Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

Βλέπω όλα τα κορίτσια είναι δόξα το θεό καλά. ... μπράβο σαςς... να προσεχετε κ όλα θα πάνε καλά για όλες μας... είχα κ εγώ καιρο να μπω.... Κ εμάς αγοράκι είναι 100% και θα κάνουμε β επιπέδου στις 15 του μήνα... Έχω πολύ αγωνία να το δω... σήμερα είμαι 20 + 6 ημερών... Κ εγώ φαίνομαι έγκυος πια.... Κ είναι τελειαααα! !!

Marilou199 δεν ξέρω προς το παρόν να σε βοηθήσω όμως αν ήταν κάτι σοβαρό πίστεψε με θα στο έλεγαν... για καλό δικό σου κ του παιδιού σου... άρα δεν είναι τπτ... Μην αγχώνεσαι!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Θα το δεις!!! :D

Να σας πω ότι θα γεννήσω κ εγώ σε δημόσιο γτ φοβάμαι πολύ τις κλινικές κ έχω ακούσει διάφορα.. Κ επίσης ο γιατρός μου είναι στο δημόσιο οπότε δεν το σκέφτηκα πολύ..

Να σας ρωτήσω κάτι να μου πείτε? ? Ώρες ώρες νιώθω την κοιλιά μου πετρωμενη κ βαριά.. γτ άραγε?? Το παθαίνετε κ εσείς..?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βλέπω όλα τα κορίτσια είναι δόξα το θεό καλά. ... μπράβο σαςς... να προσεχετε κ όλα θα πάνε καλά για όλες μας... είχα κ εγώ καιρο να μπω.... Κ εμάς αγοράκι είναι 100% και θα κάνουμε β επιπέδου στις 15 του μήνα... Έχω πολύ αγωνία να το δω... σήμερα είμαι 20 + 6 ημερών... Κ εγώ φαίνομαι έγκυος πια.... Κ είναι τελειαααα! !!

Marilou199 δεν ξέρω προς το παρόν να σε βοηθήσω όμως αν ήταν κάτι σοβαρό πίστεψε με θα στο έλεγαν... για καλό δικό σου κ του παιδιού σου... άρα δεν είναι τπτ... Μην αγχώνεσαι!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Θα το δεις!!! :D

Να σας πω ότι θα γεννήσω κ εγώ σε δημόσιο γτ φοβάμαι πολύ τις κλινικές κ έχω ακούσει διάφορα.. Κ επίσης ο γιατρός μου είναι στο δημόσιο οπότε δεν το σκέφτηκα πολύ..

Να σας ρωτήσω κάτι να μου πείτε? ? Ώρες ώρες νιώθω την κοιλιά μου πετρωμενη κ βαριά.. γτ άραγε?? Το παθαίνετε κ εσείς..?

Μπραβο με το καλό!καλα αποτελεσματα στη β επιπέδου! Εμενα ν σ πω πετρώνει η κοιλιά μου σε μια μεριά για κανα δυλεπτο κ μάλλον ειναι συσπάσεις για αυτο το λόγο άλλωστε περνώ κ μαγνήσιο!τωρα μ έχει τύχει κιόλας να πετρώνει για πολύ πολύ λιγο κ ύστερα να ειναι βαρύα οταν δεν παω τουαλέτα για κανα 2-3 μερες

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο με το καλό!καλα αποτελεσματα στη β επιπέδου! Εμενα ν σ πω πετρώνει η κοιλιά μου σε μια μεριά για κανα δυλεπτο κ μάλλον ειναι συσπάσεις για αυτο το λόγο άλλωστε περνώ κ μαγνήσιο!τωρα μ έχει τύχει κιόλας να πετρώνει για πολύ πολύ λιγο κ ύστερα να ειναι βαρύα οταν δεν παω τουαλέτα για κανα 2-3 μερες

Σε ευχαριστώ πολύ.. Ναι μπορεί να είναι Κ έτσι...με βοηθήσεις πολύ τουλαχιστον να σκεφτω καθαρα γτ φοβαμαι κ σκέφτομαι όλο άσχημα πράγματα... ευτυχώς παίρνω κ εγώ μαγνήσιο... Νομίζω πως από δω κ πέρα αρχίζω να φοβάμαι... γρήγορα περνάει ο καιρός, εε??

