Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 33 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Μακαρι να παει καλα!! Αυτο μ ειπε κ ο γιατρος πως μας νοιαζει ο διπλασιασμος.. Μακαρι να αναπτυχθει το γλυκακι!! Εσενα σ ειπε να παρεις εξτρα προγεστερονη για τα καφε??

      Τώρα έχουμε ένα διήμερο αγωνιασ Και συνεχίζουμε !!! Τουλάχιστον μας εύχομαι να γεννάμε μαζί αρχές Φλεβάρη για να έχουμε παρέα χαχαχαχα😂

      Ναι μου πρόσθεσε ένα ουτρογεσταν και μου έκοψε το salospir!!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια.

Μαρια μου εγω αδιαθετουσα καμια εβδομαδα μετα που μου ελεγαν να κοψω τα χαπια. Αλλα μην το σκεφτεσαι σε παρακαλω.

Καλο ΣΚ σε ολες.

Στη σπερματεγχυση που ηταν αποτυχημενη την 11η μερα αρχισαν τα σημαδια και το απογευμα της 14ης ηρθε κανονικα. Ρωταω για να εχω εικονα. Δεν το σκεφτομαι, δλδ προσπαθω

πρίν από 9 λεπτά , Sugar86 είπε:

Καλημέρα κι από μένα, σε κανένα δίωρο θα πάμε! Όντως η μία μετά την άλλη είμαστε!!!! 

Μαρία μου εγω αδιαθετήσα μια 2 μέρες από την αναμενόμενη περίοδο! 

Καλη επιτυχιαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , Sugar86 είπε:

Καλημέρα κι από μένα, σε κανένα δίωρο θα πάμε! Όντως η μία μετά την άλλη είμαστε!!!! 

Μαρία μου εγω αδιαθετήσα μια 2 μέρες από την αναμενόμενη περίοδο! 

Καλη επιτυχια!!!! Ειναι η τυχερη σας!!

  • Μου αρέσει 2

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

sugarenia μας καλή επιτυχίααααα!!!

Μαρία μου μη βάζεις σκέψεις κακές θα έπρεπέ να μην ανταποκρίνεσαι στη θεραπεία κ στο σποράκι για να αδιαθετήσεις είσαι μια χαρά 9 στις 10 έχουμε αιματάκι σχεδόν σε όλο το πρώτο 3μηνο εγω πιστεύω Δευτερα θα εχεις ενα χορταστικό νουμερο από 50 κ πάνω περιμένεις εξέλιξη εγκυμοσύνης..ο κάθε οργανισμός μεταβολίζει διαφορετικά την χοριακή μην κοιτάς νούμερα κ φρικάρεις να είσαι σα να μην τρεχει τίποτα έχεις 9 μήνες μπροστά σου αυτό να σκέφτεσαι !!!

Αντε να αρχίσουμε να ανεβαίνουμε κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε, όλα πήγαν καλά μας είπαν, βέβαια αυτό το είχαμε ακούσει και την πρώτη φορά, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι τώρα μας είπαν ότι έκαναν μια εγκοπή στα εμβρυάκια από το πρώτο περίβλημα που έχουν ώστε να μπορέσουν να βγουν πιο εύκολα για ⚅ να εμφυτευτουν! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sugar86 είπε:

Γυρίσαμε, όλα πήγαν καλά μας είπαν, βέβαια αυτό το είχαμε ακούσει και την πρώτη φορά, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι τώρα μας είπαν ότι έκαναν μια εγκοπή στα εμβρυάκια από το πρώτο περίβλημα που έχουν ώστε να μπορέσουν να βγουν πιο εύκολα για ⚅ να εμφυτευτουν! 

Αντε υπεροχα!!! Δεν ξερω κατι για την εγκοπη που λες, υποψιαζομαι βεβαια... Πόσα εμβρυακια βαλατε; Καλη εμφυτευση τωρα και χαλαρα με καλη ψυχολογια


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Μαρία1430 είπε:

Αντε υπεροχα!!! Δεν ξερω κατι για την εγκοπη που λες, υποψιαζομαι βεβαια... Πόσα εμβρυακια βαλατε; Καλη εμφυτευση τωρα και χαλαρα με καλη ψυχολογια

2 βαλαμε, ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

Εμεις σημερα εχουμε γαμο και βαπτιση και τραπεζι. Το τελευταιο ΣΚ με υποχρεωσεις. Απο το επομενο περιμενω κι εγω να ηρεμησω γιατι επι τεσσερα ΣΚ πολύ τρέξιμο έχει πέσει και δεν ειμαι και για πολλα πολλα με το σιδηρο να με ταλαιπωρει.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλάκια μου γεια σας!!! Καλέ ποσά είπατε??? Μια μέρα δεν μπήκα....

