε ραντεβού με την γιατρό να δούμε τι θα μας πει για τον μπεμπη!! Νορα να χαιρεσσι το μωρακι σας!!! :-) Snowflake οσο για το ποια θα γεννησει πρωτη δεν ξερω.. ο δικος μας εχει βολευτεί στην κοιλίτσα μου....


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε;

Εμείς σήμερα είπαμε να εκμεταλλευτούμε τη μέρα και να πάμε μια βόλτα να χαζολογήσουμε στα μαγαζιά. Δεν άντεξα όμως πολύ. Είχε και ζέστη και με έπιασε ασφυξία. Πήραμε όμως ένα σετάκι καινούρια ρούχα για εμένα που επέμενε ο άντρας μου για όταν θα βγαίνουμε από το μαιευτήριο. Ήταν πολύ ωραία!!! :lol: :lol: :lol:

Μετά κάτσαμε για ένα καφέ (δηλ. τσάι για εμένα) και μετά πίσω στο σπίτι για ξεκούραση! :lol:


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Τι κανετε;

Ειναι οι μερες μεγαλες τωρα στο τελος.. υπομονη σε οσες ειναι στο τελος..θα εριουν τα μωρακια δεν υπαρχει αλλη λυση!!

Εγω τελικα εχτες μιλησα με το γιατρο και τη μαια μου και με εστειλα για κτγ..

Εκατσα μια ωρα περιπου στο μηχανημα και αφου βεβαιωθηκαμε οτι ξυπνησε κ κτι κανει καλες κινησεις φυγαμε.

Σε λιγο θα ξαναπαμε στο μαιευτηριο για ακομα ενα κτγ για να σιγουρευτουμε οτι ειναι καλα το μωρο!!

Σοφια με το καλο αυριο στο γιατρο!

Snow εγω δε θα ηθελα να μου τη φερουν τις μερες που θα λειπω γιατι μετα θα της ειναι δυσκολο να φυγει.. βεβαια το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο... οποτε βλεποντας και κανοντας!

Νορα να χαιρεσαι το παιδακι σου. Ευχαριστουμε για τις ευχες!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Τι κανετε;

Ειναι οι μερες μεγαλες τωρα στο τελος.. υπομονη σε οσες ειναι στο τελος..θα εριουν τα μωρακια δεν υπαρχει αλλη λυση!!

Εγω τελικα εχτες μιλησα με το γιατρο και τη μαια μου και με εστειλα για κτγ..

Εκατσα μια ωρα περιπου στο μηχανημα και αφου βεβαιωθηκαμε οτι ξυπνησε κ κτι κανει καλες κινησεις φυγαμε.

Σε λιγο θα ξαναπαμε στο μαιευτηριο για ακομα ενα κτγ για να σιγουρευτουμε οτι ειναι καλα το μωρο!!

Σοφια με το καλο αυριο στο γιατρο!

Snow εγω δε θα ηθελα να μου τη φερουν τις μερες που θα λειπω γιατι μετα θα της ειναι δυσκολο να φυγει.. βεβαια το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο... οποτε βλεποντας και κανοντας!

Νορα να χαιρεσαι το παιδακι σου. Ευχαριστουμε για τις ευχες!

Αριστεα ολα καλα.οταν γυρισεις πες μας για το 2ο.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...