Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, sangreluna είπε:

λοπον κοριτσακια μπορουμε απογεματα δηλ 4-5 με εφτα σαββατο οχι λογω κπσμου δε θα βρουμε νσ κατσουμε για ικε κηφισου λεμε κανονιστε πιοο απογεμα μπορειται και οι δυο βασικα και πρωινα γινετε μονο σαββατο δε γινετε ρενακι παρασκευη απογεμα με τιποτα; μαρτακο εσυ αντε ψαχτειτε...μη παω δυο φορες.

απο απογευμα καθημερινη μονο τεταρτη μπορω σαγκρε μου....δουλευω απογευμα ολες τις αλλες μερες

26 minutes ago, IoannaMas είπε:

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα κ τα όμορφα σας λόγια!!  Ίσως ψάξω μήπως αλλάξω γιατρό αν ξαναμεινω έγκυος. Δεν είμαι βέβαια σίγουρη για το αν φταίει ο γιατρός απλά το σκέφτομαι λίγο ότι γέννα είναι,  θα πονέσει. Το θέμα είναι ο τρόμος που νιώθω για τη δεύτερη φορά. Τελικά η άγνοια της πρώτης εγκυμοσύνης σώζει. 

Ρένα με το καλό το μωράκι σου, οι συνθήκες σου ακούγονται καλές, εύχομαι μόνο χαρές από δω κ στο εξής, έχεις περάσει κ εσύ δυσκολίες.  

Στο ικεα Κηφισού θα πάτε με τα μωράκια σας; Κ εγώ μένω αρκετά κοντά αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω γιατί τα απογεύματα δουλεύω κ Σάββατα συνήθως λειπουμε!  Πρωινά πάντως είμαι ελεύθερη, κ ίσως να μπορούσα να έρθω,  είναι καλή ιδέα να γνωριστούμε! 

ναιιιι.... κ εγω μπορω πρωινα.... ποια περιοχη εισαι γλυκο μου?


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

αρα πρωι????? μου φαινεται βολευει!!!!!! θα μου φορτωσει ο συζυγος τα μωρα στο αμαξι και θα σιγουρεψουμε οτι κπ θα ερθει στο παρκιν ναμε βοηθησει!!!!!! αρα καθημερινες πρωι............. εκτος τεταρτης που δουλευει η ρενα μας!!!!!!! οσες μπορειτε πειτε!!!!!! μερα και ωρα!!!!! και φυσικα ιωαννα μας.... να ερθεις να σε γνωρισουμε!!!!!!!!

ρενακι μου να βγεις και να περασεις καλα!!!!!!! προσεχε!!!!!! ματς-μουτς!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

απο απογευμα καθημερινη μονο τεταρτη μπορω σαγκρε μου....δουλευω απογευμα ολες τις αλλες μερες

ναιιιι.... κ εγω μπορω πρωινα.... ποια περιοχη εισαι γλυκο μου?

Χαϊδάρι. Είναι καμιά από δω;  


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

θαυμασια οποτε τριτη πεμπτη η παρασκευη... Πειτε και ωρα πειτε και ποιες θα ρθετε ζαμια; εισαι μεσα;

το μονο που ξςεω απο χαιδαρι ειναι πως εχει μαγκα δημαρχο....

κοριτσακια βρηκαμε νονο για το μ3 μαλλον σεπτεμβρη η βαφτιση

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

35 minutes ago, IoannaMas είπε:
2 hours ago, Rena87 είπε:

απο απογευμα καθημερινη μονο τεταρτη μπορω σαγκρε μου....δουλευω απογευμα ολες τις αλλες μερες

ναιιιι.... κ εγω μπορω πρωινα.... ποια περιοχη εισαι γλυκο μου?

Χαϊδάρι. Είναι καμιά από δω;  

εγω χαλανδρι


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Μαρτακι μου καλα εισαι;

Εγω καπως εχω φουσκωσει μπορω να πω υπαρχει μια μικρη διαφορα...

Ρενα μου απο συμπτωματα δεν μπορω πλεον να καταλαβω διοτι περνω τα ουτροτζεσταν και εχουν παρενεργειες...

Παντως εκει που ειχα λαχανιασματα δεν εχω τωρα.Και ταχυπαλμιες που ειχα τωρα απο 90-95.

Δυο συμπτωματα παντως που ειχα πριν τα ουτροτζεσταν τω ρα γιοκ!

Μακαρι να ακουσουμε καρδουλα μεθαυριο και ολα να πανε καλα.Γιατι δεν ξερω....νιωθω καπως παραξενα.

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


38 minutes ago, Mammy2 είπε:

Μαρτακι μου καλα εισαι;

Εγω καπως εχω φουσκωσει μπορω να πω υπαρχει μια μικρη διαφορα...

Ρενα μου απο συμπτωματα δεν μπορω πλεον να καταλαβω διοτι περνω τα ουτροτζεσταν και εχουν παρενεργειες...

Παντως εκει που ειχα λαχανιασματα δεν εχω τωρα.Και ταχυπαλμιες που ειχα τωρα απο 90-95.

Δυο συμπτωματα παντως που ειχα πριν τα ουτροτζεσταν τω ρα γιοκ!

Μακαρι να ακουσουμε καρδουλα μεθαυριο και ολα να πανε καλα.Γιατι δεν ξερω....νιωθω καπως παραξενα.

τα ουτρο τα περνεις απο το στομα? εμενα μου εκαναν τρομερους ιλιγγους κ τα εβαζα κολπικα.... μην ανυσηχεις ψυχη μου....μια χαρα θ ειναι κ θα ακουσεις τωρα πιστευω!! αρα την τριτη περιμενουμε... τι ωρα?? τικ τακ....


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου Τριτη καρδουλα! Πηραν ντοκ τηλεφωνο τωρα και τον ρωτησαετα τη ληψη ουτροτζεσταν ποσες ωρες διαρκουν οι παρενεργειες?

Και μου λεει ποιρς παρενεργειες; Δεν εχει παρενεργειες το χαπι αλλα αποωτην εγκυμοσυνη ειναι...εγω ηξερα εν τω μεταξυ οτι τα χαπια φερουν τετοια.....τι να πω...

Οχι κολπικα ρενα!

Απο το στομα.

Ραντεβου στις 11 τι πρωι


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...