Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια και από εμένα. Εξακολουθώ να είμαι συντονισμένη στην παρέα, διαβάζω συνέχεια αυτά που γράφετε. Οι μέρες μου κυλάνε πολύ ήρεμα, δεν έχω τι να κάνω όλη μέρα και είτε βλέπω τιβι, ή παίζω με το κινητό ή λύνω σκανδιναβικά... Και φτου κι απ' την αρχή. Δεν έχω κάποιο νέο γενικά γι' αυτό δεν έγραφα τόσες μέρες.

Χθες βγήκε το αγόρι μου με έξοδο και περάσαμε όλη τη μέρα μαζί και πραγματικά ήταν τέλεια! Δεν κάναμε τίποτα συνταρακτικό, απλά ειμαστε όλη μέρα μαζί μέχρι και σήμερα τα ξημερώματα. Βέβαια να δε μπόρεσα να κοιμηθώ το βράδυ καθόλου γιατί έκανε πολύ ανήσυχο ύπνο και πεταγόταν συνέχεια, οπότε είχα όλο το βράδυ το νου μου μη με χτυπήσει άθελά του. Δεν πειράζει κοιμήθηκα όταν ήρθα σπίτι :-P

Με ανησυχούν κάποια πράγματα ωστόσο. Ξαφνικά, όταν ξυπνάω και όταν ψιλοκουράζομαι, αρχίζω να πονάω χαμηλά χαμηλά. Όχι σαν πόνους περιόδου, σαν τράβηγμα κάπως έτσι το νιώθω. Η μαμά μου λέει ότι ίσως είναι επειδή βαραίνει ο μπέμπης. Εσάς ποια είναι η γνώμη σας; επιπλέον μου έχει κοπεί η όρεξη για φαγητό και απεκτησα ξαφνικά ζαλάδες και αναγούλες.. Τι να πω;!;!;!

Πολλά φιλιά σε όλες!!! Όπως λένε και οι υπόλοιπες, σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη με την ευχή γρήγορα να πετύχετε το πολυπόθητο!!! :-P:-P:-P:-P

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα. Εξακολουθώ να είμαι συντονισμένη στην παρέα, διαβάζω συνέχεια αυτά που γράφετε. Οι μέρες μου κυλάνε πολύ ήρεμα, δεν έχω τι να κάνω όλη μέρα και είτε βλέπω τιβι, ή παίζω με το κινητό ή λύνω σκανδιναβικά... Και φτου κι απ' την αρχή. Δεν έχω κάποιο νέο γενικά γι' αυτό δεν έγραφα τόσες μέρες.

Χθες βγήκε το αγόρι μου με έξοδο και περάσαμε όλη τη μέρα μαζί και πραγματικά ήταν τέλεια! Δεν κάναμε τίποτα συνταρακτικό, απλά ειμαστε όλη μέρα μαζί μέχρι και σήμερα τα ξημερώματα. Βέβαια να δε μπόρεσα να κοιμηθώ το βράδυ καθόλου γιατί έκανε πολύ ανήσυχο ύπνο και πεταγόταν συνέχεια, οπότε είχα όλο το βράδυ το νου μου μη με χτυπήσει άθελά του. Δεν πειράζει κοιμήθηκα όταν ήρθα σπίτι :-P

Με ανησυχούν κάποια πράγματα ωστόσο. Ξαφνικά, όταν ξυπνάω και όταν ψιλοκουράζομαι, αρχίζω να πονάω χαμηλά χαμηλά. Όχι σαν πόνους περιόδου, σαν τράβηγμα κάπως έτσι το νιώθω. Η μαμά μου λέει ότι ίσως είναι επειδή βαραίνει ο μπέμπης. Εσάς ποια είναι η γνώμη σας; επιπλέον μου έχει κοπεί η όρεξη για φαγητό και απεκτησα ξαφνικά ζαλάδες και αναγούλες.. Τι να πω;!;!;!

Πολλά φιλιά σε όλες!!! Όπως λένε και οι υπόλοιπες, σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη με την ευχή γρήγορα να πετύχετε το πολυπόθητο!!! :-P:-P:-P:-P

Γειά σας κορίτσια! Εδώ είμαι και εγώ. Έκανα πάλι αιματολογικες εξετάσεις και το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα. 

Χρυσα μου χαίρομαι που περάσατε όμορφα με το αγόρι σου. 

Τα τραβήγματα που νιώθεις τα είχα και εγώ. Μεγαλώνει το μωρο μεγαλώνει και η μήτρα. Όσο μπορείς μην κουράζεσαι. 

