Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, Δέσποινa είπε:

Πωπωωωω ενα μεγαλοοοο μωρο που παιζει στο παρκο του!!!φτου φτου σκορδαααααα!!!!!!!!!!!!λιωνωωωωωω!!!!!

Παω να ψαξω για το μαρσιπο που μου εδειξες Μαρακι!!φορμα εξοδου δεν ειχα παρει γιατι δεν ειχα βρει καποια που να μου αρεσε,αλλα αυριο θα παω να ριξω μια ματια στο orchestra!!!

Δεσποινακι παρε τ μεγαλο νουμερο.... Βασικα μπορεις να περιμενεις και τα δωρακια που θα σου φερουν και αν κατι δεν σου ταιριαζει να το αλλαξεις και να πάρεις φόρμα εξόδου!

Εγω πολλά δωρακια αλλαξα καθως ήταν για νεογεννητο και ειχα ήδη αρκετα!!!!

Μεγιά Αντζουλίνι τα ψωνια του μπεμπουλη σου!!! Τρίτη μέρα σήμερα στο πάρκο και κάθεται τέταρτο με 20λεπτο! Το Σοφάκι καθόταν? Φαντάζομαι στους επόμενους μήνες ίσως κατσει και παραπάνω!!!

 

κοριτσια σας ευχαριστωωω!!!! Είναι 63 εκ. ο μπόμπιρας!!! και 6850...... Καταλαβαίνετε ότι το χέρι μου κοντευει να πέσει από το βαρος!! χαχαχαχαχχα!!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, marakiinlove είπε:

Δεσποινακι παρε τ μεγαλο νουμερο.... Βασικα μπορεις να περιμενεις και τα δωρακια που θα σου φερουν και αν κατι δεν σου ταιριαζει να το αλλαξεις και να πάρεις φόρμα εξόδου!

Εγω πολλά δωρακια αλλαξα καθως ήταν για νεογεννητο και ειχα ήδη αρκετα!!!!

Μεγιά Αντζουλίνι τα ψωνια του μπεμπουλη σου!!! Τρίτη μέρα σήμερα στο πάρκο και κάθεται τέταρτο με 20λεπτο! Το Σοφάκι καθόταν? Φαντάζομαι στους επόμενους μήνες ίσως κατσει και παραπάνω!!!

 

κοριτσια σας ευχαριστωωω!!!! Είναι 63 εκ. ο μπόμπιρας!!! και 6850...... Καταλαβαίνετε ότι το χέρι μου κοντευει να πέσει από το βαρος!! χαχαχαχαχχα!!!!

Καλησπέρα Μαράκι με τον ομορφο μπομπιρα...

Εγω δεν την εβαζα τοσο μικρη στο παρκο.την εβαζα συνηθως στο ριλαξ.ειχα ενα απο αυτα τα μεγαλα που ειναι σαν κουνια κ ειχε κατι σχεδιακια που γυρνουσαν γυρω γυρω κ αν ειχα να κανω καμια δουλεια την εβαζα εκει κ κουνιοταν.οταν ημουν διπλα της την εβαζα στο αλλο το ριλαξ που το εβαζα πανω στον καναπε κ μιλουσαμε κ παιζαμε.στο παρκο την εβαλα λιγο αργοτερα που μπορουσε πλεον κ εβαζε δυναμη κ στα χέρια της κ γυρνουσε κ μπρουμιτα κ επαιζε.

Να δεις ποση πλακα θα εχει αργοτερα που θα πιανεται απο τους γαντζους στο παρκο κ θα σηκωνεται κ θα χοροπηδάει...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριττσια!

Ολγακι και Ρενα μου περστικα κοριτσια μου!

