Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

45 minutes ago, marakiinlove είπε:

Καλησπέρα καλησπέρα!!!! Έχουμε καμιά ευθυμία??

Τι κάνουν τα κορίτσια τα γλυκα!?? Ολγακι?? Την έκανες την πανοτουρτα?? Ευακι μου σίγουρα άλλη τρέλα τα κορίτσια αλλά το αγοράκι μ δεν το αλλαζω με τπτ!!!!χα χα!!! Προετοιμασου κ εσύ για πίδακα από τσισα!! Χα χα!!!εμένα πριν λίγο τον αλλαζα κ έκανε τσισακια κ λέρωσε τον τοίχο κ λέω βρε ζουζουνι? Τι τον έκανες τον τοίχο κ τρελάθηκε στο γέλιο!!! Χα χα!!!

Αχ νατασου αυτό π μ λείπει από την εγκυμοσύνη είναι η κοιλιτσα που πήγαινε δεξιά κ αριστερά!!! Τώρα πάει το ζουζουνι δεξιά κ αριστερά κ το χέρι μου κοντευει να χρειαστεί σέρβις!!! 

Ελενακι πως τα πάτε με τα κιλα σας?? Εμένα ένας φούσκας είναι!! Χα χα!!! Από παμπερς τι νο είσαστε?? Εμείς πήγαμε 4 κ ηρεμησαμε!! Δεν γίνονται πια κίτρινα από κακά τα φανελακια( ξέρεις κανένα μυστικό για να πλένονται εύκολα)?? 

Γεωργία μου υπομονή για τη δουλειά!!!ερώτηση!! Εσύ μπορείς να συνταξιοδοτηθείς νωρίτερα?? Πχ κ λόγω εγκυμοσύνης όταν προκύψει?? Έχω έναν καλό μας φιλί στα 48 π είναι στρατιωτικός κ έχει πάρει σύνταξη!! Συμφέρει???  Το μόνο καλό βρε κορίτσια στο δημόσιο είναι η άδεια λόγω εγκυμοσύνης!! Πολύ σημαντικό!! 

Ουφ πολυλογου σμρ!!! Σας Στέλνω μπουρμπουλοφιλια!!

αυτος ο πιδακας ειναι απιστευτος!εγω ειχα μια πετσετουλα διπλα μ και μολις εβγαζα το μπεμπιλινο πεταγα τη πετσετα πανω!!τη πρωτη φορα παραλιγο να με παρε και στο προσωπο γιατι εσκυβα να φιλησω κοιλιτσα!!το πιο δυσκολο με τα αγορια ειναι οταν πρεπει να τους ανοιξεις το πουλακι!!

 

6 minutes ago, sweeney todd είπε:

αυτος ο πιδακας ειναι απιστευτος!εγω ειχα μια πετσετουλα διπλα μ και μολις εβγαζα το μπεμπιλινο πεταγα τη πετσετα πανω!!τη πρωτη φορα παραλιγο να με παρε και στο προσωπο γιατι εσκυβα να φιλησω κοιλιτσα!!το πιο δυσκολο με τα αγορια ειναι οταν πρεπει να τους ανοιξεις το πουλακι!!θα ανεβασω φωτογραφιες απο το παρτυ!!και εγω κοριτσακι ηθελα επειδη εχω ηδη ενα ανταρτη!!!!

 

 


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 minutes ago, sweeney todd said:

αυτος ο πιδακας ειναι απιστευτος!εγω ειχα μια πετσετουλα διπλα μ και μολις εβγαζα το μπεμπιλινο πεταγα τη πετσετα πανω!!τη πρωτη φορα παραλιγο να με παρε και στο προσωπο γιατι εσκυβα να φιλησω κοιλιτσα!!το πιο δυσκολο με τα αγορια ειναι οταν πρεπει να τους ανοιξεις το πουλακι!!

 

 

Εξυπνο αυτο με την πετσετα!

Αυτο με το πουλακι που λες..... Μπρρρ! Ανατριχιαστικο! Αλλα τι να κανεις; Πρεπει να γινει.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα όμορφες...αχ σας ειπα πως ειμαι παλι κρυωμενη; Με μπόλικο σιναχι κ λιγο βηχα.

