Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσια γυρισα! Ευτυχως ολα πηγαν καλα. Ο διευθυντης αντεδρασε πολυ ηρεμα. Μου ευχηθηκε κ εφυγα. Το ιδιο κ στο γραφειο προσωπικου. Απο πισω δεν ξερω το θα πουν, αλλα λιγο με ενδιαφερει.

Τι ωραια που θα στολισετε! Εγω δεν ξερω ποτε.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο βρε Μελένια! Ελπίζω να ηρεμήσεις τώρα, ετσι;

Angoulini, κι εγώ πλυντήρια βαζω γιατι απο Κυριακη παλι ξεκινουν οι βροχες! Τώρα το σίδερο σιγα-σιγα και καθιστή. Όσα μπορω καθε φορά.

Pingu μου τι κανεις; Με το καλό να στολίσετε κι εσεις το σπιτακι σας!

Ελενάκι πως είναι η μικρή;

Το Νατασσακι θα τρεχει φανταζομαι. Μωρο και σκυλος δεν ειναι λιγο!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μελένια. Άστους να λένε.. 

Ευχαριστώ Γεωργία μου. Εσυ ποτε θα στολισεις? 

Το απόγευμα θα πάω στο μολ να αφήσω το ταμπλετ για φτιάξιμο γιατί έσπασε η οθόνη και να πάρω λαμπάκια για το δέντρο! Φέτος θα στολίσουμε πιο μεγάλο και χρειάζομαι κι άλλα.. 

 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μελενια καλη σταδιοδρομια ευχομαι με τον διορισμο! Μη δινεις σημασια τι λενε, παντου υπαρχουν κακιασμενες!

Στολισματα βλεπω κοριτσακια με το καλο!! Εμεις ουτε χαλια εχουμε βαλει με ολα αυτα, αλλα τωρα σιγα σιγα πρεπει να γινουν κι αυτα!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Μπράβο βρε Μελένια! Ελπίζω να ηρεμήσεις τώρα, ετσι;

Angoulini, κι εγώ πλυντήρια βαζω γιατι απο Κυριακη παλι ξεκινουν οι βροχες! Τώρα το σίδερο σιγα-σιγα και καθιστή. Όσα μπορω καθε φορά.

Pingu μου τι κανεις; Με το καλό να στολίσετε κι εσεις το σπιτακι σας!

Ελενάκι πως είναι η μικρή;

Το Νατασσακι θα τρεχει φανταζομαι. Μωρο και σκυλος δεν ειναι λιγο!

Τώρα το θυμήθηκα στο άσχετο. Τι έγινε με τα αποτελέσματα της ερυθράς? Βγήκαν? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άσε Pingu μου, υπήρχε ενα μπέρδεμα με την αποστολη των αποτελεσματων. Το ΠΑΣΤΕΡ δεν μπορουσε να στείλει email που ηθελε η γραμματεας του γιατρου. Μπορουσε μονο να στειλει fax, αλλα το fax του γιατρου εκανε οτι λαμβανει και δεν λαμβανε!... Ολοκληρη ιστορια. Τελικα ειπα στο ΠΑΣΤΕΡ να μου το στειλουν στο βιβλιοπωλειο της γειτονιας μου και πηγα σημερα το απογευμα και το πηρα και το στειλαμε στον γιατρο με email. Γυρω-γυρω όλοι!

Τελικα παλι βρισκουν θετικο και το IgM: Αποτελεσμα αμφιβολο γραφει. Έχει πεσει η τιμη βεβαια σε σχεση με την προηγουμενη. Το ειπε ο αντρας μου και στον παθολογο του που βρισκοταν εκεινη τη στιγμη συμπτωματικα στο ιατρειο του και ειπε να μην ανησυχουμε. Πολλες εγκυμονουσες εχουν τετοιες τιμες. Μπορει να πηγα κατι να περασω αλλα τα αντισωματα IgG απο το εμβολιο δεν αφησαν να εκδηλωθει. Είπε πως αν κανω παλι σε λιγο καιρο εξεταση θα δω πως θα εχει πεσει κι αλλο. Και πως δεν εχουν επηρεαστει τα μωρα. Ας το ελπισουμε κοριτσια... Τι να πω;...

