Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκα τι κανετε;

μελιτινακι μην αγχώνεσαι για την καμπύλη,θα τη δει ο γιατρός σου κ θα κρίνει ανάλογα πως πρεπει να πράξει.

οσο για την ίωση μου πραγματικα με εχει λυγίσει,απο πριν τα Χριστούγεννα...για λιγο μονο υποχώρησαν κάπως τα συμπτώματα κ τωρα παλι τα ιδια.ξεκινησα παλι εισπνοές κ τα χάπια.τουλαχιστον να ειμαι λιγο καλα οταν γεννήσω κ μετα τη γέννα θα δω τι θα κανω

Νατασουλι αμάν πια αυτη η πεθερά σου.εγω που δεν ειμαι κ ο πιο υπομονετικός άνθρωπος ειλικρινά δεν ξερω πως θα αντιδρούσα.βεβαια τέτοιου είδους άνθρωποι νομιζω πως οτι κ να κανεις παραμένουν ίδιοι.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

28 minutes ago, NatasaP said:

Όχι κοριτσάκι μου,δεν θα γλυκάνει ούτε θα αλλάξει είμαστε σίγουροι για αυτό.

Το μόνο που θα ψάχνει είναι τρόπο να μπαινοβγαίνει σπίτι μας.Απο τότε που ήρθα εδώ να μείνω με τον άντρα μου ο καημός της είναι που δεν έχει πλέον κλειδί κ το ελεύθερο να μπαίνει οτι ώρα θέλει κάθε μέρα εδω μέσα.

Σκέψου όταν είχε κλειδί κ δεν ζούσα εδώ αλλά κανένα σκ μόνο,έμπαινε σπίτι,και ερχόταν στην κρεβατοκάμαρα μας.Εγώ κοιμάμαι ελαφριά κ πάντα την καταλάβαινα.Δεν έχει μέτρο κ τρόπους.

 

 

 

Πω πωωωω!.... Τραγικο!....

12 minutes ago, Angie.31 said:

Κοριτσάκια μου γλυκα τι κανετε;

μελιτινακι μην αγχώνεσαι για την καμπύλη,θα τη δει ο γιατρός σου κ θα κρίνει ανάλογα πως πρεπει να πράξει.

οσο για την ίωση μου πραγματικα με εχει λυγίσει,απο πριν τα Χριστούγεννα...για λιγο μονο υποχώρησαν κάπως τα συμπτώματα κ τωρα παλι τα ιδια.ξεκινησα παλι εισπνοές κ τα χάπια.τουλαχιστον να ειμαι λιγο καλα οταν γεννήσω κ μετα τη γέννα θα δω τι θα κανω

Νατασουλι αμάν πια αυτη η πεθερά σου.εγω που δεν ειμαι κ ο πιο υπομονετικός άνθρωπος ειλικρινά δεν ξερω πως θα αντιδρούσα.βεβαια τέτοιου είδους άνθρωποι νομιζω πως οτι κ να κανεις παραμένουν ίδιοι.

Ναι Angie μου. Αυτες οι ιωσεις ετσι μας εκαναν κι εμας επι τρεις χειμωνες! Πανω που νομιζαμε πως τελειωσε, αρχιζε παλι απ'  την αρχη!

Υπομονη.... Τουλάχιστον φτιαχνεις καλα αντισώματα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσακια?νατασα καλο ειναι να ψαξεις για παιδιατρο σιγα σιγα!!τελικα καθε σπιτι εχει και τα προβληματα του!!εγω μενω με τα πεθερικα!!ευτυχως η πεθερα μου ειναι θεα!αλλα εχουμε θεματα με το πεθερο μου!πιστευουμε και εμεις οτι εχει καποιο ειδος καταθλιψης αλλα αρνηται να παει σε γιατρο γιατι οπως λεει ειμαστε ολοι οσοι του το λεμε χαζοι και αυτος ειναι μια χαρα δεν εχει τπτ!καθετε ακουει τραγουδια και κλαιει!αμα πιει δε ξερει τι του γινετε!βριζει εχει σηκωσει και χερι στην πεθερα μου και μπηκε στη μεση ο αντρας μου για να μη γινει τπτ!κοινως η κατασταση ειναι χαλια!δεν ειναι καθημερνο φαινομενο τουλαχιστον!αλλα αμα τον αφησουμε κι αλλο πιστευω θα γινει!!και οπως ειπε καποια κοπελα εχουμε αρχισει και τον κανουμε περα ολοι!ειναι δυσκες καταστασεις και ειδικα οταν υπαρζουν παιδακια μεσα στο σπιτι!!!α και να προσθεσω οτι μιλαει με την εικονα της παναγιας!!!!μιλαμε για κουβεντα ομως!!ολη μερα!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sweeney todd said:

