Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ευχές για καλή σαρακοστή και από μένα, καλό στάδιο!

ευχαριστώ για τις πληροφορίες χριστίνα, με καθησύχασες. Υπομονή λοιπόν και θα δούμε πώς θα πάει στο θέμα αυτό με τον καιρό...


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!

Κοπέλες, δείτε στο παρακάτω λινκ, θα μείνετε άφωνες όπως έπαθα κι εγώ:

http://aniwthoi.blogspot.com/2012/02/11.html

Δεν είναι ούτε ένα, ούτε δύο, ούτε τρία! Είναι ... 11 παιδιά σε μια γέννα!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!!!

Εμεις ειμαστε παλι αρρωστες, μετα την γαστρεντεριτιδα που περασε ευτυχως ευκολα, την Κυριακη το βραδυ επαθε λαρυγκιτιδα, εκλεισε τελειως ο λαιμος της, δεν μπορουσε να παρει ανασα και της δωσαμε σταγονες κορτιζονης για να περασει (και ειναι η 2η φορα που το παθαινει μεσα σε λιγους μηνες), περασε λοιπον και η λαρυγκιτιδα και τωρα την εχω με 39πυρετο και συναχι.....

Ολες οι ιωσεις εμας θα βρουν,και δεν παμε και παιδικο ακομα,δεν θελω να σκεφτομαι τι θα γινει απο Σεπτ. που θα παμε!!

Τωρα για την ομιλια που λετε νομιζω οτι ειναι μικρα ακομα και θα βελτιωθει σιγα-σιγα, η δικια μου ας πουμε ενω λεει τα περισσοτερα γραμματα δεν λεει το "σ", δηλαδη λεει "πιτι" αντι για "σπιτι"....

Καλη Σαρακοστη σε ολες μας

Link to comment
Share on other sites

μιρσα......λαρυγγιτιδες και τετοια εχουμε παθει 800 φορες.......εκανα εξετασεις και βγηκε αλλεργικος!!!!!!!!!βγαλε χαλιά,λουτρινα κουκλακια και σκατακια τετοια....και αν εχετε κοντα θαλασσα βολτες με κρυο δεν πειραζει αν παλι οχι βολτες εξω πολλες....εγω σωθηκα....την κορτιζονι την εχω παντα σπιτι...εχουμε γλυτωσει το νοσοκομειο φτου φτου πολλες φορες........


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και απο μενα!!!

Εμεις ειμαστε παλι αρρωστες, μετα την γαστρεντεριτιδα που περασε ευτυχως ευκολα, την Κυριακη το βραδυ επαθε λαρυγκιτιδα, εκλεισε τελειως ο λαιμος της, δεν μπορουσε να παρει ανασα και της δωσαμε σταγονες κορτιζονης για να περασει (και ειναι η 2η φορα που το παθαινει μεσα σε λιγους μηνες), περασε λοιπον και η λαρυγκιτιδα και τωρα την εχω με 39πυρετο και συναχι.....

Ωχ, ευτυχώς που όλα καλά με λαρυγγίτιδα! Γρήγορα περαστικά και από το συνάχι και εύχομαι να είναι το τελευταίο που περνάτε!

Τωρα για την ομιλια που λετε νομιζω οτι ειναι μικρα ακομα και θα βελτιωθει σιγα-σιγα, η δικια μου ας πουμε ενω λεει τα περισσοτερα γραμματα δεν λεει το "σ", δηλαδη λεει "πιτι" αντι για "σπιτι"....

Ναι, πείστηκα ότι είναι νωρίς και ότι θέλουν ακόμη τον χρόνο τους γι' αυτό. Δεν με αγχώνει πλέον.


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

όλα κορίτσια είναι; κ τα 11; σοκ!!!!!

μίρσα περαστικά!

όσο για την ομιλία...για πόσο καιρό θα μπεμπεκίζουν; γλύκα είναι όταν μιλούν έτσι!

της τα λέω σωστά, αλλά πολλές φορές ξακαρδίζομαι ή επαναλαμβάνω τις λέξεις όπως τις λέει!

π.χ καρχαρίας=κακαρίας

αλή μπαμπά=μπαλή μπαμπά ή μπουμπουλιά!

πεταλούδα=πεταλούδα, αλλά κυρίως πουτουλούδα!

βαγγελιώ μου παινεμένη=βαγγελιώ μου παινενένη!!!

κ άλλα πολλά!

φιλιά σε όλες κ περισσότερα στα παιδάκια σας!

Link to comment
Share on other sites

Fefi, εμένα επειδή δε λέει το "λ" (κι άλλα πολλά), τη βάζω να μου λέει το τραγουδάκι:

"πλάτσα πλάτσου Πλούτσα, μ' έχεις κάνει λούτσα" (Σόκιν!)...χεχεχε

Για τη λαρυγγίτιδα νομίζω ότι κάνει καλό στην αναπνοή να δημιουργήσεις υδρατμούς στην ατμόσφαιρα, αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

τώρα το διάβασα...αχαχαχαχα!!!!!!!

