Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

Μομεντάκι γιατί δεν κάνεις μια προσπάθεια για φρέσκα φρούτα αλεσμένα;Μπορεί να τα φάει ο μικρούλης σου.

ναι μομεντακι μου κανε φρεσκα φρουτακια δοκιμασε πρωτα αχλάδι μετά αχλαδι μήλο και μετα αχλαδι μηλο μπανανα ανα 2 μερες προσθετεις και ενα φρουτο για να δεις αν εχει σε καποιο αλεργια.. αντε και καλη επιτυχια οταν θα αρχισετε τα λαχανικά.. χιχιχιχι!! εκει στρώσε ναϊλον σε ολο το σπιτι..!!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Τρέχω πανικόβλητη διότι αύριο φεύγω για το χωριό για 2 βδομάδες και είναι ένα σωρό πράγματα που πρέπει να μαζέψω, να τακτοποιήσω, να οργανώσω.. Βλέπετε ο Δομνίνος δεν είναι πολύ της τάξης και του μαζέματος και έτσι πρέπει να αφήσω το σπίτι μαζεμένο και γεμάτο το ψυγείο διότι ικανός είναι να λιμοκτονήσει προκειμένου να πάει σουπερ μάρκετ. Ο μπαμπάς μας θα κάτσει μαζί μας μόνο μια βδομάδα και μετά ξανά από τις 5 έως τις 20 Ιουλίου.. Δεν ξέρω πόσο συχνά θα μπορώ να μπαίνω από το χωριό αλλά θα προσπαθώ να μπαίνω όσο πιο συχνά γίνεται.

Σας φιλώ γλυκά όλες!

καλα να περάσετε κοριτσακι αναπνευστε καθαρο αέρα και για μας!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μομεντακι μου κανε φρεσκα φρουτακια δοκιμασε πρωτα αχλάδι μετά αχλαδι μήλο και μετα αχλαδι μηλο μπανανα ανα 2 μερες προσθετεις και ενα φρουτο για να δεις αν εχει σε καποιο αλεργια.. αντε και καλη επιτυχια οταν θα αρχισετε τα λαχανικά.. χιχιχιχι!! εκει στρώσε ναϊλον σε ολο το σπιτι..!!!!

πολύ σωστά...καντο έτσι μομεντάκι αν και λίγο δύσκολα να βρείς αχλάδια κρυστάλλια αυτή την επόχή.καλή επιτυχία!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλέ ξέχασες;;;;;;;Το έχω είχαμε ανταλλάξει κάποια μηνύματα..Παρόλα αυτά σου στελνω το δικό μου.

αϊντέεεεεεε.............. Ναι ρε κοριτσάκι, κι εγώ το έχω το δικό σου.... :oops: Εντωμεταξύ σου απάντησα στο πμ και μετά διάβασα εδω. Καλά, ούτε καν το θυμόμουν!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ λαρακι μου τι τελεια νεα!!! μακαρι κοριτσάκι μου!! και σταματα την πολυ γυμναστική αν κανεις ακομα αρκετα κορμάρα έγινες ώρα να στρογγυλέψεις!!!

Αχ καλέ, ποια κορμάρα που τι τρέχω, τι ποδήλατο κάνω, αντί να αδυνατίζω γίνομαι ακόμα πιο βουβάλα... :mad::mad: Μα τι κάνω λάθος; Α! Και προσέχω και τι τρώω... όχι ότι κάνω καμια τρελή δίαιτα αλλά, σουβλάκια, πίτσες, τηγανητά και άλλα τέτοια ωραία εδέσματα τα έχω ξεχάσει. :confused::confused::confused:


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα!!! πέρα απο οτι ζεστενενομαι!!!! παραααα πολυυυυυ!!! δεν κοιμήθηκα καλά γιατι ζεστενόταν και το μωρό και ξυπνησε 2 φορές μία στις 2 και μία στις 5 και στις 7 δεν ξυπνούσε κανεις σερνομασταν και οι τρεις... επίσης με ποναει το στηθος η κοιλια η μεση τα πλευρά και δεν εχω ορεξη!!! δεν νωμίαζω να αφησα τιποτε εεε!!! ειμαι πανω στην αλλαγη του μηνα ρε κοπελιες μη με παρεξηγήτε!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα!!! πέρα απο οτι ζεστενενομαι!!!! παραααα πολυυυυυ!!! δεν κοιμήθηκα καλά γιατι ζεστενόταν και το μωρό και ξυπνησε 2 φορές μία στις 2 και μία στις 5 και στις 7 δεν ξυπνούσε κανεις σερνομασταν και οι τρεις... επίσης με ποναει το στηθος η κοιλια η μεση τα πλευρά και δεν εχω ορεξη!!! δεν νωμίαζω να αφησα τιποτε εεε!!! ειμαι πανω στην αλλαγη του μηνα ρε κοπελιες μη με παρεξηγήτε!!!

