Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

8 minutes ago, Myrtoulita είπε:

κοριτσια θα παω το απογευμα για χοριακη και τα αποτελεσματα θα τα εχω αυριο το μεσημερακι γιατι δουλευω κι ειναι αρκετα δυσκολο να φυγω απο την δουλεια μου...

Μυρτουλιτα γεια σου κι απο μενα!:) με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα!

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μυρτουλιτα συγχαρητηρια....περιμενουμε χοριακη.με το καλο το μωρακι σου...κερασακι τελεια υπογραφη.να δεις τον πολυποδα ομως.τονακι περιμενω νεα σου.νινι παρε τηλ.αντε να μη τους ξεχε....

Σαμμερ μου ναι θα το κοιταξω..δεν θα το αμελησω αλλο :)

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ.... ΜΑΡΤΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!! ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!! ΒΑΡΑΤΕ!!!!!!! κι εεεερχονται χαρουμενα νεα!!!!!!!!

 

2 hours ago, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσαρες και καλο μηνα σε ολες!! κοριτσια σας εχω νεα...εκανα ενα τεστ νεας γεννιας πριν λιγο και βγηκε μια πολυ αχνη ροζ γραμμουλα!!! θα τρελθω δεν ξερω τι ν πιστεψω...να χαρω;;; ειμαι σχεδον 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και τα πονακια περιοδου συνεχιζουν!!! επισης με ποναει και το στηθος λιγο αλλα και τα ποδια μου...χθες το βραδυ οι γαμπες μου ηταν λες κι ειχα κανει γυμναστικη!!! 

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!! καλοστεργιωτο το σπορακι σου!!!! να προσεχειςνα αγκιστρωθει γερα ε????? περιμενουμε αυριο τα +++++++της χοριακης

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! !!

Μυρτουλιτα μάλλον είσαι έγκυος! !! Τρέχα για χοριακη τώρα.  Τι άλλο να κάνεις? ? Μην το σκέφτεσαι.  Ώστε να επαναλάβεις την Παρασκευή.  Και προσοχή! ! 

Ρενακι μου έλειψες κι εσύ! !! Κανε τεστακι Σάββατο. Όχι νωρίτερα όμως σε παρακαλώ ανυπομονο πλάσμα!!! Κι εγώ έχω αγωνία να σας πω ότι όλα είναι καλά κι άμα θέλει να μας δείξει και τι είναι.  Ν μπαίνεις να σε ακούμε κι εσένα.  

Καλημέρα Ioio, Εβελινακι, Σανγκρε,Μουτζουρα, Μαμα, Μάμμυ, Μάρτη, Τζέιν, Σαμμερ, πουλάκι  και σε οοοοοολλαααα τα κορίτσια! !!! Να έχουμε έναν υπέροχο ανοιξιάτικο μήνα γεμάτο μελισσουλες! !!

τονακι μου γα τα πετρωματα..... ωσπου να σου δωσει κτ..... περνε πολυ βαθειες ανασες για να οξυγονονεται καλα ο δικος σου οργανισμος πρωτα και μετα το μπεμπε...... βαλε τα δυνατα σου και παρτα οοολα χαλαρα!!!!!! τωρα πολυ κινητικοτητα βλεπω... και μου μυριζει μεσι!!!!!!!! ας ειναι οπς ειπες γερο και ας εινι αυτο που ετοιμαζει τελεια ο δημιουργος!!!!!!! με το κλο γλυκο μου το βραδακι να πετας στα ουρανια!!!!!

1 hour ago, kerasaki10 είπε:

Γεια σας κοριτσια! Δν ξερω αν καποιες με θυμαστε απο τα παλια...:oops: διαβασα τα νεα σας και πραγματικα χαρηκα πολυ που εχετε τετοιο κλιμα και τοσες εγκυουλες στην παρεα!:):-D χαθηκαχαθηελπιζω ενα διαστημα αλλα εγιναν διαφορα...ελπιζω απο εδω και περα να τα λεμε και παλι πιο εντατικα...

