Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια συγνωμη αν δεν είναι εδώ το σωστό μέρος να ρωτήσω. Βρίσκομαι σε φάση σπερματεγχυσης με κλομιφαινη ειμαι στη 11 μέρα έχω κάνει δύο αυγουλακια πολύ καλά με καλό ενδομήτριο σήμερα έκανα και την ένεση και αύριο θα κάνω ρη σπερματεγχυση.. το θέμα είναι η ξηρότητα κόλπου... Κορίτσια Σαχάρα η κατάσταση.. Το μυαλό πρόθυμο το σώμα Οχι...εχει συμβεί σε καμία σας; συγνωμη για το σεντόνι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Sugar86 said:

Ναι σαννυ μου κι εμένα την πρώτη φορά μου είπαν ότι είναι τυχαίο γεγονός, εκείνα τα εμβρυάκια δεν ήταν καλά, και τώρα πήγαν όλα καλα ως τώρα! Με το καλό μόλις καθαρίσεις και είσαι έτοιμη η νέα σου προσπάθεια! Εγώ άφησα ένα μήνα κενό κι αυτό γιατί ήταν Αύγουστος και λειπαν όλοι! 

Κοριτσια βοήθησα τον άντρα μου να ανεβάσουμε ξύλα και τώρα πονάει η μέση μου! 

Sugarακι μη σηκωνεις βαρη βρε!! Εγω θα αφησω το χειμωνα να περασει εχω κ τη δουλεια κ ειμαι κ κρυουλιαρα κ βλεπουμε!

Ξεκουρασου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Τι κανετε; Εγω δεν ειμαι στα πολυ καλα μου. Δε μπορω να καταλαβω τι στο καλο μ' εχει πιασει κ συνεχως ειμαι αγχωμενη κ στεναχωρημενη. Ισως φταιει κ το οτι πρεπει να παω στη δουλεια την πεμπτη κ δεν ξερω τι να τους πω. Ο γιατρος ειπε να μην αναφερω τιποτα μεχρι τη Δευτερα 27 που θα με ξαναδει. Μ επιασε ανασφαλεια μ' αυτο. Σημερα βλεπω κ το στηθος μου οτι εχει ξεπρηστει κ μ' εχει παρει απο κατω. Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Μελενια μην εισαι ετσι! Γιατι σου ειπε ετσι ο γιατρος να μην πεις κατι? Ισως επειδη θελει να το σιγουρεψει. Βεβαια ολα ειναι μια χαρα! Εγω παντως το χα πει, οκ ηθελα να ξερει ο διευθυντης, σε περιπτωση πχ που κατι γινοταν στη δουλεια. Αλλη αδεια δεν εχει, πχ με χαρτι απο τον γιατρο? Το στηθος δεν ειναι κατι ποτε φουσκωνει, μετα λιγο ξεφουσκωνει κ μετα ξαναφουσκωνει ο,τι ναναι, μην καθεσαι κ ζουλιεσαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαννυ μου σ' ευχαριστω! Μου ειπε να παω την πεμπτη να διοριστω κ οτι ως τη Δευτερα 2 μερες ειναι εργασιμες οποτε δεν εγινε κ τιπιτα να παω. Εγω βεβαια εχω την ανασφαλεια μου κ σκεφτομαι μηπως κατι ειδε κ δεν μου το ειπε. Ξερω πως η φαντασια μου οργιαζει αλλα παντα η ανασφαλεια υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ολα θα ειναι μια χαρα, δε νομιζω οι γιατροι να κρυβουν πραγματα. Θα πας στο ραντεβου, ολα θα ειναι σουπερ κ θα το πεις κ στη δουλεια! Απο ανασφαλεια εμενα μου λες..ετσι ειναι ολες πιστευω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ, Σουγκαράκι μου χαιρομαι που εγραψες πως εισαι καλύτερα...  Προσεχε βρε κουκλα μου....

Μελένια μου κι εγώ πιστεύω πως πρέπει να το πεις για να σε προσέξουν. Μπορει ο γιατρος σου να ειναι οπως και ο δικος μου, καπως υπερπροστατευτικος δηλαδη, αλλα μονο αν το πεις θα σε αφησουν στην ησυχια σου. Και προσοχη για παν ενδεχόμενο.

  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μελενια μου θα σε μαλώσω κ σενα θα δεις ολα καλα θα πάνε αντε κουτό...

Εγώ εχω νέα βρέθηκε δανεικό μέρος των χρηματων πήρα ανάσα μεγάλη...αύριο αρχίζουμ κ το νέο δρομολόγιο ε τελικά έχει ο ΘΕΟΣ!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια ποσο σας ευχαριστω. Μακαρι να ειναι ολα καλα. Τελικα θα παρω το γιατρο να μου δωσει αδεια απο την πεμπτη. 

Σουγκαρ μου ειμαι στην 8η.

Δημητρουλα μου με το καλο! Οντως υπαρχει Θεος.

Link to comment
Share on other sites

Μελενακι μου ηρεμησε...βαλε κανω πρωτογνωρα πραγματα για εμενα ε ολα γινοντε!! Παρε αδεια να εισαι ηρεμη κ βλεπεις στην πορεια!!!

Φιλακια παω νάνι μου 

Σμαααατςςςς σε ολες

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DIMITRAS said:

Μελενια μου θα σε μαλώσω κ σενα θα δεις ολα καλα θα πάνε αντε κουτό...

Εγώ εχω νέα βρέθηκε δανεικό μέρος των χρηματων πήρα ανάσα μεγάλη...αύριο αρχίζουμ κ το νέο δρομολόγιο ε τελικά έχει ο ΘΕΟΣ!!!

DIMITRAS τελεια νεα!!! Καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...