Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;

Αχ αυτο το βαρος! Εγω περασα τουσ μεγαλους μηνες μεσα στη ζεστη του καλοκαιριου και δεν υποφεροταν! Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ηταν!!!! χιχι!!!

Η καμπυλη μπλιαχχχχ!!!! Δυο φορες που την εκανα, δεν ζαλιστηκα αλλα μετα που πηγα για δουλεια με επιασε ενας τρομερος πονοκεφαλος πουεφευγε απο τον οργανισμο!!! μπλιαχχχχ!!!!

Η Ροζαλι τι εγινε με την αυχενικη;;;;


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, Eleni1986 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;

Αχ αυτο το βαρος! Εγω περασα τουσ μεγαλους μηνες μεσα στη ζεστη του καλοκαιριου και δεν υποφεροταν! Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ηταν!!!! χιχι!!!

Η καμπυλη μπλιαχχχχ!!!! Δυο φορες που την εκανα, δεν ζαλιστηκα αλλα μετα που πηγα για δουλεια με επιασε ενας τρομερος πονοκεφαλος πουεφευγε απο τον οργανισμο!!! μπλιαχχχχ!!!!

Η Ροζαλι τι εγινε με την αυχενικη;;;;

Καλησπέρα τρελοπατουσίτσα !!!!

Δεν αντέχονται οι ζάρες στην φωτογραφία είναι για δάγκωμα.

Νομίζω πως κ στις δύο εποχές η προχωρημένη εγκυμοσύνη είναι ζόρι..το καλοκαίρι λόγω της ζέστης...κ τώρα που είσαι απο μόνη σαν μπαλονάκι κ βάζεις κ απο πάνω το μπουφάν άλλα πόσα κιλά έρχεται κ δένει το γλυκό.

Η μικρούλα τι κάνει;;;;

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NatasaP είπε:

Καλησπέρα τρελοπατουσίτσα !!!!

Δεν αντέχονται οι ζάρες στην φωτογραφία είναι για δάγκωμα.

Νομίζω πως κ στις δύο εποχές η προχωρημένη εγκυμοσύνη είναι ζόρι..το καλοκαίρι λόγω της ζέστης...κ τώρα που είσαι απο μόνη σαν μπαλονάκι κ βάζεις κ απο πάνω το μπουφάν άλλα πόσα κιλά έρχεται κ δένει το γλυκό.

Η μικρούλα τι κάνει;;;;

 

 

Ναι εχεις δικιο Νατασακι!!!

Καλα ειναι η μικρουλα! Μια τρελα!!!  Καθε μερα κανει κατι καινουργιο και μας τρελαινει! Την κοιταζω και δεν πιστευω οτι ειναι δικο μας! Δεν νομιζω ποτε να το συνειδητοποιησω!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Άσε νατάσα, βιάστηκα να μιλήσω! Λίγο πριν την τελευταία μέτρηση έχασα τον κόσμο! :shock: Ζαλάδα, ίλιγγος, κρύος ιδρώτας, κόντεψα να λιποθυμήσω! με ξάπλωσαν εκεί μου σήκωσαν τα πόδια, μου έκαναν αέρα κι έτσι συνήλθα. Έφαγα ένα καλό πρωινό μόλις γύρισα σπίτι, έριξα και έναν ύπνο και κάπως σαν να συνέρχομαι.. Τι ήταν κι αυτό; Ελπίζω να μη σημαίνει τίποτα και να βγουν καλές οι μετρήσεις! :?

Ωχ τώρα είδα τα υπόλοιπα μηνύματα! Καλημέρα ελενάκι και φραουλίτσα! :-):-)

Επεξεργάστηκαν by melitini81

vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Ναι εχεις δικιο Νατασακι!!!

Καλα ειναι η μικρουλα! Μια τρελα!!!  Καθε μερα κανει κατι καινουργιο και μας τρελαινει! Την κοιταζω και δεν πιστευω οτι ειναι δικο μας! Δεν νομιζω ποτε να το συνειδητοποιησω!!!

