Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

καλο μεσημερι  κοριτσουδια μου τι κανετε?

 οσο παμε κ χανομαστε με αυτο το χαζο φορουμ που μας πεταξαν.. :-( 

αντζι πως πας με την πιεση? 

μελιτινακι βολτιτσα στην ιταλια? ζηλευω!!  ολο το κανονιζουμε κ ολο κατι γινεται κ δεν παμε.. :-( 

νατασουλι μου ναι αγορινι εχουμε τελικα..  

δεσποινιω με τον μπεμπουλινο φιλακια  στα πατουσακια κ απο μας.. 

:-)  φιλακια σε ολα τα κοριτσια και συγνωμη που δεν σας αναφερω ολες 


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 minutes ago, evaki1991 είπε:

καλο μεσημερι  κοριτσουδια μου τι κανετε?

 οσο παμε κ χανομαστε με αυτο το χαζο φορουμ που μας πεταξαν.. :-( 

αντζι πως πας με την πιεση? 

μελιτινακι βολτιτσα στην ιταλια? ζηλευω!!  ολο το κανονιζουμε κ ολο κατι γινεται κ δεν παμε.. :-( 

νατασουλι μου ναι αγορινι εχουμε τελικα..  

δεσποινιω με τον μπεμπουλινο φιλακια  στα πατουσακια κ απο μας.. 

:-)  φιλακια σε ολα τα κοριτσια και συγνωμη που δεν σας αναφερω ολες 

Εμμμμ το πιασε το μάτι μου το μπλέ ...με το καλό ο μικρούλης !!!!

Πωπω ομάδα φτιάχνουμε όλες μας με τόσα αγορίνια!!!!

Άσε αυτή την φορά μας διέλυσαν...τι να πώ!!!

Πως είσαι;;;όλα καλά;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

μα δε μπορουσα να συνδεθω με τπτ εδω!!τεσπα!!νατασακι πως εισαι??πως τα πας??σε 7 μερες μπαινω στον 7!!σε ποιον εισαι εσυ??απο οτι βλεπω ειμαστε κοντα στους μηνες!!και απο οτι βλεπω κανω τη διαφορα περιμενοντας τη κορη!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, sweeney todd είπε:

μα δε μπορουσα να συνδεθω με τπτ εδω!!τεσπα!!νατασακι πως εισαι??πως τα πας??σε 7 μερες μπαινω στον 7!!σε ποιον εισαι εσυ??απο οτι βλεπω ειμαστε κοντα στους μηνες!!και απο οτι βλεπω κανω τη διαφορα περιμενοντας τη κορη!!!!

Μπάχαλο αγάπη ειδικά μετά την τελευταία αναβάθμιση που έγινε.Στον έβδομο κ κόρη ;;;;;σούπερ!!!!!

Εγώ σε 5 μερούλες 8ο χαχαχαχα....μια κοιλιά μονάχα είμαι!!!! 

Πως είσαι ;; όλα καλά;;;το ζουζουνέλι το πρώτο;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευάκι κι εσύ αγόρι??? Πως είσαι? Πως περνάς?

Sweeney καλωσήρθες!! Είμαστε κι άλλες με κοριτσάκια, αλλά τα αγοράκια μας τρώνε!!!!

Μελιτίνη σου έστειλα μήνυμα για το καρότσι


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατασάκι καλά κάνεις και περπατάς, είναι ότι καλύτερο! όσο για την γκρίνια χαχα σε καταλαβαίνω απόλυτα! :-D Κι αυτές οι πατούσες ρε παιδί μου τι πρόβλημα, λίγο να μείνω παραπάνω όρθια για μαγείρεμα ας πούμε, αμέσως πονάνε. Δεν έχω την ΄μέση κι έχω τις πατούσες! :shock:

Ευάκι πότε έφτασες 16η εβδομάδα;; Πωπω περνάει ο καιρός! Με το καλό ο αγόραρος! 

sweeney καλωσόρισες στο team με τις κόρες, να μας ενισχύσεις λίγο γιατί μας έφαγαν οι αγορομάνες! :-D


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάτι αγόρια μα τι αγόρια!!!!! Αν τα βάλουμε μαζί κάνουμε ομάδα ποδοσφαίρου!!! Χα χα!!!! Ευακι κ σουινι με το καλό να τα πάρετε αγκαλιτσα τα μικρά σας!!!

