Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δε θα Παω Γεωργια

 Περιμενω να κανω τον υπερηχο κ να παω να βρω τον διεθυντη. Πιστευω ως την ερχομενη Παρασκευη να εχει διευθετηθει το θεμα.

Με καλυπτει στο να παρω επαπειλουμενη. Γι αυτο λεω περιμενω τον υπερηχο, για να παω στον γιατρο μου να δουμε το θα κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλημερούδια!!!!! χαχχαχαχαχα....λιώνω....χαχαχαχα πάει το όνειρο!!!!!!!

Λινάκι μου έχεις δίκιο,αλλά έχοντας αυτό στο μυαλό σου θα κερδίσεις κάτι;Στο λέω με αγάπη δεν αξίζει να χάσεις μισή στιγμή.Όλες μας,άλλες πολύ άλλες πιο λίγο ταλαιπωρηθήκαμε...ας σκεφτόμαστε θετικά και αισιόδοξα και όλα θα πάνε καλά.

Τότε αφού σε καλύπτει σε όλα τα υπόλοιπα απλά μην δίνεις σημασία σε αυτό,τσάμπα χάλασες την καρδούλα σου.Να πας κορίτσι μου,να πάρεις και τον αέρα σου.

Καλά κάνεις με το σπίτι δεν χρειάζεται να γυαλίζει κανείς δεν θα σε παρεξηγήσει,θα έρθει η μανούλα και θα τα φτιάξετε όλα.Προσοχή με τα φρουτα γιατί και αυτά παχαίνουν :)

 

 

αχ εσενα αμα μεινω ξανα θα σου στελνω καθε μερα να με αναπτερωνεις!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέραααααα

Ετσι κ εγω πήγα ενδοκρινολόγο σήμερα κ τώρα κομμωτήριο!! Έδωσα κ αιματάκι Τρίτη υπερηχο θερεοειδή κ προχωράμε!! Αντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Χαλαρώστε κορίτσια κ χαρείτε εδω εγω κάνω χαρές που κάνω γενικά κ απλά προετοιμασία...

Αντε να δούμε άσχετο ωραία μέραααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Δημητρουλαααα!!! Καλα αποτελεσματα. Πολυ καλα εκανες κ πηγες κομμωτηριο. Σημερα εχετε εξοδο με τον αντρουλη σου?

Λινα η Νατασα εχει πραγματικα μοναδικη ικανοτητα να εμψυχωνει τους ανθρωπους. Επισης ειναι αυτο που λεμε αισιοδοξος ανθρωπος. :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλημερα Δημητρουλαααα!!! Καλα αποτελεσματα. Πολυ καλα εκανες κ πηγες κομμωτηριο. Σημερα εχετε εξοδο με τον αντρουλη σου?

Λινα η Νατασα εχει πραγματικα μοναδικη ικανοτητα να εμψυχωνει τους ανθρωπους. Επισης ειναι αυτο που λεμε αισιοδοξος ανθρωπος. :)

Βγήκαμε χθες για φαγητό σε ιταλικό κ με 2 ποτήρια κρασί ζαλιστίκαμε σαν τα χαζά είμασταν ...Σήμερα κομμωτήριο γιατι Κυριακή εχω γάμο 

Καμάρι καλά κάνεις κ δεν θα πάς εδω εγω σκέφτομαι τι θα κάνω με τα πιτσιρίκια στην επόμενη προσπάθεια ελπίζω να είναι μέσα στις γιορτές για να μην εχουμε επαφή με τα μικρά

Η Νατάσσα με τον χαμογελαστό σέφ όντως μας ανεβάζει όλες.. 

Γεωργία τα καλύτερα τρως ότι πρέπει για τον οργανισμό σου!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε;

Εγω σημερα ξυπνησα το πρωι για τα φαρμακα κ ξανακοιμηθηκα μεχρι πριν λογο.

Γεωργια μου οντως νομιζω πως μου εκανε πολυ καλο η χθεσινη βολτα. 

Στο μεταξυ ηρθε το χαρτι του διορισμου. Τωρα να δω πως θα τα κανονισω. Ο αντρας μου ειναι καθετος στο να δουλεψω μεσα στις ιωσεις κ στο στρες. Δεν εχει αδικο βεβαια αλλα να δω πως θα το κανονισω!

χα χα μην ανησυχεις για το διορισμο μολις παρεις χαρτι απτο γιατρο θα σε βαλουν απλα στην αναμονη ετσι ηταν κ η αδερφη μου δεν δουλεψε εκεινη την χρονια. εδω αθηνα θα ειναι ο διορισμος? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

αχ εσενα αμα μεινω ξανα θα σου στελνω καθε μερα να με αναπτερωνεις!!!!

Μείνε με το καλό και θα σου γράφω πρωί μεσημέρι και βράδυ σαν αντιβίωση ενα πράγμα :):) 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσάκια. Τι ωραία μέρα που έχει σήμερα. 

Γεωργία μου ο διαιτολογος μου λεει να τρώω γραβιέρα και κασέρι για γαλακτοκομικο. Όχι light. Όντως δεν προσφέρει τίποτα. Όσο για την χοληστερίνη αν τρως σε κανονικές ποσότητες δεν θα έχεις πρόβλημα. 

