Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Πουλαω θηλαστρο, υγραντηρα, θερμαντηρα!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πουλαω τα εξης:

1)Υγραντηρα σε σχεδιο πιγκουινου αχρησιμοποιητο στο κουτι του κ θερμαντηρα για το γαλα του μωρου αχρησιμοποιητο επισης στα 60? μαζι κ τα δυο.

2) Θηλαστρο medela χρησιμοποιημενο ελαχιστα στο κουτι του με ολα τα εξαρτηματα στα 50?!

Παραδοση Αθηνα,οποιος ενδιαφερεται παρακαλω να μου στειλει προσωπικο μηνυμα. Σας ευχαριστω!!!

Poio akrivos einai to thilastro ths medela??? Endiaferomai.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
]Πουλαω τα εξης:

1)Υγραντηρα σε σχεδιο πιγκουινου αχρησιμοποιητο στο κουτι του κ θερμαντηρα για το γαλα του μωρου αχρησιμοποιητο επισης στα 60? μαζι κ τα δυο. Ανοιχτηκαν μονο για να δοκιμαστουν!!

2) Θηλαστρο medela χρησιμοποιημενο ελαχιστα στο κουτι του με ολα τα εξαρτηματα στα 50?! Περιλαμβανεται το μπιμπερο!!!

3) Μουσικο περιστρεφομενο παιχνιδι κουνιας της φισερ πραις με ζωακια,ηχους και μελωδιες σε αριστη κατασταση στα 40?! Περιλαμβανεται τηλεχειριστηριο για επιλογη μελωδιων απο αποσταση.

4) Ολοκαινουριο μαρσιπο της lapin σε κοκκινο χρωμα στο κουτι του στα 40?! Δε χρησιμοποιηθηκε ποτε!

5)Γυμναστηριο "ζουγκλα" της φισερ πραις με μουσικο ζωακι στα 35?!

Παραδοση Αθηνα,οποιος ενδιαφερεται παρακαλω να μου στειλει προσωπικο μηνυμα. Σας ευχαριστω!!!


kmMQp2.png

c4yvp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...