Ψυχή μου δική σας είναι ΝΑΙ αλλά δεν χορταίνεται με τίποτα είμαι σίγουρη!!!!

Να μου την φιλήσεις :)

5 minutes ago, melitini81 είπε:

Άσε νατάσα, βιάστηκα να μιλήσω! Λίγο πριν την τελευταία μέτρηση έχασα τον κόσμο! :shock: Ζαλάδα, ίλιγγος, κρύος ιδρώτας, κόντεψα να λιποθυμήσω! με ξάπλωσαν εκεί μου σήκωσαν τα πόδια, μου έκαναν αέρα κι έτσι συνήλθα. Έφαγα ένα καλό πρωινό μόλις γύρισα σπίτι, έριξα και έναν ύπνο και κάπως σαν να συνέρχομαι.. Τι ήταν κι αυτό; Ελπίζω να μη σημαίνει τίποτα και να βγουν καλές οι μετρήσεις! :?

Σου έπεσε απότομα νωρίτερα,ευτυχώς που δεν το ένιωσες στον δρόμο για το σπίτι.

ξεκουράσου σήμερα,θα νιώθεις περίεργα όλη μέρα!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο μεσημερι ομορφες!!!! 

οντως φετος η χρονια των αγοριων κοριτσια.. αλλα κ πολλες εγκυουλες στον κυκλο μου!! 

θα χουμε πολλα μωρακια το 2017..  

αννιε μου με την μπουμπου .. ναι κ εγω στο τιμ με τα αγορια... αν κ δεν το κρυβω ηθελα κοριτσακι ...

νατασακι με προδωσε το αγορινι ε?? ειπα να βαλω λιγο μπλεδακι για να το συνηθισω.. :-)

περναει ο καιροε μελιτινακι μου.. ουτε που θα ο καταλαβουμε ποτε θα γεννησουμε.. :-) 

σουινι με το καλο η κορη..  γεωργια ,ολγακι ,αντζι κ σε ολα τα κοριτσια φιλακια πολλα.. 

ααα κοριτσια εχω 2 μερες τωρα που νιωθω τσιμπηματα στη μητρα κ πονο στη μεση να ανησυχησω κ να παρω τηλ τη γιατρο η ειναι φυσιολογικο? 


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια. Πως παει σημερα;

Σουινι να το χαιρεσαι το παιδακι σου!

Μελιτινακι, πακετο ηταν τελικα! Παει ομως, περασε κι αυτο.

Νατασσακι τι κανεις;

Οι άλλες οι κουκλες; Όλα καλά;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, evaki1991 είπε:

καλο μεσημερι ομορφες!!!! 

οντως φετος η χρονια των αγοριων κοριτσια.. αλλα κ πολλες εγκυουλες στον κυκλο μου!! 

θα χουμε πολλα μωρακια το 2017..  

αννιε μου με την μπουμπου .. ναι κ εγω στο τιμ με τα αγορια... αν κ δεν το κρυβω ηθελα κοριτσακι ...

νατασακι με προδωσε το αγορινι ε?? ειπα να βαλω λιγο μπλεδακι για να το συνηθισω.. :-)

περναει ο καιροε μελιτινακι μου.. ουτε που θα ο καταλαβουμε ποτε θα γεννησουμε.. :-) 

σουινι με το καλο η κορη..  γεωργια ,ολγακι ,αντζι κ σε ολα τα κοριτσια φιλακια πολλα.. 

ααα κοριτσια εχω 2 μερες τωρα που νιωθω τσιμπηματα στη μητρα κ πονο στη μεση να ανησυχησω κ να παρω τηλ τη γιατρο η ειναι φυσιολογικο? 

Ναι ναι ...σε πρόδωσε χαχαχαχα...το μπλέ ξεχώρισε !!!