το πρωι έτρεχα στο ΙΚΑ για βεβαίωση ενσήμων  που χρειάζομαι για τον ΑΣΕΠ για απόδειξη εμπειρίας.ευτυχως που λογω εγκυμοσυνης εχουμε προτεραιότητα κ τελείωσα τσάκα τσάκα.το απογευμα θελω να παω κ τζάμπο να πάρω ενα καλαθάκι για τα καλλυντικά του μικρού γιατι στα μεγάλα καταστήματα με βρεφικά ειναι πανάκριβα,απο 20€ κ πάνω.

Γεωργια μου καλυτερα μακρια κ αγαπημένοι για να διατηρήσεις την ηρεμια σου.εχε οσο το δυνατόν πιο τυπικές σχέσεις με τον κύριο.

μαρακι κ Ελενίτσα με τα ζουζούνια σας...τα πιο ωραια ειναι απο εδω κ πέρα που ξεκινούν σιγα σιγα τα ναζάκια,τα γελάκια,οι ήχοι...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλα αγορακια οντως!!!! Μια χαρουλαααα!!!

Μαρακι εμεις πριν δυο εβδομαδες που ηρθε ο παιδιατρος ημασταν 6200 και 62εκ υψος. Στα 10 βαρυτερα και ψηλοτερα στις καμπυλες για τα κοριτσια. εμεις το 3 φοραμε ακομα αλλα ειναι οριακα. Περιμενουμε να τελειωσουν τα 3αρια οσο μας παιρνει ακομα να μπουμε στο 4. Για τα ρουχαλακια το μονο που πιανει ειναι αμεσως μολις λερωθει  σε λεκανιτσα με πολυ ζεστο νερο και απορρυπαντικο μουλιασμα για λιγο και πλυσιμο μετα αμεσως. Αλλιως δεν βγαινει με τιποτα!!!!

Γεωργια μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα και μπηκαν τα πραγματα στη θεση τους. Ειναι πολυ σημαντικο να τα πηγαινεις καλα με τα ατομα στη δουλεια αλλα ειναι κατι ελεεινοι που χαλανει τις ισορροπιες και μπορουν να κανουν τη δουλεια μαρτυριο. Ευχομαι να μην αντιμετωπισεις κατι αναλογο ξανα!

 

Αντζυ μου και εγω καλαθακι απο τα τζαμπο πηρα, εχει ωραιοτατα. Κοροιδια 60 ευρω ενα καλαθακι στα μεγαλα καταστηματα. Ντροπη!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

59 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Πολλα αγορακια οντως!!!! Μια χαρουλαααα!!!

Μαρακι εμεις πριν δυο εβδομαδες που ηρθε ο παιδιατρος ημασταν 6200 και 62εκ υψος. Στα 10 βαρυτερα και ψηλοτερα στις καμπυλες για τα κοριτσια. εμεις το 3 φοραμε ακομα αλλα ειναι οριακα. Περιμενουμε να τελειωσουν τα 3αρια οσο μας παιρνει ακομα να μπουμε στο 4. Για τα ρουχαλακια το μονο που πιανει ειναι αμεσως μολις λερωθει  σε λεκανιτσα με πολυ ζεστο νερο και απορρυπαντικο μουλιασμα για λιγο και πλυσιμο μετα αμεσως. Αλλιως δεν βγαινει με τιποτα!!!!

Γεωργια μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα και μπηκαν τα πραγματα στη θεση τους. Ειναι πολυ σημαντικο να τα πηγαινεις καλα με τα ατομα στη δουλεια αλλα ειναι κατι ελεεινοι που χαλανει τις ισορροπιες και μπορουν να κανουν τη δουλεια μαρτυριο. Ευχομαι να μην αντιμετωπισεις κατι αναλογο ξανα!

 

Αντζυ μου και εγω καλαθακι απο τα τζαμπο πηρα, εχει ωραιοτατα. Κοροιδια 60 ευρω ενα καλαθακι στα μεγαλα καταστηματα. Ντροπη!!

Αχ η φραουλιτσα μας!!! Αν συμπεθερεψουμε φαντασου νταρντανομωρα που θα μας κάνουν!!! Χα χα χα χα!! Αχ κ εγώ το βάζω αμέσως να πλυθεί κ απορρυπαντικό αλλά μία σκιά μένει!!!

 

Αχ νατασου ξύπνησε παιξαμε, εφαγε κ τώρα ξανά κοιμάται!!

Θα πάμε κ μία επίσκεψη κατά τις 8 κ θα αλλαξει ο ύπνος τ..ελπίζω να μν ζοριστει!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Εξυπνο αυτο με την πετσετα!

