Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα Γεωργια μου. Εδωσα κ περιμενω. Ευχομαι να ειναι ολα καλα κ στις δυο μας!

Να χαιρεσαι τον αντρουλη μου! Παντα υγιης κ ευτυχισμενος να ειναι!!! Συντομα τρις ευτυχισμενος με τα διδυμακια κ την γυναικα του στην αγκαλια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια!!!! 

Χρόνια πολλά στις Δημητρουλες μας!!! Σύντομα φουσκωμένες κοιλίτσες! 

Γεωργία μου να χαίρεσαι τον αντρουλη σου και με το καλό τα μωρακια σας!!! Καλή επιτυχία και με την χοριακη! 

Μελενια μου όλα θα είναι τέλεια και σε λίγο θα πανηγυριζουμε!! 

Sugaraki χρόνια πολλά στην όμορφη Θεσσαλονίκη!! Είχα έρθει πριν πολλά χρόνια και λέω στον άντρα μου να ξανά πάμε. Με το αεροπλάνο μισή ώρα είναι.. 

Εμείς το σκ θα πάμε στο χωριό του άντρα μου! Έτσι να ξεφύγουμε λίγο. Θα το κάνουμε σαν εκδρομή. Καλλιόπη από Πάτρα δεν είσαι? Θα είμαστε κοντά το σκ. 

Φιλάκια σε όλες!!! 

 

  • Μου αρέσει 3

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να ξαναερθετε πιγκου , τίποτα δεν είναι με το αεροπλάνο!! 

Αντζι μου κάνει εντύπωση που δεν είπες τερκενλη και τσουρέκι!!! 

Τι ώρα τα αποτελέσματα κορίτσια; Γεωργία μου να τον χαίρεσαι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Sugar86 είπε:

Να ξαναερθετε πιγκου , τίποτα δεν είναι με το αεροπλάνο!! 

Αντζι μου κάνει εντύπωση που δεν είπες τερκενλη και τσουρέκι!!! 

Τι ώρα τα αποτελέσματα κορίτσια; Γεωργία μου να τον χαίρεσαι!! 

Τερκενλη έχουμε κ στην Αθηνα κ βρισκω.ασε που δεν ειμαι κ φιλη του τσουρεκιου.του χατζη ομως τα γλυκα ηταν θεικα...λιποθυμω κ μονο στη σκεψη....χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα αγάπες μου!

χρονια πολλά στις Δημητρουλες! Ο,τι επιθυμείτε κορίτσια! Σύντομα με ένα μωρό στην αγκαλιά !!!

Μελενια και Γεωργία μου περιμένουμε τις τιμές! Δεν υπάρχει λόγος άγχους τώρα!

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...