Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ???????


Recommended Posts

Μολς λιγες μερες περασανε και ειδα τοσα περιστατικά εκει μεσα. Τοσα ψυχουλια που περασε ο καιρος τους, γιναν μεγαλα και τρανα και ηρθε η ωρα να βγουνε. Ποσα χαρα μου εδινε αυτο?!! Δακριζα οσο περιμενα να μπω στον γιο μου καθ ακουγα συζητησεις "εμεις βγαινουμε σημερα επειτα απο 4 μηνες".. και ηθελα εκεινο το μωρακι να το παρω μια αγκαλιτσα και να του πω ενα μεγαλο μπραβο που βγήκε νικητης! Και ηδη νιωθω μεγαλη ευγνωμοσύνη για τους ανθρώπους εκει που κανουν τα παντα!! ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ! μανουλες αν εχετε αμφιβολίες για κατι στην εγκυμοσύνη σας εστω και την παραμικρη, παρτε κιαλλη γνωμη. Ψαχτειτε!!! Μην αφηνετε τιποτα να φυγει έτσι! εγω δεν ειχα την σωστη καθοδήγηση ουτε γιατρο οπως αποδειχθηκε!

Κοπελα μου τωρα ειδα την ιστορια σου κ δεν εχω σταματησει να κλαιω,στην αρχη στεναχωρεθηκα αλλα τωρα κλαιω απο συγκινηση για τον μικρο σου γιγαντακο που ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερει!!σας ευχομαι ολοψυχα να τον παρετε οσο πιο συντομα γινεται γερο στο σπιτακι σας!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 195
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Να σας ζήσει το γιγαντακι σας και ολα να πάνε καλά! Ψηλά το κεφάλι και θετική σκέψη! Εσύ φρόντισε να ξεκουράζεσαι και να τρως καλα για να εισαι δυνατή, ειναι σε καλα χέρια το μωρό σου.. Περάσαμε κι εμεις απο ΜΕΝΝ2 και ξέρω καλα τι θα πει να περιμένεις στο σαλονάκι για να μπεις μέσα..

Εχεις τη συμπαράσταση όλων μας! Θα τα καταφέρετε!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου. Τι κάνετε πως είστε? Εμείς είμαστε καλά, σταθερά δηλαδή. Η μάχη μας συνεχίζεται αλλα καθε μερα που περνάει είναι κέρδος για εμας . Εγω σιγα σιγα ολο και καλύτεροα απο το χειρουργείο αν και έχει 5 μερες που με ταλαιπωρουν σταθερα δεκατα. Παιρνω αντιβιωσουλα και βλεπουμε! εσείς καλα μου ειστε? Σκεφτομαι συχνα τα καλα σας λογια κοριτσακια μου και ευχομαι να ειστε ολες καλα με την οικογένεια σας , τα παιδάκια σας και σε σας τις εγκυουλες τις κοιλιτσες σας <3