εγω σε θυμαμαι κερασακι μου!!!!!!! τι κανεις??????? μπραβο που μπηκαν ολα σε μια σειρα...... και θελετε μωρακι!!!! επιβαλλεται να τα λες ολα στον ντοκ σου!!! και εμεις θα ειμαστε εδω!!!!!!! καλη αρχη ματακια μου!!!!!

 νινακι μου να τηλ ναμαθεις και να μας ενημερωσεις!!!!!!

μουτζουρακι μου αντε αδραξε καλο μου τον μαρτη και.... την ανοιξη ολοκληρη!!!!!! περιμενω!!!!!!

ρενιω μου ΕΙΝΑΙ το στοιχημα σου!!!!!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!!!

σαγκρε μου ...... και εσυ... θα ας αφησεις εδω!!!!!! λυσαξατε με το βαιμερκαι οπως λεει η ρενα μας παραμελειτε!!!!!

κονστα μου..... αν θες απογευμα...... ας το αλλαξουμε καλε!!!!! καλυτερανα συναντηθουμε πιο πολλες και ας αργησουμε λιγακι!!!!! εεεεε?????? τι λετε????? σαγκρε??? ρενα??? ιωαννα????? μιλατε....... οβερ!!!!!!

ιωανναμας..... εισαι κι εσυ στο βαιμπερ?????

σαμμερακι μου..... ευτυχως που μας θυμασαι εσυ λιγο!!!!!! βαρας ε???? βααααρα!!!!!! εγω καθαριζω κοριτσια μου..... και μου εχει λειψει ο αντρουλης μου δυο βδομαδες.... μιαπου ελειπε ταξιδι.... και την ημερα που γυρισε.... μου ηρθε η κυουρια!!!!!! θα ερθει κι η σειρα μου.... που θα παει!!!!!!

σιτακι μου οοολα αλα????? καλο μηνα!!!!!

πουλακι μου τρεις μερες μεινανε με την σημερινη ε????? και θα δεις τον αγοραρο σου!!!!!!!!! να μας πεις σε ποιον μοιαζει!!!!!!

ιοιο μου φιλησε μου την μπουμπου σου!!!!!!

βικυ...μαμα....καλο μας μηνα!!!! λοιπον..... οι μεσι εχουν καμια βδομαδα που στην διαρκεια της μερας δεν με θηλαζουν!!!! βεβαια οταν γκρινιαζουν δεν βγαζω στηθος πρωτα!!!! καλα κανω????? σαγκρε...... πειτε μου....την γνωμη σας!!!!! τωρα οι μεσι στις 7/3 συμπληρωνουν....κλεινουν.... τους 10 μηνες!!!!!!

ειρηνακι μου που χαθηκες καλε????? βαιμπερ????? μας ξεχασες????? φιλησε μου την κουκλιτσα σου!!!!!!

σας φιλω οοολες!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ.... ΜΑΡΤΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!! ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!! ΒΑΡΑΤΕ!!!!!!! κι εεεερχονται χαρουμενα νεα!!!!!!!!

 

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!! καλοστεργιωτο το σπορακι σου!!!! να προσεχειςνα αγκιστρωθει γερα ε????? περιμενουμε αυριο τα +++++++της χοριακης

τονακι μου γα τα πετρωματα..... ωσπου να σου δωσει κτ..... περνε πολυ βαθειες ανασες για να οξυγονονεται καλα ο δικος σου οργανισμος πρωτα και μετα το μπεμπε...... βαλε τα δυνατα σου και παρτα οοολα χαλαρα!!!!!! τωρα πολυ κινητικοτητα βλεπω... και μου μυριζει μεσι!!!!!!!! ας ειναι οπς ειπες γερο και ας εινι αυτο που ετοιμαζει τελεια ο δημιουργος!!!!!!! με το κλο γλυκο μου το βραδακι να πετας στα ουρανια!!!!!

εγω σε θυμαμαι κερασακι μου!!!!!!! τι κανεις??????? μπραβο που μπηκαν ολα σε μια σειρα...... και θελετε μωρακι!!!! επιβαλλεται να τα λες ολα στον ντοκ σου!!! και εμεις θα ειμαστε εδω!!!!!!! καλη αρχη ματακια μου!!!!!

