Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κουραστηκα σημερα. Αλλαξα κουρτινες στο παιδι σημερα. Και ηθελα και γατζακια.

Αυριο Β επιπεδου θα κάνεις?

Ναι.

Αμα τα κανεις ολα εσυ,οταν ερθει η γυναικα τι θα κανει?Κανε εσυ μονο οσα ειναι πιο ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες. Η γυναικα θελω να μου κανει μπαλκονια, πατζουρια, ντουλαπια και τζαμια.... Μπολικα...

Καλη επιτυχια στον υπερηχο σημερα. Να ειναι όλα τελεια.!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες!

Στελιτσα ,δεν θυμαμαι την β εππεπεδου σε ποια ευδομαδα την εκανες και ποο ειταναι η μπεμπουλα σου?

Η δοικια μου,εχτες 20 ευδομαδες και 4 μερες ειχε βαρος 332.Ειναι φυσιολογικη μου ειπε ο γιατρος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι,ενα αγχος φευγει και αλλο ερχετε!Ετσει παει το συστημα σε μενα απ'οσο φενεται!Αυτο με την μεση τιμη ΡΙ στης μητριαικες οριακα αυξημενη,καινουριο φρουτο!Προχτες μετρεισα την πιεση μου και ειταναι 11/7 σημερα 10/6,απο που βγενει η ατικη αυξιμενη?Θα μεινω με την απορια.

Link to comment
Share on other sites

Κατι θα πρεπει να εχουμε να αγχωνομαστε. Μην τρως αλατι και ηρεμια γενικως και όλα καλά θα πάνε. Λιγοτερο απο το μισο σου εμεινε!

Σημερα εκανα για πρωτη φορα στην ζωη μου αποχη 100% απο το αλατι.Μονο που το σκεπτωμουν με επειανε φοβος αλλα τελεικα δεν ειναι και τοσο σκουρα τα πραγματα!Το λεμονακι να ειναι καλα!

Το πρωτο φαγυτο αναλατο:φασολαδα!

Link to comment
Share on other sites

Και ο Βασιλάκης έτσι τα τρωει. χιχιχι

Να δεις πως θα ξεπριστεις παντου!

Τοα ξεπριξημο ειναι η μονη πλευρα που με χαροποιει σε ολη την υποθεση του αλατιο.Να προσεχεις τα δοντακια του,καθημερινο πλυσημο,γιατι το αξινο του λεμονιου διαβρονει το σμαλτο .Μια φιλη μου που του εδεινε συχνα λεμονακι στο γιο της στα 3 που ειχε τα δοντακια του ειταναι τοσο χαλεια που δεν βλεποντουσαν!Σαν του ποντικιου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καθε μερα τα πλενουμε. Του αρεσει και γελαει. 8 δοντια εχει ακομα βεβαια...

Εχει 8 δοντακια το παλικαρακι μου!Φανταζωμαι τρωι τα παντα τωρα εεε?Το αλατι δεν επιτρεπετε μετα απο 1 χρονον?

Link to comment
Share on other sites

Μετα τα 2 χρονια καλυτερα. Δεν παθαινει και τιποτα. Ουτε ζαχαρη του δινω. Τρωει ψωμι που εχει λίγο αλατι. Οσο μπορω να τα αποφυγω καλό ειναι.

Ναι 8 δοντακια και ιδια με τα δικα μου. Τρελενομαι που τα βλεπω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...