Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ???????


Recommended Posts

μπραβο mairi lou.ολα θα πανε μια χαρα.αυτο το αγορακι ηρθε για να μεινει.μην μας ξεχνας,οποτε μπορεις να μας ενημερωνεις.σε λιγο καιρο ολα αυτα θα ειναι ενα κακο ονειρο


chuTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 195
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαιρυ λου μπραβο κοριτσι μου που ολα πηγαν καλα!! θετικη σκεψη θετικη ενεργεια σου στελνουμε και να σκεφτεσε οτι αμα τα καταφερατε μεχρι εδω θα τα καταφερετε μεχρι το τελος!!!! σου ευχομαι τα καλυτερα κοριτσακι μου για το γλυκο σου αγορακι!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

mairy lou το αγοράκι σου θα βγει σίγουρα νικητής από αυτή τη δοκιμασία! είναι μαχητής! κουράγιο και υπομονή και σου στέλνουμε όλη μας την θετική ενέργεια κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σας ευχαριστώ όλες ολόψυχα! !!! Γεννησαμε με καισαρικη και τωρα το αγορακι μου ειναι στη μοναδα. 610 ολόκληρα γραμμάρια !!Κραταει ακομα η ψυχουλα μου. Εγω αναρωνω απο ενα κουραστηκο και ταυτόχρονα ψυχοφθορο χειρουργείο. Ευχομαι η παναγια να συνεχισει να είναι μαζι μας! Να στε καλα !

Μπράβο!!! Εύχομαι ό,τι καλύτερο! Καλή δύναμη στο μωράκι σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις εδω ειμαστε κοριτσια στην νεογνολ. Μοναδα συνεχιζουμε αγνωνιστες! Με σταθερη κατασταση και ευελπιστούμε σύντομα καλύτερη. Σημερα πηγα να δω το αγορι μου παλι και η νοσοκόμα μου λεει "α εσεις ειστε η μαμα του γιγαντα" !! Το αγορι μου το γλυκο εγινε ηδη δημοφιλής εκει μεσα αφου ειναι το πιο μικρουλη. Αγγιξαμε τα ορια της βιωσιμότητας αλλα καταφεραμε να τα περάσουμε :) Ποσα μωρακια εκει μεσα ολα προωρακια. Ηθελα ολα να τα κανω μια μεγαλη αγκαλιά! ! Ας τα εχει ολα ο θεος καλα να αγωνιστουν και να βγουν νικητες!!

Σ αγαπαμε γιγαντακι μου !!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σας μαιρη λου το γιγαντακι σου θα τα καταφερει σιγουρα. Ολα θα παν καλα να του το πεις οταν πας ποσες το σκεφτομαστε από τοσο μικρο εχει τοσες θαυμαστριες ζεν πρεμιε θα βγει. Τα πιο ζεστα φιλακια μου για το αντρακι σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...