Θα συμφωνησω περι αδειων και εργασιακης συμπεριφορας! Αυτη η χωρα δεν θα αλλαξει ποτε! Εγω εργαζομαι σε πρωην δημοσιο οργανισμο αλλα εχουμε ακομα τα προνομεια του δημοσιου. Υπαρχει κοπελα που εχει κανει 4 παιδια και απ οταν μπηκε πριν 6-7 χρονια δεν την εχουμε δει καθολου. Θα πω μονο πως δεν θεωρω πως πρεπει να αλλαξει αυτο στο δημοσιο αλλα να γινει και στον ιδιωτικο τομεα ετσι! ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ πρεπει να καθονται με τα μωρακια τους οσο περισσοτερο γινεται.

Μαρακι να σου ζησει ο παιδαρος! Εγω εχω παρει μαρσιπο μει ται. δεν τον εχω χρησιμοποιησει εξω αλλα μεσα στο σπιτι για να κανω καμια δουλεια οταν δεν καθεται.

Δεσποινακι που με ρωτησες η μικρη κοιμαται μεσα στη μερα μπορει και 6-7 ωρες μπορει και 1 ωρα και το βραδυ απο 1-1μιση με 9-10 το πρωι. Τρωει και ξανακοιμαται μεχρι τις 12. τρωει καθε 2 ωρες τη μερα.

Πεταλουδιτσα μου συλληπητηρια κοριτσι μου :(


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Καλησπερα κοριττσια!

Ολγακι και Ρενα μου περστικα κοριτσια μου!

Θα συμφωνησω περι αδειων και εργασιακης συμπεριφορας! Αυτη η χωρα δεν θα αλλαξει ποτε! Εγω εργαζομαι σε πρωην δημοσιο οργανισμο αλλα εχουμε ακομα τα προνομεια του δημοσιου. Υπαρχει κοπελα που εχει κανει 4 παιδια και απ οταν μπηκε πριν 6-7 χρονια δεν την εχουμε δει καθολου. Θα πω μονο πως δεν θεωρω πως πρεπει να αλλαξει αυτο στο δημοσιο αλλα να γινει και στον ιδιωτικο τομεα ετσι! ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ πρεπει να καθονται με τα μωρακια τους οσο περισσοτερο γινεται.

Μαρακι να σου ζησει ο παιδαρος! Εγω εχω παρει μαρσιπο μει ται. δεν τον εχω χρησιμοποιησει εξω αλλα μεσα στο σπιτι για να κανω καμια δουλεια οταν δεν καθεται.

Δεσποινακι που με ρωτησες η μικρη κοιμαται μεσα στη μερα μπορει και 6-7 ωρες μπορει και 1 ωρα και το βραδυ απο 1-1μιση με 9-10 το πρωι. Τρωει και ξανακοιμαται μεχρι τις 12. τρωει καθε 2 ωρες τη μερα.

Πεταλουδιτσα μου συλληπητηρια κοριτσι μου :(

Αχ Ελενάκι κ εσενα τοσο αργα κοιμαται το βραδυ;προσπαθησε να το αλλαξεις αυτο γιατι θα σε κουρασει.ετσι την πατησαμε κ εμεις κ τωρα δεν συμμαζεύεται. Εμενα κοιμοταν 12-1 το βραδυ .2:30 κ 5:30 την ταιζα κ μετα το πρωι παλι κατά τις 8.αλλα γενικα κ εμενα δεν το ειχε πολυ με τον βραδυνο υπνο.ηθελε να κοιμαται το πρωί. 

Εγω μαρσιπο με τοσα που ειχα ακουσει δεν ειχα παρει αλλα χρησιμοποιουσα παντου εξω το καροτσι με το πορτ μπεμπε.ειχε κ 3 θεσεις κ σηκωνοταν η πλατη του στρωματος κ ετσι δεν την ειχα κ εντελως ξαπλα τη μικρουλα μου...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τί κούκλος είναι αυτός Μαρία μου;;;; Φτου, φτου...

Τί όμορφα που έφτασε η στιγμή που μιλάτε για τις ετοιμασίες σας!!!! Άντε Γεωργία η σειρά σου τώρα!!!!