 νινακι μου να τηλ ναμαθεις και να μας ενημερωσεις!!!!!!

μουτζουρακι μου αντε αδραξε καλο μου τον μαρτη και.... την ανοιξη ολοκληρη!!!!!! περιμενω!!!!!!

ρενιω μου ΕΙΝΑΙ το στοιχημα σου!!!!!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!!!

σαγκρε μου ...... και εσυ... θα ας αφησεις εδω!!!!!! λυσαξατε με το βαιμερκαι οπως λεει η ρενα μας παραμελειτε!!!!!

κονστα μου..... αν θες απογευμα...... ας το αλλαξουμε καλε!!!!! καλυτερανα συναντηθουμε πιο πολλες και ας αργησουμε λιγακι!!!!! εεεεε?????? τι λετε????? σαγκρε??? ρενα??? ιωαννα????? μιλατε....... οβερ!!!!!!

ιωανναμας..... εισαι κι εσυ στο βαιμπερ?????

σαμμερακι μου..... ευτυχως που μας θυμασαι εσυ λιγο!!!!!! βαρας ε???? βααααρα!!!!!! εγω καθαριζω κοριτσια μου..... και μου εχει λειψει ο αντρουλης μου δυο βδομαδες.... μιαπου ελειπε ταξιδι.... και την ημερα που γυρισε.... μου ηρθε η κυουρια!!!!!! θα ερθει κι η σειρα μου.... που θα παει!!!!!!

σιτακι μου οοολα αλα????? καλο μηνα!!!!!

πουλακι μου τρεις μερες μεινανε με την σημερινη ε????? και θα δεις τον αγοραρο σου!!!!!!!!! να μας πεις σε ποιον μοιαζει!!!!!!

ιοιο μου φιλησε μου την μπουμπου σου!!!!!!

βικυ...μαμα....καλο μας μηνα!!!! λοιπον..... οι μεσι εχουν καμια βδομαδα που στην διαρκεια της μερας δεν με θηλαζουν!!!! βεβαια οταν γκρινιαζουν δεν βγαζω στηθος πρωτα!!!! καλα κανω????? σαγκρε...... πειτε μου....την γνωμη σας!!!!! τωρα οι μεσι στις 7/3 συμπληρωνουν....κλεινουν.... τους 10 μηνες!!!!!!

ειρηνακι μου που χαθηκες καλε????? βαιμπερ????? μας ξεχασες????? φιλησε μου την κουκλιτσα σου!!!!!!

σας φιλω οοολες!!!!!!

 

Αχ Μάρτη μου αγχωθηκα λίγο με τα πετρώματα.  Μου συνέβη πρώτη φορά προχθές στο χωριό που είχα σφιχτει από το κρύο.  Είπα να μην δώσω πολύ βαρύτητα αν δεν ξανασυμβεί.  Αλλά φοβάμαι μην γεννήσω πριν την ώρα μου. Και καλά να έχω φτάσει προς το τέλος.  Έχω και θέμα με τη δουλειά.  Αν και έχω σταματήσει να συγχυζομαι όπως πριν και το προσπαθώ πολύ δεν είναι πάντα εύκολο.  Σε κάποιες περιπτώσεις είναι ανθρωπινως αδύνατο.  Εχθές σηκώθηκα κι έφυγα νωρίτερα γιατί ένιωθα ότι συγχυζομουν πολύ και το ένιωθα στην κοιλιά μου.  Αχ τι θα κάνω. ..θα επιμείνω πολύ για το μαγνήσιο αν αυτή μου πει ότι δεν χρειάζεται ακόμα.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τόνια μου δεν ξέρω τίποτα για το συγκεκριμένο θέμα αλλά προσπάθησε σε παρακαλώ να μην αγχώνεσαι και να μην σφίγγεσαι. Η γιατρός σου ξέρει καλά τι θα πρέπει να γίνει. Θα το συζητησετε αναλυτικά!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nini84 είπε:

Τόνια μου δεν ξέρω τίποτα για το συγκεκριμένο θέμα αλλά προσπάθησε σε παρακαλώ να μην αγχώνεσαι και να μην σφίγγεσαι. Η γιατρός σου ξέρει καλά τι θα πρέπει να γίνει. Θα το συζητησετε αναλυτικά!!