τι κανετε κοριτσακια?νατασα καλο ειναι να ψαξεις για παιδιατρο σιγα σιγα!!τελικα καθε σπιτι εχει και τα προβληματα του!!εγω μενω με τα πεθερικα!!ευτυχως η πεθερα μου ειναι θεα!αλλα εχουμε θεματα με το πεθερο μου!πιστευουμε και εμεις οτι εχει καποιο ειδος καταθλιψης αλλα αρνηται να παει σε γιατρο γιατι οπως λεει ειμαστε ολοι οσοι του το λεμε χαζοι και αυτος ειναι μια χαρα δεν εχει τπτ!καθετε ακουει τραγουδια και κλαιει!αμα πιει δε ξερει τι του γινετε!βριζει εχει σηκωσει και χερι στην πεθερα μου και μπηκε στη μεση ο αντρας μου για να μη γινει τπτ!κοινως η κατασταση ειναι χαλια!δεν ειναι καθημερνο φαινομενο τουλαχιστον!αλλα αμα τον αφησουμε κι αλλο πιστευω θα γινει!!και οπως ειπε καποια κοπελα εχουμε αρχισει και τον κανουμε περα ολοι!ειναι δυσκες καταστασεις και ειδικα οταν υπαρζουν παιδακια μεσα στο σπιτι!!!

Καλησπερα Σουινι. Εγω εγραψα για την καταθλιψη. Το εχω ψαξει πολυ το θεμα γιατι περα απο το προβλημα του θειου μου, εχει και η μητερα μου. Ειναι βιολογικο το προβλημα, δηλαδη σε γενικες γραμμες πεφτουν οι ενδορφινες ορμονες κατω απο τα φυσιολογικα ορια και αν αυτο γινεται για χρονια και μαζι με τη συσσωρευση προβληματων και αγχους κατα τη διαρκεια της ζωης μας, ειναι δυσκολο χωρις φαρμακευτικη αγωγη να επαννελθει επανελθει κανεις σε μια ποιοτικη ζωη.

Με την παροδο της ηλικιας οι ενδορφινες πεφτουν σε ολους τους οργανισμους. Γι' αυτο τα αντικαταθλιπτικα , που ει ναι πια νεας γενιας και δεν προκαλουν εθισμο, εχουν το δικαιωμα να τα γραφουν και οι παθολογοι. Μόλις τελειωσει η αγωγη, σταδιακα κοβονται.

Οποτε μπορειτε να εχετε μιλησει στον παθολογο σας για την περιπτωση του πεθερου σου πριν τον δει και να του πει πως ειναι πχ βιταμινες, οποτε να τα παρει χωρις να ξερει τι παιρνει ώστε να μην αντιδρασει. Πρεπει ομως να ειστε πιστοι στις οδηγιες ληψης και να μην πινει κοντα στην ωρα ληψης για να μην ανασταλει η δραση του φαρμακου.

Αν θελετε συζυητηστε το.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Angie.31 είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκα τι κανετε;

μελιτινακι μην αγχώνεσαι για την καμπύλη,θα τη δει ο γιατρός σου κ θα κρίνει ανάλογα πως πρεπει να πράξει.

οσο για την ίωση μου πραγματικα με εχει λυγίσει,απο πριν τα Χριστούγεννα...για λιγο μονο υποχώρησαν κάπως τα συμπτώματα κ τωρα παλι τα ιδια.ξεκινησα παλι εισπνοές κ τα χάπια.τουλαχιστον να ειμαι λιγο καλα οταν γεννήσω κ μετα τη γέννα θα δω τι θα κανω

Νατασουλι αμάν πια αυτη η πεθερά σου.εγω που δεν ειμαι κ ο πιο υπομονετικός άνθρωπος ειλικρινά δεν ξερω πως θα αντιδρούσα.βεβαια τέτοιου είδους άνθρωποι νομιζω πως οτι κ να κανεις παραμένουν ίδιοι.