τα πρωινά έχουμε το "μπαμπούλη, ταμέεεεεεεεεερρρααααααααααα!!!!!!!"=μπαμπούλη καλημερα!!!!!

σήμερα το πρωί η κόρη μου μονολογεί; "μαμούλα πάει ντουλειά, μπαμπούλης πάει ντουλειά, σύσα πάει ντουλειά!!!!!!πάρει λετάκια!!!!!!"

!!!!!!!!!!!!!!!

καλημέρα όλη μέρα από το βροχερό λουλουδιστάν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες! Ταμέεεεεεερα!!!!!!

Η Αννούλα έχει καινούργιο δοντάκι πίσω πίσω, το ανακάλυψα χθες! Ομολογώ ότι βγήκε αθόρυβα, δεν μου παραπονέθηκε καθόλου το μικρό μου γι' αυτό. Κι εγώ που είχα την έννοια... Μένουν άλλα τρία να βγουν, ελπίζω κι αυτά να έρθουν ανώδυνα.

Κατά τα άλλα από το περασμένο Σάββατο έχει πάλι βήχα, της δίνω σιροπάκι. Δεν ξέρω αν πρέπει να την πάρω γιατρό ή να περιμένω να περάσει μόνο του. Έχω την εντύπωση ότι είναι επηρεασμένοι και οι αμυγδαλές της... Ευτυχώς όμως τρώει το φαγητό της και δεν έκανε πυρετό. Νομίζω θα την αφήσω λίγο ακόμη να δούμε ποια θα είναι η συνέχεια.

Εδώ ο καιρός πάει να φτιάξει, λίγο καλύτερες οι θερμοκρασίες και λίγες οι βροχές. Θέλω Άνοιξη εδώ και τώρα!!

Φιλιά σε όλες εσάς και στα παιδάκια σας!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Πού χαθήκατε; Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Τα νέα τα δικά μας είναι ότι φύτρωσε και το δεύτερο πισινό δοντάκι και μένουν άλλα δύο. Επίσης, πήγαμε τελικά στον παιδίατρο και διέγνωσε λαρυγγίτιδα, οπόταν ξεκινήσαμε πάλι μασκούλες και σιροπάκι.

Ανυπομονώ για το Σαββατοκύριακο, γιατί φαίνεται θα είναι καλός ο καιρός!

Καλά να περάσετε και καλό Σαβ/κο να έχετε!!!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πού χαθήκατε; Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Τα νέα τα δικά μας είναι ότι φύτρωσε και το δεύτερο πισινό δοντάκι και μένουν άλλα δύο. Επίσης, πήγαμε τελικά στον παιδίατρο και διέγνωσε λαρυγγίτιδα, οπόταν ξεκινήσαμε πάλι μασκούλες και σιροπάκι.

Ανυπομονώ για το Σαββατοκύριακο, γιατί φαίνεται θα είναι καλός ο καιρός!

Καλά να περάσετε και καλό Σαβ/κο να έχετε!!!

Δηλαδή αντιβίωση δεν σας έδωσε; Περίεργο, εμένα στη μεγάλη μου έδωσε γιατί λέει μπορεί να γυρίσει σε βρογχιολίτιδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε? Διαβαζω ιωσουλες, περαστικα. Εμεις ως τωρα εχουμε φιλο μας μονο το συναχι, αλλα και αυτο ειναι ψιλοβασανο. Βεβαια δεν παμε παιδικο και ο μπαμπας μας ειναι κομματακι σχολαστικος με τον κοσμο (σε σημειο που σπαει νευρα) , αλλα ως τωρα εχουμε γλυτωσει τα πιο δυσκολα. Παραστικα σε ολα τα μικρουλια και υπομονη... Κοντευει η ανοιξη.


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα..........εμενα ο μικρος την τριτη εκανε πυρετο και ειχε λαρυγγικο βηχα πηγα γιατρο και τον παρακαλεσα για αντιβιωση με τα 1000 ζορια μου εδωσε.....τωρα ομως αρχισαν τα φταρνισματα μιας και απο οτι καταλαβα πηρε απο την μαμα την ανοιξιατικη αλλεργια....μυξα ασπρη νερο, και φταρνισμα.....και εμενα το σπιτι μου μπρος πισω δεξια αριστερα εχει χωραφια με τεραστιες εκτασεις ελιας και λουλουδικου!!!!!!!!!!πακετο...............ετσι θα μας παει και τους 2 ολη η ανοιξη!!!!!!!!!!

περαστικα σας και φιληστε μου τα καμαρια σας!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...