Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

Καλησπερα!με το καλο τα μωρακια σου!μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας θα ανταμειφθειτε με τεραστια ποσοτητα αγαπης,χαρας κ ευτυχιας με τρια θαυματακια.

Να τολμησω να σου προτειν για τα ονοματα;

Εφοσον κανατε κ τα ταματα καλο θα ηταν να ακουγονται αυτα τα ονοματα.κ εφοσον το κοριτσακι ειναι μονο ενα να βγει αννα-ειρηνη κ καλυτερα να τη φωναζετε αννα

Ενα απο τα αγορια θα μπορουσε να βγει χρυσοβαλαντης ισως με το γρηγορης μου ταιριαζει πιο πολυ,αλλα δεν ξερω αν σας αρεσει να τον φωναζετε με το πρωτο.

Για να μην εχουν το ιδιο ονομα θα μπορουσες στο ιωαννης-γιαννης να βαλεις δευτερο το μαριος κ να τον φωναζετε ετσι να εχουν κ την προστασια της παναγιτσας τα μωρακια σου(το προτιμω απο το παναγιωτης).γενικα συνδυαστικα ονοματα δυσκολα θα βγαλεις απο τα αγοριστικα

θα συμφωνήσω και εγώ! εμείς είμαστε της άποψης από την στιγμή που ταζεις το παιδί να ακούγετε το όνομα όπου το εταξες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κι απο μένα!! Είμαι η Ναταλία, είμαι 32 χρονών, έχω ήδη παιδάκια και περιμένω το 4ο -κοριτσάκι, που θα γεννηθεί, πρώτα ο Θεός, το Φλεβάρη! Χαίρομαι πολύ που μπαίνω στην παρέα σας!! :tongue:


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Βλέπω ήρθαν και καινούρια κορίτσια,καλως ήρθατε!!! Κάναμε και εμείς τη Β επιπέδου την περασμένη εβδομάδα όλα καλά και τελικά είναι κορίτσι!!! Εσείς πως πάτε φουσκώνεται??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

february17 πολύ κλωτσιά ο μπεμπης άστα να πάνε! εσύ πως είσαι?

Χαχα... Κ εμένα ο γλυκούλης μου... Κ μου αρέσει πάρα πολύ να κάθομαι ήρεμη κ να τον νιώθω...

Ποτέ είναι η ΠΗΤ σου?? Εμένα 18/2..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια μου χάθηκα έχετε δίκιο!!ολα καλα ομως κάναμε κ τη καμπύλη μας το ξεπεράσαμε κ αυτο το στάδιο με επιτυχία κ ολα ειναι καλα!!'εσεις πως ειστε;απο εξετάσεις τι έχετε κανει;;κανα αλλο κοριτσι έκανε τη καμπύλη;

Κοριτσια εσεις που έχετε κ οι δυο πητ 18-2 εγω εχω 17-2 !!!που θα γεννήσετε με το καλο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσια μου χάθηκα έχετε δίκιο!!ολα καλα ομως κάναμε κ τη καμπύλη μας το ξεπεράσαμε κ αυτο το στάδιο με επιτυχία κ ολα ειναι καλα!!'εσεις πως ειστε;απο εξετάσεις τι έχετε κανει;;κανα αλλο κοριτσι έκανε τη καμπύλη;

Κοριτσια εσεις που έχετε κ οι δυο πητ 18-2 εγω εχω 17-2 !!!που θα γεννήσετε με το καλο;;

καλημέρα κορίτσια από εξετάσεις τις κλασικές γενικές κάθε μήνα και καμπύλη ζαχάρου την έκανα την προηγούμενη εβδομάδα. για γέννα στο ρεα Αθήνα πάω γιατί είναι και ο γιατρός μου εκεί εσείς που λέτε??? Κορίτσια εσείς ξεκινησατε τα ψώνια του μωρού εγώ από την μία θέλω πολύ αλλά κρατιέμαι γιατί νομίζω είναι Νωρίς ακομη αλλά σε κανένα μήνα σίγουρα θα αρχισω:-)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια από εξετάσεις τις κλασικές γενικές κάθε μήνα και καμπύλη ζαχάρου την έκανα την προηγούμενη εβδομάδα. για γέννα στο ρεα Αθήνα πάω γιατί είναι και ο γιατρός μου εκεί εσείς που λέτε??? Κορίτσια εσείς ξεκινησατε τα ψώνια του μωρού εγώ από την μία θέλω πολύ αλλά κρατιέμαι γιατί νομίζω είναι Νωρίς ακομη αλλά σε κανένα μήνα σίγουρα θα αρχισω:-)

Κ εγω στο ΡΕΑ θα γεννήσω φαντάζεσαι να είμαστε μαζι;ποιος ειναι ο γιατρός σ;εγω θα σ πρότεινα να ξεκινήσεις τις αγορές γιατι τς έπιπλα θα τα παραλάβεις τελος Γενάρη!κ εμενα όπου εχω πάει μ είπαν να αποφασίσω μέχρι τέλη του μήνα πέφτουν οι γιορτές κ οι καταγραφές του νέου χρόνου!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...