Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα σας έπειτα από αρκετό καιρό. Είμαι ακόμη στο χωριό και από χθες μόνη με τον μπέμπη.. Δυστυχώς δεν βρίσκω καθόλου χρόνο για να μπαίνω και να διαβάζω τα νέα σας μιας και ο μικρούλης μου είναι ιδιαίτερα απαιτητικός αλλά χαλάλι του.

Περνάμε όμορφα, μεγαλώνουμε, αναπνέουμε καθαρό αέρα και χθες τον πήγα και στη θάλασσα. Δεν τον έβαλα μέσα, αυτό από τον άλλο μήνα αλλά μόνο που ανέπνευσε θαλασσινό αέρα έκανε τη διαφορά. Χθες μου κοιμήθηκε σερί 9ωρο για πρώτη φορά και όπως καταλαβαίνετε σήμερα νιώθω θαυμάσια.

Διάβασα στα γρήγορα τα νέα σας..

Λαράκι μου εγώ τα εμβόλια τα αντιπατρικά δεν τα πιστεύω. Τα θεωρώ τελείως λάθος ως πρακτική αλλά αν για σένα είναι αχτίδα φωτός εγώ πάω πάσο. Μακάρι να φτιάξει ακόμη περισσότερο το σπέρμα του Λάρου και να έρθει το μωράκι σας με τον φυσιολογικό τρόπο.. άλλωστε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία..

Χριστινάκι χαίρομαι που απολαμβάνεις ένα πεντακάθαρο σπιτάκι. Τελευταία φορά που βάψαμε ήταν το 2010 και ακόμη θυμάμαι την κούραση που τράβηξα τότε.. Όσο για τη φωτογραφία του μπαμπά και γιου από τη θάλασσα απολαυστικότατη!

Μπαμπιτσάκι μου εδώ ζεσταινόμαστε εμείς που δεν είμαστε έγκυοι.. πόσο μάλλον τα μωρά κι εσύ.. Άντε με το καλό να ξεκουραστείς και να γεμίσεις μπαταρίες διότι σε περιμένει δύσκολο φθινόπωρο!

Φιλάκια πολλά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια.. Ελπίζω πραγματικά να καταφέρω να μπω πολύ σύντομα πάλι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω μια χαρά τα βλέπω τα αποτελεσματά μου!!! φτανει να μου το επιβεβαιωση και ο γιατρός το απόγευμα.

πέρασα ενα απο τα πιο κουραστικα 3ημερα της ζωής μου!!! πήγαμε στο χωριό και εβραζε ο τόπος δεν μπορουσα να αναπνευσω!! βλεπεις δεν εχουμε Aircontition και ουτε προβλέπετε να βάλουμε ο μπαμπας μου ειναι κατα!! φυγαμε την κυριακη γιατι ο συζυγος δουλευε Δευτερα. και η δήμητρα μου βγαλε το λάδι!! δεν μου φτανε που δυο μέρες δεν κοιμήθηκα απο τη ζεστη και που καθε τόσο ξύπναγε και αυτη μια απο τη ζεστη μια απο τον σκυλο μια απο το τιποτα την Δευτερα ειχε ορεξη για παιχνίδια ξυπνησε ολο χαρα στις 7 και δεν σταματήσαμε οχι να ζωγραφίσουμε οχι να κανουμε πυργο οχι να γκρεμίσουμε ολο το σπιτι... δεν μπορειτε να φανταστειτε!!κοιμηθηκε μετα η κυρία και γω εβαλα σιδερο, ξυπνησε ήθελε βόλτα και το βράδι κοιμήθηκε 10:30 και μέχρι τις 1:30 σιδερωνα και μόλις ξαπλωσα ξυπνησε και ήθελε αγκαλιες και βολτες!! ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ!!!

παιδικός και πάλι παιδικος δεν ξέρω πως θα καταφέρω να μην κολλαει το μικρο τις αρρωστιες μας και πως θα καταφέρω να την πέρνω μαζι με το μικρουλι αλλα δεν υπάρχει περιπτωση να τα εχω και τα δυο σπιτι θα τρελλαθω!!! εκτος και αν δεν εχουμε να φαμε μονο ετσι θα την κόψω!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω μια χαρά τα βλέπω τα αποτελεσματά μου!!! φτανει να μου το επιβεβαιωση και ο γιατρός το απόγευμα.

