Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Πρώτη εξωσωματικη 9/14 40+


Recommended Posts

Αννούλα Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου,

Σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη !

Απόλαυσε αυτούς τους μήνες και ειδικά το πρώτο διάστημα μέχρι να αρχίσουν οι ζαλάδες και οι αναγούλες.

Ξεκίνα από τώρα να σου φέρνουν πράγματα, νερό φαγητό, στο χέρι !!!!

Είμαι Έγκυος θα λες, εεεεε ζαλίζομαιιιιιιιιιιι :tongue::P

Πολλά πολλά φιλάκιαααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 193
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anna74

    Anna74 56 δημοσιεύσεις

  • Faith 30

    Faith 30 29 δημοσιεύσεις

  • white

    white 19 δημοσιεύσεις

  • smamy

    smamy 14 δημοσιεύσεις

Στα κορίτσια που περιμένουν χοριακές τις καλυτερότερες μου ευχές !

SMAMY, TITI,

Στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη ροζ σιέλ και διαλέξτε εσείς ότι θέλετε !!!!

φφφφφφφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Efaki καλή επιτυχία !!!

Σου εύχομαι καλή ωοληψία και μια τέλεια γονιμοποίηση !!!

Πιάσε χρωματιστή μπεμπεδόσκονη

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Στα κορίτσια που περιμένουν χοριακές τις καλυτερότερες μου ευχές !

SMAMY, TITI,

Στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη ροζ σιέλ και διαλέξτε εσείς ότι θέλετε !!!!

φφφφφφφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Ευχαριστουμε Τινα μου να σαι καλα αγαπη μου. Χχχχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Titi καλή επιτυχία να έχεις!! εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία και τυχερή προσπάθεια!

εγώ έκανα τη 2η προσπάθεια, με 2 έμβρυα 3 ημερών όχι πολύ καλής ποιότητας. Περιμένω για θετική χοριακή στις 20/9

Φιλιά:)

Smamy Μου τι εγινε αγαπη μου? ανησυχουμε

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν τα κατάφερε αυτή τη φορά η κοπέλα μας,ευχόμαστε και ελπίζουμε να έχει δύναμη και κουράγιο και η επόμενη φορά να είναι η τυχερή της.


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

anna mou,εκανα την οωληψια,8 ωαρια,την εμβρυομεταφορα με ενα εμβρυο που προχωρησε, κ την τριτη παω για χοριακη!!!!μπενω κ διαβαζω τα νεα σας καθημερινα,αλλα δεν γραφω.εσυ πως εισαι?


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

anna mou,εκανα την οωληψια,8 ωαρια,την εμβρυομεταφορα με ενα εμβρυο που προχωρησε, κ την τριτη παω για χοριακη!!!!μπενω κ διαβαζω τα νεα σας καθημερινα,αλλα δεν γραφω.εσυ πως εισαι?

efaki, με το καλό η χοριακή! εύχομαι να είναι το τυχερό σου και να μας πεις ευχάριστα νέα! Γιατί μόνο ένα έμβρυο; από τα 8 που έκανες μόνο ένα προχώρησε; τι σου είπαν οι γιατροί.

κοίτα μια φίλη μου έκανε 12 ωάρια και προχώρησαν μόνο 2, τα βάλανε και τώρα εδώ και 8 μήνες έχουμε τη Νεφέλη! Οπότε ένα και καλό μας χρειάζεται!

Φιλάκια πολλά ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


efaki, με το καλό η χοριακή! εύχομαι να είναι το τυχερό σου και να μας πεις ευχάριστα νέα! Γιατί μόνο ένα έμβρυο; από τα 8 που έκανες μόνο ένα προχώρησε; τι σου είπαν οι γιατροί.

κοίτα μια φίλη μου έκανε 12 ωάρια και προχώρησαν μόνο 2, τα βάλανε και τώρα εδώ και 8 μήνες έχουμε τη Νεφέλη! Οπότε ένα και καλό μας χρειάζεται!

Φιλάκια πολλά ;)

ναι μονο ενα προχωρησε λογο ποιοτητας σπερματοζ.απογοητευτικα γιατι εκανα ονειρα να εβαζα κ καταψυξη!!που να φανταζομουν οτι ενα μονο θα εμενε!θα δειξει την τριτη τι να πω.ευχαριστω πολυ σμαμυ!!!!


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εφάκι μου,δεν πειράζει..ένα και καλό!Έυχομαι να ακούσουμε τα ευχάριστα την Τρίτη!!Η σκέψη μου είναι μαζί σου!

Όλα καλά με εμένα,έχουμε ακόμη καιρό,μόλις μπήκα στη 10 εβδομάδα,υπέρηχο στις 16 και αυχενική στις 30 Οκτωβρίου!!Άντε και στα δικά σου καλή μου!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...