Αχ βρε κοριτσάκι, σκέψου ότι πλησιάζει η μέρα που θα πάτε διακοπούλες!!! Τι να σε παρεξηγησουμε καλέ; Ντροπή σου και που το σκέφτηκες! χαχαχαχα!!!:tongue::tongue:


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή εβδομάδα...

Επειδή συνήθως Δευτέρα έχω ρεπό, με την Τρίτη για μένα ξεκινάει η εβδομάδα...

Αχ κορίτσια τί κούραση το Σαβ/κο... Βάψαμε, καθάρισα όλο το σπίτι με λεπτομέρεια... Στα γόνατα έκατσα και έκανα όλα τα πλακάκια στο σπίτι... Περιττο να πώ ότι με πονάνε μέση, πλάτη ,χέρια... Αλλά το σπίτι τώρα είναι πεντακάθαρο... Πάει και αυτό.. Και είμαι χαρούμενη... Ο μικρός μια χαρά είναι Δόξα τον Θεό... Σκεφτόμαστε το Σάββατο να κάνουμε το πρώτο μπάνιο... Αυτά εν' ολίγοις τα νέα μου...


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

Λαράκι με το καλό να έρθει το μπεμπέ φυσιολογικά και να μην χρειαστεί να μπείς σε διαδικασία... Αλλά και να μπείς σου εύχομαι να πάνε όλα κατ΄ευχήν... Αχ τι καλά θα πιείτε και καφέ με το Καστεράκι...

Μπαμπιτσάκι μου, σε καταλαβαίνω... Κάνει ζέστη, βαραίνεις λόγω εγκυμοσύνεις και έχεις και την μικρή... Άστα δεν χρειάζεσαι δικαιολογίες...

Δομνινάκι έφυγεσ για χωριό; Καλά να περάσεις!!!!!


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και Καλή εβδομάδα...

Επειδή συνήθως Δευτέρα έχω ρεπό, με την Τρίτη για μένα ξεκινάει η εβδομάδα...

Αχ κορίτσια τί κούραση το Σαβ/κο... Βάψαμε, καθάρισα όλο το σπίτι με λεπτομέρεια... Στα γόνατα έκατσα και έκανα όλα τα πλακάκια στο σπίτι... Περιττο να πώ ότι με πονάνε μέση, πλάτη ,χέρια... Αλλά το σπίτι τώρα είναι πεντακάθαρο... Πάει και αυτό.. Και είμαι χαρούμενη... Ο μικρός μια χαρά είναι Δόξα τον Θεό... Σκεφτόμαστε το Σάββατο να κάνουμε το πρώτο μπάνιο... Αυτά εν' ολίγοις τα νέα μου...

Το πόσο σε καταλαβαίνω!!!! Κι εμείς βάψαμε πέρσι τον Σεπτέμβριο κ μου είχαν φύγει τα χέρια και τα πόδια, πόσο μάλλον εσύ που έχεις κ τον Γιαννάκη να φροντίζεις, να ταϊζεις, να προσέχεις... Όταν όμως μπουν πάλι όλα στη θέση τους... τι ωραία αίσθηση! Απολαμβάνεις το σπιτάκι σου!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λαράκι με το καλό να έρθει το μπεμπέ φυσιολογικά και να μην χρειαστεί να μπείς σε διαδικασία... Αλλά και να μπείς σου εύχομαι να πάνε όλα κατ΄ευχήν... Αχ τι καλά θα πιείτε και καφέ με το Καστεράκι...

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες! Ελπίζω να καταφέρει να έρθει φυσιολογικά γιατί "στεγνώσαμε" οικονομικά... Ούτε καν ξέρω πότε θα καταφέρουμε να μαζέψουμε λεφτά για άλλη εξωσωματικη. Δύσκολοι καιροί!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...