πέρασα ενα απο τα πιο κουραστικα 3ημερα της ζωής μου!!! πήγαμε στο χωριό και εβραζε ο τόπος δεν μπορουσα να αναπνευσω!! βλεπεις δεν εχουμε Aircontition και ουτε προβλέπετε να βάλουμε ο μπαμπας μου ειναι κατα!! φυγαμε την κυριακη γιατι ο συζυγος δουλευε Δευτερα. και η δήμητρα μου βγαλε το λάδι!! δεν μου φτανε που δυο μέρες δεν κοιμήθηκα απο τη ζεστη και που καθε τόσο ξύπναγε και αυτη μια απο τη ζεστη μια απο τον σκυλο μια απο το τιποτα την Δευτερα ειχε ορεξη για παιχνίδια ξυπνησε ολο χαρα στις 7 και δεν σταματήσαμε οχι να ζωγραφίσουμε οχι να κανουμε πυργο οχι να γκρεμίσουμε ολο το σπιτι... δεν μπορειτε να φανταστειτε!!κοιμηθηκε μετα η κυρία και γω εβαλα σιδερο, ξυπνησε ήθελε βόλτα και το βράδι κοιμήθηκε 10:30 και μέχρι τις 1:30 σιδερωνα και μόλις ξαπλωσα ξυπνησε και ήθελε αγκαλιες και βολτες!! ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ!!!

παιδικός και πάλι παιδικος δεν ξέρω πως θα καταφέρω να μην κολλαει το μικρο τις αρρωστιες μας και πως θα καταφέρω να την πέρνω μαζι με το μικρουλι αλλα δεν υπάρχει περιπτωση να τα εχω και τα δυο σπιτι θα τρελλαθω!!! εκτος και αν δεν εχουμε να φαμε μονο ετσι θα την κόψω!!

πω πω κουράστηκα και εγώ που τα διαβάζω κάπως έτσι είμαστε κι εμεις, φταίει η ζέστη μάλλον, το βράδυ κοιμόμαστε με ανοιχτά παράθυρα εννοείται αλλά αν γαβγίσει ο σκύλος πάει αυτό ήταν αντε να ξανακοιμηθούμε.Να τη στείλεις παιδικό ξανά πως θα τα βολέψεις αλλιως και με τα δυο;Μόνο οι αρρώστεις να μην υπήρχανε....

Εμεις την Κυριακή κάναμε το πρώτο μας μπάνιο, ο μικρός τρελλάθηκε δεν ξεκολλούσε απο το νερό, τον βγάζαμε να παίξουμε στην άμμο και αυτός έτρεχε μέσα μόνος του, ήξερα πως του αρέσει το νερό άλλα όχι τόσο πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!!!

Τί κάνετε κορίτσια; Ζέστη πολύ... Ειδικά το Σαβ/κο... Και εμείς κάναμε το πρώτο μπανάκι... Μια χαρά ο μικρός... Πήραμε και σωσίβιο για να κάνει μπανάκι αλλά μάλλον η μαμά έκανε μπάνιο με το σωσίβιο και ο μικρός ήταν αγκαλιά στον μπαμπά του... Δεν έκλαψε καθόλου, του άρεσε αρκετά... Δεν καθήσαμε και πολύ γιατί φοβήθηκα μην τον πειράξει ο ήλιος... Έτσι έκανε δυο μπανάκια... Αλλά πολύ κούραση... Μάζεψε πράγματα, μαγιό,πάμπερς, αλλαξιές, νερά, κουβαδάκια, πετσέτες... και και ... Λέω στον άνδρα μου, θέλουμε να πάμε και διακοπές... Μ¨ηπως να το ξανασκεφτούμε...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μπαμπιτσάκι υπομονή... Άντε και πλησιάζουν οι μέρες για να φύγετε... Τί καλά...