Δεσποινάκι, ελπίζω αύριο να πάνε όλα καλά. Μπορεί να σε κρατήσουν να γεννήσεις;

Εγώ ακόμα χάλια, τώρα προσετέθη και ο πυρετός. Και αύριο οδηγώ κιόλας για το σχολείο. αλλά δεν μπορώ να λείψω. Εχουμε πρόβλημα να δηλώνουμε οι καθηγητές ασθένεια Δευτέρα... πρέπει μετά να περάσουμε επιτροπή, αλλά όχι άμεσα... και ρωτώ: πώς θα αποδείξω 2 βδομάδες μετά ότι είχα πυρετό και ήμουν στα μαύρα μου τα χάλια;;; Δεν έχω λείψει ποτέ, για να αποφύγω αυτή τη διαδικασία.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!

Ελενάκι κ Μαράκι τι όμορφα που περνάτε με τα μικρούλια σας..

Τα κοριτσάκια μας που έχουν γιατρό σήμερα άντε να μας πουν νεάκια απο τα μωρουδίνια τους!!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια φιλιά!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχω άδεια σήμερα και μπήκα να πω ένα γεια.

Αντζουλίνι, κανονικά η προϋπηρεσία στον ιδιωτικό τομέα δεν μετρούσε καθόλου, αλλά τώρα πολύ πρόσφατα βγήκε ένας νόμος που λέει ότι αναγνωρίζεται για όλους όσους είναι στο ενιαίο μισθολόγιο (εκεί θα είσαι κι εσύ). Οπότε θα σου αναγνωρίσουν προϋπηρεσία πιστεύω.

Μαράκι, δυστυχώς ο μικρούλης μου δεν καταλαβαίνει ακόμα τι είναι αδελφάκι, αν είναι ζωάκι ή αν είναι μπισκοτάκι. Περπατάει βέβαια και τρέχει και κάνει τα δικά του! Μέχρι να γεννηθεί το δεύτερο μπορεί να έχει αρχίσει να καταλαβαίνει περισσότερα.

Πεταλουδίτσα, συλλυπητήρια για τον παππού σου. Να ζήσετε να τον θυμόσαστε.

Γεωργία, βάλε τα όσα λες περί αναξιοκρατίας και απαράδεκτων συμπεριφορών εις τριπλούν στο δικό μας Υπουργείο. Δε μπορείς να φανταστείς!

Μαράκι, τώρα είδα τη φωτογραφία! Κούκλος! Φτου φτου φτου! Να τον χαρείτε, να είναι γερός και καλότυχος!!!!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!τι κάνετε?

εμείς γυρίσαμε από το γιατρό μας!!είδαμε το μπέμπη μας που έχει βολευτεί στην κοιλίτσα της μαμάς του και δε βιάζεται να βγει...κάναμε και NST και έχουμε μόνο μικρές συσπασούλες οπότε περιμένουμε...

Νατασάκι καλή εβδομάδα!!!τι κάνει ο μπέμπης και η μανούλα σήμερα???

Ρόζαλι δεν του έχετε εξηγήσει ότι θα είναι άλλο ένα παιδάκι????δεν παίζει με άλλα παιδάκια ο μικρούλης σας??

Άντζιιιιι πήγατε στο γιατρό???????????????τι νέα έχουμε????

Μαράκι πήγα στο μαγαζί που ανέφερα χθες να βρω φόρμα εξόδου και πέρα από το ότι συγχίστηκα με την πωλήτρια δεν βρήκα τίποτα να μου αρέσει!!!πολύ σκούρο μπλε βρε παιδί μου παντου!!!! :(:(:( 

Ελενάκι τι ωραία που κοιμάται τόσες ώρες η φραουλίτσα!!!!!τρομερή εκπαίδευση έχετε κάνει!!!! :P:P 

Ρενάκι πώς είσαι σήμερα????τελικά δεν με κράτησαν.....στην αναμονή ακόμα!!!!! 

φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Δέσποινa είπε:

καλησπέρα κορίτσια!τι κάνετε?

εμείς γυρίσαμε από το γιατρό μας!!είδαμε το μπέμπη μας που έχει βολευτεί στην κοιλίτσα της μαμάς του και δε βιάζεται να βγει...κάναμε και NST και έχουμε μόνο μικρές συσπασούλες οπότε περιμένουμε...