Αντζουλίνι,φυσικά κ δεν αλλάζουν αυτοί οι άνθρωποι προφανώς για κάτι τέτοιους βγήκε το πρώτα βγαίνει η ψυχή κ μετά τα υπόλοιπα...ειλικρινά αν ήταν στο χέρι μου θα είχε ακούσει πολλά αυτό το διάστημα,το θέμα είναι πως δεν θέλω να φουντώσω γιατί θα τσακωθώ άσχημα οπότε προσπαθώ ακόμα να κρατάω τον εαυτό μου όσο γίνεται ήρεμο.

 

2 hours ago, sweeney todd είπε:

τι κανετε κοριτσακια?νατασα καλο ειναι να ψαξεις για παιδιατρο σιγα σιγα!!τελικα καθε σπιτι εχει και τα προβληματα του!!εγω μενω με τα πεθερικα!!ευτυχως η πεθερα μου ειναι θεα!αλλα εχουμε θεματα με το πεθερο μου!πιστευουμε και εμεις οτι εχει καποιο ειδος καταθλιψης αλλα αρνηται να παει σε γιατρο γιατι οπως λεει ειμαστε ολοι οσοι του το λεμε χαζοι και αυτος ειναι μια χαρα δεν εχει τπτ!καθετε ακουει τραγουδια και κλαιει!αμα πιει δε ξερει τι του γινετε!βριζει εχει σηκωσει και χερι στην πεθερα μου και μπηκε στη μεση ο αντρας μου για να μη γινει τπτ!κοινως η κατασταση ειναι χαλια!δεν ειναι καθημερνο φαινομενο τουλαχιστον!αλλα αμα τον αφησουμε κι αλλο πιστευω θα γινει!!και οπως ειπε καποια κοπελα εχουμε αρχισει και τον κανουμε περα ολοι!ειναι δυσκες καταστασεις και ειδικα οταν υπαρζουν παιδακια μεσα στο σπιτι!!!α και να προσθεσω οτι μιλαει με την εικονα της παναγιας!!!!μιλαμε για κουβεντα ομως!!ολη μερα!!

Σουινάκι ναι μόλις τελειώσουμε τα του δωματίου θα ξεκινήσω να ψάχνω παιδίατρο.

Όταν είναι να ξεκινήσω  θα ρωτήσω συμβουλές απο όλες τις μαμαδομανούλες,τι να προσέξω κτλ...

Ααα και εσείς κορίτσι μου προβλήματα έχετε...μα τι πράγμα κ αυτό!!!

Πολύ δύσκολες καταστάσεις ρε παιδί μου,κ το κακό είναι πως επηρεάζουν τον περίγυρο κ οχι τον εαυτό τους.Με τον μικρό πως είναι; Εγώ είπα πως με αυτές τις συμπεριφορές,τους κάνουν πέρα όλοι,κ είναι κ λογικό,ποιος έχει την όρεξη να ασχοληθεί με τον προβληματικό της οικογένειας που μόνο χολή ξέρει να βγάζει.Λες αι στα κομμάτια κ άντε γειά.Εμάς συγγενείς κ φίλοι την έκαναν πέρα.Μόνο 2 τις έμειναν οι οποίες έχουν τα ίδια μυαλά με αυτήν.

 

 

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, NatasaP είπε:

Αντζουλίνι,φυσικά κ δεν αλλάζουν αυτοί οι άνθρωποι προφανώς για κάτι τέτοιους βγήκε το πρώτα βγαίνει η ψυχή κ μετά τα υπόλοιπα...ειλικρινά αν ήταν στο χέρι μου θα είχε ακούσει πολλά αυτό το διάστημα,το θέμα είναι πως δεν θέλω να φουντώσω γιατί θα τσακωθώ άσχημα οπότε προσπαθώ ακόμα να κρατάω τον εαυτό μου όσο γίνεται ήρεμο.

 

Σουινάκι ναι μόλις τελειώσουμε τα του δωματίου θα ξεκινήσω να ψάχνω παιδίατρο.

Όταν είναι να ξεκινήσω  θα ρωτήσω συμβουλές απο όλες τις μαμαδομανούλες,τι να προσέξω κτλ...

Ααα και εσείς κορίτσι μου προβλήματα έχετε...μα τι πράγμα κ αυτό!!!