καστεράκι πήγατε προς τα κάτω που λέγατε; Ήπιες καφέ με το Λαράκι;

Ο μικρός σου μια χαρά με την θάλασσα...

Δομνινάκι πώς τα περνάς στο χωριό; Τέλεια φαντάζομαι...

Φιλιά σε όλες και τα ξαναλέμε...


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες!

Βρε μπαμπιτσιακι, εγώ και μόνο που τα διάβασα όλα αυτά ένιωσα μια εξάντληση...

Δομνινακι μου, κι εμένα ο γυναικολόγος μου δεν τα πιστεύει κ πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω... Όσο ψαχνω τόσο μπερδεύομαι! ΜΟυ φαίνεται θα το κάνω μονο κ μόνο για να μη το μετανοιωσω αργοτερα.... Τωρα αν κάτσει κιόλας καλοδεχούμενο!

Καστερακι, κριμα που τελικά δεν κατηφορίσατε προς τα μέρη μας... Δεν πειράζει, ελπίζω να κανονιστεί κάποια στιγμη!

Χριστινάκι, τι ωραία η φώτο από τη θαλασσα! Καλέ, γιατί εμένα μου φαίνεται οτι ο Γιάννης σου μοιάζει;

Laylaki, Κρισάκι που είστε;;;


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είχα πάει την Πέμπτη για μπάνιο και μου βγήκε ξινό.... Εκτός του ότι κοπάνησα σε έναν βράχο μες τη θάλασσα και μου έφυγε το νύχι, μου έκλεψαν και το ποδήλατο... :-( Το οποίο ήταν κλειδωμένο στην πιλοτή της πολυκατοικίας παρακαλώ! Πάει το ποδηλατακι μου.... Εχω κολλήσει παντού αφίσες, έχω πάει στην αστυνομία αλλά δε νομίζω ότι θα βρεθεί.

Ρε παιδιά, δεν εξηγείται.... έχουμε φάει πολλές μουντζες!

Τωρα θα μου πεις σκας για ένα ποδηλατο. Σκάω γιατί το 2009 που το είχα πάρει είχα σκάσει 480 ευρω και εκτός αυτού ήταν το μεταφορικό μου μέσο μες την πολη και η γυμναστική μου.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάει την Πέμπτη για μπάνιο και μου βγήκε ξινό.... Εκτός του ότι κοπάνησα σε έναν βράχο μες τη θάλασσα και μου έφυγε το νύχι, μου έκλεψαν και το ποδήλατο... :-( Το οποίο ήταν κλειδωμένο στην πιλοτή της πολυκατοικίας παρακαλώ! Πάει το ποδηλατακι μου.... Εχω κολλήσει παντού αφίσες, έχω πάει στην αστυνομία αλλά δε νομίζω ότι θα βρεθεί.

Ρε παιδιά, δεν εξηγείται.... έχουμε φάει πολλές μουντζες!

Τωρα θα μου πεις σκας για ένα ποδηλατο. Σκάω γιατί το 2009 που το είχα πάρει είχα σκάσει 480 ευρω και εκτός αυτού ήταν το μεταφορικό μου μέσο μες την πολη και η γυμναστική μου.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Λαράκι μου, κρίμα...

Κάνε σε παρακαλώ κανένα ευχέλαιο, πήγαινε να σε διαβάσουν καμιά ευχή στην εκκλησία... Ελπίζω να βρείς σύντομα το ποδηλατάκι σου...

Καλέ όλοι λένε ότι μοιάζει στον άντρα μου ο μικρός... Ας είναι γερός και ας μοιάζει όπου θέλει...

Να προσέχεις πολύ γιατί κάποιο κακό μάτι σε είδε...:evil::evil:


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!!!

