Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

αυξηθηκε, διπλασιαστηκε αρα μια χαρα!!Το αιμα αρα δεν ηταν τιποτα!!!! Μπορει να καθυστερησε η εμφυτευση! Η γυναικα ενος συναδελφου με 30 χοριακη εχει τον κουκλο της. μην σκεφτεσαι αρνητικα σε παρακαλω!!! Γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

  • Μου αρέσει 3

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μεγαλο δεν το λες... 42,26

Δεν ξερω αν πρεπει να χαλαρωσω αν πρεπει να αγχωθω, μου ερχεται και η προηγουμενη παλλινδρομηση στο μυαλο. Πολυ ανακατεμενα συναισθηματα

Μπράβοοοο!!Ο διπλασιασμός μετράει.Μπορώ να σε νιώσω γιατί είχα και γω παλίνδρομη.Βήμα βήμα όλα θα πάνε καλά!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Για Πεμπτη μου ειπαν να ξανακανω.... Με εχουν παρει τα κλαματα αλλα δεν ξερω για ποιο λογο. Αν ειναι χαρα, αν ειναι αγχος, τι στο καλο μου συμβαινει...

 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Για Πεμπτη μου ειπαν να ξανακανω.... Με εχουν παρει τα κλαματα αλλα δεν ξερω για ποιο λογο. Αν ειναι χαρα, αν ειναι αγχος, τι στο καλο μου συμβαινει...

 

Μπραβο Μαρακι μου! ολα καλα θα πανε! οκαθε οργανισμος μεταβολιζει διαφορετικα την ορμονη οποτε το νουμερο δεν ειναι ενδεικτικο. 

Στο forum τα εχω διαβασει σχεδον ολα.Εχουμε δει μεγαλες χοριακες να παλλινδρομουν και μικρες να δινουν μια χαρα μωρα.Θελω να πω πως ολα ειναι πιθανα.

Ξεκουρασου κανε ομορφες σκεψεια και παμε για την Πεμπτη!!!!!


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Sugarακι αύριο θα μου τηλ να μου πουν ποσά εμβρυακια προχώρησαν. Την Πέμπτη εχω έλεγχο ενδομητρίου και οιστραδιολης.

 Μπραβο Γεωργια μου!!! Τελεια!!Δηλαδη αν ολα πανε καλα ποτε θα εχουμε εμβρυομεταφορα? 

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μαρία1430 είπε:

Για Πεμπτη μου ειπαν να ξανακανω.... Με εχουν παρει τα κλαματα αλλα δεν ξερω για ποιο λογο. Αν ειναι χαρα, αν ειναι αγχος, τι στο καλο μου συμβαινει...

 

Μαρακι κοριτσι μου μην βασιζεσαι στη χοριακη κ μονο. Αυξηθηκε? Ναι. Εισαι σε αναμονη,το ξερω ειναι η χειροτερη. Η δικη μου αυξανοταν πολυ καλα,ειχα εμμετους(καλο σημαδι) κ παλι το εχασα! Το ξερεις θες την τυχη,δεν παιζει κανενα στατιστικο κ καμια ερευνα.Σου ευχομαι να τα πας πολυ καλα!!!!


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκι μου υπομονή σε νοιώθω απόλυταααα..αναμονή, προσευχή και όλα για καλό!!

Γεωργία μου καλώς να τα δεχτείς :mad:

sugar...αναμένεις ξαναμένη???

Εγώ πρώτη μέρα σχολείο έχει γέλιο μιλάω με μπαμπαδες μαμάδες τα πρωτάκια είναι υπέροχα τα μεγαλύτερα τα δένω κ παίζουν με ipad κάνουμε πάρτυ ειδικά στην επιστροφή ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Μαράκι μου υπομονή σε νοιώθω απόλυταααα..αναμονή, προσευχή και όλα για καλό!!

Γεωργία μου καλώς να τα δεχτείς :mad:

sugar...αναμένεις ξαναμένη???

Εγώ πρώτη μέρα σχολείο έχει γέλιο μιλάω με μπαμπαδες μαμάδες τα πρωτάκια είναι υπέροχα τα μεγαλύτερα τα δένω κ παίζουν με ipad κάνουμε πάρτυ ειδικά στην επιστροφή ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ

Εντελώς όμως!!!!χαχα 

Δασκάλα είσαι; πρώτη μέρα όμως; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

 Μπραβο Γεωργια μου!!! Τελεια!!Δηλαδη αν ολα πανε καλα ποτε θα εχουμε εμβρυομεταφορα? 

Αν το ενδομητριο τα παει καλα οπως την προηγουμενη φορα, ίσως την ερχομενη εβδομαδα. Θα μου πουν την Πεμπτη.

 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για την ενθαρρυνση. Απο το κεντρο μου ειπαν συγκρατημενη αισιοδοξια να δουμε αν θα προχωρησει, αν θα παρει μπρος.

Ρωτησα αν προληπτικα λογω της προηγουμενης παλλινδρομησης χρειαζεται να παρω κατι. Ειπαν οχι, αλλα επαναλμβανοντας οτι θελω να ειμαι καλυμμενη σε περιπτωση που εχουμε καποιο θεμα κι ετσι μου ειπε να παρω innohep ενεσουλες. θα τις παρω τουλαχιστον να νιωθω οτι, οτι ηταν ανθρωπινως δυνατο απο την πλευρα μου το εκανα και αν θελει κανα εμβρυακι να ερθει στη ζωη θα το περιμενω κανοντας το οτιδηποτε.

Διαφορετικα σε 2- 3 μηνες θα προσπαθησω να μαζεψω λεφτα και να δοκιμασουμε παλι.

Τελικα Τεταρτη επαναληπτικη χοριακη

  • Μου αρέσει 4

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...