Πολύ δύσκολες καταστάσεις ρε παιδί μου,κ το κακό είναι πως επηρεάζουν τον περίγυρο κ οχι τον εαυτό τους.Με τον μικρό πως είναι; Εγώ είπα πως με αυτές τις συμπεριφορές,τους κάνουν πέρα όλοι,κ είναι κ λογικό,ποιος έχει την όρεξη να ασχοληθεί με τον προβληματικό της οικογένειας που μόνο χολή ξέρει να βγάζει.Λες αι στα κομμάτια κ άντε γειά.Εμάς συγγενείς κ φίλοι την έκαναν πέρα.Μόνο 2 τις έμειναν οι οποίες έχουν τα ίδια μυαλά με αυτήν.

 

 

 

 

με το μικρο ενταξει ενταξει ειναι.η πεθερα μου τα τραβαει ολα!!εγω εκει που ειπα δεν παει αλλο ηταν ενα βραδυ τσακωνοταν με την πεθερα μου αφου ειχε πιει και φωναζε και ειδα το μικρο να τρεχει και να κρυβετε ατη ντουλαπα!!περιττο να σου πω οτι γιναμε μυλος εκεινο το βραδυ!!ο αντρας μου εκλεγε απο τα νευρα του επειδη με ειδε εμενα να ουριαζω στο πεθερο μου και μου ζηταγε ο αμοιρος συγγνωμη για τον πατερα του που φερετε ετσι!!αστα να πανε σ λεω!!!

4 hours ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπερα Σουινι. Εγω εγραψα για την καταθλιψη. Το εχω ψαξει πολυ το θεμα γιατι περα απο το προβλημα του θειου μου, εχει και η μητερα μου. Ειναι βιολογικο το προβλημα, δηλαδη σε γενικες γραμμες πεφτουν οι ενδορφινες ορμονες κατω απο τα φυσιολογικα ορια και αν αυτο γινεται για χρονια και μαζι με τη συσσωρευση προβληματων και αγχους κατα τη διαρκεια της ζωης μας, ειναι δυσκολο χωρις φαρμακευτικη αγωγη να επαννελθει επανελθει κανεις σε μια ποιοτικη ζωη.

Με την παροδο της ηλικιας οι ενδορφινες πεφτουν σε ολους τους οργανισμους. Γι' αυτο τα αντικαταθλιπτικα , που ει ναι πια νεας γενιας και δεν προκαλουν εθισμο, εχουν το δικαιωμα να τα γραφουν και οι παθολογοι. Μόλις τελειωσει η αγωγη, σταδιακα κοβονται.

Οποτε μπορειτε να εχετε μιλησει στον παθολογο σας για την περιπτωση του πεθερου σου πριν τον δει και να του πει πως ειναι πχ βιταμινες, οποτε να τα παρει χωρις να ξερει τι παιρνει ώστε να μην αντιδρασει. Πρεπει ομως να ειστε πιστοι στις οδηγιες ληψης και να μην πινει κοντα στην ωρα ληψης για να μην ανασταλει η δραση του φαρμακου.

Αν θελετε συζυητηστε το.

αυτο εκανε η πεθερα μου!χτες του αρχισε ενα χαπι μου ειπε,αλλα τις ειπε ο γιατρος να το λιωνει και να το βαζει στο φαγητο του για να μη το καταλαβει!!!φαντασου που φτασαμε!!!!τι να πω ρε κοριτσια ειναι κριμα να περναμε τετοιες καταστασεις και δυστυχως ναας επηρεαζουν!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα κορίτσια...πάλι σήμερα το φόρουμ είχε τα θεματάκια του..

τι κάνετε;;;πως είστε;;

Σουινάκι τραγικό όλο αυτό με τον μικρό να τρέχει να κρυφτεί.

Πωπω δεν υπάρχουν λόγια πραγματικά.

Μακάρι με το φάρμακο να ηρεμήσει ο άνθρωπος και να ηρεμήσετε όλοι σας.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Ελπίζω να είστε καλά!Αυτό το φόρουμ τις μισές μέρες δεν λειτουργεί! Εμείς μόλις γυρίσαμε απο ένα φιλικό σπίτι που είχαμε πάει να ξεσκάσουμε γιατί είχαμε πάρα πολλές μέρες να βγούμε βόλτα. Τώρα τα κεφάλια πάλι μέσα. Την Τρίτη μου είπαν ότι θα μου κάνουν ωοληψία...Τα συναισθήματα ανάμικτα. Από τη μια χαρά που το όνειρο πλησιάζει από την άλλη φόβος μήπως κάτι δεν πάει καλά....