Νινι μου προσπαθώ πάρα πολύ.  Ήδη έχω ξεκινήσει από την προηγούμενη εβδομάδα και κάνω αναπνοές αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.  Είναι πολύ φορτικη η δουλειά μου . Κατά τα άλλα στο σπίτι ένα φαγητό και ένα πλυντήριο βάζω τίποτα άλλο.  Τι άλλο να κόψω πια?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ.... ΜΑΡΤΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!! ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!! ΒΑΡΑΤΕ!!!!!!! κι εεεερχονται χαρουμενα νεα!!!!!!!!

 

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!! καλοστεργιωτο το σπορακι σου!!!! να προσεχειςνα αγκιστρωθει γερα ε????? περιμενουμε αυριο τα +++++++της χοριακης

τονακι μου γα τα πετρωματα..... ωσπου να σου δωσει κτ..... περνε πολυ βαθειες ανασες για να οξυγονονεται καλα ο δικος σου οργανισμος πρωτα και μετα το μπεμπε...... βαλε τα δυνατα σου και παρτα οοολα χαλαρα!!!!!! τωρα πολυ κινητικοτητα βλεπω... και μου μυριζει μεσι!!!!!!!! ας ειναι οπς ειπες γερο και ας εινι αυτο που ετοιμαζει τελεια ο δημιουργος!!!!!!! με το κλο γλυκο μου το βραδακι να πετας στα ουρανια!!!!!

εγω σε θυμαμαι κερασακι μου!!!!!!! τι κανεις??????? μπραβο που μπηκαν ολα σε μια σειρα...... και θελετε μωρακι!!!! επιβαλλεται να τα λες ολα στον ντοκ σου!!! και εμεις θα ειμαστε εδω!!!!!!! καλη αρχη ματακια μου!!!!!

 νινακι μου να τηλ ναμαθεις και να μας ενημερωσεις!!!!!!

μουτζουρακι μου αντε αδραξε καλο μου τον μαρτη και.... την ανοιξη ολοκληρη!!!!!! περιμενω!!!!!!

ρενιω μου ΕΙΝΑΙ το στοιχημα σου!!!!!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!!!

σαγκρε μου ...... και εσυ... θα ας αφησεις εδω!!!!!! λυσαξατε με το βαιμερκαι οπως λεει η ρενα μας παραμελειτε!!!!!

κονστα μου..... αν θες απογευμα...... ας το αλλαξουμε καλε!!!!! καλυτερανα συναντηθουμε πιο πολλες και ας αργησουμε λιγακι!!!!! εεεεε?????? τι λετε????? σαγκρε??? ρενα??? ιωαννα????? μιλατε....... οβερ!!!!!!

ιωανναμας..... εισαι κι εσυ στο βαιμπερ?????

σαμμερακι μου..... ευτυχως που μας θυμασαι εσυ λιγο!!!!!! βαρας ε???? βααααρα!!!!!! εγω καθαριζω κοριτσια μου..... και μου εχει λειψει ο αντρουλης μου δυο βδομαδες.... μιαπου ελειπε ταξιδι.... και την ημερα που γυρισε.... μου ηρθε η κυουρια!!!!!! θα ερθει κι η σειρα μου.... που θα παει!!!!!!

σιτακι μου οοολα αλα????? καλο μηνα!!!!!

πουλακι μου τρεις μερες μεινανε με την σημερινη ε????? και θα δεις τον αγοραρο σου!!!!!!!!! να μας πεις σε ποιον μοιαζει!!!!!!

ιοιο μου φιλησε μου την μπουμπου σου!!!!!!

