Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αύριο άσε το περιμένω. Αν μασ πει να μασ δει ξανά σε δύο εβδομάδες δεν θα το αντέξουμε αχααχαχαχα. Κάθε εβδομάδα η κάθε δύο εβδομάδες είναι τα ραντεβού μέχρι τς 12 εβδομάδες;;; Ρε πραγματικά σου εύχομαι τα καλύτερα περιμένω νέα σου από τον υπέρηχο 20 του μήνα 

      Εγώ θέλω να κάνω υπέρηχο κάθε 3 μέρες 😁😄 . Αυριο όλα θα πάνε τέλεια, το μωρο σας είναι κομάντο!!! Δε μασάει. Αν ζητήσεις να κάνετε υπέρηχο σε 10 μέρες και όχι σε 2 βδομάδες?

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts

19 ιουνιου ,αλλα επειδη συνυθος τα περνουν λιγο πιο νωρεις το βλεπω μεσα η αρχες ιονιου.Πονακια τα συνυθεισμενα !Εσυ δεν νιωθεις πια πονακια οταν μεγαλωνει μητρα?

Στον Βασιλακη πονουσα πααααααααρα πολυ. Και τωρα εχω πονους αλλα κουραζομαι κιολας. Περισι που ημουν εγκυος ελειπε ο άντρας μου στο εξωτερικο σε όλη την εγκυμοσυνη. Ερχοταν μονο για τους υπέρηχους.

Δουλευα όλη μερα και ετρωγα βλακειες από έξω. Δεν ειχα δουλειες και δεν κουραζομουν τοσο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στον Βασιλακη πονουσα πααααααααρα πολυ. Και τωρα εχω πονους αλλα κουραζομαι κιολας. Περισι που ημουν εγκυος ελειπε ο άντρας μου στο εξωτερικο σε όλη την εγκυμοσυνη. Ερχοταν μονο για τους υπέρηχους.

Δουλευα όλη μερα και ετρωγα βλακειες από έξω. Δεν ειχα δουλειες και δεν κουραζομουν τοσο.

Κριμα που τα περασες ολα μονη σου!Τωρα ερχεται παντα μαζη σου στον γιατρο?Και στης δουλειτσες να ζειτας πιο συχνα την βοιθεια του!Οσο πιο συχνα το κανεις τοσο [ιο γριγορα στρωνει στης δουλειες το παληκαρι!Ετσει και ο δοικος μου εστρωσε τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Ο άντρας μου δεν πάει καλά.. Ανοιξα να πιω μια πορτοκαλάδα και μου την εχυσε γιατι λέει θα κουφαθει η κόρη του με το ανθρακικο. Γκρρρρρρρρρ.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ερχεται.... Και στον Βασιλάκη δεν έχασε υπερηχο.

Αμα του πω να κάνει μια δουλεια μου λεει σε λιγο και νευριαζω και την κάνω εγώ.

Στο οτι δεν περειμενεις,δεν του δεινεις και την ευκερια να προσφερει!Δωστου για αρχη δουλειτσες που δεν επειγεσε πολυ!Και να εχεις υπομονι μαζη του οπος με τον Βασιλακη!Ο δοικος μου οταν παντρευτεικαμε ειταναι μαθημενος ολα στο χερι ,τωρα εχει μαθει να κρατα το νοκοκιριο μονος του οταν λειπω εγω η δεν μπωρω!Στο μηνα πανω που παντρευτεικαμε εμαθε να κανει μακαροναδα!Η πεθερα μου καοντεψε να παθει εγκεφαλικο οταν ετειχε εκεινη την ημερα να παρει τηλ.και ο δοικος μου γεματος περειφανια της ειπαι οτι φτειαχνει μακαροναδα!χι χι χι!

Link to comment
Share on other sites

Ο άντρας μου δεν πάει καλά.. Ανοιξα να πιω μια πορτοκαλάδα και μου την εχυσε γιατι λέει θα κουφαθει η κόρη του με το ανθρακικο. Γκρρρρρρρρρ.......

Καλο,μεγαλος και τρομερος ο ανυρουλη σου!Δεν τον ρωτεισες που το ακουσε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες. Ιονελιτα τι κανεις? Μας ειπε ο γιατρός οχι ανθρακικο γιατί ειναι σαν βομβα στα αυτια του μωρου. 2 γουλιτσες πηγα να πιω η καημενη....

Θα το κάνω αυτο με τις δουλειες...

Πως εισαι? Θα ψηφισεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες. Ιονελιτα τι κανεις? Μας ειπε ο γιατρός οχι ανθρακικο γιατί ειναι σαν βομβα στα αυτια του μωρου. 2 γουλιτσες πηγα να πιω η καημενη....

Θα το κάνω αυτο με τις δουλειες...

Πως εισαι? Θα ψηφισεις?

Οχι δεν θα ψηφισω,πρωτιμω να ξεκουραστω γιατι μαγειρεψα και μετα αμα χρειαστει να παω να με δει (ειμαι στο περειμενε ακομι)θα φαω κανενα δυορο στη καρεκλα και σκοπεβω να το κανουμε στην συνεχεια με τον αντρουλι μου να φαω κανενα παγωτο!Εχω ρεψει βλεπεις,χι χι χι!

Προλαβες να πεις της δυο γουλειτσες τουλαχιστον?

Link to comment
Share on other sites

Ναι προλαβα... Οσους ρωτησα κανεις δεν θα πάει να ψηφισει. η αληθεια ειναι οτι φετος οι εκλογες δεν εχουν ενδιαφερον. Παω να ετοιμαστω. Εχω και εναν άντρα να ντυσω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ... Επρεπε να τον σηκωσω. Δεν επρεπε να πάω. Ασε πο δεν ηξερα ποιοι βαζουν για δημαρχοι. Τυχαια ψηφισα.

Και ο αντρουλι σου δεν ειρθε μαζη σου?

Καλυτερα να μην πειγενες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...