Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! 
Τελευταία περίοδο ειχα 21/8 και απο την 3η ημέρα ξεκίνησα cyclacur 2 άσπρα χαπάκια την ημέρα. 8/9  έκανα εμβρυομεταφορά κρυοσυντηρημένων. Ηθελα να ρωτήσω αν τα άσπρα cyclacur προκαλούν καθυστέρηση της περιόδου ή αν την αποτρέπουν. Γνωρίζει κάποια;
Ευχαριστώ!
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Anastazie με τα ασπρα cyclacur "χτιζεις" ενδομήτριο, οπότε την αποτρέπουν. Λογικά περιμένεις να κάνεις χοριακη, ετσι;

Καλή επιτυχία!

Μαράκι περιμένουμε νέα σου :).

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!!

Μπορει να μην σας απαντησα εχω διαβασει ολα σας τα μηνυματα και σας ευχαριστω παρα πολυ για τη στηριξη και τη θετικη σας ενεργεια.

Ημερα χοριακης παλι σημερα, με τον οργανισμό μου να εξακολουθει να στελνει αρνητικα μηνυματα αλλα το μυαλο και η καρδια να ελπιζει. λιγο πιο αισιοδοξη σημερα ανεξαρτητα απο το τι θα ακουσω.

Βεβαια αν ακουσω κατι αρνητικο πιστευω οτι θα χαθει ολο αυτο αλλαααααααααα ακομη το παλευουμε. Γυρω στις 12 θα εχουμε νεοτερα...

Φιλια σε ολες

  • Μου αρέσει 6

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!!

Μπορει να μην σας απαντησα εχω διαβασει ολα σας τα μηνυματα και σας ευχαριστω παρα πολυ για τη στηριξη και τη θετικη σας ενεργεια.

Ημερα χοριακης παλι σημερα, με τον οργανισμό μου να εξακολουθει να στελνει αρνητικα μηνυματα αλλα το μυαλο και η καρδια να ελπιζει. λιγο πιο αισιοδοξη σημερα ανεξαρτητα απο το τι θα ακουσω.

Βεβαια αν ακουσω κατι αρνητικο πιστευω οτι θα χαθει ολο αυτο αλλαααααααααα ακομη το παλευουμε. Γυρω στις 12 θα εχουμε νεοτερα...

Φιλια σε ολες

Κοριτσάρα εχω ερθει στη θεση σου 2 φορές μακάρι να είσαι τυχερή...χαλαρά κ περιμένουμε νεακιαααα όμορφα σου εύχομαι!!!Εγώ σιδερώνω από τα νεύρα μια μαμα μας κάνει θέμα για 5 λεπτα να περνουμε το κουκλι 5 λεπτα αργότερα χωρις να υπολογιζουν την κινηση η οτιδηποτε στραβό μπορει να τύχει στον δρόμο...ε πήρα κ γω την υπεύθυνη των δρομολογίων κ περασε το δικο μου μα για 5 λεπτα φασαρία:shock: θα στρωσουμε που θα πάμε 

Οσο για γιατρους το ταμειο μειον τρεχουμε κ δε φτανουμε για να δούμε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

95.57!!! Καλος δεν ειναι ο διπλασιασμος; 

Ανέβαινει αυτό πάντα καλό είναι! Αντε βρε Μαράκι μου μπράβο! Συγχαρητήρια, ο γιατρός σου τι είπε; τον πήρες; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μου ειπε συγχαρητηρια οτι φαινεται να προχωρα.... Απο το κεντρο περιμενω να μιλησω με το γιατρο

Αυτό είναι υπέροχο! Πότε θα είναι η επόμενη; Παρασκευή; μόλις μιλήσεις με το κέντρο πες μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μου ειπε συγχαρητηρια οτι φαινεται να προχωρα.... Απο το κεντρο περιμενω να μιλησω με το γιατρο

Μπράβο Μαρακι!!!!! Συγχαρητήρια!!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Μου ειπε συγχαρητηρια οτι φαινεται να προχωρα.... Απο το κεντρο περιμενω να μιλησω με το γιατρο

Συγχαρητηρια!!! Συντομα κ φουσκωμενη κοιλιτσα ολοστρογγυλη!!

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...