Τί κάνετε κορίτσια; Ζέστη πολύ... Ειδικά το Σαβ/κο... Και εμείς κάναμε το πρώτο μπανάκι... Μια χαρά ο μικρός... Πήραμε και σωσίβιο για να κάνει μπανάκι αλλά μάλλον η μαμά έκανε μπάνιο με το σωσίβιο και ο μικρός ήταν αγκαλιά στον μπαμπά του... Δεν έκλαψε καθόλου, του άρεσε αρκετά... Δεν καθήσαμε και πολύ γιατί φοβήθηκα μην τον πειράξει ο ήλιος... Έτσι έκανε δυο μπανάκια... Αλλά πολύ κούραση... Μάζεψε πράγματα, μαγιό,πάμπερς, αλλαξιές, νερά, κουβαδάκια, πετσέτες... και και ... Λέω στον άνδρα μου, θέλουμε να πάμε και διακοπές... Μ¨ηπως να το ξανασκεφτούμε...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μπαμπιτσάκι υπομονή... Άντε και πλησιάζουν οι μέρες για να φύγετε... Τί καλά...

καστεράκι πήγατε προς τα κάτω που λέγατε; Ήπιες καφέ με το Λαράκι;

Ο μικρός σου μια χαρά με την θάλασσα...

Δομνινάκι πώς τα περνάς στο χωριό; Τέλεια φαντάζομαι...

Φιλιά σε όλες και τα ξαναλέμε...

μπράβο χριστινάκι και σε εσάς αρέσει το νερό βλέπω ε;εμεις δεν πήραμε σωσίβιο την επόμενη φορά.Ασε το κουβάλημα και η τακτοποίηση μετά στο σπίτι είναι τραγική αλλά χαλάλι!!!

Δεν πήγαμε τελικά ο άντρας μου δούλευε την Δευτερα δυστυχώς θα πάμε όμως μάλλον τον Ιούλιο, πρώτα ο Θεός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες!

Βρε μπαμπιτσιακι, εγώ και μόνο που τα διάβασα όλα αυτά ένιωσα μια εξάντληση...

Δομνινακι μου, κι εμένα ο γυναικολόγος μου δεν τα πιστεύει κ πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω... Όσο ψαχνω τόσο μπερδεύομαι! ΜΟυ φαίνεται θα το κάνω μονο κ μόνο για να μη το μετανοιωσω αργοτερα.... Τωρα αν κάτσει κιόλας καλοδεχούμενο!

Καστερακι, κριμα που τελικά δεν κατηφορίσατε προς τα μέρη μας... Δεν πειράζει, ελπίζω να κανονιστεί κάποια στιγμη!

Χριστινάκι, τι ωραία η φώτο από τη θαλασσα! Καλέ, γιατί εμένα μου φαίνεται οτι ο Γιάννης σου μοιάζει;

Laylaki, Κρισάκι που είστε;;;

Και εγώ θα τα έκανα Λάρα ασχετα με το αν συμφωνούσαν οι γιατροί οι όχι γιατί αργότερα μπορέι να το μετανοιωνα, πολύ καλά κάνεις και τα κάνεις, εξαντλησε και την παραμικρή δυνατότητα που έχεις.

Κριμα που δεν τα καταφέραμε τελικά να κατέβουμε, θα γίνει όμως.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια τι κάνετε??? η καμπύλη μου είναι τέλεια ο γιατρος ειπε μπορω να φάω οτι θέλω!!!

ξέχασα να σας πω το 3ημερο εκτος της κουρασης ειχαμε και ενα τεραστιο αλμα στην αναπτυξη της Δήμητρας εκοψε μαχαιρι τα πολτοποιημενα φαγητα και πλεον ακομα και στον παιδικο στελνω κανονικο φαγητάκι οτι τρωμε με λιγοτερο αλατι..

και την φρουτοκρεμα με το ζορι την τρωει προτιμα ενα ροδακινακι οριμο σε κομματακια αλλα επειδη στη κρεμα τρωει περισσοτερα φρουτα της την δινω ακομα.. οποτε λυθηκε και το προβλημα μου για το καμπιγκ ορε εχει να πεσει κοψιδι... κοτοπουλο..

ααα ωστε πολύ πραμα για την παραλια εεε φαντασου εγω τι εχω να παρω!!!

