Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Pingu μου, εγω τι να πω που ειμαι κιολας! Χαχαχα!

 

Κορίτσιαααα! Έχω ευχάριστα νέα! Τη Δευτέρα το μεσημέρι γέννησε η ΧρύσαΜ έναν παίδαρο 4,420 και 54 εκατοστα ύψος με φυσιολογικο τοκετο! :)

  • Μου αρέσει 5

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Pingu μου, εγω τι να πω που ειμαι κιολας! Χαχαχα!

 

Κορίτσιαααα! Έχω ευχάριστα νέα! Τη Δευτέρα το μεσημέρι γέννησε η ΧρύσαΜ έναν παίδαρο 4,420 και 54 εκατοστα ύψος με φυσιολογικο τοκετο! :)

Ααααα.... τι ωραιααα!!! Να τους ζησει!

Ευχομαι να το χαιρεται κ να ειναι ευτυχισμενοι με το παιδακι τους!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Pingu μου, εγω τι να πω που ειμαι κιολας! Χαχαχα!

 

Κορίτσιαααα! Έχω ευχάριστα νέα! Τη Δευτέρα το μεσημέρι γέννησε η ΧρύσαΜ έναν παίδαρο 4,420 και 54 εκατοστα ύψος με φυσιολογικο τοκετο! :)

Χαχαχα ε όχι βρε Γεωργία. 

Ωωω τι ευχάριστο νέο!!! Να της ζήσει!!! Να είναι γερό και καλοτυχο!! Και την σκεφτόμουν τι να κάνει. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια για θυμιστε μου λιγο.η Χρυσα ηταν η κοπελα που σπουδαζε;

Αχ τι επαθα.κοντευω να τρελαθω.κολλησε η μικρη μου ψειρες.απο τις 10:00 το βραδυ την ειχα μεχρι τωρα κ παιδευομουν.ευτυχως ειχε πολυ λιγες.εστειλα τον αντρα μου να βρει φαρμακειο,της εβαλα φαρμακο κ μετα ξεκινησα το χτενισμα κ το βαξιμο.αυριο κ μεθαυριο δεν θα την στειλω σχολειο για να την τσεκαρω καθε μερα μεχρι τη Δευτερα κ να σιγουρευτώ οτι δεν εχει τπτ.ομως θα ενημερωσω τη δασκαλα για να πει σε ολες τις μαμαδες βα ψαξουν τα παιδια τους γιατι καποιο παιδακι απο εκει μου την κόλλησε. 

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Τρέχω σε δημόσιες υπηρεσίες σήμερα, ήδη έχουν σπάσει τα νεύρα μου!! Αιτήματα που έκανα πριν 6 μήνες και ακόμα δεν τα έχουν επεξεργαστεί!! 

Άντζι καλο κουράγιο!! Μεγάλος μου εφιάλτης οι ψείρες!!! Από τώρα το σκέφτομαι για τη μικρή μου! Θυμάμαι τι είχα τραβήξει εγώ σαν παιδάκι που είχα και μακριά μαλλιά.

Τι κάνουν τα υπόλοιπα κορίτσια;;


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Έλενα! Πως παει η εκπαιδευση;

Είπα φτάνει, δεν χρειάζομαι άλλο! Και τώρα είναι επιτέλους στο γραφειάκι μου!!! Γεωργία ο γυναικολόγος σου είναι και στρατιωτικός γιατρός;


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ναι. Αλλα αυτοι δεν ξεγεννουν σε δημοσια μαιευτηρια δυστυχως.

Έχω και εγώ στρατιωτικό γιατρό. Μήπως  το επίθετο του ξεκινάει από Π;


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα

Χθές πήρα απουσία ε??Ετρεχα με τον αντρα για το αμαξι....ααααχχχχ ξαλαφρώσαμε λίγο την τσεπη αλλά καναμε τα μερεμέτια μας!!

Βλέπω ολες μια χαρά εγω το πρωι αδιαθέτησα αν με εξετασει ο γιατρος αύριο θα εχει να δει παματακια μιλάμε ποναω κ κρατιεμαι μακρυα απο χαπακια...

Ελενίτσα είσαι αστερι θέλεις να πιασεις δουλεια βαρεθηκες να σου δειχνουν ΘΕΑ!!

Γεωργιτσα πως παει η αναμονη;;;

Μελένια;;;

Φιλακια σε όλες κ στα μωρακια σααςςς

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κανετε;; πολλά τα νέα!! 

Να τους ζήσει ο μικρούλης, γερός και δυνατός!! 

Σαμιαμ μου μην είσαι απαισιόδοξη! Δεν έχεις λόγο!! Όλα θα πάνε καλά, με μια θετική χοριακη! 

Γεωργία και σαννυ ούτε εγώ ένιωθα τίποτα! Και ανησυχούσα κι εγώ, αλλά είναι φυσιολογικό. Από τη δική μου εμπειρία είναι καλύτερα να μη νιώθεις πάρα να νιώθεις! Τώρα μόνο αναγούλες αλλά είναι οι φυσιολογικές στην εβδομάδα, αλλιώς πάλι δεν νιώθω τίποτα, μόνο αυτές που θυμίζουν την εγκυμοσύνη! Α πονοι περιόδου που και που. 

Εμένα ο επόμενος υπερυχος είναι 23. Σχεδόν όλες μαζί θα πηγαίνουμε!

Μελένια καλό κλωσημα, μια βδομάδα ακόμα!!! Πως νιωθεις;; 

Αχ αντζι αυτές οι ψείρες! Καλό κουράγιο! 

Ελένη επιστροφή στο γραφείο;; Αντε να βρεις τους ρυθμούς σου!! 

Πιγκου, Νατάσα, λουκουμαδάκι μου, και σε όσες ξεχνώ τώρα φιλιαααα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...