Νατασάκι καλή εβδομάδα!!!τι κάνει ο μπέμπης και η μανούλα σήμερα???

Ρόζαλι δεν του έχετε εξηγήσει ότι θα είναι άλλο ένα παιδάκι????δεν παίζει με άλλα παιδάκια ο μικρούλης σας??

Άντζιιιιι πήγατε στο γιατρό???????????????τι νέα έχουμε????

Μαράκι πήγα στο μαγαζί που ανέφερα χθες να βρω φόρμα εξόδου και πέρα από το ότι συγχίστηκα με την πωλήτρια δεν βρήκα τίποτα να μου αρέσει!!!πολύ σκούρο μπλε βρε παιδί μου παντου!!!! :(:(:( 

Ελενάκι τι ωραία που κοιμάται τόσες ώρες η φραουλίτσα!!!!!τρομερή εκπαίδευση έχετε κάνει!!!! :P:P 

Ρενάκι πώς είσαι σήμερα????τελικά δεν με κράτησαν.....στην αναμονή ακόμα!!!!! 

φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!

Αχού Δεσποινακι ι βολευτεί το μικρουλακι σας κ σου λεω που να παω τωρα....Αςε ωραια ειναι στα ζεστά κ στην ησυχια.

εγω τωρα θα παω στο γιατρό.4 παρα εχω ραντεβού...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Δέσποινa είπε:

καλησπέρα κορίτσια!τι κάνετε?

εμείς γυρίσαμε από το γιατρό μας!!είδαμε το μπέμπη μας που έχει βολευτεί στην κοιλίτσα της μαμάς του και δε βιάζεται να βγει...κάναμε και NST και έχουμε μόνο μικρές συσπασούλες οπότε περιμένουμε...

Νατασάκι καλή εβδομάδα!!!τι κάνει ο μπέμπης και η μανούλα σήμερα???

Ρόζαλι δεν του έχετε εξηγήσει ότι θα είναι άλλο ένα παιδάκι????δεν παίζει με άλλα παιδάκια ο μικρούλης σας??

Άντζιιιιι πήγατε στο γιατρό???????????????τι νέα έχουμε????

Μαράκι πήγα στο μαγαζί που ανέφερα χθες να βρω φόρμα εξόδου και πέρα από το ότι συγχίστηκα με την πωλήτρια δεν βρήκα τίποτα να μου αρέσει!!!πολύ σκούρο μπλε βρε παιδί μου παντου!!!! :(:(:( 

Ελενάκι τι ωραία που κοιμάται τόσες ώρες η φραουλίτσα!!!!!τρομερή εκπαίδευση έχετε κάνει!!!! :P:P 

Ρενάκι πώς είσαι σήμερα????τελικά δεν με κράτησαν.....στην αναμονή ακόμα!!!!! 

φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!

Υπομονή Δέσποινα κι!!! Σκέψου ότι το αργότερο το άλλο Σκ θα έχετε την πιο ωραία παρεουλα!! Εγώ έτσι έλεγα!!! Στο νοσοκομείο νομιζω μέχρι 40κ3 σε αφήνουν εκτός... Μετά σε παρακολουθούν κ 40κ5 ξεκινούν με πρόκληση!!! Ώσπου να φτάσεις εκεί έχεις μέρες οπότε μην αγχωνεσαι!!! Μία φίλη μ πήγε το πρωί με 2 συσπάσεις κ σε 12 ώρες την έπιασαν πόνοι!!! Αχ θυμάμαι που επλενα συνέχεια πιάτα να μην αφήσω άπλυτα!!! Αστην για πιο μετά την φόρμα!!! Ούτως ή άλλως ο καιρός είναι χάλια!! Ίσως βρεις κάτι καλύτερο!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, marakiinlove είπε:

Υπομονή Δέσποινα κι!!! Σκέψου ότι το αργότερο το άλλο Σκ θα έχετε την πιο ωραία παρεουλα!! Εγώ έτσι έλεγα!!! Στο νοσοκομείο νομιζω μέχρι 40κ3 σε αφήνουν εκτός... Μετά σε παρακολουθούν κ 40κ5 ξεκινούν με πρόκληση!!! Ώσπου να φτάσεις εκεί έχεις μέρες οπότε μην αγχωνεσαι!!! Μία φίλη μ πήγε το πρωί με 2 συσπάσεις κ σε 12 ώρες την έπιασαν πόνοι!!! Αχ θυμάμαι που επλενα συνέχεια πιάτα να μην αφήσω άπλυτα!!! Αστην για πιο μετά την φόρμα!!! Ούτως ή άλλως ο καιρός είναι χάλια!! Ίσως βρεις κάτι καλύτερο!!!

Μαράκι μου να τα εκατοστήσεις και πάντα ευτυχισμένη να είσαι με την  όμορφη οικογένεια σου!!!

ααααχχχχ σε σκέφτομαι κάθε βράδυ που με πιάνει πανικός μη μείνει ποτήρι ή κουταλάκι άπλυτο!!!!το ίδιο βέβαια με πιάνει και με τα ασιδέρωτα!!!!

το ίδιο πάντως μου είπε και ο γιατρός μου...στις 40+ αρχίζουμε να σκεφτόμαστε αλλιώς!!!μέχρι τότε υπομονή!!!!!

τι κάνει ο μπουρμπουλήθρας σήμερα?????έδωσε φιλάκια με σαλάκια και αγκαλίτσες στη μανούλα που έχει γενέθλια????

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, renakar said:

Τί κούκλος είναι αυτός Μαρία μου;;;; Φτου, φτου...

Τί όμορφα που έφτασε η στιγμή που μιλάτε για τις ετοιμασίες σας!!!! Άντε Γεωργία η σειρά σου τώρα!!!!

Δεσποινάκι, ελπίζω αύριο να πάνε όλα καλά. Μπορεί να σε κρατήσουν να γεννήσεις;

Εγώ ακόμα χάλια, τώρα προσετέθη και ο πυρετός. Και αύριο οδηγώ κιόλας για το σχολείο. αλλά δεν μπορώ να λείψω. Εχουμε πρόβλημα να δηλώνουμε οι καθηγητές ασθένεια Δευτέρα... πρέπει μετά να περάσουμε επιτροπή, αλλά όχι άμεσα... και ρωτώ: πώς θα αποδείξω 2 βδομάδες μετά ότι είχα πυρετό και ήμουν στα μαύρα μου τα χάλια;;; Δεν έχω λείψει ποτέ, για να αποφύγω αυτή τη διαδικασία.

 

Ρενακι μου αυτο με την απουσια της Δευτερας ισχυει γις για ολο το Δημοσιο και εζει εχει γι νει οπως ξερεις καλυτερα, για να πιασουν τους κοπανατζηδες, όμως μαζί με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα! Νομιζω πως αν προσκομισεις ιατρικη βεβαιωση, δικαιολογείσαι γαι την απουσια σου. Απλως μπαινεις σε μια διαδικασια να πηγαινεις στην επιτροπη, κλπ, κλπ. Αν θελεις μπορω να ρωτησω τους υπαλληλους μας στο γαρφειο γραφειο και να σου πω ακριβως την διαδικασια.

Όσο για το άλλο.... Παμε μαζι (εμεις τα διδυμακια) με δανεικα και που ξερεις; Μπορει να πετυχουμε και διδυμακια! Τι λες;!  (κόλλημα με τα διδυμάκια, ε;;;;!!!! :-D)

Περαστικα βρε κοριτσι πάντως....