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.. Ναι μπορεί να είναι Κ έτσι...με βοηθήσεις πολύ τουλαχιστον να σκεφτω καθαρα γτ φοβαμαι κ σκέφτομαι όλο άσχημα πράγματα... ευτυχώς παίρνω κ εγώ μαγνήσιο... Νομίζω πως από δω κ πέρα αρχίζω να φοβάμαι... γρήγορα περνάει ο καιρός, εε??

Εντάξει σχετικά ναι μέχρι τωρα πέρασε γρήγορα!οσο γρήγορα κ να περνάει δε παυει μα εχουμε κ τις ανησυχίες μας σε ποιον μηνα κ αν βρισκόμαστε!θα τελειώσουν όταν γεννήσουμε κ μετα θα αρχίσουν άλλες!να ειναι ευλογημένο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια!! Πως είστε??

Λοιπόν ήθελα την γνώμη σας γτ έχω λίγο μπερδευτεί.. με τον άντρα μου έχουμε αποφασίσει πως θα βγάλουμε άσχετο ονομα στο μπεμπη μας κ το έχουμε πει σε όλους εννοείται κ δεν έχουν αντιρρηση.. επειδη εμένα μου άρεσαν πολλά κ σε εκείνον δεν άρεσαν τον είχα αφήσει να σκεφτεί κ να μου πει πιο του αρέσει γενικά.. Κ χθες μου είπε το Μάξιμος... δεν το είχα σκεφτεί σαν όνομα κ δεν ξέρω αν μου αρέσει ή όχι... εσείς τι λέτε? ? Σας αρέσει? ?

Εγώ είχα βρει Χριστόφορος, Κίμωνας, Μυρωνας... και μου ήρθε ξαφνικό... τι λέτε? ?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα μανούλες και μέλλουσες μανούλες

Με θελέτε και εμενα στην όμορφη παρέα σας!!!

Χθές για πρώτη φορά ένιωσα τα πιο όμορφα κτυπήματα από 3 πλασματάκια!!!!

Εσάς σε ποια εβδομάδα ξεκίνησαν;

Αύριο έχω β επιπέδου έχω λίγο άγχος αλλά σκέφτομαι ότι μέχρι στιγμής όλα καλά πηγαίνουν αλλά το άγχος άγχος


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!! Πως είστε??

Λοιπόν ήθελα την γνώμη σας γτ έχω λίγο μπερδευτεί.. με τον άντρα μου έχουμε αποφασίσει πως θα βγάλουμε άσχετο ονομα στο μπεμπη μας κ το έχουμε πει σε όλους εννοείται κ δεν έχουν αντιρρηση.. επειδη εμένα μου άρεσαν πολλά κ σε εκείνον δεν άρεσαν τον είχα αφήσει να σκεφτεί κ να μου πει πιο του αρέσει γενικά.. Κ χθες μου είπε το Μάξιμος... δεν το είχα σκεφτεί σαν όνομα κ δεν ξέρω αν μου αρέσει ή όχι... εσείς τι λέτε? ? Σας αρέσει? ?

Εγώ είχα βρει Χριστόφορος, Κίμωνας, Μυρωνας... και μου ήρθε ξαφνικό... τι λέτε? ?

Καταπληκτικό όνομα το Μάξιμος ασυνήθιστο ξεφεύγει από τα συνηθισμένα


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια που έχετε άνοιξη το θέμα με τα ονόματα των μπεμπακιων

Θα ήθελα και εγώ τη γνώμη σας

Επειδή έχουμε περάσει πολλά για να φτάσουμε να μείνω έγκυος είχαμε κάνει κάποια ταματα στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβάλαντο και στην Αγία Άννα αλλά θέλουμε και να βγάλουμε και τα ονόματα των γονιών μας θα έχουν και τα 3 παιδιά 2 διπλό όνομα

Τι λέτε;