Δεν ξερω ποτε θα στολισουμε. Περιμενω καποιο ΣΚ να εχει και ο αντρας μου ελευθερο χρονο να κανουμε κι εμεις εδω μεσα τις δουλειες μας, γιατι ολο και καποια υποχρεωση προκυπτει και λειπει και εχω ενα σπιτι αστα!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια δε θα εχουν κατι τα μωρακια μην ανησυχεις! (Διαβαζα τις προαλλες μια ιστορια ενος αντρα που η γυναικα του ηταν καπου 6 μηνων κ βρηκε μια εξεταση με την ερυθρα θετικη, κατι οτι εκεινον τον καιρο την περασε κατι τετοιο, κ δεν ηξεραν τι να κανουν. Αυτος πηγε να συναντησει εναν μοναχο στο Αγιο Ορος κ αυτος του ειπε να μιλησει με εναν Γερμανο γιατρο. Μιλησε κ του ειπε για μια δεκαετη μελετη σχετικα με το θεμα κ οτι ο πλακουντας ειναι κατι σαν ασπιδα κ δεν αφηνει ετσι ευκολα να περνανε αυτα. Τελικα το μωρακι γεννηθηκε μια χαρα. Ασχετο ισως, απλα αυτες τις μερες το χω ριξει λιγο σε μελετη με θαυματα κλπ μπας κ ξεχαστω.)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστω Miss Sunny μου. Σιγα-σιγα θα γαληνεψεις και όλα θα παρουν τον δρόμο τους. Θα δεις πως του χρόνου τα Χριστουγεννα θα είστε τρεις ή τεσσερις!

Η Δημητρούλα που έχει χαθεί βρε κορίτσια;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρααααα...

Κορίτσια μου έχω κατααγχωθεί τρέχω ασύστολα με την δουλειά του άντρα αλλάξαμε σχολείο κ τρέχουμε στην Κάντζα τα παιδάκια. Είναι κάπως τα πράγματα εχω να κάνω με 5 γονείς με διαφορετικές απαιτήσεις κ οχι με ενα γραφείο κ αρχίζει το μπιρι μπιρι από τις 8 το πρωι μέχρι τις 11 το βράδυ ουφ  

Δεν προλαβαίνω μιλάμε 

Σας βρίσκω μια χαρά όλες θα δείτε θα τα καταφέρουμε

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα.....τι κανετε;;;

Εγω καθομαι λιγακι κ βλεπω μια σειρα.

Εχω μια νυστα.ο μικρος μου σαν να παραξυπνησε κ παραζωηρεψε μου φαινεται.αφήστε που νομιζω οτι καποιες φορες μας κοροιδευει.κανει οτι κλείνει τα ματια του κ εμεις νομιζουμε οτι κοιμηθηκε στην αγκαλια μας κ με το που τον βαζουμε στο κρεβατι του σηκωνεται ορθιος κ χοροπηδαει κ γελαει.κ το πρωι κατα τις 5 παρα παλι τα ιδια.τελικα τον βαλαμε στο κρεβατι μας στη μεση κ δεν μπορουσε να παει πουθενα κ ετσι κοιμηθηκε....Για να μην πω για τα νευρα που μου κανει.οταν τον αλλαζω ρουχα κλαιει νευριασμενα κ κλωτσαει με τα ποδια του κ με βαραει με τα χερια του... μαμουνι σας λεω....χαχαχα

Σημερα θα παμε να παρουμε κανενα στολιδακι το απογευμα γιατι καθε χρονο παιρνουμε έτσι για το καλο.

