Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts

Ναι τα Dr Brown ειναι καλα για τους κολικους. Παντως ειμαι υπερ του γυαλινου.

Πιπιλες βρηκες μαρκα? Αβεντ μην παρεις. Εσπασε του Βασιλακη και παραλίγο να πνηγει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στελλίτσα μου με το καλό να δεχθείς την κούκλα σου! Με ένα πόνο και όταν επιστρέψεις στο σπιτάκι σου με τα μωράκια σου να κάνεις την είσοδο σου και εδώ επίσημα :rolleyes:


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες τις μανουλες. Μαριαμνακι αυριο βγαινω. Γεννησα φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο αρκετα γρηγορα. Η μικρη μου βγηκε 3 κιλα και 50 ποντους. Εισαι η επομενη, αντε με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες τις μανουλες. Μαριαμνακι αυριο βγαινω. Γεννησα φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο αρκετα γρηγορα. Η μικρη μου βγηκε 3 κιλα και 50 ποντους. Εισαι η επομενη, αντε με το καλό!

Στελίτσα με το καλό να γυρίσετε στο σπιτάκι σας.Εκανες πρόκληση ή σε έπιασαν οι πονοι φυσιολογικά?


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νασουλα ευχαριστώ. Αντε να παιρνεις και εσυ σειρα. Μου εβαλαν πονους στις 9 και γεννησα στις 13:35. Με ακουσε ολο το Ιασω αλλα δεν πονεσα πάνω απο μιση ώρα. Πηγαν όλα τελεια.

Link to comment
Share on other sites

Νασουλα ευχαριστώ. Αντε να παιρνεις και εσυ σειρα. Μου εβαλαν πονους στις 9 και γεννησα στις 13:35. Με ακουσε ολο το Ιασω αλλα δεν πονεσα πάνω απο μιση ώρα. Πηγαν όλα τελεια.

Μπράβο πολύ χαίρομαι.Ηταν και η δευτερη γέννα σου και βγήκε πιο ευκολα.Ετσι και η κουμπάρα μου.Στο πρώτο έκανε 16 ώρες και στο δευτερο 3.

Δεν μου είπες όμως σε ποιον μοιάζει?Φέρνει καθόλου στο Βασιλάκη οταν ήταν νεογέννητος?


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιγο του μοιαζει, Πιο πολύ φερνει στον μπαμπα της. Εχει χοντρα χειλια και ιδια ματια με τον αντρα μου. Θα δειξει. Αυτα αλλαζουν συνεχεια,

Ωραία να έχει μεγάλα χείλια.Δευτερη αντζελινα τζολι.χιχιχι

Αντε Στελίτσα μου,να σε αφήσω.Φαντάζομαι τέτοια ώρα θα τρως πρωινό η θα σου έχουν φέρει την μπουμπού.Φιλάκια και στις δύο.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νασυ πλακωσε κοσμος σημερα και δεν μπηκα. Ολα καλα προς το παρον. Ηρθε και ο Βασιλακης σημερα και εκλαιγα μιση ώρα ασταματητα. Αστα. Εσυ πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στελλίτσα μου άντε με το καλό να επιστρέψετε στο σπιτάκι σας :D

Αχ καταλαβαίνω πόσο σου λείπει ο Βασιλάκης! Και η Αργυρούλα μια χαρά! Μετά είμαι εγώ ναι.. Και λίγο έχω φρικάρει αλλά εύχομαι όλα να πάνε καλά! Ανυπομονώ να δω το μωράκι μου :rolleyes: την Τρίτη έχω και γιατρό να του πάω κάτι τελευταίες αναλύσεις και να δω και τον μπεμπάκο. Θέλω να δω και το βάρος του. Άσε ήρθε και χθες μια φίλη μου και με άγχωσε για την γέννα και όλο το βράδυ έβλεπα παράξενα όνειρα...


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλα Στελιτσα με την ομορφη πρινκιπεσα σου την Αργυρουλα!

Καλησπερα Μαριαμνεε και μια που πειρες σειρα σου λεω οτι ο τοκετος ειναι το πιο συντομο και ευκολο της υποθεσης σε μια εγκυμοσινη.Αφου εφαγες και'συ το αγχος με το κουταλη θα ειναι η πιο μεγαλη γιορτη της ζωη σου που θα φτασει το ζουζουνακι σου στην αγκαλια σου!Δεν θα προλαβεις να σκεπτεις τοιποτα και ουτε θα θυμασε για πολυ καιρο τα πονακια του τοκετου!Επισκληριδιο θα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλα Στελιτσα με την ομορφη πρινκιπεσα σου την Αργυρουλα!

Καλησπερα Μαριαμνεε και μια που πειρες σειρα σου λεω οτι ο τοκετος ειναι το πιο συντομο και ευκολο της υποθεσης σε μια εγκυμοσινη.Αφου εφαγες και'συ το αγχος με το κουταλη θα ειναι η πιο μεγαλη γιορτη της ζωη σου που θα φτασει το ζουζουνακι σου στην αγκαλια σου!Δεν θα προλαβεις να σκεπτεις τοιποτα και ουτε θα θυμασε για πολυ καιρο τα πονακια του τοκετου!Επισκληριδιο θα κανεις?

Καλημέρα Ιονελίτα μου :D Εννοείται ότι θα ξεχάσω τους πόνους χιχι Δεν αποφασίσαμε ακόμα τι θα κάνουμε καλή μου.. Θα αποφασίσουμε με το γιατρό στα επόμενα ραντεβού.


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...