Φιλιά σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου!!!! Αυτο που ζουμε ειναι ολοκαυτωμα κ οχι απλος καυσωνας! Δεν πειραζει, τι να κανουμε... καλοκαιρακι λατρεμενο!!! :cool::cool::cool:

Νατασακι μου οντως, παρολο που δεν ειχα εγγραφει ακομη στην παρεα σας , το θυμαμαι σαν τωρα. Σας διαβαζα καθημερινα. Περιμενα κ εγω μαζι σας με τεραστια αγωνια το αποτελεσμα της χοριακης σου. Θυμαμαι που δεν μπηκες την ιδια μερα να πεις το αποτελεσμα κ ειχα μια αγωνιαααα.... το ελεγα στον αντρα μου ολη μερα-χαχαχα....!!! Την επομενη ομως οταν διαβασα τα νεα σου τρελαθηκα απ τη χαρα μου!!! Σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να το ζησεις ξανα κ ξανα αυτο το υπεροχο ταξιδι!!! :):):) Φιλησε μου μπουτια!!!

Γεωργια μου πως εισαι? Αν δεις κ δε σου προτεινουν εξετασεις, συζητησε το εσυ!

Δημητρουλονι που εισαιαιαιαι?????

Lizaki,  Spirtoulito, Pingu, ΧρυσαΜ τι κανετε????

Μελένια μου γλυκό καυτό καλοκαιράκι!!!

Μπερδεύτηκες βρέ...εγώ το είπα την ίδια μέρα στα κορίτσια μας ,με διαφορά 1ώρας το πολύ μέχρι να το συνειδητοποιήσω και να σταματήσω να κλαίω!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου να το νιώσεις κ εσύ γρήγορα κ εγώ να το ξανανιώσω!!!!

θα στον διαλύσω στα φιλιά...ο άντρας μου λέει θα τον κατσιάσεις κ εγώ απλά γελάω !!!!χεχεχε!!!!!

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , NatasaP είπε:

Μελένια μου γλυκό καυτό καλοκαιράκι!!!

Μπερδεύτηκες βρέ...εγώ το είπα την ίδια μέρα στα κορίτσια μας ,με διαφορά 1ώρας το πολύ μέχρι να το συνειδητοποιήσω και να σταματήσω να κλαίω!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου να το νιώσεις κ εσύ γρήγορα κ εγώ να το ξανανιώσω!!!!

θα στον διαλύσω στα φιλιά...ο άντρας μου λέει θα τον κατσιάσεις κ εγώ απλά γελάω !!!!χεχεχε!!!!!

Μαλλον εσυ θυμασαι καλυτερα Νατασακι μου :) μπορει να θυμαμαι κανενα αλλο κοριτσι. 

Σ' ευχαριστω παρα πολυ. Ξερεις πολυ καλα ποσο πολυ το επιθυμω!!!! 

Αχ τι καλα που κανεις κ τον κατσιαζεις!!! Ετσι πρεπει!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρούλες μου! Πως τα παμε; Έτοιμες για το ΣΚ;

Νατασσάκι μου όσο τυχερη ήταν η 14η Ιουλίου για σένα άλλο τόσο εύχομαι να είναι και για μενα! Σήμερα μου τηλεφώνησαν πως βρέθηκε δότρια. Αύριο ξεκινάω cyclacur!

Κορίτσια, έχει μια χαρά ο καλός μου! Τι να σας πω!

  • Μου αρέσει 4

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα.

Ελπιζω να ειστε ολες καλα. 

Γεωργια μου με το καλο να ξεκινησεις!Ευχομαι σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα πιο ομορφα νεα!!!!!

Εγω πηγα στα μαγαζια σημερα γιατι επρεπε να παρω οπωσδηποτε σουτιεν δεν χωραω πουθενα!!Και καμια μπλουζιτσα να μπορω να κυκλοφορω.(εχω παρει κ 8 κιλακια).

Χαθηκα στα μωρουδιακα ηθελα πολυ να παρω κατι αλλα συγκρατηθηκα...Ακομα φοβαμαι λιγακι..

Τα φιλια μου σε ολες!!

 

 

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα μικρούλες μου! Πως τα παμε; Έτοιμες για το ΣΚ;

Νατασσάκι μου όσο τυχερη ήταν η 14η Ιουλίου για σένα άλλο τόσο εύχομαι να είναι και για μενα! Σήμερα μου τηλεφώνησαν πως βρέθηκε δότρια. Αύριο ξεκινάω cyclacur!

Κορίτσια, έχει μια χαρά ο καλός μου! Τι να σας πω!

