Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

καλα καλα μη μου φωναζεις:(:(:(:( αν ειμαι δεν θα δειξει λογικα....αν δεν δειξει παει να πει ότι δεν ειναι ...ετσι δεν ειναι?

αυτο παλι που το συμπερανες???? θα με τρελανεις?? εσυ δε μου λεγες οτι πολλες φορες δειχνει αργοτερα???? σου χαμογελασε 19 του μηνος???


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτο παλι που το συμπερανες???? θα με τρελανεις?? εσυ δε μου λεγες οτι πολλες φορες δειχνει αργοτερα???? σου χαμογελασε 19 του μηνος???

ναι..αρα ποτε περιμενω..απο το αγχος ουτε να υπολογισω δεν μπορω..ασε που φοβαμαι ότι απο το αγχος μπορει να εργησει κσι η κυρια..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

ναι..αρα ποτε περιμενω..απο το αγχος ουτε να υπολογισω δεν μπορω..ασε που φοβαμαι ότι απο το αγχος μπορει να εργησει κσι η κυρια..

κοιτα για να εισαι απολυτα κια 100% σιγουρη οτι θα δειξει ειτε αρνητικα ειτε θετικα πρεπει να κανεις τεστ την 14η μερα απο την ωορηξια αρα...στις 3 του μηνου την τεταρτη......αφου ξερεις ακριβως την μερα της ωορηξιας σου...αν εισαι εγκυος εννοειτε οτι θα δειξει και νωριτερα αλλα λεμε τωρα για να εισαι σιγουρη σιγουρη


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο όλα Καλημέρα Σουσουράδες μου...του δωσατε και κατάλαβε...φτου δεν το ήξερα..να κανετε κανα σινιαλο να μπαινω και εγω...αν και το ΣΚ ο κοκορας μου ασχολειται με τα στοιχηματα του και δεν το κουνάει ρουπη απο το PC.... ετσι εγω βλεπω TV...:):):)

Καλα σου έκανε ...δεν φτάνει που με βιαζεις με τρως κιόλας:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βρε κοριτσάκι μου τους πονους στην πλάτη τους έχω και εγω αλλα μπορει να ειναι και τις κοκκινης κυρίας καθως και ο πονοκέφαλος..αυτο και αν ειναι πληρες συνδεδεμένο μαζι μου...έχω σχεδόν καθε μήνα...

τεσπα πολυ με μπερδευουν που είναι όλα ιδια με τις κοκκινης

Φτους σας..και πάλι φτους σας...εγω να ζοριζομαι και εσεις να με τρώτε..

αυτα περιμενα απο εσας...τι να πω αλλο ..ντροπη και αισχος...:rolleyes::rolleyes:

Καλημέρα Εφάκη μου Καλο μήνα να έχουμε....με πολλα καλα νέα...:-D:-D

Αη μαρή...ειχε ςκαι εσυ πονοκεφαλο σαν αυτο του βανιλακιου....Αν διαβασεις καλυτερα το βανιλακι μιλαει για '' πονοκεφαλο στο πουλακι της'''....το αντιλαμβανεσαι???? Το εχεις ξανακουσε αυτό????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αη μαρή...ειχε ςκαι εσυ πονοκεφαλο σαν αυτο του βανιλακιου....Αν διαβασεις καλυτερα το βανιλακι μιλαει για '' πονοκεφαλο στο πουλακι της'''....το αντιλαμβανεσαι???? Το εχεις ξανακουσε αυτό????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

καλως το κουνελι.....τι κανεις ματια μου???:tongue::tongue::tongue:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι..αρα ποτε περιμενω..απο το αγχος ουτε να υπολογισω δεν μπορω..ασε που φοβαμαι ότι απο το αγχος μπορει να εργησει κσι η κυρια..

Βρε κοτοπουλακι, παρε να κανεις ενα τεστακι αν δεν μπορεις...Απο το να εισαι μεσα στο αγχος καλυτερα να ξκανεις ενα τεστακι. Απλα αν δειξει αρνητικο δεν θα ειναι 100% σιγουρο και θα χρειαστει να ξανακανεις αυριο η μευθαρι αν δεν ερθει η κοκκινοσιχαμενη.

