Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ???????


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 195
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαιρη Λου εύχομαι κι εγώ από καρδιάς δύναμη και υγεία στον αγόραρό σας!! Η θετική μας σκέψη είναι μαζί σας! Γεροί και δυνατοί να επιστρέψετε σύντομα σπιτάκι σας!! :)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαιρη Λου σου ευχομαι ολοψυχα να τον κρατησεις συντομα αληθινο γίγαντα στην τεραστια αγκαλια σου! Οι προσευχες μας ειναι μαζί σας! Καλη δυναμη κοριτσι μου!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου..διάβασα την ιστορία σου το βράδυ πριν μπεις στο χειρουργείο..κι εκείνη τη νύχτα προσευχήθηκα για σας..κάτι σπάνιο για μένα.. Στέλνω για να σου πω ότι συγκινήθηκα πάρα πολυ με τα νέα σας..! Είμαι σίγουρη ΣΙΓΟΥΡΗ ότι αυτό το πλασματάκι ήρθε για να μείνει..! Όλα θα πάνε καλά!! Σας στέλνω πολύ πολύ θετική ενέργεια. Να έχετε μια υπέροχη ζωή :wink:


705cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο κοπελα μου πολυ χαιρομαι.Ευχομαι να εχεις καλη κ γρηγορη αναρρωση.Και να εισαι βεβαιη οτι το μικρουτσικο θα γινει μεγαλουτσικο,μην τ αποκλειεις να γινει πραγματι γιγαντακι.Κανε λιγο ακομα υπομονη κ με το καλο θα πας σπιτι σ μ τ ομορφη οικογενεια σου

καληνυχτα γιγαντακι κ ονειρα γλυκα:):wink:

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλα μου σου εύχομαι και εγώ ολόψυχα να τα καταφέρει ο "γίγαντάς" σας και να βγεί γερός και δυνατός!!!Σε σένα να αναρρώσεις απο την επέμβασή σου σύντομα και να έχεις πολύ δύναμη και κουράγιο για την δοκιμασία σας!!!!Μακάρι όλα να σας πάνε καλά!!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη ήθελα να σου πω...υπάρχει μια ομάδα στο facebook που είμαστε οι μαμάδες των πρόωρων...αν θέλεις εκεί θα βρεις στήριξη και κάποιον να σε καταλάβει...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα.

Ειχα δουλεψει για καποια χρονια στη μοναδα των προώρων.

Ο γιος σου ειναι οντως γιγαντας! :D

Ειχαμε και πιο μικρουλια και τα λεγαμε τα πεντακοσαρακια :D

Μετα τα παρακολουθουσαμε στο follow up μεχρι να γινουν 4-5.

Ηταν τεραστια η χαρα και η ανακουφιση να βλεπεις πεντακοσαρακια και εξακοσαρακια να ερχονται τρεχατα και χαμογελστα, ολοκληρα παιδακια πια, που τιποτα δεν θυμιζε την μικροσκοπικη αρχικη τους εικονα.

Σου ευχομαι ολοψυχα να παρεις το γιγαντακι σου στο σπιτι και ολάυτα να σου θυμιζουν απλα το ποσο δυνατο παιδακι εφερες στη ζωη!

Ολα να πανε καλα στη ζωη σας.

Οποτε μπορεις μπαινε να μας γραφεις πως τα πατε :D

Link to comment
Share on other sites

Μολς λιγες μερες περασανε και ειδα τοσα περιστατικά εκει μεσα. Τοσα ψυχουλια που περασε ο καιρος τους, γιναν μεγαλα και τρανα και ηρθε η ωρα να βγουνε. Ποσα χαρα μου εδινε αυτο?!! Δακριζα οσο περιμενα να μπω στον γιο μου καθ ακουγα συζητησεις "εμεις βγαινουμε σημερα επειτα απο 4 μηνες".. και ηθελα εκεινο το μωρακι να το παρω μια αγκαλιτσα και να του πω ενα μεγαλο μπραβο που βγήκε νικητης! Και ηδη νιωθω μεγαλη ευγνωμοσύνη για τους ανθρώπους εκει που κανουν τα παντα!! ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ! μανουλες αν εχετε αμφιβολίες για κατι στην εγκυμοσύνη σας εστω και την παραμικρη, παρτε κιαλλη γνωμη. Ψαχτειτε!!! Μην αφηνετε τιποτα να φυγει έτσι! εγω δεν ειχα την σωστη καθοδήγηση ουτε γιατρο οπως αποδειχθηκε!

Link to comment
Share on other sites

Γλυκιά μου mairy lou και ο μικρουλης γίγαντας σου θα βγει νικητής!! Έχε πίστη και δυναμη και θα περάσει ο καιρός για να έρθει και η δικη σας ώρα να βγειτε!! Ο δυσοιωνος τίτλος του ποστ ευτυχώς δεν έχει καμιά σχέση με την εξέλιξη της ιστοριας σου :wink:


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ποσο χαιρομαι για εσας κ ποσο σιγουρη ειμαι πως ολα θα πανε καλα....ευχομαι οτι καλυτερο...αν εισαι δυνατη κ ολα θα οανε καλα...να μας φιλησεις τ γιγαντα και να του μεταφερεις τις ευχες μας!!!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Mairy lou μην αφήσεις τιποτα να σου ριξει το ηθικο!!

συνεχισε να εισαι δυνατη για το παλικάρι σου κ θα δεις πως ολα αυτα θα γινουν μια πικρη αναμνηση!! Ολα θα πανε καλα!! Ολες προσευχομαστε για σενα κ τον γιγαντα σου!!


gzWep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...