Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ???????


Recommended Posts

καρδουλα μου υπομονη και κουραγιο ολα να παν καλα ειχα προσφατη εμπειρια μιας φιλης μου γεννηθηκε στις ιδιες βδομαδες αιφνιδιαστηκα από μικρο βιο ανοιξε ο τραχηλος και τωρα ειναι μια γλυκουλα υγιεστατη κοπελια. Δεν ειναι ευκολο μα ευχομαι να τα καταφερετε θα τα καταφερετε γιατι εχεις τις ευχες όλων μας. Σε σκεφτομαστε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 195
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mairy Lou μόλις διάβασα κ γω τα τελευταία νέα σας. Όλες οι προσευχές του κόσμου για τον μικρούλη σας. Έχουν απίστευτη δύναμη αυτα τα μικροσκοπικά πλάσματα κ οταν νιώθουν την αγάπη που τα περιβάλλει γίνονται ακόμη πιο δυνατά! Ολα θα πανε καλα! Σου στέλνουμε όλες θετική ενέργεια!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκπληκτικό...! Εύχομαι ολόψυχα σ΄αυτήν τη μαγική λίστα των μικρών θαυματοποιών, που απέδειξαν ότι η ζωή δεν σου χαρίζεται έτσι απλά, την κερδίζεις, να προστεθεί και το αγορακι σου mairy_lou! H σκέψη μας και οι ευχές μας είναι μαζί σας...

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να σας πανε ολα καλα κοπελα μου και να τον δεις γερο και δυνατο. Εχεις τη σκεψη μας μαζι σου. Ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και το μικρο σου δυνατο αντρακι.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

διαβασα την περιπετεια σου και σε αισθανθηκα ευχομαι ολα να σου πανε καλα και ο θεοσ να σε βοηθησει να παρει γερο το μικρο σου αγκαλια.δυναμη και υπομονη.οι προσευχεσ μου μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ όλες ολόψυχα! !!! Γεννησαμε με καισαρικη και τωρα το αγορακι μου ειναι στη μοναδα. 610 ολόκληρα γραμμάρια !!Κραταει ακομα η ψυχουλα μου. Εγω αναρωνω απο ενα κουραστηκο και ταυτόχρονα ψυχοφθορο χειρουργείο. Ευχομαι η παναγια να συνεχισει να είναι μαζι μας! Να στε καλα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσι μου καλημερα!χαιρομαι που ολα πηγαν καλα...κανε υπομονη και κουραγιο για το μωρακι σου και θα ερθει και η μερα που θα τον παρετε σπιτι σας και θα ειναι ενα ωραιο ζπυμπουρλουδικο μωρο..η επιστημη πλεον εχει προχωρησει απιστευτα...εγω πιστευω ολα θα πανε μια χαρα απλα κανε υπομονη και θα περασει και αυτο!!


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι χαιρομαι παρα πολυ ευχομαι μεσα από την καρδια μου να παν όλα καλα και να το κρατησεις αγκαλιτσα το συντομοτερο. Να χεις κουραγιο δεν ειναι κατι ακατορθωτο υπομονη θελει κι όλα θα παν καλα. φιλακια πολλα και στα δυο σας.

Link to comment
Share on other sites

Mairy lou μπράβο που όλα πήγαν καλά!! Θα τα καταφέρει ο μικρουλης και τη μέρα που θα έρθει σπιτάκι σας θα τα έχετε ξεχάσει όλα!! Εύχομαι ειλικρινά τα καλύτερα και καλή δυναμη!


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mairy lou μπαραβο που ολα ειναι καλα μεχρι τωρα!!! θα ειναι δυσκολα αλλα οσο θα βλεπεις το μπουμπουκακι σου να μεγαλωνει και να γινεται καλυτερα δεν θα σε νοιαζει τιποτα, μαζεψτε δυναμη και ολα θα πανε καλα απο εδω και περα!!!

σε σκεφτομαστε ολα τα κοριτσια και στελνουμε την αγαπη μας!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχεις τη θετικη ενεργεια, τις ευχες και τις προσευχες ολων μας!!! όλα να πανε καλα και η αγωνια σας να γινει ένα μεγααααααλο χαμογελο που θα συνοδευει τον μικρουλη σας σε ολη του τη ζωη. Περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σας!!!! Καλη δυναμη <<ΜΑΝΟΥΛΑ>> :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...