λαρακι μου τι κριμα για το ποδηλατακι αλλα και το ποδαρακι σου ευχομαι να βρεθει το ποδηλατο σου γιατι οντως ήταν ακριβο... μα το μ@@@κες που υπάρχουν!! καλα για τον βραχο δεν θα μιλησω απαραδεχτος!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια! Να ΄μαι κι εγώ. Είχα πολύ τρέξιμο για να καταφέρω να σταματήσω από την δουλειά κι εδώ και μια εβδομάδα ετοιμάζω τα πραγματάκια της μπέμπας.. Νομίζω άργησα και με έπιασε ένα αγχος.. Την άλλη βδομάδα μπαίνω στον μήνα μου..

Εσείς πως τα πάτε? διακοπούλες και μπανάκια διαβάζω. Καλά να περάσετε Μπαμπιτσάκι, τέλεια η καμπύλη τρώει και η μικρή, μια χαρά.. Εσύ Δομνίνα μάλλον επιστρέφεις σιγά σιγά ε?

Λαράκι ελπίζω να βρεθεί το ποδηλατάκι σου. Αλλά κυρίως εύχομαι να πάνε όλα καλάμε την καινούργια σας προσπάθεια! Καιρος είναι να γυρίσει και για σας ο τροχός.

Εσύ Χριστινάκι μην αγχώνεσαι, ελπίζω να σε καθησυχάσει ο γιατρός σου. Προς το παρόν απόλαυσε τα μπανάκια με τον μικρό.. Παρά το κουβάλημα

Καστεράκι και μομεντάκι και σεις ξαμολιέστε στις παραλίες φαντάζομαι.. Καλά να περνάτε!

Κρισάκι που βρίσκεσαι? πως πάνε οι προετοιμασίες? κοντεύουμε εμείς ε?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα σας..

Σας γράφω από Αθήνα.. Επιστρέψαμε χθες γιατί σήμερα έχουμε να πάμε σε μια γαμοβάφτιση.. και έχουμε να κάνουμε και τα εμβόλια και διάφορες άλλες δουλειές. Έχουν έρθει και τα πεθερικά μου.. Εγώ αυτή τη στιγμή έχω βάψει το μαλλί και περιμένω να περάσει η ώρα να πάω να τα ξεβγάλω και επ' ευκαιρίας είπα να σας γράψω δυο κουβέντες..

Το μωρό έχει γίνει ψαράκι κανονικό. Λατρεύει το νερό και δεν φοβάται καθόλου είτε τη θάλασσα είτε το ντους στη θάλασσα.. Ειδικά το βράδυ όταν πλησιάζει η ώρα του μπάνιου χαλάει τον κόσμο.. Πήρε και το χρωματάκι του από την αντηλιά, έφτασε και τα 6.135 κιλά και γενικά είναι μια χαρούλα.. Στο χωριό περάσαμε τέλεια τα δυο μας και περιμένουμε όλο αγωνία να έρθει η Παρασκευή για να πάρει και ο μπαμπάς μας την καλοκαιρινή του άδεια και να φύγουμε όλοι μαζί. Θα έρθει και ο βαφτιστήρας μου μαζί (ετών 6) και όπως καταλαβαίνετε παιδιά, πεθερικά κι εμείς προβλέπεται πανικός..

Να περνάτε όμορφα και να είστε όλες πολύ καλά..

Λαράκι μου έχεις λείψει.. Θα σε πάρω τηλεφωνάκι μες τη βδομάδα.

Χριστινάκι η πρόσκληση είναι ανοιχτή.. θα χαρώ πολύ αν τα καταφέρετε..

Laylaki με το καλό να υποδεχτείς τη μπέμπα σου..

Κρισάκι δεν πιστεύω να γέννησες και να μην μας είπες τίποτε!

Μπαμπιτσάκι αφού λύθηκε το θέμα φαγητού της Δήμητρας δεν σε σταματάει τίποτε.. Και συμφωνώ απόλυτα με το θέμα του παιδικού.. Αν κρατήσεις και τη Δήμητρα σπίτι θα κλατάρεις πολύ σύντομα..

Φιλιά σε όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια τι κάνετε??? η καμπύλη μου είναι τέλεια ο γιατρος ειπε μπορω να φάω οτι θέλω!!!