Τα τσιμπηματάκια είναι φυσιολογικά αν είναι σαν αυτά που φαντάζομαι λόγω οτι αλλάζουν τα μέσα μας.

Τώρα αν πονάς κ δεν το αντέχεις ξεγεύγει απο το φυσιολογικό οπότε πάρε τηλ.

 

 

 

8 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπερα κορίτσια. Πως παει σημερα;

Σουινι να το χαιρεσαι το παιδακι σου!

Μελιτινακι, πακετο ηταν τελικα! Παει ομως, περασε κι αυτο.

Νατασσακι τι κανεις;

Οι άλλες οι κουκλες; Όλα καλά;

Καλά είμαι κοριτσάρα μου,μόλις φάγαμε και νιώθω πιο φουσκωμένη απο όσο είμαι απο μόνη μου χαχαχα....

Το φαγητό πάντα ήταν για μένα απόλαυση αλλά τώρα ενα παραπάνω!!

Εσύ τι κάνεις;;; όλα καλά;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NatasaP είπε:

Ναι ναι ...σε πρόδωσε χαχαχαχα...το μπλέ ξεχώρισε !!!

Τα τσιμπηματάκια είναι φυσιολογικά αν είναι σαν αυτά που φαντάζομαι λόγω οτι αλλάζουν τα μέσα μας.

Τώρα αν πονάς κ δεν το αντέχεις ξεγεύγει απο το φυσιολογικό οπότε πάρε τηλ.

 

 

οχι δεν ειναι πολυ εντονος ο πονος απλα ενοχλητικος θα ελεγα.. κ εγω φυσιολογικο πιστεψα πως ειναι για αυτο δεν ανησυχησα ακομα..  

ε αφου στην αυχενικη ντρεποταν το ζουζουνι κ δεν ειδαμε τιποτα κ ειχα μια κρυφη ελπιδα για μπουμπου αλλα με προσγειωσε αμεσα το αγορακι μας ... 


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλησπέρα!!!! Έχουμε καμιά ευθυμία??

Τι κάνουν τα κορίτσια τα γλυκα!?? Ολγακι?? Την έκανες την πανοτουρτα?? Ευακι μου σίγουρα άλλη τρέλα τα κορίτσια αλλά το αγοράκι μ δεν το αλλαζω με τπτ!!!!χα χα!!! Προετοιμασου κ εσύ για πίδακα από τσισα!! Χα χα!!!εμένα πριν λίγο τον αλλαζα κ έκανε τσισακια κ λέρωσε τον τοίχο κ λέω βρε ζουζουνι? Τι τον έκανες τον τοίχο κ τρελάθηκε στο γέλιο!!! Χα χα!!!

Αχ νατασου αυτό π μ λείπει από την εγκυμοσύνη είναι η κοιλιτσα που πήγαινε δεξιά κ αριστερά!!! Τώρα πάει το ζουζουνι δεξιά κ αριστερά κ το χέρι μου κοντευει να χρειαστεί σέρβις!!! 

Ελενακι πως τα πάτε με τα κιλα σας?? Εμένα ένας φούσκας είναι!! Χα χα!!! Από παμπερς τι νο είσαστε?? Εμείς πήγαμε 4 κ ηρεμησαμε!! Δεν γίνονται πια κίτρινα από κακά τα φανελακια( ξέρεις κανένα μυστικό για να πλένονται εύκολα)?? 

Γεωργία μου υπομονή για τη δουλειά!!!ερώτηση!! Εσύ μπορείς να συνταξιοδοτηθείς νωρίτερα?? Πχ κ λόγω εγκυμοσύνης όταν προκύψει?? Έχω έναν καλό μας φιλί στα 48 π είναι στρατιωτικός κ έχει πάρει σύνταξη!! Συμφέρει???  Το μόνο καλό βρε κορίτσια στο δημόσιο είναι η άδεια λόγω εγκυμοσύνης!! Πολύ σημαντικό!! 

