Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Μπράβο!!!!  Πολύ χαίρομαι για σας!!! Μια χαρά αυξάνεται!!!! Όλα με το καλό!!!  Εγώ έκανα σήμερα επαναληπτική 5650.

      Έκανα!! 5650!!!

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Κοριτσάκια , σας ευχαριστώ πολύ για την τόσο άμεση ανταπόκριση!! Όντως έχετε δίκιο, ο γιατρός είναι πολύ προσωπική υπόθεση και μάλλον θα ακολουθήσω τη συμβουλή της Brilliant ..θα κλείσω ραντεβού με 2-3 για να επιλέξω.....Τώρα μου είπαν και για κάποιον Μακρυγιαννάκη ο οποίος όμως , απ'ότι έχω καταλάβει , κατεβαίνει από Αθήνα για Ιατρείο.....Νομίζω πως πρέπει να ξεκινήσω την ...οντισιόν.....:lol:

γνωμη μου μακρια απο τον μακρυγιαννακη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλή επιτυχία !! Οι μέλλουσες μανούλες, σαν και εσένα, έχουμε το καλύτερο ένστικτο. Οπότε μη φοβού !

Τα δικά μου κριτήρια ήταν τα εξής :

1)Να μη βιάζεται να με ξεπετάξει.

2)Να τον νιώσω οικείο.

3)Να απαντήσει στις ερωτήσεις που του κάνω τεκμηριωμένα.

4)Να μου κάνει κλίκ

5)Να έχει ωραία χέρια :D


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι? τωρα και 5 μερες το κεφαλι κοντευει να σπασει..επισης εχω πονους περιοδου τοσες μερες και τιποτα..ολο νομιζω οτι τωρα μου ηρθε παω στο μπανιο και τιποτα..εχω 14 μερες καθυστερηση αλλα επειδη εχω μεγαλο κυκλο λεω να περιμενω λιγο ακομα..ειναι οι πονοκεφαλοι συμπτωμα???σαν να καιει το κεφαλι μου συνεχεια

Οι πονονοκεφαλοι σε μένα ήταν σύμπτωμα οτι θα έρθει περίοδος... :rolleyes:

Εύχομαι για σένα να είναι εγκυμοσύνης...

Δηλαδή τώρα είσαι σε ποια μέρα του κύκλου ;


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είστε απίστευτες!! Brilliant, "ωραία χέρια" ??? !!!! Με έκανες και γέλασα !!! Anyway, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να κλείσω ένα δοκιμαστικό ραντεβού με τον Παπαδάκη και τον Μιχελάκη.....και βλέπουμε..........για τον Προκοπάκη δεν έχετε ακούσει κάτι ε.... ?


SW8up3.png
Link to comment
Share on other sites

Είστε απίστευτες!! Brilliant, "ωραία χέρια" ??? !!!! Με έκανες και γέλασα !!! Anyway, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να κλείσω ένα δοκιμαστικό ραντεβού με τον Παπαδάκη και τον Μιχελάκη.....και βλέπουμε..........για τον Προκοπάκη δεν έχετε ακούσει κάτι ε.... ?

εγω δεν εχω ακουσει κατι γι'αυτον..θελεις μητερα οπωσδηποτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι πονονοκεφαλοι σε μένα ήταν σύμπτωμα οτι θα έρθει περίοδος... :rolleyes:

Εύχομαι για σένα να είναι εγκυμοσύνης...

Δηλαδή τώρα είσαι σε ποια μέρα του κύκλου ;

ο κυκλος μου ειναι περιπου 35αρης και τωρα ειμαι στην 44 ημερα..μα εγω παραξενευομαι γιατι συμπτωματα περιοδου εχω παντα και μονο πονο στο στηθος τιποτα αλλο..και τωρα εχει πριστει χωρις να ποναει,εχω πονους περιοδου και πονοκεφαλους κ κατι ενοχλησεις που κ που χαμηλα αριστερα..τι να πω... :confused:

Link to comment
Share on other sites

ο κυκλος μου ειναι περιπου 35αρης και τωρα ειμαι στην 44 ημερα..μα εγω παραξενευομαι γιατι συμπτωματα περιοδου εχω παντα και μονο πονο στο στηθος τιποτα αλλο..και τωρα εχει πριστει χωρις να ποναει,εχω πονους περιοδου και πονοκεφαλους κ κατι ενοχλησεις που κ που χαμηλα αριστερα..τι να πω... :confused:

γεια σου καλλιτσα? γιατι δεν κανεις μια χοριακη ενα τεστ?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

γεια σου καλλιτσα? γιατι δεν κανεις μια χοριακη ενα τεστ?

λεω να περιμενω λιγο ακομα..να φυγει κ το σ/κ και αν δεν ερθει θα παω τη δευτερα κατευθειαν για χοριακη..δεν θελω να μπαινω σ'αυτο το τριπακι συνεχεια..μια φορα το εχω κανει τις αλλες φορες περιμενω. φφφφ

Link to comment
Share on other sites

λεω να περιμενω λιγο ακομα..να φυγει κ το σ/κ και αν δεν ερθει θα παω τη δευτερα κατευθειαν για χοριακη..δεν θελω να μπαινω σ'αυτο το τριπακι συνεχεια..μια φορα το εχω κανει τις αλλες φορες περιμενω. φφφφ

μακαρι να εχεις το καλυτερο αποτελεσμα!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια?? μεγαλωνει η παρεα μας!!! καλοσηρθατε!!!

εμεις μολις γυρισαμε απο το ραντεβου μας με τον τοσοδουλη! ετσι θα τον λεω απο δω και περα!! 1560 γρ μολις στην 32βδ 4με. αλλα δεν ειπε κατι η γιατρος..αναπτυσετε απλα ειναι μικρουλης..ολα καλα!!! αμνιακο, πιεση doppler ολα τελεια και κεφαλακι προς τα κατω...ετοιμοπολεμος ο μικρος!:tongue::tongue::tongue:..ραντεβου σε 3 βδομαδες παλι! καναμε και τα τελευταια ψωνια του μικρουλι..βρηκα και κουνουπιερες στο Jumbo οποτε μια χαρα! τουλια που ηθελα για να ετοιμασω τα κουφετακια δεν βρηκα αλλα δεν πειραζει αυτα τα βρισκω και εδω!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσι μου με το καλο και στο δικο σου μωρακι!!!κ εσυ φρεσκια εγκυουλα εισαι!! εγω στην προσπαθια ακομα.. :rolleyes: εγω εχω τον Σπανουδακη στο ασκληπιειο και ειναι πολυ γκυκος και καλος ανθρωπος το ποσο σου φτιαχνει την διαθεση και τις φοβιες ειναι απιστευτο κ με χιουμορ.. αλλα αυτα ειναι οντως υποκειμενικα.. εγω ειχα μια γυναικα αλλα ηταν τελειως ψυχακι πηγαινα και εφευγα φοβισμενη και ευτυχως βρηκα τον Σπανουδακη!!

λες να ειχαμε την ιδια??? ειχα και γω μια η οποια με εκανε να χασω 10 χρονια απο τη ζωη μου χωρις τελικα να υπαρχει κανενα απολυτος προβλημα!! εννοειτε οτι δεν ξαναπατησα το ποδι μου.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...