Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet εμένα όταν σταματαω χαπια θελει 3-4 μερες για να μου ερθει περιοδος. 

      @Aangelika8 το οτι πηρατε 8 βλαστοκυστες σε ενα κύκλο είναι πάρα πολύ καλό! Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλά 1 καλή θέλεις. Θα την πετύχεις την επόμενη φορά!!!

      Κορίτσια να ρωτήσω οποία γνωρίζει. Ξέχασα να ρωτήσω στο κέντρο τι τιμή χοριακης θέλουμε την Τετάρτη. Συνεχίζει συνεχώς και σχεδόν διπλασιάζεται ή από καποα τιμή και μετά πάει πιο αργά?

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Γυρίσαμε κι εμείς κορίτσια και όλα καλά!

1.400 και μεγαλώσαμε και κατέβασε και το κεφαλάκι κάτω.

Το ινομύωμα σαν να μίκρυνε και είναι και αυτό ευχάριστο.

Τράχηλος οκ, περίδεση ομφαλού μία (στον αυχένα), καρδιακή παλμοί τέλειοι, αμνιακά υγρά κομπλέ.

Μου έκανε πάλι ντόπλερ και τα είδε όλα μια χαρά.

Όχι μαγνήσιο ακόμη, υγρά και ξεκούραση για τα πρηξίματα.

Μου έγραψε γενική ούρων πάλι και τοξοπλάσματος που επέμενα εγώ. (έχω κολλήσει με τον έλεγχο τοξοπλάσμωσης επειδή δεν έχω αντισώματα)

Σε ένα μήνα πάλι ραντεβού...

Κουνιόταν η μικρούλα και τρελαθήκαμε να την χαζεύουμε!:D

Αυτό το πράγμα... το να την βλέπω και να την νιώθω ταυτόχρονα να κουνιέται... μου φαίνεται απίστευτο!:eek:

Επίσης στην αρχή ήταν γυρισμένη πλάτη αλλά μετά μας έκανε την τιμή και γύρισε και έριξε μια απλωσιάαααα ένα τέντωμαααα! :tongue::tongue::tongue:

Είδαμε και το φατσάκι της με τα μαγουλάκια της τα λαχταριστά και νομίζω πως είδα ένα λακκάκι στο πηγούνι της (το έχει ο μπαμπάκας της). :tongue:

Μελάκι μπράβο κοριτσάκι μου :)

Η πασχαλίτσα σας μεγάλωσε πολύ, ολόκληρος κορίτσαρος έγινε!

Καλά έκανες και επέμεινες για την εξέταση τοξοπλάσμωσης. Εδώ την κάνουν σε κάθε τρίμηνο. Ο τράχηλος πόσα εκατοστά ήταν; Ο δικός μου πριν δύο εβδομάδες ήταν 4εκ. :) Αυτό όπως μου είπε ο γιατρός δείχνει μια καλή πορεία σε ότι αφορά την ΠΗΤ και πιθανόν να πάμε παραπέρα. Μάλιστα μου είπε χαρακτηριστικά ότι μπορώ αν θέλω να πάω και ταξιδάκι στην Αμερική χαχαχα.

Το λακκάκι στο πηγούνι είναι γοητεία, το έχει και ο πατέρας μου και ο άντρας μου, λιγότερο έντονο όμως. Εμείς έχουμε σίγουρα σαρκώδη χειλάκια κι ελπίδες να πάρουμε το λακκάκι του μπαμπά και του παππού.

Κι επειδή η μικρή πασχαλίτσα θα είναι καθώς φαίνεται κουκλάρα με προδιαγραφές ιδανικής νύφης,καταθέτω πρόταση συμπεθεριού από τώρα :tongue: :tongue:

Εγώ γύρισα από τη yoga μέσα στην ενέργεια και περιμένω ανυπόμονα να ξημερώσει η μέρα να δω το αγοράκι μου :)


  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γυρίσαμε κι εμείς κορίτσια και όλα καλά!

1.400 και μεγαλώσαμε και κατέβασε και το κεφαλάκι κάτω.