Ουφ πολυλογου σμρ!!! Σας Στέλνω μπουρμπουλοφιλια!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, marakiinlove said:

Καλησπέρα καλησπέρα!!!! Έχουμε καμιά ευθυμία??

Τι κάνουν τα κορίτσια τα γλυκα!?? Ολγακι?? Την έκανες την πανοτουρτα?? Ευακι μου σίγουρα άλλη τρέλα τα κορίτσια αλλά το αγοράκι μ δεν το αλλαζω με τπτ!!!!χα χα!!! Προετοιμασου κ εσύ για πίδακα από τσισα!! Χα χα!!!εμένα πριν λίγο τον αλλαζα κ έκανε τσισακια κ λέρωσε τον τοίχο κ λέω βρε ζουζουνι? Τι τον έκανες τον τοίχο κ τρελάθηκε στο γέλιο!!! Χα χα!!!

Αχ νατασου αυτό π μ λείπει από την εγκυμοσύνη είναι η κοιλιτσα που πήγαινε δεξιά κ αριστερά!!! Τώρα πάει το ζουζουνι δεξιά κ αριστερά κ το χέρι μου κοντευει να χρειαστεί σέρβις!!! 

Ελενακι πως τα πάτε με τα κιλα σας?? Εμένα ένας φούσκας είναι!! Χα χα!!! Από παμπερς τι νο είσαστε?? Εμείς πήγαμε 4 κ ηρεμησαμε!! Δεν γίνονται πια κίτρινα από κακά τα φανελακια( ξέρεις κανένα μυστικό για να πλένονται εύκολα)?? 

Γεωργία μου υπομονή για τη δουλειά!!!ερώτηση!! Εσύ μπορείς να συνταξιοδοτηθείς νωρίτερα?? Πχ κ λόγω εγκυμοσύνης όταν προκύψει?? Έχω έναν καλό μας φιλί στα 48 π είναι στρατιωτικός κ έχει πάρει σύνταξη!! Συμφέρει???  Το μόνο καλό βρε κορίτσια στο δημόσιο είναι η άδεια λόγω εγκυμοσύνης!! Πολύ σημαντικό!! 

Ουφ πολυλογου σμρ!!! Σας Στέλνω μπουρμπουλοφιλια!!

Ο φίλος σας αυτός Μαρακι πρέπει, αφου ειναι και λιγο μεγαλυτερος μου, να εχει φυγει με αυτο που ισχυε παλαιοτερα και με μειωμενη συνταξη.

Για τη σειρα τη δική μου, μπορω να φυγω με μειωμενη συνταξη στα 30 χρονια υπηρεσιας, ή αν ήμουν πολύτεκνη θα μπορουσα να φυγω  στα 25, παλι με μειωμένη ομως. Για να φυγεις με πληρη συνταξη, πρεπει να συμπληρωσει κανεις 40 χρονια υπηρεσιας.

Οσοι κανουν ειδικη υπηρεσια (πχ υποβρυχια, καταδρομεις, πιλοτοι κλπ) επειδη εχουν επιπονη και απαιτητικη υπηρεσια, τα χρονια τους πιανονται διπλά, οποτε μπορουν να φυγουν πχ στα 25 αλλα με πληρη συνταξη. Αυτα γνωριζω σε γενικες γραμμες.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, evaki1991 είπε:

οχι δεν ειναι πολυ εντονος ο πονος απλα ενοχλητικος θα ελεγα.. κ εγω φυσιολογικο πιστεψα πως ειναι για αυτο δεν ανησυχησα ακομα..  

ε αφου στην αυχενικη ντρεποταν το ζουζουνι κ δεν ειδαμε τιποτα κ ειχα μια κρυφη ελπιδα για μπουμπου αλλα με προσγειωσε αμεσα το αγορακι μας ... 

Τότε λογικά είναι τα κλασσικά που περάσαμε όλες.

Πάντως αν νιώσεις οτι διαφέρει κάποια στιγμή να μιλήσεις με τον γιατρό σου.

