Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 7/5/2024 at 5:16 ΜΜ, Bluee19 είπε:

      Για ετ μ τα ξεκινάμε 1η μέρα εμένα μόνο στην διέγερση με ξεκίνησε 2η 

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

 

1 hour ago, Sugar86 είπε:

Εντελώς όμως!!!!χαχα 

Δασκάλα είσαι; πρώτη μέρα όμως; 

Συνοδός σε σχολικο αποφασισαν να βαλουν μονιμα σχολικά κ ηθελαν συνοδό μαζι με το αμαξι του άντρα οπότε να ενα χαρτζιλικι για τους γιατρους κ το ΕΝΦΙΑ μου ...

Γεωργια θα ειναι ετοιμο να τα γατζωσει....no worries...τωρα ποσα θα βαλετε; 3;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!! Μαράκι μου μπράβο κορίτσι μου!!! Ο διπλασιασμός μετράει...  Μη σκέφτεσαι αρνητικά....

Τι κάνουν τα υπόλοιπα κορίτσια??? Εμένα η μέρα μου ξεκίνησε θετικά, μιας κ έμαθα ότι μια ξαδέλφη μου που αγαπώ πολύ είναι έγκυος!!! Άντε κ στις υπόλοιπες τώρα!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι συγχαρητήρια, μην ανησυχείς και μην αγχώνεσαι όλα θα είναι μια χαρά, την Πέμπτη θα δεις!!!

Sugαρακι εύχομαι καλά αποτελέσματα, εύχομαι τα σποράκια να βρουν την καλύτερη θέση και να γίνουν μωράκια!!!

Georgia με το καλό!!!

Καλησπέρα και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!

Εγώ καλά είμαι, ενέσεις κλασικά, έχω ωοθηλάκια σε διάφορα μεγέθη από ότι κατάλαβα. Μέχρι το Σάββατο θα κάνουμε ωοληψία, άντε να δούμε. Εν τω μεταξύ με πονά το στήθος πολύ και νιώθω τις ωοθήκες μου να φουσκώνουν χαχα!

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου φανταζομαι τη χαρα σου!!! Χαιρομαι που θα περνας ευχαριστα τα πρωινα σου με τα ζουζουνια!

Καλλιοπη μου συγχαρητηρια για την ξαδερφουλα σου, με το καλο και οι υπολοιπες!

Γεωργια μου ευχομαι τα καλυτερα νεα να παρεις αυριο!

Miss sunny πολυ καλα πτα πας με τις ενσουλες;;; Ποσα ωοθηλακια σου μετρησαν;

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, DIMITRAS είπε:

 

Συνοδός σε σχολικο αποφασισαν να βαλουν μονιμα σχολικά κ ηθελαν συνοδό μαζι με το αμαξι του άντρα οπότε να ενα χαρτζιλικι για τους γιατρους κ το ΕΝΦΙΑ μου ...

Γεωργια θα ειναι ετοιμο να τα γατζωσει....no worries...τωρα ποσα θα βαλετε; 3;;;

Ή ένα ή δυο μας ειχε πει στην αρχη της προσπαθειας.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

 

Συνοδός σε σχολικο αποφασισαν να βαλουν μονιμα σχολικά κ ηθελαν συνοδό μαζι με το αμαξι του άντρα οπότε να ενα χαρτζιλικι για τους γιατρους κ το ΕΝΦΙΑ μου ...

Γεωργια θα ειναι ετοιμο να τα γατζωσει....no worries...τωρα ποσα θα βαλετε; 3;;;

Ναι μωρέ μας το είπες! Καλή αρχή! Μια χαρά είναι είστε και μαζί! 

Να κάνεις ότι περνά από το χέρι σου κι ευχομαι κι εγώ καλύτερα! 

Μις σαννυ με το καλό η ωοληψια! Καλλιόπη συγχαρητήρια για την ξαδέρφη ελπίζω να ακολουθήσουμε κι οι υπόλοιπες! 

Τα φιλιά μου σε όλες, σας καληνύχτιζω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε? 

Καλλιοπη μου συγχαρητηρια στη ξαδερφη σου! 

Miss sunny σου ευχομαι να εχεις ομορφα ζουμπουρλουδικα ωαριακια που θα μαςδωσουν υπεροχα εμβρυακια!

Οποτε Γεωργια μου την Πεμπτη θα ξερουμε.Σας ειπαν ποσα εμβρυακια εχουμε?

