Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Και σε σενα κάθε καλό! Έχουμε 2 σάκους διότι προήλθαν απο 2 διαφορετικά ωάρια. Παρότι, όπως έχω διαβασει έχουν σχηματιστει τα γεννητικά τους όργανα σε αυτην την εβδομάδα, ακόμη δεν διακρίνονται.

Σήμερα απλώς βλέπαμε σε κάθε έμβρυο έναν στρογγυλό όγκο που υποθέτω πως ήταν το κεφαλακι και έναν πιο επιμήκη που φανταζομαι πως είναι το σωμα. Δεν βοηθάει και πολύ και το μηχάνημα του γιατρου εν τω μεταξυ απ' ό,τι εχω συμπεράνει απο εμπειρίες άλλων κοριτσιων.

Το στάδιο αλιεν είναι... Δεν πειράζει καλύτερα που είναι έτσι ο γιατρος..

Αμα είναι κοριτσάκια δεν φαίνονται στην αυχενική. Άμα είναι αγόρια μπορεί και να φανούν.. Για ευνόητους λόγους... Γερά είναι!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργία μου τέλεια! Μπράβο για τα μωρακια σου!! Μήπως είναι 30 χιλιοστά; το εμένα μου είπε ότι είναι 6 εκατοστά το δικό μας. Μόλος γυρίσαμε, όλα πολύ καλά κορίτσια! Πολύ χάρηκα και ανακουφιστηκα, μας είπε ότι είναι και ανεπτυγμένο για την ηλικία του, μάλλον αγοράκι! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σουγκαρ μου! Τέλεια τα νέα σου!

Χαχαχαχαχα!!! Ναι ξεχασα να βαλω υποδιαστολη και τωρα που τρωγαμε λεω στον αντρα μου "καλε τι εγραψα στα κοριτσια;;;" και πριν λιγο το διορθωσα. Ειναι 3.30 και 3.27 εκατοστα!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Όμορφα νέα βλέπω... Μωράκια που μεγαλώνουν...

Σουγκαρακι θα σε μαλώσω... Κάτσε στην ησυχία σου και άσε τα πολλά πολλά....

Μελενια μου ανέβα κοριτσάκι μου!!! Το μωράκι σου είναι καλά και μεγαλώνει.... Θετική ενέργεια!!!

Γεωργία μου και εγώ κόλλησα στην αρχή με το μέγεθος αλλά μετά το πιασα... 

Σάννυ μου είσαι καλά???

Δημητρούλα είδες??? Ο Θεός είναι μεγάλος και δεν πρέπει να χάνουμε την ελπίδα μας... Όλα θα πάνε καλά πια!!!!

Πινγκουδακι τι κάνεις?? Το Νατασακι και τα υπόλοιπα κορίτσια???

Εμείς αγοράσαμε δέντρο... Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως να πάει 14/12 να πάω στη γιατρό να με δει να μας δώσει το πράσινο φως....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Calliopi. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Όμορφα νέα βλέπω... Μωράκια που μεγαλώνουν...

Σουγκαρακι θα σε μαλώσω... Κάτσε στην ησυχία σου και άσε τα πολλά πολλά....

Μελενια μου ανέβα κοριτσάκι μου!!! Το μωράκι σου είναι καλά και μεγαλώνει.... Θετική ενέργεια!!!

Γεωργία μου και εγώ κόλλησα στην αρχή με το μέγεθος αλλά μετά το πιασα... 

Σάννυ μου είσαι καλά???

Δημητρούλα είδες??? Ο Θεός είναι μεγάλος και δεν πρέπει να χάνουμε την ελπίδα μας... Όλα θα πάνε καλά πια!!!!

Πινγκουδακι τι κάνεις?? Το Νατασακι και τα υπόλοιπα κορίτσια???

Εμείς αγοράσαμε δέντρο... Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως να πάει 14/12 να πάω στη γιατρό να με δει να μας δώσει το πράσινο φως....

Γειά σου Καλλιόπη μου!!! 

Μια χαρά είμαι. Έχω και την μανούλα εδώ.. 

Αντε κορίτσι μου να παίρνεις σειρά!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πιγκου! 

Με το καλό Καλλιόπη μου, αντε όλα καλά και να ξεκινήσετε!!! Θα με μαλώνεις όλη τη βδομάδα, ξεκίνησα γενική στο σπίτι! Μεγια το δέντρο, πότε θα στολισετε; 

Γεωργία μου Θεσσαλονίκη είμαι εγώ! 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τελεια Σουγκαρακιιι... υπεροχα νεα!!! Με το καλο ο αγοραρος λοιπον!

Εγω παλι Γεωργια ημουν σιγουρη οτι ειχες γεαψει mm. 

Δημητρουλονι ειμαι καλυτερα σημερα. 

Καλλιοπακι περναω κ εγω τις ανασφαλειες μου. Τι να πω, ζοριστηκα κ με τη δουλεια. Σημερα μου εδωσε κ ο γιατρος την αδεια οποτε ηρεμησα καπως.

Pingudaki να χαρεις τη μανουλα τωρα που την εχεις εκει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα! Ωρες-ώρες δεν υπάρχω! Sorry που σας μπέρδεψα! Απο τη βιασυνη μου βλεπετε! :oops:

Μελενια μου πηρες αδεια βλεπω. Υπέροχα! Τηλεφώνησες και στον Διευθυντή;

Καλλιοπη καλορίζικο το δέντρο σας!

Pingu με μανούλα και χωρίς πεθερούλα, περνας τέλεια!

Ναι βρε Σουγκαρακι! Εσύ είσαι στη Θεσ/κη! Με τι έχω πάθει σήμερα ωεω;;;;

  • Χαχα 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Χαχαχα! Ωρες-ώρες δεν υπάρχω! Sorry που σας μπέρδεψα! Απο τη βιασυνη μου βλεπετε! :oops:

Μελενια μου πηρες αδεια βλεπω. Υπέροχα! Τηλεφώνησες και στον Διευθυντή;

Καλλιοπη καλορίζικο το δέντρο σας!

Pingu με μανούλα και χωρίς πεθερούλα, περνας τέλεια!

Ναι βρε Σουγκαρακι! Εσύ είσαι στη Θεσ/κη! Με τι έχω πάθει σήμερα ωεω;;;;

Δεν πειράζει Γεωργία μου. Λάθη γίνονται.. 

Στην εγκυμοσύνη το μυαλό κουρκουτιανει.. Χαχαχα Εγώ ξεχνουσα συνέχεια.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα μικρούλες μου και καλή εβδομάδα! Πως είμαστε;

Σήμερα έχουμε εξετασούλες! Με το καλό Σουγκαράκι η αυχενική! Και η Lia νομίζω σήμερα; Εγώ εχω γιατρο το μεσημέρι. Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλα...

καλημέρα κορίτσια!

εγώ την άλλη Τρίτη αυχενική!

μπράβο κορίτσια για τα ωραία αποτελέσματα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...