14 minutes ago, marakiinlove είπε:

Καλησπέρα καλησπέρα!!!! Έχουμε καμιά ευθυμία??

Τι κάνουν τα κορίτσια τα γλυκα!?? Ολγακι?? Την έκανες την πανοτουρτα?? Ευακι μου σίγουρα άλλη τρέλα τα κορίτσια αλλά το αγοράκι μ δεν το αλλαζω με τπτ!!!!χα χα!!! Προετοιμασου κ εσύ για πίδακα από τσισα!! Χα χα!!!εμένα πριν λίγο τον αλλαζα κ έκανε τσισακια κ λέρωσε τον τοίχο κ λέω βρε ζουζουνι? Τι τον έκανες τον τοίχο κ τρελάθηκε στο γέλιο!!! Χα χα!!!

Αχ νατασου αυτό π μ λείπει από την εγκυμοσύνη είναι η κοιλιτσα που πήγαινε δεξιά κ αριστερά!!! Τώρα πάει το ζουζουνι δεξιά κ αριστερά κ το χέρι μου κοντευει να χρειαστεί σέρβις!!! 

Ελενακι πως τα πάτε με τα κιλα σας?? Εμένα ένας φούσκας είναι!! Χα χα!!! Από παμπερς τι νο είσαστε?? Εμείς πήγαμε 4 κ ηρεμησαμε!! Δεν γίνονται πια κίτρινα από κακά τα φανελακια( ξέρεις κανένα μυστικό για να πλένονται εύκολα)?? 

Γεωργία μου υπομονή για τη δουλειά!!!ερώτηση!! Εσύ μπορείς να συνταξιοδοτηθείς νωρίτερα?? Πχ κ λόγω εγκυμοσύνης όταν προκύψει?? Έχω έναν καλό μας φιλί στα 48 π είναι στρατιωτικός κ έχει πάρει σύνταξη!! Συμφέρει???  Το μόνο καλό βρε κορίτσια στο δημόσιο είναι η άδεια λόγω εγκυμοσύνης!! Πολύ σημαντικό!! 

Ουφ πολυλογου σμρ!!! Σας Στέλνω μπουρμπουλοφιλια!!

Μαράκι με τον μπουρμπουλήθρα ...αχ ναι αυτή η κοιλιά που κουνιέται πέρα δώθε είναι απο αυτά που κ εμένα θα μου λείψουν.

Δεν περιγράφεται σαν αίσθηση,είναι απλά μοναδικό!!!

Ααχαχαχαχα βρε τον πίδακα χαχαχαχα...με ταράζει αυτό να δω πως θα το διαχειριστώ όταν μου συμβεί!!!

Τώρα τι κάνει;;; κοιμάται;;; 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NatasaP said:

Ναι ναι ...σε πρόδωσε χαχαχαχα...το μπλέ ξεχώρισε !!!

Τα τσιμπηματάκια είναι φυσιολογικά αν είναι σαν αυτά που φαντάζομαι λόγω οτι αλλάζουν τα μέσα μας.

Τώρα αν πονάς κ δεν το αντέχεις ξεγεύγει απο το φυσιολογικό οπότε πάρε τηλ.

 

 

 

Καλά είμαι κοριτσάρα μου,μόλις φάγαμε και νιώθω πιο φουσκωμένη απο όσο είμαι απο μόνη μου χαχαχα....

Το φαγητό πάντα ήταν για μένα απόλαυση αλλά τώρα ενα παραπάνω!!

Εσύ τι κάνεις;;; όλα καλά;;

Καλα ειμαι κι εγω. Σημερα πρωι πρωι ο κυριος αυτος μου ζητησε να μιλησουμα και να ξεχασουμε το γεγονος και να κρατησουμε ενα φιλικο επειπεδο. Ηταν το υφος του πραγματικα λυπημενο. Δεν ξερω τι του ειπαν απο μεσα, αλλα επιασε.