Αυτο με το πουλακι που λες..... Μπρρρ! Ανατριχιαστικο! Αλλα τι να κανεις; Πρεπει να γινει.

ναι το ξερω και δυστυχως πονανε πολυ τα καημενα!!ο αντρας μου δεν μπηκε μεσα στη παιδιατρο οταν ειχαμε παει!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, sweeney todd said:

ναι το ξερω και δυστυχως πονανε πολυ τα καημενα!!ο αντρας μου δεν μπηκε μεσα στη παιδιατρο οταν ειχαμε παει!!!

Δεν μπορει να το κανει ο παιδιατρος αυτο;!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα όμορφες...αχ σας ειπα πως ειμαι παλι κρυωμενη; Με μπόλικο σιναχι κ λιγο βηχα.

το πρωι έτρεχα στο ΙΚΑ για βεβαίωση ενσήμων  που χρειάζομαι για τον ΑΣΕΠ για απόδειξη εμπειρίας.ευτυχως που λογω εγκυμοσυνης εχουμε προτεραιότητα κ τελείωσα τσάκα τσάκα.το απογευμα θελω να παω κ τζάμπο να πάρω ενα καλαθάκι για τα καλλυντικά του μικρού γιατι στα μεγάλα καταστήματα με βρεφικά ειναι πανάκριβα,απο 20€ κ πάνω.

Γεωργια μου καλυτερα μακρια κ αγαπημένοι για να διατηρήσεις την ηρεμια σου.εχε οσο το δυνατόν πιο τυπικές σχέσεις με τον κύριο.

μαρακι κ Ελενίτσα με τα ζουζούνια σας...τα πιο ωραια ειναι απο εδω κ πέρα που ξεκινούν σιγα σιγα τα ναζάκια,τα γελάκια,οι ήχοι...

Πάλι άρρωστη παιδί μου;;;ε δεν γίνεται αυτό ....

φαντάσου να μην έκανες και το εμβόλιο δηλαδή...περαστικά !!!!

Βεβαίωση δεν μπορούσες να βγάλεις απο το σπίτι;ευτυχώς που δεν ταλαιπωρήθηκες τουλάχιστον.

 

 

1 hour ago, marakiinlove είπε:

Αχ η φραουλιτσα μας!!! Αν συμπεθερεψουμε φαντασου νταρντανομωρα που θα μας κάνουν!!! Χα χα χα χα!! Αχ κ εγώ το βάζω αμέσως να πλυθεί κ απορρυπαντικό αλλά μία σκιά μένει!!!

 

Αχ νατασου ξύπνησε παιξαμε, εφαγε κ τώρα ξανά κοιμάται!!

Θα πάμε κ μία επίσκεψη κατά τις 8 κ θα αλλαξει ο ύπνος τ..ελπίζω να μν ζοριστει!!!

Αχουυυ ο μικρουλάκος....θα δηλώσει παρουσία στην επίσκεψη κ μετά θα ξαπλάρει για νανάκια :)

1 hour ago, sweeney todd είπε:

ναι το ξερω και δυστυχως πονανε πολυ τα καημενα!!ο αντρας μου δεν μπηκε μεσα στη παιδιατρο οταν ειχαμε παει!!!

Αυτό με το πουλάκι τι είναι;; για ανοίξτε μας τα μάτια που δεν το ξέρουμε;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, NatasaP είπε:

Πάλι άρρωστη παιδί μου;;;ε δεν γίνεται αυτό ....

φαντάσου να μην έκανες και το εμβόλιο δηλαδή...περαστικά !!!!

Βεβαίωση δεν μπορούσες να βγάλεις απο το σπίτι;ευτυχώς που δεν ταλαιπωρήθηκες τουλάχιστον.

 

 

Αχουυυ ο μικρουλάκος....θα δηλώσει παρουσία στην επίσκεψη κ μετά θα ξαπλάρει για νανάκια :)

Αυτό με το πουλάκι τι είναι;; για ανοίξτε μας τα μάτια που δεν το ξέρουμε;;;

Λοιπόν, υπάρχουν 2 κατευθύνσεις, ή μία λέει κατεβάζουμε το πετσακι από το πουλάκι κ η άλλη δεν το πειραζουμε!! Εγώ ανηκω στη δεύτερη!! Ο παιδίατρος μ έδειξε πως ελάχιστα να το κατεβαζω ίσα ίσα να το πλένω στο μπάνιο!!!  Υπάρχουν όμως παιδίατροι οι οποίοι το κατεβάζουν μέχρι κάτω κ τα μικρά πονανε πολύ!! Ψάξε το λίγο στο ίντερνετ!! Είναι πολύ σημαντικό το να διαμορφώσεις άποψη καθώς ο παιδίατρος σ πρέπει να συμφωνεί!!!