Sugar μου καλό κλωσιμα!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε σούπερ!!!! Χαλάρωσε και καλά αποτελέσματα!!!!

Γεωργία μου τι όμορφα νεακια είναι αυτά!!! Καλή επιτυχία!!!! Και καλή αρχή!!!

Μαράκι μου εγκυουλα μας τι κάνεις πως είσαι???

Μελενια μου και Δημητρούλα έρχεται κ η σειρά σας!!!!

Πολύ χαίρομαι κορίτσια μου που όλες μπαίνετε σε σειρά!!!! Άντε να μπω κ εγώ σιγά σιγά...

Αχ βρε Αντζη μου η κουκλίτσα σου πρέπει να είναι όλο νάζι...

Νατασακι μας που είσαι??? Απολαμβάνεις το αγορακι σου???

Ελένη μου η κορούλα σου τι κάνει??

 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Χα χα! Τελειωσαν παλι τα like. Ευχαριστω Calliopi. Και εσυ με το καλο να παιρνεις σειρα.

Πω πωωω κοριτσια θελω τωρα να παρω εναν υπνακο αλλα σε λιγο πρεπει να αρχισω να ετοιμαζομαι.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Γυρίσαμε, όλα πήγαν καλά μας είπαν, βέβαια αυτό το είχαμε ακούσει και την πρώτη φορά, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι τώρα μας είπαν ότι έκαναν μια εγκοπή στα εμβρυάκια από το πρώτο περίβλημα που έχουν ώστε να μπορέσουν να βγουν πιο εύκολα για ⚅ να εμφυτευτουν! 

Κοριτσακι μου καλη επιτυχια!!! Ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!

2 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Εμεις σημερα εχουμε γαμο και βαπτιση και τραπεζι. Το τελευταιο ΣΚ με υποχρεωσεις. Απο το επομενο περιμενω κι εγω να ηρεμησω γιατι επι τεσσερα ΣΚ πολύ τρέξιμο έχει πέσει και δεν ειμαι και για πολλα πολλα με το σιδηρο να με ταλαιπωρει.

Να ηρεμισεις και  λιγο Γεωργια μου για να ετοιμαζεσαι και εσυ σιγα σιγα!!!!!

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Σουγκαρ μου ευχομαι να ειναι η τυχερη σου μεσα απο την καρδια μου και να παρεις ενα τεραστιο θετικο σε λιγες μερες που θα σου αλλαξει για παντα τη ζωη!

Καλλιοπακι μου η μικρη καλα ειναι, δεν εχει ησυχια λεπτο!!! Θα τα δεις και εσυ συντομα!!!

Γεωργια μου να περασετε τελεια!!!!! Καταλαβα τωρα γιατι τοση μυστικοπαθεια... επειδη ειναι η περιπτωση τετοια...

Μαρακι, αλλες αδιαθετουν κανονικα με τα φαρμακα αλλα κανονικα λενε πως συνηθως δεν αδιαθετεις με τοσες ορμονες. Μην τρεχει το μυαλο σου σε διαφορα τετοια, ολα καλα θα ειναι, θα το δεις! Τωρα πως θα κινειθειτε; Ποτε παλι χοριακη;

Εμεις ειχαμε παει Σαλαμινα σημερα στο πατρικο μου στους δικους μου και μολις μπηκαμε σπιτι! ειμαι με περιπου 3 ωρες υπνο( και με διακοπες ενδιαμεσα) γιατι κοιμηθηκα μετα τις 4 το πρωι γιατι βρηκα ευκαιρια να φτιαξω τις προσκλησεις για τα γενεθλια της μικρης μου και ξυπνησα στις 7. Δεν την παλευω, τα βλεπω ολα θολα απο την κουραση και δεν υπαρχει προοπτικη να κοιμηθω νωρις σημερα...

  • Μου αρέσει 3

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Calliopi. είπε:

Πότε με το καλό είναι η βάφτιση?? Πως θα την πείτε την κούκλα σας??

Την βαπτισαμε τον Ιουνιο, την ειπαμε Κατερινα! σε 3 εβδομαδες εχουμε τα πρωτα μας γενεθλια!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eleni1986 είπε:

Την βαπτισαμε τον Ιουνιο, την ειπαμε Κατερινα! σε 3 εβδομαδες εχουμε τα πρωτα μας γενεθλια!

Αααα δεν το ήξερα!!! Πολύ ωραίο όνομα!!! Να σας ζήσει και να είναι καλοφωτιστη!!! Αααα ωραία έχεις ετοιμασίες τότε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...