Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Ρούλα μου ευτυχώς είναι απύρετος από χθες στις 8 το βράδυ και χωρίς κακά από χθες το απόγευμα που ήταν πιο σφιχτά.

Γενικά αυτή την φορά δεν είχε τόσο κακά όσο πυρετό.

Την πρώτη φορά θυμάμαι ήταν χάλια λίγο πυρετό αλλά κακά κάθε λίγο και λιγάκι δεν έτρωγε τίποτα απολύτως και με το ζόρι να του δίνω υγρά.

και κράτησε μια εβδομάδα σαν και εσένα. τώρα 3 24ωρα αλλά σε μια φάση δύσκολη με ζέστη τρελή και εμένα με την κοιλιά στο στόμα.

Άντε περαστικά μας


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

hello girls

εχθες εφτιαχνα το δωματιο της μικρης , προσπαθω να της το κανω πιο παιδικο και οχι τοσο μωρουδιακο ,

πολυ ροζ βρε παιδι μου εχω βαλει χιιχιχιχι

πηρα κατι επιπλακια απο ικεα για να καθεται και να ζωγραφιζει

τα παλια παιχνιδια τι τα κανετε?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

φαίρυ μου τα παλιά παιχνίδια τα μάζεψα και τα έβαλα στην αποθήκη.

Εγώ δεν έχω χώρο στο δωμάτιο του καθώς με δύο κρεβατάκια δεν υπάρχει περιθώριο.

έχω στο σαλόνι το τραπεζάκι απο τα ικέα που έχει πάνω αμαξάκια και παίζει πήρα απο τα τζάμπο τα νούμερα για το πάτωμα και τα έβαλα στο πάτωμα και το έχω κάνει σαν μίνι παιδότοπο. Βέβαια ο μικρός δεν κάθεται σε ένα μέρος μια εδώ μια εκεί είναι και του αρέσει να παίζει με πράγματα όπως ο υπολογιστής το πληκτρολόγιο και παίρνει το καλώδιο usb και το βάζει στην θύρα usb. Λέει και κάτι κουβέντες χαχα σήμερα μου είπε ξέρω εγώ τι τραβάω και λέω τι τραβάς παιδί μου εσύ ? μιλάμε είναι τέτοια μάρκα που δεν αφήνει τίποτα να πέσει κάτω. Τα λέει όλα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχαχαχα γεια ρε Γωγω με εκανες και γελασα....τι τραβαει το παιδιιιιιι:tongue::tongue::tongue::tongue:

εμεις χθες ειμαστε σε ενα γαμο...και δεν εβαλε -εβαλα κωγιοοοο κατωωω!!!ερειξε πολυ χορο...και μαζι με αυτον και γω...στις 5 φυγαμε.....και τωρα ακομη κοιμαται............εγω στην δουλεια κοματια,....να δουμε πως θα βγει το απογευμα που θα σηκωθει να μου ζητησει και καφεε......χαχαχχαχαχχαχα!!!!!!!!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα λες να ζητήσει ? εμένα πάντως μια μέρα έγινε χαμός γιατί ήθελε να πιει απο τον φραπέ μου.

Αυτό έλεγε να πιει αυτό

δηλαδή τι άλλο θα ακούσουμε. αυτή η ηλικία είναι θαύμα πραγματικά αντοχή να έχεις και υπομονή.

Όλη μέρα να τα παρακολουθείς πεθαίνεις στο γέλιο


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


όχι βέβαια τι νομίζεται ότι έτσι εύκολα θα γεννήσω εγώ ?

εδώ στον καύσωνα να παλεύω με την κοιλάρα μου και την αναμονή να με τσακίζει.

αν δεν γεννήσω μέχρι την Τετάρτη πάω για δαχτυλική αποκόλληση που λένε και πονάει σαν διάολος.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια στα ομορφα και γλυκα κοριτσουδιααααα!!!

τι κανετε???

Γωγω μου αντε με το καλο κοπελα μου...λιγο εμεινε ακομη...και τσουπ μια κουκλα θα κανει εμφανιση εεε???;););)

Διακοπες πηγατε θα πατε???:rolleyes:

εγω θα τον στειλω καμια 10αρια μερουλες με τον παππου και την γιαγια και μετα θα παμε να τον παρουμε.

Για κυθηρα λεμε ...τωρα θα δουμε και παλι!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

να τον στείλετε ρούλα, θα ειναι μεγαλη ξεκουραση για εσας

κυθηρα με ή χωρίς μικρό?

αντε ροζ, εφτασε ο καιρος, κουραγιο, όλα καλά θα πανε

Το ξερω βρε Γιωτα αλλα επειδη δεν το χουμε ξανακανει...μας φαινεται και λιγο παραξενο..πως θα ειμαστε...αν του λειπουμε κτλ...:rolleyes:αφου το λεω και το ξαναλεω μηπως και το χωνεψω και η ιδια!

κυθηρα θα τον παρουμε....

4 και σημερα κοριτσιαααααααααα.....μετα 3 βδομαδες ΑΔΕΙΑΑΑΑΑΑΑ.....:tongue::tongue::tongue:!!!!!

Ροζακι μου με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα την μπουμπου σου....;)Μαζι με σενα οπως εχεις καταλαβει εχει αγχωθει και ολη η παρεα!!!!!Το κιν παραμασχαλα μετα την γεννα εεεεεεεεεεε?????!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχει σχεση ανάλογα με το που θα βρίσκεται, αν πχ παει σε παραθαλάσσιο μέρος και κανει καθε μερα τα μπάνια του και ερχεται και σε επαφή με άλλα παιδάκια, νομιζω οτι θα ειναι καλά.

Αλλωστε μια δοκιμή θα σας πείσει.

κι εμεις την παρασκευή σταματάμε για 3 εβδομάδες και ανυπομωνώ πολύ

εμεις θα παμε κυλληνη

εγω καθε σκ που πηγαινω και βλεπω την ιλιανα παντως, βλεπω μεγαλες διαφορες

εχει ηρεμησει πολύ, αρχισε να λεει το ΡΟ στις λεξεις και ειναι πολυ συνεργάσιμη

σε ολους εκανε καλο η ανάπαύλα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...