Το ινομύωμα σαν να μίκρυνε και είναι και αυτό ευχάριστο.

Τράχηλος οκ, περίδεση ομφαλού μία (στον αυχένα), καρδιακή παλμοί τέλειοι, αμνιακά υγρά κομπλέ.

Μου έκανε πάλι ντόπλερ και τα είδε όλα μια χαρά.

Όχι μαγνήσιο ακόμη, υγρά και ξεκούραση για τα πρηξίματα.

Μου έγραψε γενική ούρων πάλι και τοξοπλάσματος που επέμενα εγώ. (έχω κολλήσει με τον έλεγχο τοξοπλάσμωσης επειδή δεν έχω αντισώματα)

Σε ένα μήνα πάλι ραντεβού...

Κουνιόταν η μικρούλα και τρελαθήκαμε να την χαζεύουμε!:D

Αυτό το πράγμα... το να την βλέπω και να την νιώθω ταυτόχρονα να κουνιέται... μου φαίνεται απίστευτο!:eek:

Επίσης στην αρχή ήταν γυρισμένη πλάτη αλλά μετά μας έκανε την τιμή και γύρισε και έριξε μια απλωσιάαααα ένα τέντωμαααα! :tongue::tongue::tongue:

Είδαμε και το φατσάκι της με τα μαγουλάκια της τα λαχταριστά και νομίζω πως είδα ένα λακκάκι στο πηγούνι της (το έχει ο μπαμπάκας της). :tongue:

Μελάκι, υπέροχα τα νέα σας για το κοριτσάκι σας! Αλήθεια μεγάλωσε πολύ!! Και πολύ ευχάριστα τα νεότερα για το ινομύωμα..να σε ρωτήσω η περίδεση ομφαλού μία στον αυχένα τι είναι?


l1ITp3.png

HDApp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε κι εμείς κορίτσια και όλα καλά!

1.400 και μεγαλώσαμε και κατέβασε και το κεφαλάκι κάτω.

Το ινομύωμα σαν να μίκρυνε και είναι και αυτό ευχάριστο.

Τράχηλος οκ, περίδεση ομφαλού μία (στον αυχένα), καρδιακή παλμοί τέλειοι, αμνιακά υγρά κομπλέ.

Μου έκανε πάλι ντόπλερ και τα είδε όλα μια χαρά.

Όχι μαγνήσιο ακόμη, υγρά και ξεκούραση για τα πρηξίματα.

Μου έγραψε γενική ούρων πάλι και τοξοπλάσματος που επέμενα εγώ. (έχω κολλήσει με τον έλεγχο τοξοπλάσμωσης επειδή δεν έχω αντισώματα)

Σε ένα μήνα πάλι ραντεβού...

Κουνιόταν η μικρούλα και τρελαθήκαμε να την χαζεύουμε!:D

Αυτό το πράγμα... το να την βλέπω και να την νιώθω ταυτόχρονα να κουνιέται... μου φαίνεται απίστευτο!:eek:

Επίσης στην αρχή ήταν γυρισμένη πλάτη αλλά μετά μας έκανε την τιμή και γύρισε και έριξε μια απλωσιάαααα ένα τέντωμαααα! :tongue::tongue::tongue:

Είδαμε και το φατσάκι της με τα μαγουλάκια της τα λαχταριστά και νομίζω πως είδα ένα λακκάκι στο πηγούνι της (το έχει ο μπαμπάκας της). :tongue:

Ουάου μεγαλώσατε πολύ! Περίδεση ομφαλού εννοείς τον ομφάλιο λώρο; Αν είναι αυτό, δεν είναι τίποτα, είναι νωρίς ακόμα, θα ξετυλιχτεί πάλι... Φατσάκι είδατε και 3D;


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε κι εμείς κορίτσια και όλα καλά!

1.400 και μεγαλώσαμε και κατέβασε και το κεφαλάκι κάτω.

Το ινομύωμα σαν να μίκρυνε και είναι και αυτό ευχάριστο.