βικυ...μαμα....καλο μας μηνα!!!! λοιπον..... οι μεσι εχουν καμια βδομαδα που στην διαρκεια της μερας δεν με θηλαζουν!!!! βεβαια οταν γκρινιαζουν δεν βγαζω στηθος πρωτα!!!! καλα κανω????? σαγκρε...... πειτε μου....την γνωμη σας!!!!! τωρα οι μεσι στις 7/3 συμπληρωνουν....κλεινουν.... τους 10 μηνες!!!!!!

ειρηνακι μου που χαθηκες καλε????? βαιμπερ????? μας ξεχασες????? φιλησε μου την κουκλιτσα σου!!!!!!

σας φιλω οοολες!!!!!!

 

17μαρτη μου..κοριτσακι μου..ποσο χαιρομαι που ειμαι ξανα κοντα σας!!!εμπαινα καπου καπου και.διαβαζα νεα σας αλλα δεν ημουν σε θεση να μπω να γραψω...ολα καλα ομως!!!κι ειμαι παλι εδω...!ολα να πανε καλα σε ολες μας!!!!


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημέρα Μάρτη μου!!!Φιλάκια πολλά!!!

περιμενω..... να μαθω.... τι γιναν οι εξετασεις σου!!!!!!!

6 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αχ Μάρτη μου αγχωθηκα λίγο με τα πετρώματα.  Μου συνέβη πρώτη φορά προχθές στο χωριό που είχα σφιχτει από το κρύο.  Είπα να μην δώσω πολύ βαρύτητα αν δεν ξανασυμβεί.  Αλλά φοβάμαι μην γεννήσω πριν την ώρα μου. Και καλά να έχω φτάσει προς το τέλος.  Έχω και θέμα με τη δουλειά.  Αν και έχω σταματήσει να συγχυζομαι όπως πριν και το προσπαθώ πολύ δεν είναι πάντα εύκολο.  Σε κάποιες περιπτώσεις είναι ανθρωπινως αδύνατο.  Εχθές σηκώθηκα κι έφυγα νωρίτερα γιατί ένιωθα ότι συγχυζομουν πολύ και το ένιωθα στην κοιλιά μου.  Αχ τι θα κάνω. ..θα επιμείνω πολύ για το μαγνήσιο αν αυτή μου πει ότι δεν χρειάζεται ακόμα.  

αγαπακι μου παρτο σε παρακαλω οσο χαλαρα μπορεις.... κι ανασες!!!!! δεν βοηθαει να διαβαζεις στο ιντερνετ διαφορα.....γιατι οοολα αγχωνουν..... μην σκεφτεσαι την προωροτητα..... κοιτα εμενα... με τοοοσες δυσκολιες..... που ηταν σιγουρη η πρωοροτητα..... και γεννηθηκαν μολις εκλεισακαι τον ογδοο!!!! πες της ντοκ.... οτι αγχωνεσαι πολυ... και τρεχεις στην δουλεια συνεχεια..... οτι θελεις ατι α εισαι πιο χαλαρη.... και πιστευω θα σου δωσει..... στην αρχη δεν δινουν γιατι χρειαζονται οι συσπασεις που μεγαλωνει η μητρα..... ισως τωρα ειναι η στιγμη....... θα εχεις στο μυαλο σου οτι μολις βρεις ευκαιρια να ξαπλωνεις ανασκελα την λεκανη και την πλατη και να χαλαρωνες!!!!!! αν ειναι κοριτσι..... θα βγει υπερκινητικο.... για δεκα αγορια!!!!! ετσι ηταν η κορακλα μου!!!!! ετσι κι ο ενας μεσι με ταραζε στις σβουρες.... στις κλωτσιες και ετσι ειναι και τωρα!!!! δεν σημαινει κλαμα η γκρινια...... αλλα ενεργεια!!!!! δικη μου αποψη βεβαια...χαχαχα..... μαρτιατικη!!!!! σε σκεφτομαι!!!!! οοοολαθα πανε καλα......!!!!!!!

 

Just now, kerasaki10 είπε:

17μαρτη μου..κοριτσακι μου..ποσο χαιρομαι που ειμαι ξανα κοντα σας!!!εμπαινα καπου καπου και.διαβαζα νεα σας αλλα δεν ημουν σε θεση να μπω να γραψω...ολα καλα ομως!!!κι ειμαι παλι εδω...!ολα να πανε καλα σε ολες μας!!!!