ξέχασα να σας πω το 3ημερο εκτος της κουρασης ειχαμε και ενα τεραστιο αλμα στην αναπτυξη της Δήμητρας εκοψε μαχαιρι τα πολτοποιημενα φαγητα και πλεον ακομα και στον παιδικο στελνω κανονικο φαγητάκι οτι τρωμε με λιγοτερο αλατι..

και την φρουτοκρεμα με το ζορι την τρωει προτιμα ενα ροδακινακι οριμο σε κομματακια αλλα επειδη στη κρεμα τρωει περισσοτερα φρουτα της την δινω ακομα.. οποτε λυθηκε και το προβλημα μου για το καμπιγκ ορε εχει να πεσει κοψιδι... κοτοπουλο..

ααα ωστε πολύ πραμα για την παραλια εεε φαντασου εγω τι εχω να παρω!!!

λαρακι μου τι κριμα για το ποδηλατακι αλλα και το ποδαρακι σου ευχομαι να βρεθει το ποδηλατο σου γιατι οντως ήταν ακριβο... μα το μ@@@κες που υπάρχουν!! καλα για τον βραχο δεν θα μιλησω απαραδεχτος!!!

Μπράβο στη μικρουλα μας που άρχισε να τρώει πια κανονικο ψιλοκομμένο φαγητάκι!:D Τώρα γίνονται όλα λιγάκι πιο εύκολα!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Να ΄μαι κι εγώ. Είχα πολύ τρέξιμο για να καταφέρω να σταματήσω από την δουλειά κι εδώ και μια εβδομάδα ετοιμάζω τα πραγματάκια της μπέμπας.. Νομίζω άργησα και με έπιασε ένα αγχος.. Την άλλη βδομάδα μπαίνω στον μήνα μου..

Εσείς πως τα πάτε? διακοπούλες και μπανάκια διαβάζω. Καλά να περάσετε Μπαμπιτσάκι, τέλεια η καμπύλη τρώει και η μικρή, μια χαρά.. Εσύ Δομνίνα μάλλον επιστρέφεις σιγά σιγά ε?

Λαράκι ελπίζω να βρεθεί το ποδηλατάκι σου. Αλλά κυρίως εύχομαι να πάνε όλα καλάμε την καινούργια σας προσπάθεια! Καιρος είναι να γυρίσει και για σας ο τροχός.

Εσύ Χριστινάκι μην αγχώνεσαι, ελπίζω να σε καθησυχάσει ο γιατρός σου. Προς το παρόν απόλαυσε τα μπανάκια με τον μικρό.. Παρά το κουβάλημα

Καστεράκι και μομεντάκι και σεις ξαμολιέστε στις παραλίες φαντάζομαι.. Καλά να περνάτε!

Κρισάκι που βρίσκεσαι? πως πάνε οι προετοιμασίες? κοντεύουμε εμείς ε?

Αρχίσανε οι προετοιμασίες ε; Μπράβο μανουλι΄τα! Πω πω! Πότε πέρασε ο καιρός και μπαίνεις στο μήνα σου σιγά σιγά ούτε που το κατάλαβα!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάει την Πέμπτη για μπάνιο και μου βγήκε ξινό.... Εκτός του ότι κοπάνησα σε έναν βράχο μες τη θάλασσα και μου έφυγε το νύχι, μου έκλεψαν και το ποδήλατο... :-( Το οποίο ήταν κλειδωμένο στην πιλοτή της πολυκατοικίας παρακαλώ! Πάει το ποδηλατακι μου.... Εχω κολλήσει παντού αφίσες, έχω πάει στην αστυνομία αλλά δε νομίζω ότι θα βρεθεί.

Ρε παιδιά, δεν εξηγείται.... έχουμε φάει πολλές μουντζες!

Τωρα θα μου πεις σκας για ένα ποδηλατο. Σκάω γιατί το 2009 που το είχα πάρει είχα σκάσει 480 ευρω και εκτός αυτού ήταν το μεταφορικό μου μέσο μες την πολη και η γυμναστική μου.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Εδώ στεναχωρέθηκα εγώ...πόσο μάλλον εσύ:rolleyes: Κρίμα μωρέ...Τι γκαντεμιά και αυτή...έλεος! Κάντε κανένα αγιασμό καλέ...πω πω!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...