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, butterfly1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Ελπίζω να είστε καλά!Αυτό το φόρουμ τις μισές μέρες δεν λειτουργεί! Εμείς μόλις γυρίσαμε απο ένα φιλικό σπίτι που είχαμε πάει να ξεσκάσουμε γιατί είχαμε πάρα πολλές μέρες να βγούμε βόλτα. Τώρα τα κεφάλια πάλι μέσα. Την Τρίτη μου είπαν ότι θα μου κάνουν ωοληψία...Τα συναισθήματα ανάμικτα. Από τη μια χαρά που το όνειρο πλησιάζει από την άλλη φόβος μήπως κάτι δεν πάει καλά....

Πεταλουδάκι καλησπέρα...

τρίτη;;;τέλεια....με το καλόοοο!!!!

Άσε τον φόβο μακριά μην το σκέφτεσαι έτσι...χαρά και αισιοδοξία χρειάζεσαι για να πετύχει το όνειρο μας!!!!

Το κέντρο είναι σούπερ,οι γιατροί το ίδιο οπότε μόνο καλά να σκέφτεσαι!!!!;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NatasaP said:

Πεταλουδάκι καλησπέρα...

τρίτη;;;τέλεια....με το καλόοοο!!!!

Άσε τον φόβο μακριά μην το σκέφτεσαι έτσι...χαρά και αισιοδοξία χρειάζεσαι για να πετύχει το όνειρο μας!!!!

Το κέντρο είναι σούπερ,οι γιατροί το ίδιο οπότε μόνο καλά να σκέφτεσαι!!!!;

Σ'ευχαριστώ Νατασάκι μου !!!!!!!! Όταν χρεάζομαι θετική σκέψη σκέφτομαι εσένα που ήσουνα τόσο θετική και τώρα έχεις το γιόκα σου στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!  :):):)


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα ομορφες...πως ειστε;;;

Σουνι τραγική η κατάσταση που βιώνετε; Δεν έχετε σκεφτεί να πατε σε δικό σας σπιτι; Στο τελος θα δημιουργήσεις ψυχολογικά στο παιδι σου με τις καταστάσεις που ζει.εγω προσωπικά θα φοβόμουν να μεγαλώνει σε τέτοιο περιβάλλον.

πεταλουδακι με το καλο να γίνει η ωοληψια σου.μην αγχώνεσαι...ολα καλα θα πανε,εχε μονο ψυχική ηρεμια.

Νατασουλι με τους άντρες σου τι κανεις;

Δεσποινακι πως εισαι; Ο μικρός ήσυχος;

εγω αυριο εχω παλι γιατρό να δουμε τι θα μου πει...

τα υπόλοιπα κοριτσάκια που έχετε χαθεί;;;τα φιλια μου σε ολες


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, butterfly1986 είπε:

Σ'ευχαριστώ Νατασάκι μου !!!!!!!! Όταν χρεάζομαι θετική σκέψη σκέφτομαι εσένα που ήσουνα τόσο θετική και τώρα έχεις το γιόκα σου στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!  :):):)

Κοριτσάκι μουυυ δεν έχει και καρδούλες εδώ να σου στείλω!!!!

Έχεις την θετική μου σκέψη και τις τσαχπινιές του μικρού μου να σε συντροφεύσουν στο ταξίδι που ξεκινάς!!!!:wub:

19 minutes ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα ομορφες...πως ειστε;;;

Σουνι τραγική η κατάσταση που βιώνετε; Δεν έχετε σκεφτεί να πατε σε δικό σας σπιτι; Στο τελος θα δημιουργήσεις ψυχολογικά στο παιδι σου με τις καταστάσεις που ζει.εγω προσωπικά θα φοβόμουν να μεγαλώνει σε τέτοιο περιβάλλον.

πεταλουδακι με το καλο να γίνει η ωοληψια σου.μην αγχώνεσαι...ολα καλα θα πανε,εχε μονο ψυχική ηρεμια.

Νατασουλι με τους άντρες σου τι κανεις;

Δεσποινακι πως εισαι; Ο μικρός ήσυχος;

εγω αυριο εχω παλι γιατρό να δουμε τι θα μου πει...