Giorginaki μουου τι ομορφα νεαααα..... Με το καλο γλυκια μου! Ολα να ερθουν τελεια! Νομιζω πως δε χαρηκε μονο ο καλος σου αλλα κ εσυ :):):) . Ωραιος μηνας ο καυτος Ιουλιος λοιπον!!! ♡♡♡♡♡

πρίν από 57 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα.

Ελπιζω να ειστε ολες καλα. 

Γεωργια μου με το καλο να ξεκινησεις!Ευχομαι σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα πιο ομορφα νεα!!!!!

Εγω πηγα στα μαγαζια σημερα γιατι επρεπε να παρω οπωσδηποτε σουτιεν δεν χωραω πουθενα!!Και καμια μπλουζιτσα να μπορω να κυκλοφορω.(εχω παρει κ 8 κιλακια).

Χαθηκα στα μωρουδιακα ηθελα πολυ να παρω κατι αλλα συγκρατηθηκα...Ακομα φοβαμαι λιγακι..

Τα φιλια μου σε ολες!!

 

 

Ερχεται η μερα κ για τα μωρουδιακα Λιζακι μου κ θα ευχαριστηθεις να ψωνιζεις! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα μικρούλες μου! Πως τα παμε; Έτοιμες για το ΣΚ;

Νατασσάκι μου όσο τυχερη ήταν η 14η Ιουλίου για σένα άλλο τόσο εύχομαι να είναι και για μενα! Σήμερα μου τηλεφώνησαν πως βρέθηκε δότρια. Αύριο ξεκινάω cyclacur!

Κορίτσια, έχει μια χαρά ο καλός μου! Τι να σας πω!

Μπράβο Γεωργία μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Μπράβο Γεωργία μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!! 

Καλημέρα κορίτσια. Καλό ΣΚ να έχουμε.

Ευχαριστώ Χρύσα μου! Και στα δικά σου με το καλό! Είδα πως κάνεις κάποιες εξετάσεις. Πήρες αποτελέσματα;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλό ΣΚ να έχουμε.

Ευχαριστώ Χρύσα μου! Και στα δικά σου με το καλό! Είδα πως κάνεις κάποιες εξετάσεις. Πήρες αποτελέσματα;

Καλημέρα κ από εμένα!! 

Ναι Γεωργία μου τις πήρα. Η γενική αίματος ήταν μια χαρά. Οι ορμόνες τα γνωστά χάλια δυστυχώς και ξερυθμιστηκε και ο θυρεοειδής. Πρέπει να πάω στην ενδοκρινολογο να μου ανεβάσει το χάπι. 

Εσυ πως αισθάνεσαι κοπέλα μου?

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε? 

Καλό ΣΚ σε όλες. Μπανακι δεν προβλέπεται γιατί λέει 5 μποφόρ αύριο.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Μπράβο Γεωργία μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!! 

Καλημέρα κορίτσια. Καλό ΣΚ να έχουμε.

Ευχαριστώ Χρύσα μου! Και στα δικά σου με το καλό! Είδα πως κάνεις κάποιες εξετάσεις. Πήρες αποτελέσματα;

12 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Μπράβο Γεωργία μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα!! 

Καλημέρα κορίτσια. Καλό ΣΚ να έχουμε.

Ευχαριστώ Χρύσα μου! Και στα δικά σου με το καλό! Είδα πως κάνεις κάποιες εξετάσεις. Πήρες αποτελέσματα;

Μα τι γίνεται; Ενώ έχω άδειο παράθυρο και γραφω, εξακολουθει και ποστάρει το παληο κείμενο!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pingu είπε:

Καλημέρα κ από εμένα!! 

Ναι Γεωργία μου τις πήρα. Η γενική αίματος ήταν μια χαρά. Οι ορμόνες τα γνωστά χάλια δυστυχώς και ξερυθμιστηκε και ο θυρεοειδής. Πρέπει να πάω στην ενδοκρινολογο να μου ανεβάσει το χάπι. 

Εσυ πως αισθάνεσαι κοπέλα μου?

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε? 

Καλό ΣΚ σε όλες. Μπανακι δεν προβλέπεται γιατί λέει 5 μποφόρ αύριο.. 

Κι εμένα μου το ανέβασε το χάπι από σή,μερα που άρχισα τα cyclqacur.

Εχθες που έλαβα το τηλεφώνημα είχα το γνωστό άγχος. Μόλις είδα τη χαρα του αντρούλη μου όμως άρχισα να χαλαρώνω. Καλά δεν σας λέω τίποτα για τον καλο μου. Έχει φτάσει κιολας στη βάπτιση!... 