Αχ γεννήθηκε κ το άλλο αγοράκι!! Σειρά έχει ο μπεμπης της αντζι!! Μετα???? 

Εμείς κορίτσια μία τρέλα!!!! Ο μπεμπης κάθε μέρα κ κάτι καινούριο κάνει!!! Φανταστείτε νο παμπερς 4 φοράμε!!! 

Καλε λουκουμαδακι μας που είσαι??? Λέω να κάνω κανένα λουκουμαδακι σμρ!!!! Έχει κάνει κανείς τ ακη??

Φιλιά αααα!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια γλυκα! Τι μου κάνετε;

Μελιτινάκι μπραβο. Να είστε καλά να ξαναπάτε. Θέλω κι εγώ πολύ να παω στη Ρωμη. Στο μακρυνο μέλλον ισως να το καταφερουμε....

Ευακι κι εσυ αγορομανα! Μπραβο! Μπράβο!

Annie οι πιο γλυκιές αγορές αυτές, έτσι;

Angie υπομονή με τον θαυμαστό ψηφιακο κόσμο του δημοσίου!!!! Και με το καλό να πετύχεις τον διορισμό σου!

Μαρακι, μου ανοιξες την όρεξη! Μιαμ! Μιαμ! Λουκουμάδες!!!!

Λουκουμαδάκι, Es,  που είστεεεεεεεεε;;;;;!!!!!!!

Εγώ σήμερα, κανονικα πήγα στη δουλειά. Έχω μια τελευταία ημέρα άδεια του 2016 και θα την πάρω τη Δευτέρα, να ξεθολώσω λίγο, γιατί από την περασμένη Παρασκευή που ειχα τον διαπληκτισμό μου με τον Διευθυντή μου, είμαι σαν χύτρα ταχύτητος!

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια μας.

 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, melitini81 είπε:

Νατασάκι καλά κάνεις και περπατάς, είναι ότι καλύτερο! όσο για την γκρίνια χαχα σε καταλαβαίνω απόλυτα! :-D Κι αυτές οι πατούσες ρε παιδί μου τι πρόβλημα, λίγο να μείνω παραπάνω όρθια για μαγείρεμα ας πούμε, αμέσως πονάνε. Δεν έχω την ΄μέση κι έχω τις πατούσες! :shock:

Ευάκι πότε έφτασες 16η εβδομάδα;; Πωπω περνάει ο καιρός! Με το καλό ο αγόραρος! 

sweeney καλωσόρισες στο team με τις κόρες, να μας ενισχύσεις λίγο γιατί μας έφαγαν οι αγορομάνες! :-D

Μελιτινάκι ναι να περπατάς κ εσύ..είναι οτι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε για εύκολο τοκετό μετά.

Αχ άσε οι πατούσες,η μέση...όλα παρέα !!!!

2 hours ago, marakiinlove είπε:

Έχουμε κάτι αγόρια μα τι αγόρια!!!!! Αν τα βάλουμε μαζί κάνουμε ομάδα ποδοσφαίρου!!! Χα χα!!!! Ευακι κ σουινι με το καλό να τα πάρετε αγκαλιτσα τα μικρά σας!!!

Αχ γεννήθηκε κ το άλλο αγοράκι!! Σειρά έχει ο μπεμπης της αντζι!! Μετα???? 

Εμείς κορίτσια μία τρέλα!!!! Ο μπεμπης κάθε μέρα κ κάτι καινούριο κάνει!!! Φανταστείτε νο παμπερς 4 φοράμε!!! 

Καλε λουκουμαδακι μας που είσαι??? Λέω να κάνω κανένα λουκουμαδακι σμρ!!!! Έχει κάνει κανείς τ ακη??

Φιλιά αααα!!!

Μαράκι μετά είναι η κάρπε, εγώ και η άννιε μας με διαφορά δύο ημερών αν δεν κάνω λάθος.μετά η μπλού και έχουμε μέλλον με γεννητούρια .