κοιτα για να εισαι απολυτα κια 100% σιγουρη οτι θα δειξει ειτε αρνητικα ειτε θετικα πρεπει να κανεις τεστ την 14η μερα απο την ωορηξια αρα...στις 3 του μηνου την τεταρτη......αφου ξερεις ακριβως την μερα της ωορηξιας σου...αν εισαι εγκυος εννοειτε οτι θα δειξει και νωριτερα αλλα λεμε τωρα για να εισαι σιγουρη σιγουρη

Κανονικα ναι, λενε απο την πρωτη μερα της καθυστερησης οτι δειχνει. Αν και εχω ακουσει οτι πολλες φορες δειχνει ακομη πιο μετα το τεστακι.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι χαλια σημερα καρπουζακι μου.Εχω αναγουλες (οχι εντονες ) με γυροφερνει η ιωση που φοριεται πολυ τωρα τελευταια...

Εσυ τι κανεις? Εκτος απο το να βιαζεσαι ασυστολα τουτες τις μερες :tongue: , ολα τα υπολοιπα καλα????

Το εφακη που ειναι ?Το κοτοπουλακι που εξαφανιστηκε???

Η βανιλλα και η μπιφτεκω θα παρουν απουσια σημερα....Να κανε τεστακι η μπιφτεκω αραγε?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι χαλια σημερα καρπουζακι μου.Εχω αναγουλες (οχι εντονες ) με γυροφερνει η ιωση που φοριεται πολυ τωρα τελευταια...

Εσυ τι κανεις? Εκτος απο το να βιαζεσαι ασυστολα τουτες τις μερες :tongue: , ολα τα υπολοιπα καλα????

Το εφακη που ειναι ?Το κοτοπουλακι που εξαφανιστηκε???

Η βανιλλα και η μπιφτεκω θα παρουν απουσια σημερα....Να κανε τεστακι η μπιφτεκω αραγε?

πραγματι κυκλοφορει μια ιωση πολλοι γνωστοι μου ειναι με κοιλιακα προβληματα......εγω οπως τα λες βιαζομαι (χωρις να το θελω:mrgreen:) και κατα τ αλλα μια χαρα....το μπιφτεκιδιον χλωμο να εκανε τεστ....την βλεπω να περιμενει να περασουν καμια 200αρια μερες και μετα:mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

τωρα ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι και φοβαμει να το κανω....

θα σας τα σπασω ντα νευρακια σημερα να το ξερετε...

φοβαμαι τι θα δειξει...με τρωει και η μυτη μου και οταν με τρωει το εχω για στεναγχωρια...:(:(:(:(


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τωρα ειμαι σιγουρη οτι δεν ειμαι και φοβαμει να το κανω....

θα σας τα σπασω ντα νευρακια σημερα να το ξερετε...

φοβαμαι τι θα δειξει...με τρωει και η μυτη μου και οταν με τρωει το εχω για στεναγχωρια...:(:(:(:(

πηγαινε πουλακι μου καντο.....για καλο και για κακο οτι και να ειναι...εμεις εδω ειμαστε


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε πουλακι μου καντο.....για καλο και για κακο οτι και να ειναι...εμεις εδω ειμαστε

ΚΑλα παω και ο Θεος βοηθος....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν μπορω τρεμω...κοριτσακια μου..τρεμω....εχει βγαλει μια γραμουλα καθετη ..πολυ εντονη δεν ειναι αλλα φαινεται...μαλλον ειμαι...τρεμω ολοκληρη μου ερχεται να βαλω τα κλαματα


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν μπορω τρεμω...κοριτσακια μου..τρεμω....εχει βγαλει μια γραμουλα καθετη ..πολυ εντονη δεν ειναι αλλα φαινεται...μαλλον ειμαι...τρεμω ολοκληρη μου ερχεται να βαλω τα κλαματα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....

Τρεχα για χοριακη ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...