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Μια που έχετε άνοιξη το θέμα με τα ονόματα των μπεμπακιων

Θα ήθελα και εγώ τη γνώμη σας

Επειδή έχουμε περάσει πολλά για να φτάσουμε να μείνω έγκυος είχαμε κάνει κάποια ταματα στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβάλαντο και στην Αγία Άννα αλλά θέλουμε και να βγάλουμε και τα ονόματα των γονιών μας θα έχουν και τα 3 παιδιά 2 διπλό όνομα

Τι λέτε;

ΛΕΝΙΑ καταρχάς συγχαρητήρια... θα είναι πολύ παράξενο με 3 νινακια... Εγώ άκουσα το μπέμπη μου στην 16η με 17η εβδομάδα αλλά πολύ λίγο... Τώρα πια στην 23η που είμαι τον ακούω για τα καλά...

Τα μωράκια σου τι φύλο είναι? Μάθατε? Ωραίο θα είναι με 2 ονόματα αλλά να επιλέξετε να τα φωνάζετε με το ένα από τα δύο... το λέω γτ έχω ακούσει γονείς να φωνάζουν τα παιδάκια τους κ με τα δύο ονόματα κ δεν μου πολύ αρέσει... πία ονόματα έχουν οι γονείς σας?

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΝΙΑ καταρχάς συγχαρητήρια... θα είναι πολύ παράξενο με 3 νινακια... Εγώ άκουσα το μπέμπη μου στην 16η με 17η εβδομάδα αλλά πολύ λίγο... Τώρα πια στην 23η που είμαι τον ακούω για τα καλά...

Τα μωράκια σου τι φύλο είναι? Μάθατε? Ωραίο θα είναι με 2 ονόματα αλλά να επιλέξετε να τα φωνάζετε με το ένα από τα δύο... το λέω γτ έχω ακούσει γονείς να φωνάζουν τα παιδάκια τους κ με τα δύο ονόματα κ δεν μου πολύ αρέσει... πία ονόματα έχουν οι γονείς σας?

Ακόμα ούτε εγώ το έχω πιστέψει ότι έχω 3 νινάκια μετά από πάρα πολύ αγώνα 9 χρονια

Σήμερα δεν τα ένιωσα και στεναχωριεμαι

Είναι δύο αγοράκια ένα κοριτσακι

Τα ονόματα των γονιών μας Γιάννης Γρηγόρης Ειρήνη της πεθεράς δε λέει γιατί έχουμε το ίδιο όνομα


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ούτε εγώ το έχω πιστέψει ότι έχω 3 νινάκια μετά από πάρα πολύ αγώνα 9 χρονια

Σήμερα δεν τα ένιωσα και στεναχωριεμαι

Είναι δύο αγοράκια ένα κοριτσακι

Τα ονόματα των γονιών μας Γιάννης Γρηγόρης Ειρήνη της πεθεράς δε λέει γιατί έχουμε το ίδιο όνομα

Καλησπερα!με το καλο τα μωρακια σου!μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας θα ανταμειφθειτε με τεραστια ποσοτητα αγαπης,χαρας κ ευτυχιας με τρια θαυματακια.

Να τολμησω να σου προτειν για τα ονοματα;

Εφοσον κανατε κ τα ταματα καλο θα ηταν να ακουγονται αυτα τα ονοματα.κ εφοσον το κοριτσακι ειναι μονο ενα να βγει αννα-ειρηνη κ καλυτερα να τη φωναζετε αννα

Ενα απο τα αγορια θα μπορουσε να βγει χρυσοβαλαντης ισως με το γρηγορης μου ταιριαζει πιο πολυ,αλλα δεν ξερω αν σας αρεσει να τον φωναζετε με το πρωτο.

Για να μην εχουν το ιδιο ονομα θα μπορουσες στο ιωαννης-γιαννης να βαλεις δευτερο το μαριος κ να τον φωναζετε ετσι να εχουν κ την προστασια της παναγιτσας τα μωρακια σου(το προτιμω απο το παναγιωτης).γενικα συνδυαστικα ονοματα δυσκολα θα βγαλεις απο τα αγοριστικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...