Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Καλημερα Μανουλες!! Τι μου κανετε κοριτσακια μου!!! Εμεις πηγαμε μια βολτα στα μαγαζια και πηραμε μια παντελονα γιατι τα ρουχα μας πλεον δεν μας κανουν!!!

Στα ποσα κιλα ειστε γκερλς; Εμεις στο τελευταιο ζυγισμα στα 8+!!

Εχει μεγαλωσει πολυ και το στηθος και δεν μου κανουν τα φορεματα μουυ!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λες να ειχαμε την ιδια??? ειχα και γω μια η οποια με εκανε να χασω 10 χρονια απο τη ζωη μου χωρις τελικα να υπαρχει κανενα απολυτος προβλημα!! εννοειτε οτι δεν ξαναπατησα το ποδι μου.

δεν ξερω μπορει...να πουμε ονομα?? :)

Link to comment
Share on other sites

ωραια!! με το καλο!!!!! τι συμπτωματα ειχες εσυ???

κανενα συμπτωμα!! ηταν ο μονος μηνας που δεν περιμενα να ειμαι τα ειχα παρατησει και ελεγα μετα το καλοκαιρι να το ψαξω παραπανω, δεν προσεξα τα σημαδια δεν θυμομουν και ποτε ειχα τελευταια περιοδο!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

κανενα συμπτωμα!! ηταν ο μονος μηνας που δεν περιμενα να ειμαι τα ειχα παρατησει και ελεγα μετα το καλοκαιρι να το ψαξω παραπανω, δεν προσεξα τα σημαδια δεν θυμομουν και ποτε ειχα τελευταια περιοδο!!

γιατι το λες αυτο ειχες απογοητευτει? προσπαθουσατε καιρο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλες!! Τι μου κανετε κοριτσακια μου!!! Εμεις πηγαμε μια βολτα στα μαγαζια και πηραμε μια παντελονα γιατι τα ρουχα μας πλεον δεν μας κανουν!!!

Στα ποσα κιλα ειστε γκερλς; Εμεις στο τελευταιο ζυγισμα στα 8+!!

Εχει μεγαλωσει πολυ και το στηθος και δεν μου κανουν τα φορεματα μουυ!!

εγω ειμαι στα 6 εχω παρει κ εγω μερικα πραγματακια απο το πρτεναταλ, μια ωραια παντελονα και ενα σορτς γενικα εμενα μου κανουν τα ρουχα τα καλοκαιρινα και μου αρεσουν και τα στενα μπλουζακια να βλεπουν ολοι την κοιλιτσα!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ειμαι στα 6 εχω παρει κ εγω μερικα πραγματακια απο το πρτεναταλ, μια ωραια παντελονα και ενα σορτς γενικα εμενα μου κανουν τα ρουχα τα καλοκαιρινα και μου αρεσουν και τα στενα μπλουζακια να βλεπουν ολοι την κοιλιτσα!

Αχ Ασπακι μου!! Τα παντελονακια μου δεν μου κανουν καθολουυυυ!!!!

Παραγγειλα απο μια φιλη να μου φερει απο τα h&m ενα παντελονακι εγκυμοσυνης να δω αν ειναι καλο και να παραγγειλω και δευτερο!!

Θα παω να παρω ακομα 1-2 δορεματακια και πιστευω οτι θα ειμαι μια χαρα!!!!

Τα στενα μου αρεσουν και εμενα πολυ!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Ασπακι μου!! Τα παντελονακια μου δεν μου κανουν καθολουυυυ!!!!

Παραγγειλα απο μια φιλη να μου φερει απο τα h&m ενα παντελονακι εγκυμοσυνης να δω αν ειναι καλο και να παραγγειλω και δευτερο!!

Θα παω να παρω ακομα 1-2 δορεματακια και πιστευω οτι θα ειμαι μια χαρα!!!!

Τα στενα μου αρεσουν και εμενα πολυ!!!

