Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ομορφα! Πως τα παμε; Τι ζεστη παλι και σήμερα!... Κατι ακουσα πως αυριο πεφτει καπως η θερμοκρασια. Ουφ!...

Μαρακι συμφωνω με τα κοριτσια. Λιγη ακομη υπομονη.

Λιζακι ερχεται το ομορφο ραντεβου!

Το Νατασσαακι που χαθηκε; Οι υπολοιπες κουκλες πως ειστε;

Εγω δεχτηκα σημερα τηλεφωνημα απο το κεντρο. Εχουμε τρεις πολύ καλές, όπως ειπαν, βλαστοκύστες.

  • Μου αρέσει 7

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ομορφα! Πως τα παμε; Τι ζεστη παλι και σήμερα!... Κατι ακουσα πως αυριο πεφτει καπως η θερμοκρασια. Ουφ!...

Μαρακι συμφωνω με τα κοριτσια. Λιγη ακομη υπομονη.

Λιζακι ερχεται το ομορφο ραντεβου!

Το Νατασσαακι που χαθηκε; Οι υπολοιπες κουκλες πως ειστε;

Εγω δεχτηκα σημερα τηλεφωνημα απο το κεντρο. Εχουμε τρεις πολύ καλές, όπως ειπαν, βλαστοκύστες.

Τέλεια, μπράβο ρε Γεωργία! Τώρα την Πέμπτη είναι το ραντεβού για το ενδομητριο; από βδομάδα μάλλον ετοιμάζεσαι! Τι ωραία όλες σχεδόν μαζί είμαστε, 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Μαρακι μου υποονη μεχρι αυριο, ειχες καφε ξανα και δεν ηταν τιποτα οποτε ψυχραιμια!

Λιζακι μπορεις να χαλαρωσεις!!! εγω μολις μπηκα στον 7ο χαλαρωσα, σκεφτομουν πως οτι και να γινοταν τοτε το πολυ πολυ να γεννουσα και αυτο με ηρεμουσε!

Γεωργια μου τελεια!!! με το καλο να τα υποδεχτεις!!!!!!!!!!!!!

Πολλες μανουλες αυτον τον μηνα βλεπω!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ομορφα! Πως τα παμε; Τι ζεστη παλι και σήμερα!... Κατι ακουσα πως αυριο πεφτει καπως η θερμοκρασια. Ουφ!...

Μαρακι συμφωνω με τα κοριτσια. Λιγη ακομη υπομονη.

Λιζακι ερχεται το ομορφο ραντεβου!

Το Νατασσαακι που χαθηκε; Οι υπολοιπες κουκλες πως ειστε;

Εγω δεχτηκα σημερα τηλεφωνημα απο το κεντρο. Εχουμε τρεις πολύ καλές, όπως ειπαν, βλαστοκύστες.

Μπράβο Γεωργία μου!!! Αντε κορίτσια θα γεμίσει η σελίδα εγκυουλες!!! 

Εγώ έχω μέλλον ακόμα αλλά έχω τουλάχιστον παρηγοριά την μικρή μου!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κορίτσια ολες. Μια χαρα που ειχε ο αντρας μου! Κι εγω πιστευω απο βδομαδα θα γινει η εμβρυομεταφορα.

Pingu μου κανεις καποια προσπαθεια με τη διατροφή; Ειναι ευκαιρια να εκμεταλευτεις αυτην την καθυστερηση.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεωργία, υπέροχα νέα!!!

Λιζάκι, μην ανησυχείς, θα έρθει το μωρό σου και όλα θα πάνε μια χαρα!

Σήμερα και χτες πολλή ζέστη κορίτσια! Και έχει και μια κίνηση στους δρόμους, σχεδόν 1μιση ώρα για να φτάσω σπίτι, 5 λεπτά πριν κάνω τη gonal εφτασα! Και το πρωί που πήγα κέντρο στο μικροβιολογικό για τις ορμόνες, από εκεί που μου πήραν αίμα, άρχισε να τρέχει ποτάμι. Πήγα για υπέρηχο κι ευτυχώς τα κορίτσια με φρόντισαν, αν είναι δυνατόν!

Φιλιά σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Γειά σας κοριτσακια μου!! Τι κάνετε? 

Λιζακι τι ωραία!!! Να ξεκινήσεις να το φτιάχνεις το δωμάτιο. Και εγώ στον 7ο άρχισα να το φτιάχνω. Θα νιώσεις πολύ ωραία και μεγάλη χαρά! Ειδικά κούνια πρέπει να παραγγείλεις γιατί θέλουν 1 1/2 μήνα περίπου να την φτιάξουν εκτός αν την έχεις στην αρχή σε πορτ μπεμπε ή καλαθουνα. 

Μαρακι θεωρώ πως αφού δεν έχεις αίμα και είναι μόνο καφέ δεν υπάρχει πρόβλημα. 

 

Ναι pingu μου ειναι πολυ ωραια.!!!Κουνια δεν εχω   παραγγειλει ακομα, τωρα ξεκιναμε με το βαψιμο του δωματιου. Θα το κανουμε ομως συντομα. Ασε που εχουμε απλωθει σε ολο το σπιτι και πρεπει να ξεκαθαρισουμε πραγματα.Στην  αρχη λεω να την εχω σε καλαθουνα διπλα μου και μετα να την παω στο δωματιο της σιγα σιγα:wub:

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 said:

Αναποδια βρε παιδι μου! Ειχες και μαθημα ενδιαμεσα να υποθεσω. Ελπίζω να ξεκουραζεσαι τωρα.

Όχι πρωί πρωί πήγα στο κέντρο και μετά έφυγα να πάω για μάθημα.