Τράχηλος οκ, περίδεση ομφαλού μία (στον αυχένα), καρδιακή παλμοί τέλειοι, αμνιακά υγρά κομπλέ.

Μου έκανε πάλι ντόπλερ και τα είδε όλα μια χαρά.

Όχι μαγνήσιο ακόμη, υγρά και ξεκούραση για τα πρηξίματα.

Μου έγραψε γενική ούρων πάλι και τοξοπλάσματος που επέμενα εγώ. (έχω κολλήσει με τον έλεγχο τοξοπλάσμωσης επειδή δεν έχω αντισώματα)

Σε ένα μήνα πάλι ραντεβού...

Κουνιόταν η μικρούλα και τρελαθήκαμε να την χαζεύουμε!:D

Αυτό το πράγμα... το να την βλέπω και να την νιώθω ταυτόχρονα να κουνιέται... μου φαίνεται απίστευτο!:eek:

Επίσης στην αρχή ήταν γυρισμένη πλάτη αλλά μετά μας έκανε την τιμή και γύρισε και έριξε μια απλωσιάαααα ένα τέντωμαααα! :tongue::tongue::tongue:

Είδαμε και το φατσάκι της με τα μαγουλάκια της τα λαχταριστά και νομίζω πως είδα ένα λακκάκι στο πηγούνι της (το έχει ο μπαμπάκας της). :tongue:

Σχεδόν 1,5 κιλό?????Πω πω!!! Ολόκληρος κορίτσαρος!!!!!!!

Μια χαρά η μπουμπού!!!!! Άντε τώρα υπομονή για το doppler!!!

Χριστίνα σήμερα είναι το σεμινάριο θηλασμού!!! Μην το ξεχάσεις!!!!


kATBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν 1,5 κιλό?????Πω πω!!! Ολόκληρος κορίτσαρος!!!!!!!

Μια χαρά η μπουμπού!!!!! Άντε τώρα υπομονή για το doppler!!!

Χριστίνα σήμερα είναι το σεμινάριο θηλασμού!!! Μην το ξεχάσεις!!!!

Καλημέρα ναι σήμερα εινσι τ ξέρω! !!θα κάνω μια καρμπονάρα να φάμε να τελειωσω γρήγορα με το φαγητό γιατί 12 ξεκινάει να τ δω με ησυχία....λέμε τώρα. ..χαχαχαα μέχρι τις 3 είναι ε;;πολύ ώρα !!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ναι σήμερα εινσι τ ξέρω! !!θα κάνω μια καρμπονάρα να φάμε να τελειωσω γρήγορα με το φαγητό γιατί 12 ξεκινάει να τ δω με ησυχία....λέμε τώρα. ..χαχαχαα μέχρι τις 3 είναι ε;;πολύ ώρα !!!

χαχαχα ναι μέχρι τις 3!!! όντως πολύ ώρα!!!!! κι εμεις μακαρονια με κιμα θα φαμε! κανω τωρα τον κιμα για να μου μεινουν μονο τα μακαρονια για μετα!!!!

να δω πως θα κρατηθω να μη τον φάω για πρωϊνό!!!!!!!:oops:


kATBp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ναι μέχρι τις 3!!! όντως πολύ ώρα!!!!! κι εμεις μακαρονια με κιμα θα φαμε! κανω τωρα τον κιμα για να μου μεινουν μονο τα μακαρονια για μετα!!!!

να δω πως θα κρατηθω να μη τον φάω για πρωϊνό!!!!!!!:oops:

Αχαχαχαχα σε καταλαβαίνω !!!!και εγώ το ίδιο σκέφτομαι!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ καλε εσείς μεγαλώσατε πάρα πολυ η πασχαλίτσα μας...πολύ καλό το βάρος της!!!!όλα καλά λοιπόν! !!!πολύ χαίρομαι μπράβο! !!άντε να κάνεις και τις εξετάσεις σου να ηρεμήσεις! !!είδατε φατσακι ε ;;;πόσο τέλειο ε;;;εμένα μου λένε ότι μοιάζει στον άντρα μου η μικρη όσοι έχουν δει τον υπέρηχο τον 3d...ανυπομονώ να πάω για το ντοπλέρ και εγώ στις 12 του μηνός να την δω πάλι! !!αχχχ!!!

