Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Πρώτη εξωσωματικη 9/14 40+


Recommended Posts

Αννούλα μου, συγχαρητήρια για τα δίδυμα, με το καλό να ακούσετε δυο καρδούλες

και μια ήρεμη τελειόμηνη εγκυμοσύνη !

Τώρα πια σίγουρα θέλεις και τα δυο!

Σε νιώθω, σε καταλαβαίνω ! Μείνε ήρεμη και όλα θα πάνε καλά !

Εγώ δεν άκουγα καθόλου ειδήσεις, δεν μπορούσα άσχημα γεγονότα, μονό αστεία και ευχάριστα.


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 193
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anna74

    Anna74 56 δημοσιεύσεις

  • Faith 30

    Faith 30 29 δημοσιεύσεις

  • white

    white 19 δημοσιεύσεις

  • smamy

    smamy 14 δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια. Ειμαι και εγω στην τριτη προσπαθεια εξωσωματικης, ειμαι poor responder εκαμα ωοληψια δευτερα 15/9 και αναμενω αυριο τα 3 που γονιμοποιηθηκαν αν θα προχωρησουν να τα βαλουμε αυριο δηλαδη τριτη μερα. Προηγουμενως τα θελαμε να γινουν βλαστοκυστες αλλα μεχρι την τριτη μερα προχωρησαν. Την τεταρτη σταματησαν τις διαιρεσεις. Ετσι αυτη την φορα εαν ειναι οκ θα τα βαλουμε αυριο. Ειμαι πολυ πολυ αγχωμενη μηπως και μου πουν δεν προχωρησαν τελικα.

Αννα74 συγχαρητηρια, πραγματικα σου εγινε θαυμα. Μπραβο, ο Θεος μαζι σου.

Ευχομαι οτι καλυτερο και σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να γινουν μανουλες.

Link to comment
Share on other sites

Titi καλή επιτυχία να έχεις!! εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία και τυχερή προσπάθεια!

εγώ έκανα τη 2η προσπάθεια, με 2 έμβρυα 3 ημερών όχι πολύ καλής ποιότητας. Περιμένω για θετική χοριακή στις 20/9

Φιλιά:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!τιτι,σμαμυκαλη επιτυχια!το σαββατο θα περιμενουμε νεα σου!εγω ξεκινησα κ την cetrotide,ειμαι στην 6 μερα ενεσεων (τελικα τιποτα δεν ειναι η ενεσεις,δικιο ειχατε) κ μαλλον τεταρτη οωληψια!θα παω αυριο παλι για υπερυχο να με δουν.


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Titi κορίτσι μου,εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!Μακάρι να είναι μια χαρά τα εμβυάκια σου.Όλες οι ευχές μου μαζί σου!!:P

Anna74 μου, σ'ευχαριστω αγαπη μου να σαι καλα. Τελικα εκανα εμβρυομεταφορα σημερα, δυο εμβρυακια 8 κυτταρων διαιρεσης. Τωρα ξαπλωνω. Και ο Θεος βοηθος.

Link to comment
Share on other sites

Titi καλή επιτυχία να έχεις!! εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία και τυχερή προσπάθεια!

εγώ έκανα τη 2η προσπάθεια, με 2 έμβρυα 3 ημερών όχι πολύ καλής ποιότητας. Περιμένω για θετική χοριακή στις 20/9

Φιλιά:)

Smamy μου, ευχαριστω πολυ αγαπη μου. Εκανα εμβρυομεταφορα δυο εμβρυακια 8 κυτταρων. Μου ειχε πει ο γιατρος ακομα και πολυ κακης ποιοτητας μπορει να επιφερουν εγκυμοσυνη αρα μην ανησυχης. Ποσων κυτταρων σου ειπε? ποσο χρονο εισαι? το ενδομητριο σου ποσο ειναι? τι φαρμακευτικη αγωγη παιρνεις μετα την εμβρυομεταφορα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!τιτι,σμαμυκαλη επιτυχια!το σαββατο θα περιμενουμε νεα σου!εγω ξεκινησα κ την cetrotide,ειμαι στην 6 μερα ενεσεων (τελικα τιποτα δεν ειναι η ενεσεις,δικιο ειχατε) κ μαλλον τεταρτη οωληψια!θα παω αυριο παλι για υπερυχο να με δουν.

Ευχαριστω πολυ Εφακι, επισης. Οτι καλυτερο και σε σενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από εδώ!

Τελικά με τον υπέρηχο εχθές είδαμε και ακούσαμε μία καρδούλα.Είναι μάλλον καλύτερα-αν και τα θέλαμε πολύ και τα δυο-γιατί τα ινομυώματα άρχισαν να μεγαλώνουν και θα είναι μάλλον μια δύσκολη εγκυμοσύνη.

Τώρα λοιπόν,περιμένουμε τη θετική χοριακή της smamy αύριο και τη θετική χοριακή της Τιτι την επόμενη εβδομάδα?Και την ωοληψία της Εφούλας που μάλλον αργεί ακόμη εεε..Κοριτσάκια μου,εύχομαι να πάνε όλα καλά!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εδώ!

Τελικά με τον υπέρηχο εχθές είδαμε και ακούσαμε μία καρδούλα.Είναι μάλλον καλύτερα-αν και τα θέλαμε πολύ και τα δυο-γιατί τα ινομυώματα άρχισαν να μεγαλώνουν και θα είναι μάλλον μια δύσκολη εγκυμοσύνη.

Τώρα λοιπόν,περιμένουμε τη θετική χοριακή της smamy αύριο και τη θετική χοριακή της Τιτι την επόμενη εβδομάδα?Και την ωοληψία της Εφούλας που μάλλον αργεί ακόμη εεε..Κοριτσάκια μου,εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Μπραβο Αννουλα, δοξα το Θεο. Δεν πειραζει σιγουρα καλυτερα ενα για σενα διοτι για να επιτρεψει ο Θεος ενα ξερει καλυτερα οτι ειναι το καλυτερο για σενα. Ατε αυριο η smamy και ο Θεος βοηθος. Εγω την αλλη Δευτερα, 29/9, αργουμε ακομη.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο αννα,συνχαρητηρια!!!εμενα την τριτη θα γινει η οωληψια!καλη επιτυχια και στα αλλα κοριτσια

Ατε εφακι καλη τυχη. Δεν ειναι τιποτα, δεν θα νιωσεις τιποτα. Ατε ευχομαι τελια αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...