Link to comment
Share on other sites

ψυχουλα μου να τα σκεφτεσαι κι οσα σου ειπαμε κι οσα δε σου χουμε πει να ξερεις πως εισαι στο μυαλο μας μαζι με όλα τα διαφορα της καθημερινοτητας με πιτσιρικια θα τα ζησεις πολυ συντομα. Να χεις κουραγιο και να μιλας να μην τα κρατας μεσα σου. Ειμαι σιγουρη πως όλα θα πανε καλα καρδουλα μου φιλακια πολλα στο γιγαντακι σου και τις ευχες μας και την αγαπη μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάθε μέρα που περνάει όντως είναι μεγάλο κέρδος για το παιδάκι σας. Είσαστε συνέχεια στο μυαλό μας και στις προσευχές μας και εσύ και ο μικρούλης σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλη σας μερα! Τα νεα απο τον μικρουλη μου παραμένουν πανω κατω τα ιδια, ειμαστε ακομα σταθερα με μια μικρη και σταδιακάη άνοδο! Και σας ευχαριστώ παρα πολυ για το ενδιαφερον σας ειστε μια μεγαλη παρεα σαν οικογένεια! ! Το θεμα με μενα ειναι απο την περασμενη Τετάρτη βράδυ εχω σταθερα δεκατα χωρις κανενα συμπτωμα και δεν μπορουμε να βρουμε τι ειναι. Τα ραμματα τα βγαλαμε με ειδαν κολπικο υπερηχο αιματος εκανα ουρων εκανα, αλλα συμπρτωματα ΔΕΝ εχω, μεχρι και αντιβιωση μου δωσαν, και τιποτα!!!! Δε ξερω ρε κοριτσια εχει τυχει σε καμια σας που εχει γεννησει με καισαρικη? Ειναι μετεγχειρητικο η εχω κατι αλλο???? Δε ξερω τι να σκεφτω!!!!!!! Οχι τίποτε αλλο δεν μπορώ να παω τοσες μερες να δω και το αγορι μου μην ξεροντας τι εχω !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!πολυ ομορφα τα νεα απ το αγορι σου!θα συνεχισει να παλευει κ θα πανε ολα καλα!για τα δεκατα δεν ξερω να σου απαντησω καθολου δυστυχως..ευχομαι συντομα να βρειτε την ακρη κ να πεσουν..


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Mairy lou!!! πολυ χαιρομαι για τα νεα σας!!! μπραβο!!!

κανεις εξετασεις και δεν σου βρισκουν τιποτα;;; παραξενο...σκεψου την πιο απιθανη εκδοχη εξετασεων και καντην...τι να πω;;;

το αλλο που σκεφτομαι ειναι μηπως λογω αγχους και κουρασης μην αντιδραει ετσι ο οργανισμος σου;;;; καμια φορα ειναι και ψυχολογικο

προσπαθησε οσο γινεται και μπορεις να χαλαρωσεις και ξεκουρασου!!!

δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο

ευχομαι οτι και αν ειναι να ναι περαστικο και να πας συντομα διπλα στο γιγαντακι σας που σε εχει αναγκη

φιλια πολλα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Mairy lou!!! πολυ χαιρομαι για τα νεα σας!!! μπραβο!!!

κανεις εξετασεις και δεν σου βρισκουν τιποτα;;; παραξενο...σκεψου την πιο απιθανη εκδοχη εξετασεων και καντην...τι να πω;;;

το αλλο που σκεφτομαι ειναι μηπως λογω αγχους και κουρασης μην αντιδραει ετσι ο οργανισμος σου;;;; καμια φορα ειναι και ψυχολογικο

προσπαθησε οσο γινεται και μπορεις να χαλαρωσεις και ξεκουρασου!!!

δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο

ευχομαι οτι και αν ειναι να ναι περαστικο και να πας συντομα διπλα στο γιγαντακι σας που σε εχει αναγκη

φιλια πολλα!!!

Καλημερα mama82 πως παει η εγκυμοσυνη σου???? Αυτο θα κανω σημερα κιολας με τον αντρα μου γιατι φτασαμε σε απελπισια με τα κωλοδεκατα! Και μενα με κουρασαν γιατι αυτα τα δεκατα μου δημιουργουν και πονο στα κοκκαλα, αλλα πιο πολυ να γινω καλα για το παλικαρι μου, εχω ποσες μερες να παω να το δω!!! Φανταζεσαι ποσο πολυ αγωνιωω!!!

Link to comment
Share on other sites

Mary-Lou πολυ χαιρομαι οταν διαβαζω πως ολα πανε καλα! Τι σου λενε οι γιατροι, πως παει το αγορακι σου? Δινεις δυναμη κι ελπιδα σε πολλες γυναικες! Ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα!! Οσο για τα δεκατα, κι εγω νομιζω μηπως ειναι ψυχολογικο. Αφου δε σου βρισκουν τιποτα... Μην ανησυχεις παντως! :)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου εύχομαι να σου περάσουν πολύ πολύ γρήγορα τα δέκατα και να πας να δεις το αγοράκι σου, το γιγαντάκι σου. Θα περιμένουμε νέα σου όποτε μπορείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...