Αχ σμρ πρώτη μέρα τον εντυσα στα γαλάζια!! Χα χα!!!

Καλέ το ξέρετε ότι μπορούμε να αλλάξουμε χρώμα στο φόρουμ? Μόλις το ανακάλυψα!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


47 minutes ago, Eleni1986 said:

σας εστειλα σε μηνυμα την φραουλιτσα αλλα δεν μπορουσα να σας προσθεσω ολες! Μεχρι 4-5 παραληπτες επιτρεποταν ανα μηνυμα να βαλω.

Μοντελα μαμα και κορη!

1 hour ago, marakiinlove said:

Λοιπόν, υπάρχουν 2 κατευθύνσεις, ή μία λέει κατεβάζουμε το πετσακι από το πουλάκι κ η άλλη δεν το πειραζουμε!! Εγώ ανηκω στη δεύτερη!! Ο παιδίατρος μ έδειξε πως ελάχιστα να το κατεβαζω ίσα ίσα να το πλένω στο μπάνιο!!!  Υπάρχουν όμως παιδίατροι οι οποίοι το κατεβάζουν μέχρι κάτω κ τα μικρά πονανε πολύ!! Ψάξε το λίγο στο ίντερνετ!! Είναι πολύ σημαντικό το να διαμορφώσεις άποψη καθώς ο παιδίατρος σ πρέπει να συμφωνεί!!!

Αχ σμρ πρώτη μέρα τον εντυσα στα γαλάζια!! Χα χα!!!

Καλέ το ξέρετε ότι μπορούμε να αλλάξουμε χρώμα στο φόρουμ? Μόλις το ανακάλυψα!!

Αληθεια;! Πως;!

49 minutes ago, Eleni1986 said:

σας εστειλα σε μηνυμα την φραουλιτσα αλλα δεν μπορουσα να σας προσθεσω ολες! Μεχρι 4-5 παραληπτες επιτρεποταν ανα μηνυμα να βαλω.

Αν θελεις, εμεις πιυ που τις λαβαμε, να τις προωθησουμε στα αλλα τα κοριτσια.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NatasaP είπε:

Πάλι άρρωστη παιδί μου;;;ε δεν γίνεται αυτό ....

φαντάσου να μην έκανες και το εμβόλιο δηλαδή...περαστικά !!!!

Βεβαίωση δεν μπορούσες να βγάλεις απο το σπίτι;ευτυχώς που δεν ταλαιπωρήθηκες τουλάχιστον.

 

 

Αχουυυ ο μικρουλάκος....θα δηλώσει παρουσία στην επίσκεψη κ μετά θα ξαπλάρει για νανάκια :)

Αυτό με το πουλάκι τι είναι;; για ανοίξτε μας τα μάτια που δεν το ξέρουμε;;;

πηγαμε στην παιδιατρο και εκεινη σιγα σιγα το κατεβασε.απλα τις 3πρωτες μερες με καθε αλλαγη πανας το κατεβαζα εγω μονη μου σιγα!ειχα ορο που εριχνα για να το καθαρισω(γιατι μαζευει σμιγμα)και μετα του εβαζα ξυλοκαινη για να το μουδιαζει!οταν κατουραγε το καταλαβαιναμε γιατι γκρινιαζε λιγο!απλα πρεπει οσο περνανε οι μερες να το κατεβαζεις για να μη κλεισει και να καθαριζεις καλα να μη μαζευει σμιγμα!μετα τις 3μερες αρχισα να το κανω μερα παραμερα η το πολυ ανα 2-3 μερες!!μετα καθε φορα που τον εκανα μπανιο!πλεον οποτε κανουμε μπανιο του λεω"γιωργο ανοιξε το πουλακι σου"και το κανει μονος του!!

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Μοντελα μαμα και κορη!

Αληθεια;! Πως;!

Αν θελεις, εμεις πιυ που τις λαβαμε, να τις προωθησουμε στα αλλα τα κοριτσια.