 

Μαρακι πως πατε απο χιονι τελικα; Θα την κανεις τη μαζωξη; :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνες γύρισα απο το γιατρό.ειχα παλι ενα 15 πίεση κ μου έγραψε εξετάσεις να κανω αυριο κ θα με δει παλι σε μια εβδομαδα...2560 ο μπομπιρακος μας...για γέννα δεν μου ειπε κατι ακομα.θα με βλέπει λογικα καθε βδομαδα κ μια μερα θα μου πει φιλενάδα αυριο γεννάμε.ετσι μου εκανε κ στην κόρη μου.ειχα παει πεμπτη κ μου λεει αυριο γεννάμε κ με ειχε λούσει κρύος ιδρώτας...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Angie.31 said:

Ζουζουνες γύρισα απο το γιατρό.ειχα παλι ενα 15 πίεση κ μου έγραψε εξετάσεις να κανω αυριο κ θα με δει παλι σε μια εβδομαδα...2560 ο μπομπιρακος μας...για γέννα δεν μου ειπε κατι ακομα.θα με βλέπει λογικα καθε βδομαδα κ μια μερα θα μου πει φιλενάδα αυριο γεννάμε.ετσι μου εκανε κ στην κόρη μου.ειχα παει πεμπτη κ μου λεει αυριο γεννάμε κ με ειχε λούσει κρύος ιδρώτας...

Μπράβο Angie! Μεγαλώνει ο μπεμπακος :). Τωρα , η πιεση... χμμμ.... ει ναι ενα θεμα... Μα γιατι ομως ετσι βρε παιδι μου;! Δε σου δι νει καμια εξηγηση;!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Δέσποινa είπε:

Μαράκι μου να τα εκατοστήσεις και πάντα ευτυχισμένη να είσαι με την  όμορφη οικογένεια σου!!!

ααααχχχχ σε σκέφτομαι κάθε βράδυ που με πιάνει πανικός μη μείνει ποτήρι ή κουταλάκι άπλυτο!!!!το ίδιο βέβαια με πιάνει και με τα ασιδέρωτα!!!!

το ίδιο πάντως μου είπε και ο γιατρός μου...στις 40+ αρχίζουμε να σκεφτόμαστε αλλιώς!!!μέχρι τότε υπομονή!!!!!

τι κάνει ο μπουρμπουλήθρας σήμερα?????έδωσε φιλάκια με σαλάκια και αγκαλίτσες στη μανούλα που έχει γενέθλια????

Χα χα!!! Σαλακια μπολικα!! Σήμερα είναι λίγο μουρμουρης!! Το ένα τ ξινιζει κ το άλλο τ βρώμα!!! Τα έχει κατα δαγκώσει τα χερακια τ!! Έχω θέμα!! Βγάζω με το θηλαστρο για όταν λειπω!! Κ το δικό μ δεν το πίνει με με το μπιμπερο ενώ τη σκόνη ναι!!! Σμρ που πήγα λίγο στ μαγαζί το πρωί την παιδεψε  την γιαγιά μ!!

57 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Ρενακι μου αυτο με την απουσια της Δευτερας ισχυει γις για ολο το Δημοσιο και εζει εχει γι νει οπως ξερεις καλυτερα, για να πιασουν τους κοπανατζηδες, όμως μαζί με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα! Νομιζω πως αν προσκομισεις ιατρικη βεβαιωση, δικαιολογείσαι γαι την απουσια σου. Απλως μπαινεις σε μια διαδικασια να πηγαινεις στην επιτροπη, κλπ, κλπ. Αν θελεις μπορω να ρωτησω τους υπαλληλους μας στο γαρφειο γραφειο και να σου πω ακριβως την διαδικασια.

Όσο για το άλλο.... Παμε μαζι (εμεις τα διδυμακια) με δανεικα και που ξερεις; Μπορει να πετυχουμε και διδυμακια! Τι λες;!  (κόλλημα με τα διδυμάκια, ε;;;;!!!! :-D)

Περαστικα βρε κοριτσι πάντως....

 

Μαρακι πως πατε απο χιονι τελικα; Θα την κανεις τη μαζωξη; :)

Όχι γεωργία μου!! Χάλια ο καιρός!! Κ χιόνι κ κρύο!! Κ οι φίλοι μας έχουν μωρά!! Π να τα βγάλουν έξω!!! Άλλη μέρα!!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...