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια γλυκα! Τι μου κάνετε;

Μελιτινάκι μπραβο. Να είστε καλά να ξαναπάτε. Θέλω κι εγώ πολύ να παω στη Ρωμη. Στο μακρυνο μέλλον ισως να το καταφερουμε....

Ευακι κι εσυ αγορομανα! Μπραβο! Μπράβο!

Annie οι πιο γλυκιές αγορές αυτές, έτσι;

Angie υπομονή με τον θαυμαστό ψηφιακο κόσμο του δημοσίου!!!! Και με το καλό να πετύχεις τον διορισμό σου!

Μαρακι, μου ανοιξες την όρεξη! Μιαμ! Μιαμ! Λουκουμάδες!!!!

Λουκουμαδάκι, Es,  που είστεεεεεεεεε;;;;;!!!!!!!

Εγώ σήμερα, κανονικα πήγα στη δουλειά. Έχω μια τελευταία ημέρα άδεια του 2016 και θα την πάρω τη Δευτέρα, να ξεθολώσω λίγο, γιατί από την περασμένη Παρασκευή που ειχα τον διαπληκτισμό μου με τον Διευθυντή μου, είμαι σαν χύτρα ταχύτητος!

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια μας.

 

Τζώρτζια ακόμα φουντωμένη;;; θές να περάσω να πω δυό λογάκια στον κυριούλη;;;

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NatasaP είπε:

Μπάχαλο αγάπη ειδικά μετά την τελευταία αναβάθμιση που έγινε.Στον έβδομο κ κόρη ;;;;;σούπερ!!!!!

Εγώ σε 5 μερούλες 8ο χαχαχαχα....μια κοιλιά μονάχα είμαι!!!! 

Πως είσαι ;; όλα καλά;;;το ζουζουνέλι το πρώτο;;;

μια χαρα!!η μικρη πολυ δραστηρια!κλωτσιες τουμπες χαμος γινετε!!και ειδικα οταν ςχω τον μικρο να φωναζει και να τραγουδαει κουνιεται ολη η κοιλια!!!!!ο μικρος εκλεισε τα 3 στις 17 και τη κυριακη θα κανουμε παρτυ!!!

3 hours ago, melitini81 είπε:

Νατασάκι καλά κάνεις και περπατάς, είναι ότι καλύτερο! όσο για την γκρίνια χαχα σε καταλαβαίνω απόλυτα! :-D Κι αυτές οι πατούσες ρε παιδί μου τι πρόβλημα, λίγο να μείνω παραπάνω όρθια για μαγείρεμα ας πούμε, αμέσως πονάνε. Δεν έχω την ΄μέση κι έχω τις πατούσες! :shock:

Ευάκι πότε έφτασες 16η εβδομάδα;; Πωπω περνάει ο καιρός! Με το καλό ο αγόραρος! 

sweeney καλωσόρισες στο team με τις κόρες, να μας ενισχύσεις λίγο γιατί μας έφαγαν οι αγορομάνες! :-D

μα ρε κοριτσια οσες εγκυουλες ξερω ολες με αγορια ειναι!!εγω ηθελα κοριτσακι να τα εχω 1 και 1!!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, NatasaP said:

Μελιτινάκι ναι να περπατάς κ εσύ..είναι οτι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε για εύκολο τοκετό μετά.

Αχ άσε οι πατούσες,η μέση...όλα παρέα !!!!

Μαράκι μετά είναι η κάρπε, εγώ και η άννιε μας με διαφορά δύο ημερών αν δεν κάνω λάθος.μετά η μπλού και έχουμε μέλλον με γεννητούρια .

Τζώρτζια ακόμα φουντωμένη;;; θές να περάσω να πω δυό λογάκια στον κυριούλη;;;

 

Ειμαι φουντωμενη που δεν μπορω να παρω μεταθεση και θα ανγκαζομαι να συνεργαζομαι μαζι του.