Κοντοζυγώνει και η σειρά σου Χριστινάκι! Η μια μετά την άλλη πάμε και περνάει ο καιρός και όλα καλά!

Τώρα για τα γραμμάρια έκανα λάθος κορίτσια! 1300 είμαστε! Για την ακρίβεια 1290! Εγώ μπερδεύτηκα και της έβαλα 100 γραμμάρια επιπλέον της μικρούλας μου. Το σεμινάριο το είδες; Καλό; Τι θέμα είχε; Εγώ είχα τη μαμά μου σήμερα για γενική στην κρεβατοκάμαρα και δεν τελειώσαμε... αύριο η συνέχεια. Και είμαι τόοοσο κουρασμένη...

Μελάκι μπράβο κοριτσάκι μου :)

Η πασχαλίτσα σας μεγάλωσε πολύ, ολόκληρος κορίτσαρος έγινε!

Καλά έκανες και επέμεινες για την εξέταση τοξοπλάσμωσης. Εδώ την κάνουν σε κάθε τρίμηνο. Ο τράχηλος πόσα εκατοστά ήταν; Ο δικός μου πριν δύο εβδομάδες ήταν 4εκ. :) Αυτό όπως μου είπε ο γιατρός δείχνει μια καλή πορεία σε ότι αφορά την ΠΗΤ και πιθανόν να πάμε παραπέρα. Μάλιστα μου είπε χαρακτηριστικά ότι μπορώ αν θέλω να πάω και ταξιδάκι στην Αμερική χαχαχα.

Το λακκάκι στο πηγούνι είναι γοητεία, το έχει και ο πατέρας μου και ο άντρας μου, λιγότερο έντονο όμως. Εμείς έχουμε σίγουρα σαρκώδη χειλάκια κι ελπίδες να πάρουμε το λακκάκι του μπαμπά και του παππού.

Κι επειδή η μικρή πασχαλίτσα θα είναι καθώς φαίνεται κουκλάρα με προδιαγραφές ιδανικής νύφης,καταθέτω πρόταση συμπεθεριού από τώρα :tongue: :tongue:

Εγώ γύρισα από τη yoga μέσα στην ενέργεια και περιμένω ανυπόμονα να ξημερώσει η μέρα να δω το αγοράκι μου :)

Kanti μου συμπεθεριό έκλεισε! :tongue::tongue::tongue:

Για την τοξοπλάσμωση μου είπε οτι δεν έχει σημασία στο τρίτο τρίμηνο να επαναληφθεί αλλά μου έκανε το χατήρι. Τράχηλο θα σου πω ψέμματα για τα εκατοστά. Ή δεν μου είπε ή μου είπε και δεν θυμάμαι.

Για τον ομφάλιο λώρο τώρα που με ρωτήσατε κι εγώ δεν ήξερα. Μου είπε οτι όλα τα μωράκια τυλίγονται με τον λώρο. Και μια και δυο και τέσσερις φορές. Η δικιά μας είναι μία φορά γύρω από τον αυχένα. Μας είπε ότι δεν είναι ανησυχητικό και μια ίσον καμία. Αλλά είναι απόλυτα φυσιολογικό να τυλίγονται και να ξετυλίγονται. Κοντά στον τοκετό είναι που θέλει παρακολούθηση. Τώρα εγώ σαν παλαβό που είμαι μπήκα στο ίντερνετ και έκανα μια αναζήτηση και το μετάνιωσα... Γιατί έπεσα σε όλες τις σπάνιες δύσκολες και άσχημες περιπτώσεις. Δεν το σκέφτομαι λοιπόν. Αφού το είδε και μου είπε οκ δεν χρειάζομαι κάτι άλλο. Αυτά...