Sugaraki πως παει η αναμονη? 

Εγω κοριτσια μετραω αντιστροφα μεχρι την επομενη Δευτερα που θα δω τη νεραιδουλα μου.Δειλα δειλα ισως ξεκινησουμε και το δωματιο. Θα δουμε....

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια

 

  • Μου αρέσει 4

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα. Τι ώραια  Λιζακι... 7 μηνών είσαι; τι δειλά δειλά μωρέ καιρός δεν είναι; τι όμορφες στιγμές.εγω δεν έχω κανένα σύμπτωμα, δε νιώθω απολύτως τίποτα, περιμένω μέχρι τη Δευτέρα ανάμεικτα συναισθήματα, μια καλά μια όχι! 

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω πως ειναι πολυ νωρις για συπτωματα.Εγω παντως τα ειχα μετα τη θετικη χοριακη, Εκτος απο πονους περιοδου που ειχα το βραδυ πριν τη χοριακη.Ποτε θα πας για χοριακη? 

Ναι στον 7ο ειμαι αλλα λογω των αποτυχημενων προσπαθειων που ειχα φοβαμαι συνεχεια μηπως συμβει τιποτα. Πρεπει επιτελους να το ξεπερασω.


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κι απο εμενα!!!

εμενα ξεκινησαν παλι τα καφετια μου, ισως λιγα περισσοτερα απο τις αλλες μερες αλλα οχι τρελα πραγματα. Μαζι με τους πονους περιοδου που ειναι εντονοι φοβαμαι οτι το ονειρο θα τελειωσει πολυ συντομα. Κριμα πολυ κριμα δεν θελω να προσθεσω και μια βιοχημικη κυηση στο ενεργητικο μου.


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα κι απο εμενα!!!

εμενα ξεκινησαν παλι τα καφετια μου, ισως λιγα περισσοτερα απο τις αλλες μερες αλλα οχι τρελα πραγματα. Μαζι με τους πονους περιοδου που ειναι εντονοι φοβαμαι οτι το ονειρο θα τελειωσει πολυ συντομα. Κριμα πολυ κριμα δεν θελω να προσθεσω και μια βιοχημικη κυηση στο ενεργητικο μου.

Καλημερα Μαρια , το ξερω πως ειναι συσκολο αλλα κανε υπομονη.Τα καφετια ειναι παλιο αιμα οποτε δεν σημαινει κατι.Τωρα για τους πονους περιοδου τι να πω? Για εμενα ηταν καλο σημαδι, οποτε κατσε να δουμε.

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα κι απο εμενα!!!

εμενα ξεκινησαν παλι τα καφετια μου, ισως λιγα περισσοτερα απο τις αλλες μερες αλλα οχι τρελα πραγματα. Μαζι με τους πονους περιοδου που ειναι εντονοι φοβαμαι οτι το ονειρο θα τελειωσει πολυ συντομα. Κριμα πολυ κριμα δεν θελω να προσθεσω και μια βιοχημικη κυηση στο ενεργητικο μου.

Καλημέρα κορίτσι 

Εγώ με βιοχημική την τελευταια εχω να σου πώ ότι δεν είχα αίμα παρα μόνο όταν έκοψα τα φαρμακά ενώ στην παλλίνδρομη με φαρμακα είδα..τον ουρανό σφοντήλι.Κάνε υπομονή να δεις αύριο κ υπομονήήή

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λιζακι μου τις είχες αλλά όχι στον έβδομο, να το ξεπεράσεις και να ξεκινησεις! 

Μαρία όντως τα καφετιά ειναι παλιό αίμα, η φίλη μου τα είχε όλο το πρωτο τρίμηνο. Ξεκούραση και ξαπλα όσο μπορείς και υπομονή μέχρι αύριο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσακια μου!! Τι κάνετε? 

Λιζακι τι ωραία!!! Να ξεκινήσεις να το φτιάχνεις το δωμάτιο. Και εγώ στον 7ο άρχισα να το φτιάχνω. Θα νιώσεις πολύ ωραία και μεγάλη χαρά! Ειδικά κούνια πρέπει να παραγγείλεις γιατί θέλουν 1 1/2 μήνα περίπου να την φτιάξουν εκτός αν την έχεις στην αρχή σε πορτ μπεμπε ή καλαθουνα. 

Μαρακι θεωρώ πως αφού δεν έχεις αίμα και είναι μόνο καφέ δεν υπάρχει πρόβλημα. 

 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...