οοολα κουκλακι μου να σου πανε καλα!!!!! καλο γερο ξεκινημα λοιπον!!!!! και μην ξεχνας..... τα αιδια ερχονται με χαλαρη διαθεση...και πολλες αγαπες...... με τον αντρουλη σου!!!!! βαρα λοιπον!!!!!! τουλαχισον μερα παρα μερα στην χειροτερη... κενο δυο ημερων!!!!! χωρις να τον αγχωνες...... ξερεις εσυ..... με θηλυκους τροπους!!!!!!φιλακια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikib είπε:

Τονακι μου δ παιζει αν στεσσαρεσαι πολυ αδεια;μπανανουλες εχουν μαγνησιο κ τελειως ξαπλα

Μαρτη μου μονο πρωι βραδυ ζητανε;πως αποκοιμουνται;φαγακι τρωνε αρκετο;

Δεν παίζει άδεια με τίποτα δυστυχώς.. θα μιλήσω με τη γιατρό το βράδυ και ανάλογα θα δω πως θα κινηθώ.  Πάντως έχω θορυβηθει.  Είναι πολύ νωρίς 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 17μαρτη2015 είπε:

περιμενω..... να μαθω.... τι γιναν οι εξετασεις σου!!!!!!!

αγαπακι μου παρτο σε παρακαλω οσο χαλαρα μπορεις.... κι ανασες!!!!! δεν βοηθαει να διαβαζεις στο ιντερνετ διαφορα.....γιατι οοολα αγχωνουν..... μην σκεφτεσαι την προωροτητα..... κοιτα εμενα... με τοοοσες δυσκολιες..... που ηταν σιγουρη η πρωοροτητα..... και γεννηθηκαν μολις εκλεισακαι τον ογδοο!!!! πες της ντοκ.... οτι αγχωνεσαι πολυ... και τρεχεις στην δουλεια συνεχεια..... οτι θελεις ατι α εισαι πιο χαλαρη.... και πιστευω θα σου δωσει..... στην αρχη δεν δινουν γιατι χρειαζονται οι συσπασεις που μεγαλωνει η μητρα..... ισως τωρα ειναι η στιγμη....... θα εχεις στο μυαλο σου οτι μολις βρεις ευκαιρια να ξαπλωνεις ανασκελα την λεκανη και την πλατη και να χαλαρωνες!!!!!! αν ειναι κοριτσι..... θα βγει υπερκινητικο.... για δεκα αγορια!!!!! ετσι ηταν η κορακλα μου!!!!! ετσι κι ο ενας μεσι με ταραζε στις σβουρες.... στις κλωτσιες και ετσι ειναι και τωρα!!!! δεν σημαινει κλαμα η γκρινια...... αλλα ενεργεια!!!!! δικη μου αποψη βεβαια...χαχαχα..... μαρτιατικη!!!!! σε σκεφτομαι!!!!! οοοολαθα πανε καλα......!!!!!!!

 

οοολα κουκλακι μου να σου πανε καλα!!!!! καλο γερο ξεκινημα λοιπον!!!!! και μην ξεχνας..... τα αιδια ερχονται με χαλαρη διαθεση...και πολλες αγαπες...... με τον αντρουλη σου!!!!! βαρα λοιπον!!!!!! τουλαχισον μερα παρα μερα στην χειροτερη... κενο δυο ημερων!!!!! χωρις να τον αγχωνες...... ξερεις εσυ..... με θηλυκους τροπους!!!!!!φιλακια!!!!!

Ναι Μάρτη μου. Αυτά θα της πω. Απλά είναι τόσο έντονα τα πράγματα .. δεν θέλω να σκέφτομαι το χειρότερο αλλά δεν θέλω να ρισκάρω να γίνει τίποτα γιατί δεν θα το συγχωρήσω στον εαυτό μου.  Δεν ξέρω βέβαια πόσο έλεγχο μπορεί να έχω πάνω σε αυτό.  Θα δούμε. ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...