Εγω του ειπα πως επι προσωπικων θεματων δεν εχουμε να πουμε τιποτα και πως οπως διαπιστωσε και ο ιδιος, η εκτελεση των επαγγελματικων μου καθηκοντων εχει συνεχιστει ακομα και μετα το συμβαν, με αμειωτο ενδιαφερον και πως ετσια ακριβως θα συνεχισω, διοτι ειμαι επαγγελματιας. Οτι δεν προχωρω την αναφορα μου, λογω το οτι μου το ζητησαν οι φυσικοι μου προισταμενοι ως προσωπικη χαρη, και πως θα επιθυμουσα να μιλαμε στον πλυ πληθυντικο.

θηντικο.

Σας πληροφορω πως μου ζητησε και συγγνωμη. Μου ξαναζητησε να μιλαμε στον ενικο και επεμεινα στην δικη μου αποψη. Διοτι οπως καταλαβαινετε για να το ζηταω, προβλέπεται ακομα και ανωτερω ανωτερο στελεχος να μιλαει και σε υφισταμενο του στον πληθυντικο. Και οπως εχω ξαναπει, οι αποστασεις ειναι καλο να υπαρχουν. Ειδικα οταν εχεις να συνεργαστεις με εναν τετοιο χαρακτηρα.

Οποτε έχω ξεφουντωσει γιατι μπηκαν τα πραγματα στη θεση τους και ειμαι πολυ καλυτερα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Καλα ειμαι κι εγω. Σημερα πρωι πρωι ο κυριος αυτος μου ζητησε να μιλησουμα και να ξεχασουμε το γεγονος και να κρατησουμε ενα φιλικο επειπεδο. Ηταν το υφος του πραγματικα λυπημενο. Δεν ξερω τι του ειπαν απο μεσα, αλλα επιασε.

Εγω του ειπα πως επι προσωπικων θεματων δεν εχουμε να πουμε τιποτα και πως οπως διαπιστωσε και ο ιδιος, η εκτελεση των επαγγελματικων μου καθηκοντων εχει συνεχιστει ακομα και μετα το συμβαν, με αμειωτο ενδιαφερον και πως ετσια ακριβως θα συνεχισω, διοτι ειμαι επαγγελματιας. Οτι δεν προχωρω την αναφορα μου, λογω το οτι μου το ζητησαν οι φυσικοι μου προισταμενοι ως προσωπικη χαρη, και πως θα επιθυμουσα να μιλαμε στον πλυ πληθυντικο.

θηντικο.

Σας πληροφορω πως μου ζητησε και συγγνωμη. Μου ξαναζητησε να μιλαμε στον ενικο και επεμεινα στην δικη μου αποψη. Διοτι οπως καταλαβαινετε για να το ζηταω, προβλέπεται ακομα και ανωτερω ανωτερο στελεχος να μιλαει και σε υφισταμενο του στον πληθυντικο. Και οπως εχω ξαναπει, οι αποστασεις ειναι καλο να υπαρχουν. Ειδικα οταν εχεις να συνεργαστεις με εναν τετοιο χαρακτηρα.

Οποτε έχω ξεφουντωσει γιατι μπηκαν τα πραγματα στη θεση τους και ειμαι πολυ καλυτερα!

Μπράβο βρε Τζώρτζια,τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!

Συμφωνώ,πληθυντικός κ απο μακριά,τέτοιοι άνθρωποι δεν θέλουν κ πολλά πολλά!!!

Χαίρομαι που τελείωσε, είναι πολύ σημαντικό να είσαι ήρεμη στην δουλειά.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NatasaP said:

Μπράβο βρε Τζώρτζια,τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!

Συμφωνώ,πληθυντικός κ απο μακριά,τέτοιοι άνθρωποι δεν θέλουν κ πολλά πολλά!!!

Χαίρομαι που τελείωσε, είναι πολύ σημαντικό να είσαι ήρεμη στην δουλειά.

 

Ευχαριστω Νατασσα μου.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...