Βασικα εχω 2 ειδη στολισμου για το δεντρο.η 1η ειναι σε αποχρωση κοκκινο χρυσο με σσπρα φωτακια που τα πηραμε οταν παντρευτηκαμε κ η 2η ειναι σε αποχρωση μωβ με διαφορα παιδικα ειδη κ καπκεικ καραμελες κλπ κλπ με μπλε led που τα ειχαμε παρει οταν γεννησα τη Σοφια.χαχαχα τρελαρα ειμαι....

Ποιο λετε να βαλω;;;;

  • Μου αρέσει 3

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμάς

τι κάνετε;;πως είστε;;

διάβασα τόσα ,θυμάμαι τα μισά ...υπέροχα!!!

Είδα χιλιοστά,εκατοστά,αυχενικές,αγοράκια :),με το καλό οι επόμενες αυχενικές ,στολίδια,δέντρα,τα μοσχομυριστά γλυκά της Καλλιοπίτσας κτλ..κτλ..

Πιγκουδάκι μου χάθηκα αλλα πραγματικά οταν τελειώνω απο ολα δεν εχω κουράγιο για διάβασμα καθόλου.Ο χειμώνας είναι πιο δύσκολος για εμένα γιατί καθαρίζω κάθε μέρα με αποτέλεσμα να πέφτω ξερή.Σήμερα έχετε γιορτές κ χαρές στο σπίτι σας καλά δεν το θυμάμαι;;Χρόνια πολλά !!!!

Τζώρτζια ασε το bio oil  σε ενα ντουλάπι και πήγαινε πάρε αμυγδαλέλαιο,αμάν αυτός ο άνθρωπος με τα παράγωγα πετρελαίου!!! Σιγά που θα έλεγε οχι!!!

Μην πιάνεσαι στις βλακείες που λένε στο φαρμακείο,φυσικά κ θα το προωθούν σαν το ιδανικό της εγκυμοσύνης γιατί παίρνουν ποσοστά.

Βρε Μελένια; Είπαμε να έχουμε τα κάτω μας όταν μας πάνε στραβά τα πράγματα αλλά να έχεις πετύχει αυτό που παρακάλαγες και να μιζεριάζεις έτσι;;Συγνώμη που στο λέω έτσι αλλά στεναχωριέμαι να διαβάζω ειδικά απο κοπέλες που ταλαιπωρήθηκαν να αποκτήσουν το πολυπόθητο όνειρο να ΜΗΝ ή μάλλον να εξακολουθούν να μην το χαίρονται.

Κορίτσια θα το πω όπως το σκέφτομαι... μην προκαλείτε την τύχη σας,οσο μιζεριάζουμε τόσο μας έρχονται άσχημα και δύσκολα πράγματα.Λίγη θετική σκέψη δεν έβλαψε ποτέ!!!!Χαρείτε τις εγκυμοσύνες σας στο 1000% χωρίς καμία σκέψη,και φυσικά ΔΕΝ είστε άρρωστες οπότε συνεχίστε την ζωή σας κανονικά.

Εγώ πέρυσι τέτοιες μέρες σήκωνα τις κούτες με τα στολίδια μας και το δέντρο που μου τις έδινε ο άντρας μου απο το πατάρι και δεν σκέφτηκα ούτε μισό δευτερόλεπτο τίποτα.Όλα με προσοχη γίνονται χωρίς να δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα.Και ξύλα για το τζάκι σήκωνα και τα πάντα,το λέω επειδή το διάβασα.

Αχχχ στεναχωριέμαι τοσο πολύ,χαρείτε το ....θα φτάσετε στο τέλος και δεν θα θυμάστε τίποτα παρά μόνο τα άγχη σας.

Πάω να μαγειρέψω ...θα με σκάσετε εσείς!!!! 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα  Νατασουλι...βλέπεις greys anatomy ακομα; ειδα το 8ο επεισόδιο κ ελεγε απο Γεναρη παλι....οοοοοχι κ μας αφησε σε κρισιμο σημειο...

Κ εγω κοριτσια παω να σιδερωσω παλι μεχρι να ξυπνησει ο μικρος μου.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...