Βεβαια, δικαιωθηκα με άλλο τροπο. Ζήτησα ακροαση Υποδιοικητου και Διοικητου και τοξ τον εβαλαν στον παγο., διοτι  ειδικα ο Διοικητης μας τον ξερει πολυ καλα τι μερος του λογου ειναι ο κυριος αυτος. Το οποίο ειναι μεγαλη τιμη για μενα. Αν τον βλεπατε από τη Δευτερα το μεσημερι πως αλλαξε συμπεριφορα, δεν θα το πιστευατε. Επαθε μεταλλαξη! Και η επιτυχια ειναι πως αλλαξε και απεναντι στους υπολοιπους του γραφειου! Βεβαια πρπεπει να ζοριζεται πολυ μεσα του, ενω ένοιωθε πως ειναι ο αΘεος . Και οι συναδελφοι μου το ευχαριστηθηκαν που τολμησα, γιατι ολοι ειναι νεωτεροι και τον φοβουνται.

Βεβαια η Διοικηση με παρακαλεσε να μην προχωρησω σε εγγραφη αναφορα (ακους Stroll;) και να κανω μια προσπαθεια να γεφυρωθουν τα πραγματα. Υποσχεθηκα να προσπαθησω.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααααα....πως ειστε;;;

εγω με την πίεση ειμαι καλυτερα ,βεβαια ξεκίνησα κ αλλο χάπι κ τωρα ειμαστε στα 3 χάπια/ημέρα.ε φανταζομαι δεν μπορει να το αυξήσει αλλο,μετα γεννάμε.

οσο για τη σελιδα του ΑΣΕΠ εχτες που μπήκα στις 4:00 δούλευε μια χαρά.κ αυριο τετοια ωρα θα μπούμε με τον άντρα μου να κανω την αίτηση.εχω βεβαια περιθώριο μεχρι 31/01 οποτε προλαβαίνω.

μελιτινακι τελειο το ταξιδάκι ε;οντως ομως κουράζει το βάρος οσο περνούν οι εβδομαδες.εγω εχω μπει στον 9ο κ με πιάνει η μέση μου αν περπατώ πολυ ωρα.οσο για το καρότσι που ρώτησες εγω ειχα παρει της cam το 3πλο,που ειχε το βασικό καρότσι,πορτ μπεμπε κ κάθισμα αυτοκινήτου.μου εχει βγει πολυ καλο κ τωρα θα το χρησιμοποιήσω κ στο μικρο.

ευακι κ εσυ αγορακι....χαμός γινεται.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες! Είμαι στο μικροβιολογικό και περιμένω για την καμπύλη. Ευτυχώς μέχρι στιγμής πάει καλά, ούτε ζαλάδες ούτε ναυτία, μόνο η βαρεμάρα της αναμονής.. :?

Τι κάνετε; ακόμα κοιμάστε; :-D


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..τι αέρας είναι αυτός;;;

Μελιτίνι και εγω τις 3ώρες μέσα στο μικροβιολογικό τίποτα δεν ένιωσα αλλά μετά απο 2ώρες που έφυγε απο τον οργανισμό μου κόντεψα να μείνω.

Φάε κάτι αλμυρό όταν τελειώσεις.

Ολγάκι και στα καταστήματα με μωρουδιακά αυτό έλεγαν οι πωλήτριες,όλο αγόρια,χαμός!!

Άντζι μου τουλάχιστον με τρία χάπια θα ρυθμιστείς και θα είσαι πιο χαλαρή.

Τζώρτζια μακάρι να μείνει άνθρωπος μετά απο όλο αυτό ,για να είσαι ήρεμη εσύ και όλοι οι υπόλοιποι.

Φαντάζομαι αν του κλείσεις την μύτη μπάμ θα κάνει αλλά καλά να πάθει!!

Σουίνι μου να τον χαίρεσαι τον μικρούλη σας και να περάσετε τέλεια στο πάρτυ του!!! Πόσο γέλασα,έκανα εικόνα τον μικρό να κάνει τα δικά του κ την κοιλιά να κάνει βόλτα.Τέλειααα!!!

Πάντως οτι τα μωρά έχουν άποψη στην μουσική,ή στην φασαρία το εχω παρατηρήσει κ εγώ..πχ έβλεπα χθές voice  γιατί δεν είχε τίποτα άλλο,και σε τραγούδια που μου άρεσαν κ σιγοτραγουδούσα έβλεπα την κοιλιά απο αριστερά να πηγαίνει δεξιά χαχαχα!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...