Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλα κι εγω ηρεμησα,αυριο παλι θα με πιασουν τα αγχη μου κ θα λεω παλι τα δικα μου! Τον τρελανα τον γιατρο τοσο μικρο ειναι; αναβοσβηνει καλα η καρδια; Ο αντρουλης τα βλεπει ολα! Αλλα τι να κανουμε!!!

Καληνυχτα κοριτσακια!!! Αυριο με το καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σανυ μου τι υπεροχο συναισθημα...ο πρωτος ηχος της καρδιας...τικ τακ....το μωρουλι σας μεγαλωνει μεσα σου.

Μελενια με το καλο αυριο η χοριακη...

Ουφ εγω κολλησα με μια σειρα κ τωρα ξαπλωσα.αντε να δω πως θα ξυπνησω 7:30...

Καλο βραδυ...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! 

Δημητρουλες χρονια πολλα! Να ειστε παντα γερες κ ευτυχισμενες κ συντομα μανουλες!!! Ολα να πανε τελεια σας ευχομαι μεσα απ' την καρδια μου!

Οσες απ' τα υπολοιπα κοριτσια εχετε Δημητρα ή Δημητρη να τους χαιρεστε!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

 DIMITRAS χρονια πολλα να χαιρεσαι τη γιορτη σου, να περνατε τελεια και συντομα με ενα σπορακι η και δυο!!!

Χρονια πολλα στις εορταζουσες και να χαιρεστε οσους εχετε!!!

Angie δεν ακουσαμε καρδια απλα την ειδαμε!

Μελενια καλη επιτυχιαααα αν και ειναι δεδομενη!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά Δήμητρα και στην καινούρια τη Δημητρούλα! Σήμερα στη Θεσσαλονίκη είναι αργία, μεγάλη γιορτή για μας! Πως είστε κορίτσια με τις αναγούλες; κι εμένα από την 6 σχεδόν με έπιασαν όπως είπε η Γεωργία και από το τότε με το ζόρι τρώω κρέας μόνο κιμά μπορώ και ζυμαρικά! 

Σαννυ μου συγχαρητήρια για την καρδούλα, τώρα θα ηρέμησες!!! 

Γεωργία και Μελένια καλά αποτελέσματα για σήμερα!! Μεγάλες χοριακες! Γεωργία ξάπλα και ξεκούραση!! Ίσως να σε έχει έτσι γιατί είναι αρχή ακόμα, μετά το τρίμηνο φαντάζομαι θα είναι πιο χαλαρός! 

Αντζι μου να τη χάρεις τη μικρούλα σου στη γιορτή, θα είναι απίθανη, πολύ γέλασα με τον εθνικό ύμνο, τρελή φάτσα!! 

Καντι μου, Δήμητρα και στα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι από καρδιάς να έχετε σύντομα ευχάριστα αποτελέσματα, μέχρι τότε να έχετε δύναμη και υπομονή! 

Φιλιά και στην πιγκου, Νατάσα, λουκουμαδάκι, Αστροζεα, Λιζακι με το καλό, Ελένηε τη φραουλιτσα, και σε όσες ξεχνώ τώρα και είναι αρκετές! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα sugaraki για την ομορφη Θεσσαλονικη!

Εμενα με πιανουν μετα το μεσημερι μεχρι τη νυχτα που ξαπλωνω.. Χτες 11 τη νυχτα εβραζα μακαρονια χαχα.

Αχ Georgia σε ξεχασα συγγνωμη, θα εχεις μια τελεια χοριακη καλη επιτυχια!!!

Μελενια cool θα ειναι φοβερη η χοριακη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες...

Χρονια πολλα στη Δημητρα μας κ στην καινουρια Δημητρα που μπηκε στην παρεα μας.Ευχομαι συντομα να δειτε φουσκωμενες κοιλιτσες κ οι δυο...

Σαννυ μου σε καμια βδομαδα θα την ακουσετε κιολας κ θα τρελαθείτε...

Μελενια κ Γεωργια τεραστιες χοριακες ευχομαι...

Σουγκαρακι απο Θεσσαλονίκη χρονια πολλα για σημερα που γιορταζετε τον Αγ.Δημητριο.στειλε κανενα κουτί με γλυκα απ'τον χατζη προς τα εδω.καποτε δουλευε ο θειος μου θεσσαλονικη κ οποτε γυρνουσε Αθήνα  μας εφερνε ποσα γλυκα απο εκει,απο μπακλαβαδωτα μεχρι καζαν ντιπι κ κατι κρεμες απο γαλα βουβαλου ή κρεμα με κοτοπουλο κλπ κλπ.....απλα θεϊκά. 

Οι υπολοιπες πως ειστε;Εγω εχω μια βαρεμαρα σμρ...Δεν εχω κανει τπτ κ αγχωνομαι κ μονο στη σκεψη οτι Σ/Κ θα πρεπει να φτιαξω ντουλαπες.αλλαζει ο καιρος σιγα σιγα.Ευτυχως που εχω τελειωσει με των παιδιων.

Πρεπει να στρωσω κ χαλια οπου να ναι για να αφησω το μικρο κατω μα μπουσουλισει.

Φιλια σε ολες

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσακια καλημέρα,

Ευχαριστώ για το καλωσορισμα, για την αγκαλια σας και για τις ευχες σας. DIMITRAS να μας χαιρόμαστε!!!!! ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες και ένα αίσιο τέλος στον γολγοθά μας!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dimitroulaa said:

Κορίτσακια καλημέρα,

Ευχαριστώ για το καλωσορισμα, για την αγκαλια σας και για τις ευχες σας. DIMITRAS να μας χαιρόμαστε!!!!! ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες και ένα αίσιο τέλος στον γολγοθά μας!!!!!

 

Χρονια πολλα dimitroula!!! Ολα θα ξεπεραστουν ευχομαι του χρονου να εχεις μωρακι στην αγκαλια ή στην κοιλιτσα!!! Να ειστε ευτυχισμενοι με τον αντρουλη σου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!

Χιλιοχρονες κι ευτυχισμενες και συντομα με τα μωρακια σας στις αγκαλιες σας Δημητρουλες μας!!!

Χρονια πολλα και σ' οποιους εορταζοντες εχετε και στην ομορφη Θεσσαλονικη μας! Κι εμενα γιορταζει ο αντρουλης μου σημερα!

Τι κανετε; 

Μελενια μου εδωσες αιμα; Πηγα κι εγω πρωι-πρωι με τον αντρα μου για να φυγει για δουλεια.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια μας πολλάάά!!!!

Κορίτσια μου καλά αποτελέσματα σήμερα!

Γεωργια να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!

Βοήθεια μας σήμερα να ειμαστε γερες ολες να καταφερουμε ότι θέλουμε!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...