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

69612388ce13ac45992e416c2a0d45d33fc28ebb60163b96d7bda9f4907e948a925f3c1c.jpg

  • maria18 - ΠΗΤ 10/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1263grDOPPLER 16/2
  • Mommy17 - ΠΗΤ 10/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 730gr
  • Dorita_87 - ΠΗΤ 11/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1.039gr
  • favol - ΠΗΤ 19/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 990grDOPPLER 17/2
  • ioannaki30 - ΠΗΤ 20/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.015gr
  • mamamia21 - ΠΗΤ 20/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 950gr
  • Maria - ΠΗΤ 21/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ gr
  • titina21 - ΠΗΤ 24/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1050grDOPPLER 12/2
  • Marily29 - ΠΗΤ 25/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ gr
  • Μέλι - ΠΗΤ 25/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1290gr DOPPLER 07/3
  • anastasia2012 - ΠΗΤ 27/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.136gr
  • athanasia789 - ΠΗΤ 28/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.100gr
  • Touli6 - ΠΗΤ 30/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1.230gr


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε κι εμείς κορίτσια και όλα καλά!

1.400 και μεγαλώσαμε και κατέβασε και το κεφαλάκι κάτω.

Το ινομύωμα σαν να μίκρυνε και είναι και αυτό ευχάριστο.

Τράχηλος οκ, περίδεση ομφαλού μία (στον αυχένα), καρδιακή παλμοί τέλειοι, αμνιακά υγρά κομπλέ.

Μου έκανε πάλι ντόπλερ και τα είδε όλα μια χαρά.

Όχι μαγνήσιο ακόμη, υγρά και ξεκούραση για τα πρηξίματα.

Μου έγραψε γενική ούρων πάλι και τοξοπλάσματος που επέμενα εγώ. (έχω κολλήσει με τον έλεγχο τοξοπλάσμωσης επειδή δεν έχω αντισώματα)

Σε ένα μήνα πάλι ραντεβού...

Κουνιόταν η μικρούλα και τρελαθήκαμε να την χαζεύουμε!:D

Αυτό το πράγμα... το να την βλέπω και να την νιώθω ταυτόχρονα να κουνιέται... μου φαίνεται απίστευτο!:eek:

Επίσης στην αρχή ήταν γυρισμένη πλάτη αλλά μετά μας έκανε την τιμή και γύρισε και έριξε μια απλωσιάαααα ένα τέντωμαααα! :tongue::tongue::tongue:

Είδαμε και το φατσάκι της με τα μαγουλάκια της τα λαχταριστά και νομίζω πως είδα ένα λακκάκι στο πηγούνι της (το έχει ο μπαμπάκας της). :tongue:

Μπράβο Μελάκι !! Μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σας:D! Τελικά περνάει γρήγορα ο καιρός πλησιάζουμε! Και εγώ χθες άρχισα γενική και ξεκαθάρισμα στην ντουλάπα να κάνω χώρο για την μικρή και μπουγάδα μαζι!


xHHOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο Μελάκι !! Μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σας:D! Τελικά περνάει γρήγορα ο καιρός πλησιάζουμε! Και εγώ χθες άρχισα γενική και ξεκαθάρισμα στην ντουλάπα να κάνω χώρο για την μικρή και μπουγάδα μαζι!

Πω πω κι εσείς ε;

Εγώ τελείωσα με ντουλάπες και μου έμειναν 6-7 συρτάρια σε ένα έπιπλο που έχω. Αλλά δεν αντέχω άλλο.

Τώρα έκατσα και έχουνε πρηστεί τα ποζαράκια μου! :?

Αύριο θα στήσουμε και την κούνια και θα κατεβάσω κουρτίνες να τις πλύνω...

Σαββατοκύριακο θα λάβω τα πρώτα ρουχαλάκια και θα αρχίσω τα πλυντήρια.

Περνάει ο καιρός Μαρία μου και εύχομαι να μην αγχώνεστε όπως εγώ...

Σήμερα κράσαρα 2-3 φορές.