 

Κορίτσια Πέμπτη ωοληψία! Και απόψε τη νύχτα πριν τις 3, κάνω την ένεση! Θα σέρνομαι αύριο, ουφ. Ευτυχώς τέρμα οι ενέσεις γιατί είχω γίνει σουρωτήρι.. Άντε να δούμε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ομορφα! Πως τα παμε; Τι ζεστη παλι και σήμερα!... Κατι ακουσα πως αυριο πεφτει καπως η θερμοκρασια. Ουφ!...

Μαρακι συμφωνω με τα κοριτσια. Λιγη ακομη υπομονη.

Λιζακι ερχεται το ομορφο ραντεβου!

Το Νατασσαακι που χαθηκε; Οι υπολοιπες κουκλες πως ειστε;

Εγω δεχτηκα σημερα τηλεφωνημα απο το κεντρο. Εχουμε τρεις πολύ καλές, όπως ειπαν, βλαστοκύστες.

Παρα πολυ ωραια!! Παμε την πεμπτη για το τελειο ενδομητριο!!!

πρίν από 1 λεπτό , Miss Sunny είπε:

Όχι πρωί πρωί πήγα στο κέντρο και μετά έφυγα να πάω για μάθημα.

 

Κορίτσια Πέμπτη ωοληψία! Και απόψε τη νύχτα πριν τις 3, κάνω την ένεση! Θα σέρνομαι αύριο, ουφ. Ευτυχώς τέρμα οι ενέσεις γιατί είχω γίνει σουρωτήρι.. Άντε να δούμε!

Με το καλο κοριτσακι μου!!Ειναι ωραια αυτη η ενεση γιατι σημαινει πως σταματανε οι υπολοιπες και κατεβαινουν τα ωαριακια μας!!

3 ώρες πρίν, Eleni1986 είπε:

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Μαρακι μου υποονη μεχρι αυριο, ειχες καφε ξανα και δεν ηταν τιποτα οποτε ψυχραιμια!

Λιζακι μπορεις να χαλαρωσεις!!! εγω μολις μπηκα στον 7ο χαλαρωσα, σκεφτομουν πως οτι και να γινοταν τοτε το πολυ πολυ να γεννουσα και αυτο με ηρεμουσε!

Γεωργια μου τελεια!!! με το καλο να τα υποδεχτεις!!!!!!!!!!!!!

Πολλες μανουλες αυτον τον μηνα βλεπω!!!!!!!!!

Αυτο σκεφτομαι και εγω Ελενη αρκει να ειναι καλα η μικρουλα μου, καμια φορα δεν κουνιεται πολυ και τρελαινομαι

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ κορίτσια! Ναι εγω και οι βρυκολακες!

Εν τω μεταξυ εγω χαλαρη, ο συζυγος με το αγχος, μας ειχαν πει τελευταια επαφη Κυριακη που περασε, χτες δε καναμε κατι, γιατι δε μας ειπαν. Οποτε από Κυριακη έως Πεμπτη πιάνονται 4 μερες και αναρωτιεται μηπως επρεπε να κανουμε κατι σημερα, αλλα η υπευθυνη μας ειπε και απο Κυριακη ειναι μια χαρα.... Βλεπετε στο σπερμα ειναι το θεματακι.. Απλα αναρωτιομασταν μηπως απο Κυριακη θα χει μπαγιατεψει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Ναι εγω και οι βρυκολακες!

Εν τω μεταξυ εγω χαλαρη, ο συζυγος με το αγχος, μας ειχαν πει τελευταια επαφη Κυριακη που περασε, χτες δε καναμε κατι, γιατι δε μας ειπαν. Οποτε από Κυριακη έως Πεμπτη πιάνονται 4 μερες και αναρωτιεται μηπως επρεπε να κανουμε κατι σημερα, αλλα η υπευθυνη μας ειπε και απο Κυριακη ειναι μια χαρα.... Βλεπετε στο σπερμα ειναι το θεματακι.. Απλα αναρωτιομασταν μηπως απο Κυριακη θα χει μπαγιατεψει..

Μπα μη σε απασχολεί εξάλλου αυτοί διαλέγουν τα καλύτερα κι εμείς είχαμε θέμα και με το σπερμα αλλά όλα καλά, 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

Ναι pingu μου ειναι πολυ ωραια.!!!Κουνια δεν εχω   παραγγειλει ακομα, τωρα ξεκιναμε με το βαψιμο του δωματιου. Θα το κανουμε ομως συντομα. Ασε που εχουμε απλωθει σε ολο το σπιτι και πρεπει να ξεκαθαρισουμε πραγματα.Στην  αρχη λεω να την εχω σε καλαθουνα διπλα μου και μετα να την παω στο δωματιο της σιγα σιγα:wub:

Και εμείς στην αρχή την είχαμε στο πορτ μπεμπε και μετά φέραμε την κούνια στο δωμάτιο μας. Έκλεισε όλος ο χώρος βέβαια αλλά χαλαλι της! 4 μηνών την βάλαμε στο δωμάτιο της.. 

5 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Σας ευχαριστω κορίτσια ολες. Μια χαρα που ειχε ο αντρας μου! Κι εγω πιστευω απο βδομαδα θα γινει η εμβρυομεταφορα.

Pingu μου κανεις καποια προσπαθεια με τη διατροφή; Ειναι ευκαιρια να εκμεταλευτεις αυτην την καθυστερηση.

Απο την μία λέω καλύτερα για να χασω κιλά και από την άλλη λέω μακάρι να μπορούσα τώρα.. Αλλά δεν πειράζει καλύτερα αργότερα για να μην έχω θέματα πάλι με την εγκυμοσύνη.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...