Ευτυχώς έχασα και λιγα γραμμάρια ακόμα και βοηθάει κι αυτο την ψυχολογία μου. Αλλά πιέζομαι από τις δουλειες. Το περασμένο ΣΚ που δούλευα, εμειναν όλα πίσω και δεν μπορεσα να πάρω και το ρεπό μου την περασμένη εβδομάδα και τώρα τρέχω να προλάβω ό,τι μπορώ. Χάνω τα απογευματα χρόνο με την γυμναστική γι' αυτο έμειναν όλα πίσω. Μετά τη γυμναστική είμαι πτωμα. Είναι βλέπεις που έχω και χαμηλή πιεση, χαμηλό αιματοκρίτη και μένω από κ  μπαταρία! (Ελπίζω η δότρια να είναι turbo και να δώσει super ωάρια!) Να ένα καλό σ' αυττήν την υπόθεση! Έπειτα, κάτι να μαζέψεις λίγο το σπίτι, κάτι να μεγειρέψεις, θα χτυπήσει κι ενα τηλέφωνο... Πάει το απόγευμα!...

Χρύσα μου δεν μπορείτε να βρείτε μια παραλία που να "κοβει"; Είναι κρίμα να χάσετε το μπανάκι σας!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Κι εμένα μου το ανέβασε το χάπι από σή,μερα που άρχισα τα cyclqacur.

Εχθες που έλαβα το τηλεφώνημα είχα το γνωστό άγχος. Μόλις είδα τη χαρα του αντρούλη μου όμως άρχισα να χαλαρώνω. Καλά δεν σας λέω τίποτα για τον καλο μου. Έχει φτάσει κιολας στη βάπτιση!... 

Ευτυχώς έχασα και λιγα γραμμάρια ακόμα και βοηθάει κι αυτο την ψυχολογία μου. Αλλά πιέζομαι από τις δουλειες. Το περασμένο ΣΚ που δούλευα, εμειναν όλα πίσω και δεν μπορεσα να πάρω και το ρεπό μου την περασμένη εβδομάδα και τώρα τρέχω να προλάβω ό,τι μπορώ. Χάνω τα απογευματα χρόνο με την γυμναστική γι' αυτο έμειναν όλα πίσω. Μετά τη γυμναστική είμαι πτωμα. Είναι βλέπεις που έχω και χαμηλή πιεση, χαμηλό αιματοκρίτη και μένω από κ  μπαταρία! (Ελπίζω η δότρια να είναι turbo και να δώσει super ωάρια!) Να ένα καλό σ' αυττήν την υπόθεση! Έπειτα, κάτι να μαζέψεις λίγο το σπίτι, κάτι να μεγειρέψεις, θα χτυπήσει κι ενα τηλέφωνο... Πάει το απόγευμα!...

Χρύσα μου δεν μπορείτε να βρείτε μια παραλία που να "κοβει"; Είναι κρίμα να χάσετε το μπανάκι σας!

Όλα θα πάνε τέλεια!! Αφού δεν έφτασε και στο γάμο του παιδιού πάλι καλά.. :-D

Πρέπει να είναι πάρα πολύ χαρούμενος όπως και εσυ!!! Τι ωραία!!!! 

Στην Αττική είναι δύσκολα να βρεις καλή κ καθαρή παραλία. Ήδη κάνουμε μια ώρα δρόμο να πάμε στον σχινια. Ξέρεις εσυ καμία παραλία? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Pingu είπε:

Όλα θα πάνε τέλεια!! Αφού δεν έφτασε και στο γάμο του παιδιού πάλι καλά.. :-D

Πρέπει να είναι πάρα πολύ χαρούμενος όπως και εσυ!!! Τι ωραία!!!! 

Στην Αττική είναι δύσκολα να βρεις καλή κ καθαρή παραλία. Ήδη κάνουμε μια ώρα δρόμο να πάμε στον σχινια. Ξέρεις εσυ καμία παραλία? 

Εμένα προσωπικά ο σχινιάς δε μου αρέσει!! Προτιμώ τα λιμανάκια της Βουλιαγμένης, τη Βάρκιζα και από την άλλη τον Ωροπό. Δεν είναι πάνω από μισή ώρα με 40 λεπτά από το σπίτι μου το καθένα. Από εκει και έπειτα, μου σύστησαν πρόσφατα και την Κερατέα ως καθαρή αλλά δεν ξέρω ούτε τι παίζει ούτε πόσο καθαρά είναι. Μπορώ με απόλυτη βεβαιότητα να σου πω να μην πας Ραφήνα, Λούτσα, Μαραθώνας, Γλυφάδα, Άγιο Κοσμά (γενικά η παραλιακή όλη είναι πενταβρώμικη)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...