Με πήραν τα κλάματα από την υπερένταση. Δεν ξέρω τι έχω πάθει . Όλα καλά πάνε και αντί να χαρώ με έχει πιάσει αγωνία να ετοιμάσω τα ''προικιά'' της μικρής.

Στεναχώρησα και την μαμά μου και νιώθω τύψεις... Δύσκολη ημέρα.:-(


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Ολες πηγαινουμε περιφημα! Εχει κολλησει ο καιρος για μενα, νομιζω οτι δε περναει με τιποτα. Ανυπομονω να φτασει η μερα που θα παρω αγκαλιτσα το ζουζουνακι μου!!!!! Χθες επισκεφτηκα τον γιατρο μου για τον προγραμματισμενο υπερηχο, ηταν ολα καλα μας εκανε και το ντοπλερ, τσεκαρε για τον εχει τυλιχτει ο λωρος στον αυχενα ειδαμε αμνιακο υγρο και αν οξυγονονεται η μητρα και το μωρο. Δοξα το Θεο ολα σουπερ. Χθες ημουν 29 εβδ και 1 μερα και ηταν το μουτσουνακι μου 1520 gr

Link to comment
Share on other sites

69612388ce13ac45992e416c2a0d45d33fc28ebb60163b96d7bda9f4907e948a925f3c1c.jpg

  • maria18 - ΠΗΤ 10/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1263grDOPPLER 16/2
  • Mommy17 - ΠΗΤ 10/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 730gr
  • Dorita_87 - ΠΗΤ 11/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1.039gr
  • favol - ΠΗΤ 19/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 990grDOPPLER 17/2
  • ioannaki30 - ΠΗΤ 20/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.015gr
  • mamamia21 - ΠΗΤ 20/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1520gr
  • Maria - ΠΗΤ 21/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ gr
  • titina21 - ΠΗΤ 24/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1050grDOPPLER 12/2
  • Marily29 - ΠΗΤ 25/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ gr
  • Μέλι - ΠΗΤ 25/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1290gr DOPPLER 07/3
  • anastasia2012 - ΠΗΤ 27/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.136gr
  • athanasia789 - ΠΗΤ 28/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.100gr
  • Touli6 - ΠΗΤ 30/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1.230gr


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Ολες πηγαινουμε περιφημα! Εχει κολλησει ο καιρος για μενα, νομιζω οτι δε περναει με τιποτα. Ανυπομονω να φτασει η μερα που θα παρω αγκαλιτσα το ζουζουνακι μου!!!!! Χθες επισκεφτηκα τον γιατρο μου για τον προγραμματισμενο υπερηχο, ηταν ολα καλα μας εκανε και το ντοπλερ, τσεκαρε για τον εχει τυλιχτει ο λωρος στον αυχενα ειδαμε αμνιακο υγρο και αν οξυγονονεται η μητρα και το μωρο. Δοξα το Θεο ολα σουπερ. Χθες ημουν 29 εβδ και 1 μερα και ηταν το μουτσουνακι μου 1520 gr

ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!! Μπράβο σας κοριτσάκι! Πάντα καλά νέα! Για τον λώρο τι σας είπε εσάς; Δεν είχε καμία περιτύλιξη;


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ μελακι μια από τα ίδια....όλη μέρα κάνω δουλειές όλο πεταω πράγματα άχρηστα να κάνω χώρο και δεν μπορώ να τελειωσω...κουράζομαι πάρα πολύ και η μικρή κλοτσαεί...αλλά με έχει και εμένα πιάσει το άγχος να οργανώσω τον χώρο....Έχω και τον άγγελο να σκορπάει παιχνίδια από εδώ και από εκεί και είναι σαν να μην έχω κάνει τίποτα...πφφφφ

Ρούχα μάζεψε τι θα σου δώσουν αλλά μην αρχίσεις βρε να τα πλένεις από τώρα...άστο για λίγο πιο μετά να είναι φρέσκα...

Αντε να περάσουν λίγο οι μέρες να πάω και εγώ για τον ντοπλέρ μας....ανυπομονώ!!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...