τα υπόλοιπα κοριτσάκια που έχετε χαθεί;;;τα φιλια μου σε ολες

Αντζουλίνι τι κάνεις;;; κάνατε βολτούλες σήμερα οι 4 σας;;;

πως είσαι τώρα με τα τρία χάπια;;νιώθεις καλύτερα;;

Εγώ και οι άντρες μου καλά είμαστε ,μείναμε μέσα σήμερα,τελείωσε το βάψιμο και εγώ έψαχνα όλη μέρα στο ίντερνετ λεπτομέρειες (κουρτίνες,φωτιστικό κτλ) να αρχίσω σιγά σιγά να το στολίζω.

Εσύ γιατρούλη αύριο εγώ μεθαύριο...για να δούμε τι θα μάθουμε!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, NatasaP είπε:

Κοριτσάκι μουυυ δεν έχει και καρδούλες εδώ να σου στείλω!!!!

Έχεις την θετική μου σκέψη και τις τσαχπινιές του μικρού μου να σε συντροφεύσουν στο ταξίδι που ξεκινάς!!!!:wub:

Αντζουλίνι τι κάνεις;;; κάνατε βολτούλες σήμερα οι 4 σας;;;

πως είσαι τώρα με τα τρία χάπια;;νιώθεις καλύτερα;;

Εγώ και οι άντρες μου καλά είμαστε ,μείναμε μέσα σήμερα,τελείωσε το βάψιμο και εγώ έψαχνα όλη μέρα στο ίντερνετ λεπτομέρειες (κουρτίνες,φωτιστικό κτλ) να αρχίσω σιγά σιγά να το στολίζω.

Εσύ γιατρούλη αύριο εγώ μεθαύριο...για να δούμε τι θα μάθουμε!!

Μπα δεν πηγαμε πουθενα Νατασουλι.μαζεψαμε λιγο το σπιτι,έπλυνα ολα τα υφάσματα που σου έλεγα απο το πορτ μπεμπε,κάθισμα αυτοκινήτου κ ενα ρηλαξ κουνια που εχουμε.αποφευγω να πολυβγαινω κιολας λογω των ιώσεων.ασε που ειμαι σαν να εχω κανει ποσες ώρες γυμναστική κ νιωθω πιασμένα τα πόδια μου...

η πίεση ετσι κ ετσι.ενω την περασμένη εβδομαδα πηγαινα καλα κ ημουν γυρω στο 12,5 τωρα εχει αρχίσει παλι κ ανεβαίνει στο 13,5 με 14,5.θα μου πει αυριο τι θα κάνουμε.

αχ τι ωραια η διακόσμηση του παιδικού....τρελαίνομαι....περιμενω φωτογραφιες οταν θα ειναι ετοιμο.

Αντε ωραια να πατε κ εσεις να δειτε το ζουζούνι σας...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα ομορφες...πως ειστε;;;

Σουνι τραγική η κατάσταση που βιώνετε; Δεν έχετε σκεφτεί να πατε σε δικό σας σπιτι; Στο τελος θα δημιουργήσεις ψυχολογικά στο παιδι σου με τις καταστάσεις που ζει.εγω προσωπικά θα φοβόμουν να μεγαλώνει σε τέτοιο περιβάλλον.

πεταλουδακι με το καλο να γίνει η ωοληψια σου.μην αγχώνεσαι...ολα καλα θα πανε,εχε μονο ψυχική ηρεμια.

Νατασουλι με τους άντρες σου τι κανεις;

Δεσποινακι πως εισαι; Ο μικρός ήσυχος;

εγω αυριο εχω παλι γιατρό να δουμε τι θα μου πει...

τα υπόλοιπα κοριτσάκια που έχετε χαθεί;;;τα φιλια μου σε ολες

δυστυχως ο αντρας μου δεν εχει μονιμη δουλεια και ειναι δυσκολο να παμε στο ενοικιο!το θετικο ειναι οτι δεν εχει ξαναγινει κατι μπροστα στο παιδι!!ειναι γενικα δυσκολη κατασταση αλλα πιστευω οτι κατι θα γινει τωρα με τα χαπια!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, sweeney todd είπε:

δυστυχως ο αντρας μου δεν εχει μονιμη δουλεια και ειναι δυσκολο να παμε στο ενοικιο!το θετικο ειναι οτι δεν εχει ξαναγινει κατι μπροστα στο παιδι!!ειναι γενικα δυσκολη κατασταση αλλα πιστευω οτι κατι θα γινει τωρα με τα χαπια!!!

Αχ μακαρι βρε κορίτσι μου να φτιάξει η κατάσταση γιατι ειναι κριμα για το μικρο σου...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...