εγω ελεγα να παρω μονο παντελονες γιατι τζιν φοραω κανονικα τα δικα μου, δεν ξερω αλλα μου κανουν τα κουμπωνω κατω απο την κοιλιτσα και ειμαι οκ!! αλλα τελικα και τα σορτς εγκυμοσυνης ειναι τελεια και βολικα πολυ!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

aspapa :σχεδον οσες ξερω μαζι και εγω τοτε μειναμε εγκυος! το μονο μηνα που δεν το περιμεναμε καθολου;)

κάλλιτσα: θα πω το αρχικο του επωνυμου αν και νομιζω οτι καπου εχω αναφερει και το ονομα(δεν θυμαμαι σιγουρα) ....Ρ.....!

charma: απο κιλα ειμαι στα +9 αλλα οπως σας εγραψα και στο αποπανω ποστ μενα μωρο μινιατουρα και με διατροφη λογω διαβητη απο τον 6 και μετα.

σημερα επειδη ημουν ηρακλειο απο της 8.30 το πρωι και γυρισα 3 με 3 φρυγανιες ολη αυτη την ωρα ειπα να φαω μετα απο 2 μηνες ενα γυρο χωρις πατατας..μαλλον δεν θα ξαναφαω! χιχιχιχ 156 το σακχαρο..φφφ δεν πειραζει ..τουλαχιστον στο ευχαριστηθηκα!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!! Καινούριες και παλιές!!!

Χαρμακι εγω είμαι +10!!! Φοράω φαρδιές παντελονες και φαρδιά μπλουζάκια!!! Κάποια παλιά μου ρούχα μου κάνουν, αλλα τα περισσότερα όχι!!!

Άσπα μου καλοριζικα τα επιπλακια σας!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!! Καινούριες και παλιές!!!

Χαρμακι εγω είμαι +10!!! Φοράω φαρδιές παντελονες και φαρδιά μπλουζάκια!!! Κάποια παλιά μου ρούχα μου κάνουν, αλλα τα περισσότερα όχι!!!

Άσπα μου καλοριζικα τα επιπλακια σας!!!!

ευχαριστουμε!!!! μας λειπει η προικα θα παμε την δευτερα να τα παρουμε γιατι δεν ειχε ετοιμοπαραδοτο το σετ που θελαμε αλλα και παλι ειναι τελεια χαζευω με τις ωρες!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ασπακι καλοριζικαα!! Τωρα το διαβασα!!! Μπραβο κοριτσακι μου!!!

Απο που τα πηρατε;; Εμεις λεμε αυριο να παμε στα μαδερ να δουμε! Ειδα και στον Ομηρ ενα σετ κουνια-συρταριερα που εχει καλη εκπτωση!!

Κοριτσια λιστα θα κανετε? εχω ξαναρωτησει..?? αχ δε θυμαμαιιι χαχχαχαχχαχα


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασπακι καλοριζικαα!! Τωρα το διαβασα!!! Μπραβο κοριτσακι μου!!!

Απο που τα πηρατε;; Εμεις λεμε αυριο να παμε στα μαδερ να δουμε! Ειδα και στον Ομηρ ενα σετ κουνια-συρταριερα που εχει καλη εκπτωση!!

Κοριτσια λιστα θα κανετε? εχω ξαναρωτησει..?? αχ δε θυμαμαιιι χαχχαχαχχαχα

απο το μαδερ επιπλακια λευκα κρεβατακι αλλαξιερα ντουλαπιτσα και μας αρεσε και το λικνο μπορει να το παρουμε αργοτερα για να το εχουμε στο δικο μας δωματιο!! απο τον ομηρολη την προικα για το κρεβατακι!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

απο το μαδερ επιπλακια λευκα κρεβατακι αλλαξιερα ντουλαπιτσα και μας αρεσε και το λικνο μπορει να το παρουμε αργοτερα για να το εχουμε στο δικο μας δωματιο!! απο τον ομηρολη την προικα για το κρεβατακι!

Αυριο θα παμε μαδερ!! για στειλε πιο πηρες?? Σου εκαναν καμια καλυτερη τιμη και ποσο καιρο θελουν να στα φερουν?? αχ πολλε ερωτησεις εε?? χαχαχαχχα


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.mothercare.gr/brochures/mothercare_brochure/index.php#/158 αυτο ειναι το δωματιακι μας!!πηραμε και αλλα πραγματα ενα μαρσιπο πορτακια ασφαλειας καλαθουνα φορμακια φανελακια συνολο 1500 μας εκαναν μια εκπτωση 10τις εκατο και δωρο μια επιταγουλα για επομενη αγορα τα επιπλα τα κλεισαμε ενα μηνα πριν και ευτυχως ηταν ολα δωρα τον γιαγιαδων μας!!

ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...