Νατασσάκι μου γλυκό πόσο δίκιο έχεις για το αγχος. Δεν σε αφήνει να χαρείς τίποτα. Φιλιά στον όμορφο μπούτια. 

Μελενια μου αδειουλα και Άγιος ο Θεός! 

Δημητρουλα με γεια το μαλλί. Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου και όλα να πάνε καλά!!! 

Εγω μετράω ώρες να φύγουμε αύριο το πρωί. 

Φιλιά σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , NatasaP είπε:

Μείνε με το καλό και θα σου γράφω πρωί μεσημέρι και βράδυ σαν αντιβίωση ενα πράγμα :):) 

Χα χαχα! Καλο!  Εχουν τελειωσει παλι και τα like...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλημερα Δημητρουλαααα!!! Καλα αποτελεσματα. Πολυ καλα εκανες κ πηγες κομμωτηριο. Σημερα εχετε εξοδο με τον αντρουλη σου?

Λινα η Νατασα εχει πραγματικα μοναδικη ικανοτητα να εμψυχωνει τους ανθρωπους. Επισης ειναι αυτο που λεμε αισιοδοξος ανθρωπος. :)

Μελενίτσα μου συγχαρητήρια για τον διορισμό σου.

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,προσπαθώ κοριτσάκι μου να χαίρομαι όλες τις στιγμές στην ζωή μου και ειδικά αυτές όπως τις πέρασα όμορφα κ τις θυμάμαι θέλω να το κάνετε κ εσείς!!!!

πρίν από 11 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Βγήκαμε χθες για φαγητό σε ιταλικό κ με 2 ποτήρια κρασί ζαλιστίκαμε σαν τα χαζά είμασταν ...Σήμερα κομμωτήριο γιατι Κυριακή εχω γάμο 

Καμάρι καλά κάνεις κ δεν θα πάς εδω εγω σκέφτομαι τι θα κάνω με τα πιτσιρίκια στην επόμενη προσπάθεια ελπίζω να είναι μέσα στις γιορτές για να μην εχουμε επαφή με τα μικρά

Η Νατάσσα με τον χαμογελαστό σέφ όντως μας ανεβάζει όλες.. 

Γεωργία τα καλύτερα τρως ότι πρέπει για τον οργανισμό σου!!

 

Ωωωω καλοπισμός και χαρά!!!!

ο χαμογελαστός μπούτιας σας ευχαριστεί κάνοντας μπουρμπουλίθρες με το αχλάδι του !!!!

πρίν από 5 λεπτά , Pingu είπε:

Καλημερα κοριτσάκια. Τι ωραία μέρα που έχει σήμερα. 

Γεωργία μου ο διαιτολογος μου λεει να τρώω γραβιέρα και κασέρι για γαλακτοκομικο. Όχι light. Όντως δεν προσφέρει τίποτα. Όσο για την χοληστερίνη αν τρως σε κανονικές ποσότητες δεν θα έχεις πρόβλημα. 

Νατασσάκι μου γλυκό πόσο δίκιο έχεις για το αγχος. Δεν σε αφήνει να χαρείς τίποτα. Φιλιά στον όμορφο μπούτια. 

Μελενια μου αδειουλα και Άγιος ο Θεός! 

Δημητρουλα με γεια το μαλλί. Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου και όλα να πάνε καλά!!! 

Εγω μετράω ώρες να φύγουμε αύριο το πρωί. 

Φιλιά σε όλες!!! 

Πιγκουδάκι να περάσετε τέλεια!!!!

Έχει τέλεια μέρα για άπλωμα και βολτούλες χαχαχαχα... 

η μικρή μας τι κάνει;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , NatasaP είπε:

Μελενίτσα μου συγχαρητήρια για τον διορισμό σου.

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,προσπαθώ κοριτσάκι μου να χαίρομαι όλες τις στιγμές στην ζωή μου και ειδικά αυτές όπως τις πέρασα όμορφα κ τις θυμάμαι θέλω να το κάνετε κ εσείς!!!!

Ωωωω καλοπισμός και χαρά!!!!

ο χαμογελαστός μπούτιας σας ευχαριστεί κάνοντας μπουρμπουλίθρες με το αχλάδι του !!!!

Πιγκουδάκι να περάσετε τέλεια!!!!

Έχει τέλεια μέρα για άπλωμα και βολτούλες χαχαχαχα... 

η μικρή μας τι κάνει;;

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!! 

Μια χαρουλα είναι. Έλεγα να την πάω στις κούνιες αλλά πρέπει να μαζευτούμε λίγο. Μάλλον θα τα παρατήσω και θα φύγω.. Χαχαχα 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσιααα!!!

Μελενια συγχαρητηρια για το χαρτι αλλα μεσα στις ιωσεις δε λεει, θα παρεις αδεια κ ολα οκ.

Οσον αφορα τα γαλακτομικα μας ειχε πει ο ουρολογος οτι αφου θελω να μεινω εγγυος να σταματησω τα light και να παιρνω τα πληρη γαλακτομικα. Δε θυμαμαι γιατι το χε διαβασει σε μελετες.

Γυρισα απο τη γιορτη κ θελω να κοιμηθω ολο το τριημερο χαχα!

DIMITRA θεα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...