πονανε πολυ την πρωτη φορα.μετα απλα τους ειναι σαν ενοχληση γιατι ψιλοτσουζει οταν κατουρανε!εμεις παντως το καναμε μια και εξω.εμενα μου φαινετε καλυτερα ετσι!!αλλα ειναι και η παιδιατρος μας καλη.της εχω απολυτη εμπιστοσυνη!αλλα οντως δεν το κανουν ολες μια και εξω!και επισης το καναμε αφου εκλεισε χρονο ο μικρος!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NatasaP είπε:

Πάλι άρρωστη παιδί μου;;;ε δεν γίνεται αυτό ....

φαντάσου να μην έκανες και το εμβόλιο δηλαδή...περαστικά !!!!

Βεβαίωση δεν μπορούσες να βγάλεις απο το σπίτι;ευτυχώς που δεν ταλαιπωρήθηκες τουλάχιστον.

 

 

Αχουυυ ο μικρουλάκος....θα δηλώσει παρουσία στην επίσκεψη κ μετά θα ξαπλάρει για νανάκια :)

Αυτό με το πουλάκι τι είναι;; για ανοίξτε μας τα μάτια που δεν το ξέρουμε;;;

Αςε Νατασακι δεν μου ειχε περάσει εντελώς απο τοτε που ημουν άρρωστη απλα τωρα εγινε παλι πιο έντονο.

Οχι δυστυχως έπρεπε να παω απο εκει γιατι μου τα τύπωσε ο άντρας μου αλλα τελικα δεν θελουν αναλυτικά ολα τα ένσημα αλλα βεβαίωση απο το ΙΚΑ που να ειναι ειδικά για ΑΣΕΠ.τουλαχιστον τωρα τα εχω ολα κ μπορω να κανω την αίτηση ηλεκτρονικά.μετα μένει η μετάφραση των αγγλικών ,υπογραφή απο δικηγόρο κ τα στελνωωωωω....

τι κανεις εσυ μικρούλα;

Αχ αυτο με το πουλάκι τους το σκεφτομαι κ εγω.εμενα η θεια μου οταν γέννησε τον πρώτο της γιο άφησε τον παιδίατρο κ του το άνοιξε με μιας κ τον μάτωσε,αφήστε τον πονο που του προκάλεσε.στο δεύτερο γιο της ειπε δεν την ξαναπατάω,του το άνοιγε μονή της λιγο λιγο κ ετσι οταν χρειάστηκε να το κανει ο παιδίατρος του το ειχε ανοίξει ηδη κ ετσι δεν πόνεσε το παιδακι.το ιδιο θα κανω κ εγω.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Angie.31 είπε:

Αςε Νατασακι δεν μου ειχε περάσει εντελώς απο τοτε που ημουν άρρωστη απλα τωρα εγινε παλι πιο έντονο.

Οχι δυστυχως έπρεπε να παω απο εκει γιατι μου τα τύπωσε ο άντρας μου αλλα τελικα δεν θελουν αναλυτικά ολα τα ένσημα αλλα βεβαίωση απο το ΙΚΑ που να ειναι ειδικά για ΑΣΕΠ.τουλαχιστον τωρα τα εχω ολα κ μπορω να κανω την αίτηση ηλεκτρονικά.μετα μένει η μετάφραση των αγγλικών ,υπογραφή απο δικηγόρο κ τα στελνωωωωω....

τι κανεις εσυ μικρούλα;

Αχ αυτο με το πουλάκι τους το σκεφτομαι κ εγω.εμενα η θεια μου οταν γέννησε τον πρώτο της γιο άφησε τον παιδίατρο κ του το άνοιξε με μιας κ τον μάτωσε,αφήστε τον πονο που του προκάλεσε.στο δεύτερο γιο της ειπε δεν την ξαναπατάω,του το άνοιγε μονή της λιγο λιγο κ ετσι οταν χρειάστηκε να το κανει ο παιδίατρος του το ειχε ανοίξει ηδη κ ετσι δεν πόνεσε το παιδακι.το ιδιο θα κανω κ εγω.

εγω φοβομουν να το κανω μονη μου γιατι υπαρχει ο κινδυνος της μολυνσης!ειναι ευαισθητο σημειο και δεν ηθελα να προκαλεσω κανενα τραυμα!ξαναλεω ομως οτι ειναι πολυ καλη η παιδιατρος που εχω και ετσι δεν ειχα ανχος!!παιζει σημαντικο ρολο η γιατρος που εχεις!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...