Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Έλα μου ντε:rolleyes::rolleyes: κάποιοι μήνες έχουν παραπάνω εβδομάδες:rolleyes:

Θα φουσκώσεις,,θα γίνεις μπαλονάκι κι εσύ:D:D:D:D:D

Και μέσα στο καλοκαίρι θα γίνει αυτό,,στο έχω ξαναπεί κι εγώ κι ο συζυγούλης σου!!!Αν θυμάμαι καλά:rolleyes:

ναι ναι θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αχ βανιλακι μου μακαρι να εχες δικιο αρχισα να κουραζομαι 10 μηνες περασαν:-(


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο νεο γιατροσ εδωσε κατι χαπακια για να βοηθηση την ωορηξια και μου ειπε να τα παρω τρεις μηνες και αν δεν τα καταφερω βλεπουμε:rolleyes::rolleyes:

αυτος ειναι ο πρωτος μηνας,ατε να δουμε εαν πιασαμε κανενα ψαρι!!!

Αν δεν υπάρχει άλλο θέμα με εξετάσεις κι όλα είναι καλά, εεεεε....τότε τα χαπάκια θα κάνουν το θαύμα τους και μέσα στο τρίμηνο θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα κι εσύ....!!!

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νadimoraki τι ώρα έχεις την Β' επιπέδου???

Καλά αποτελέσματα και μην ξεχάσεις να μπεις να μας πεις,,θα περιμένω:D

Στις 2 είναι το ραντεβού...Ναι, θα σας ενημερώσω..:D:D...εκτός κι αν έχει προκύψει κάτι μέχρι τότε και γεννήσεις εσύ....:rolleyes:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν δεν υπάρχει άλλο θέμα με εξετάσεις κι όλα είναι καλά, εεεεε....τότε τα χαπάκια θα κάνουν το θαύμα τους και μέσα στο τρίμηνο θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα κι εσύ....!!!

αυτο ειναι το θεμα δεν μας βρισκουν τιποτα!!!σαλπιγγεσ οκ,σπερμοδιαγραμμα τελειο η μητρα μια χαρα,ωαρια κανω ,γιατι δεν μενω ομως??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ο νεο γιατροσ εδωσε κατι χαπακια για να βοηθηση την ωορηξια και μου ειπε να τα παρω τρεις μηνες και αν δεν τα καταφερω βλεπουμε:rolleyes::rolleyes:

αυτος ειναι ο πρωτος μηνας,ατε να δουμε εαν πιασαμε κανενα ψαρι!!!

ναι ναι θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αχ βανιλακι μου μακαρι να εχες δικιο αρχισα να κουραζομαι 10 μηνες περασαν:-(

Εφάκη τα χαπάκια θα κάνουν την δουλειά τους αλλά στα έχω ξαναπεί: βοήθα κι εσύ με την ψυχολογία σου;);)

Μη μου αγχώνεσαι καρδούλα μου

Στο μεταξύ σε λίγο στον antenna θα εμφανιστεί ένα ζευγάρι με τετράδυμα χωρίς εξωσωματική:D:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Εφάκη τα χαπάκια θα κάνουν την δουλειά τους αλλά στα έχω ξαναπεί: βοήθα κι εσύ με την ψυχολογία σου;);)

Μη μου αγχώνεσαι καρδούλα μου

Εφάκι, θα συμφωνήσω απόλυτα με την Βανιλίτσα...!!!

Αυτό ακριβώς θα σου έλεγα κι εγώ...

Κοριτσάκια βγαίνω, όπου να'ναι έρχεται ο άντρας μου και πρέπει να ετοιμάσω φαγητό να φάμε νωρίς γιατί έχουμε και τον γιατρό...

Φιλάκια πολλά, θα μπω για ενημέρωση το απόγευμα...


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εφάκη τα χαπάκια θα κάνουν την δουλειά τους αλλά στα έχω ξαναπεί: βοήθα κι εσύ με την ψυχολογία σου;);)

Μη μου αγχώνεσαι καρδούλα μου

Στο μεταξύ σε λίγο στον antenna θα εμφανιστεί ένα ζευγάρι με τετράδυμα χωρίς εξωσωματική:D:D

Εφάκι, θα συμφωνήσω απόλυτα με την Βανιλίτσα...!!!

Αυτό ακριβώς θα σου έλεγα κι εγώ...

Κοριτσάκια βγαίνω, όπου να'ναι έρχεται ο άντρας μου και πρέπει να ετοιμάσω φαγητό να φάμε νωρίς γιατί έχουμε και τον γιατρό...

Φιλάκια πολλά, θα μπω για ενημέρωση το απόγευμα...

πωσ να το κανω αυτο?? καλα αποτελεμσατα θα περιμενουμε νεα σου!!φιλιααααααα


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nadimoraki περιμένουμε τα ευχάριστα το απόγευμα;);)

Εφάκη πως θα το πετύχεις ρώτησες,,, απλά μην το σκέφτεσαι συνέχεια,,ασχολήσου με τον αντρούλη σου, με τον γιόκα σου,,βγες βολτίτσες,,κάνε διακοπές,,και να είσαι όσο χαλαρή μπορείς:D:D:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το θεμα δεν μας βρισκουν τιποτα!!!σαλπιγγεσ οκ,σπερμοδιαγραμμα τελειο η μητρα μια χαρα,ωαρια κανω ,γιατι δεν μενω ομως??
ποσες περιμενουν απαντηση σε αυτην την ερωτηση:-(.υπομονη και επιμονη.μονο αυτο πιανει.πιστη και ελπιδα.

 

Link to comment
Share on other sites

φτου και βγαινωωωωωωω!βανιλακι βλεπω κατι νερα στο πατωμα....ειναι επειδη σφουγγαρισα η εσπασαν τα δικα σου?ψαξου!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αι μαρή,,,,, με δουλεύετε όλοι

Οι φίλοι/γνωστοί/συγγενείς σταμάτησαν να με παίρνουν τηλ γιατί βαρέθηκαν

Μου είπαν αν κ όποτε αποφασίσω να γεννήσω να τους πάρουμε εμείς:tongue::tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

μηπως βλεπεις πολλες ειδησεις?πες το παιδι οτι το μνημονια ειναι ψεμα οτι το μεσοπροθεσμο δεν θα ψηφιστει και οτι ο παγκαλος ειναι καρτουν.μηπος ετσι βγει...τι να πω.και που εισαι κουβεντα για πτωχευση!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

Elinaki είσαι δω??? πήγα για μπανάκι,,σκάωωωωω

Μου γεννήθηκε μια απορία την ώρα που δρόσιζα το θείκό κορμί μου

Όταν κάνεις καισαρική μετά από πόσο καιρό μπορείς να ξαναμείνεις έγκυος???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...