Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Είσαι μέσα στους γιατρούς άρα ξέρουν τι  κάνουν !! Αν δουν πως δεν γίνετε άλλο θα γεννήσεις , εύχομαι να το αποφύγετε για την ώρα και να κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς !! Ότι και αν γίνει με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπαρο στην αγκαλιά σου !!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

ειναι το bebe stars allea trio 3in 1. κανει 280. το παραγγειλα απο το ιντερνετ χθες απο το agora.net. απλα ενω μου στειλανε μνμ οτι η παραγγελεια μου εγεινε δεκτη περιμενω να με παρουν τηλ να τους δωσω τη διευθυνση να μου το στειλουν. θα πληρωσω αντικαταβολη..τα εξοδα και η αντικαταβολη ειναι δωρεαν..οταν παραλαβω θα σας πω αν ολα ηταν οκ:P. παντος και η κολλητη μου εχει bebe stars το προηγουμενο μοντελο (κανει 320 δεν ξερω γιατι το καινουριο ειναι πιο οικονοκμικο) ειναι πολυ ευχαριστημενη..

Ενταξει ειναι πολυ καλη τιμη ρε συ!Εγω πηγα στο Prenatal προχθες και ειδα ενα 650 ευρω και φρικαρα λιγο!Και γενικα ολα επαιζαν σε αυτη την τιμη. Εμενα το μεγαλυτερο εξοδο θα ειναι τα βλαστοκυτταρα!Που τελικα μετα απο πολυ ψάξιμο βρηκαμε με 984 ευρω φυλαξη για 25 χρονια!


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τυχαιρουλα aspapa αφου θα ειναι και δικες σου επιλογες ...τελεια!!

το καροτσι ειναι πολυ καλη τιμη το ξερω..το εψαξα πολυ καιρο και κατεληξα σε αυτο..οκ βρισκεις και πιο οικονομικο αλλα η ποιοτητα ειναι χαλια..και 650 παλι καλα ειναι..αυτα αναιβενουν τοσο που λες καροτσι θα παρω η αμαξι!!

για τα βλοστοκυταρα δεν ξερω, δεν εχει περασει καθολου απο το μυαλο μου..αλλα δεν νομιζω να κανω κατι..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έπιπλα θα πάρω από ικεα και καρότσι κάποιο ανθεκτικό για να κρατήσει. Πολλά έξοδα!!! Δυστυχώς δεν έχω κάποιον να μου χαρίσει ρουχαλάκια ή κάτι άλλο!!

Sweety για τα βλαστοκύτταρα θα συνεννοηθώ με το νοσοκομείο; Εσύ ποιο γιατρό έχεις;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συντονισμος φοβερος!! Δεν σας προλαβαινω!!

Ασπα στον Μουσουρακη πηγες; Νομιζα στον Μαντα!!

Λουνει θα βρεις γιατρο!!! Κλεισε ενα ραντεβου ομως απο τωρα!!! Ολα θα πανε καλα!!!

Γλυκουλα και εγω το σκεφτομαι για βλαστοκυτταρα .. Αλλα δεν ξερω για ιδιωτικο.. Δημοσιο δεν εχει;

Αννα καλωσορισες στην παρεα!!

Μπειμπι καλοταξιδο το καροτσι σας!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαντας με εδιωξε χωρις να μου εξηγησει οτι το εμβρυο ηταν μικρο και για πιο λογο δεν μπορει να γινει η εξεταση ειπε μονο πολυ μικρο εμβρυο ελα σε μια εβδομαδανα δουμε εγω λοιπον νομιζα οτι κατι εχει το μωρο πηρα με κλαμματα τον γιατρο μου και μου εξηγησε ετσι λοιπον πηγα στο μητερα.


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπιπλα θα πάρω από ικεα και καρότσι κάποιο ανθεκτικό για να κρατήσει. Πολλά έξοδα!!! Δυστυχώς δεν έχω κάποιον να μου χαρίσει ρουχαλάκια ή κάτι άλλο!!

Sweety για τα βλαστοκύτταρα θα συνεννοηθώ με το νοσοκομείο; Εσύ ποιο γιατρό έχεις;

Αννα εγω εχω τον Κουτρουλακη στο ΠΑΓΝΗ. Κοιτα για τα βλαστοκυτταρα πρεπει να το ψαξεις εσυ. Εγω το εψαξα πολυ πριν καταληξω εδω: http://hcbb.bioacademy.gr/ η φυλαξη κοστιζει 984 ευρω. Ενω σε αλλες εταιρειες βρηκα απο 1700-2300 ευρω.


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειχα ακουσει πολλες φορες για τραπεζες και βλαστοκυτταρα αλλα δεν το εχω ψαξει εχουμε τον ιδιο γιατρο θα μπορει να με ενημερωσει εκεινος η πρεπει να το ψαξω μονη μου?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

ειχα ακουσει πολλες φορες για τραπεζες και βλαστοκυτταρα αλλα δεν το εχω ψαξει εχουμε τον ιδιο γιατρο θα μπορει να με ενημερωσει εκεινος η πρεπει να το ψαξω μονη μου?

O Κουτρουλακης θα σου πει οτι δεν μπορει να σε βοηθησει σε αυτο. Λοιπον εγω μολις τωρα μιλησα με την Τραπεζα, και μου ειπαν οτι ειναι δωρεαν η φυλαξη ομφαλοπλακουντιακου αιματος και γενικα με αυτο κανεις ΔΩΡΕΑ. Οταν καποια στιγμη θες να παρεις βλαστοκυτταρα δεν εχεις προτεραιοτητα αλλα θα σου δωσουν ομως. Τα βλαστοκυτταρα ειναι για παθησεις αιματος. Υπαρχει και η φυλαξη μεσεγχυματικων κυτταρων που κοστιζει 984 ευρω και ειναι για τα εγκαυματα, τα σπασιματα, για προβληματα με τους χονδρους κ.α.


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα και υπαρχει η δυνατοτητα για δημοσιο νοσοκομειο αν ο γιατρος δεν μπορει να βοηθησει τοτε πως θα γινει η διαδικασια? πιστευω αξιζει τον κοπο να βοηθησουμε και τα δικα μας παιδια και τα υπολοιπα.


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...