Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

περιμενω..... να μαθω.... τι γιναν οι εξετασεις σου!!!!!!!

αγαπακι μου παρτο σε παρακαλω οσο χαλαρα μπορεις.... κι ανασες!!!!! δεν βοηθαει να διαβαζεις στο ιντερνετ διαφορα.....γιατι οοολα αγχωνουν..... μην σκεφτεσαι την προωροτητα..... κοιτα εμενα... με τοοοσες δυσκολιες..... που ηταν σιγουρη η πρωοροτητα..... και γεννηθηκαν μολις εκλεισακαι τον ογδοο!!!! πες της ντοκ.... οτι αγχωνεσαι πολυ... και τρεχεις στην δουλεια συνεχεια..... οτι θελεις ατι α εισαι πιο χαλαρη.... και πιστευω θα σου δωσει..... στην αρχη δεν δινουν γιατι χρειαζονται οι συσπασεις που μεγαλωνει η μητρα..... ισως τωρα ειναι η στιγμη....... θα εχεις στο μυαλο σου οτι μολις βρεις ευκαιρια να ξαπλωνεις ανασκελα την λεκανη και την πλατη και να χαλαρωνες!!!!!! αν ειναι κοριτσι..... θα βγει υπερκινητικο.... για δεκα αγορια!!!!! ετσι ηταν η κορακλα μου!!!!! ετσι κι ο ενας μεσι με ταραζε στις σβουρες.... στις κλωτσιες και ετσι ειναι και τωρα!!!! δεν σημαινει κλαμα η γκρινια...... αλλα ενεργεια!!!!! δικη μου αποψη βεβαια...χαχαχα..... μαρτιατικη!!!!! σε σκεφτομαι!!!!! οοοολαθα πανε καλα......!!!!!!!

 

οοολα κουκλακι μου να σου πανε καλα!!!!! καλο γερο ξεκινημα λοιπον!!!!! και μην ξεχνας..... τα αιδια ερχονται με χαλαρη διαθεση...και πολλες αγαπες...... με τον αντρουλη σου!!!!! βαρα λοιπον!!!!!! τουλαχισον μερα παρα μερα στην χειροτερη... κενο δυο ημερων!!!!! χωρις να τον αγχωνες...... ξερεις εσυ..... με θηλυκους τροπους!!!!!!φιλακια!!!!!

Χαχα κοριτσαρα μου ξερω ξερω!θα το πετυχουμε το νινακι που θα μας παει!

Τονι μου μην μου αγχωνεσαι τοσο !θα πανε ολα τελεια και προσπαθησε να χαλαρωσεις τους ρυθμους στην δουλεια..προεχει η υγεια σου και του μωρου σου!μιλησε με τον γιατρο σου αρχικα..


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 minutes ago, vikib είπε:

Τονακι μου δ παιζει αν στεσσαρεσαι πολυ αδεια;μπανανουλες εχουν μαγνησιο κ τελειως ξαπλα

Μαρτη μου μονο πρωι βραδυ ζητανε;πως αποκοιμουνται;φαγακι τρωνε αρκετο;

εκει που με θηλαζαν και πριν η μετα το δεκατιανο φρουτο..... και νωρις το απογευμα μετα το μεσημεριανο φαι και υπνο.... τωρα θελουν παιχνιδι και στρατα..... κινηση.... περπατημα.....εχει μεινει στις 19,30-20,00 τρωνε βρωμη η ρυζι αρκετο και κατα τις 21,00-21,30αρχιζουν να με θηλαζουν καργα...... εννοω αρκετη ωρα..... και μετα 00,30-01,00 ξανα!!!! και μετα κατα τις 06,00-6,30.... μετα κατα τις 8,00-8,30 και τελος!!!!! βεβαια εαν δωσω ειδικα στον αδυνατο παντα τρωει.... αλλα εαν τον εχω αγκαλια ησυχαζει και δεν αναζητα τοστηθος...ουτε σηκωνει μπλουζα..... οπως εκανε πιο μικρο!!!!! την ημερα τρωνε σχεδον μια μπανανα μεγαλη ο καθενας η εναμισυ αχλαδι η και τα δυο μαζι απο λιγο..... απο 90γρ και κμ φορα λιγο πιο πολυ!!!! μετα φαι χορτοσουπα με μπολικο μοσχαρι η κοτοπουλο.... περιπου 130-150γρ ο καθενας.... μετα το απογευμα κρεμα 90-120γρ οσο θελουν δεν τους πιεζω!!!!! ειναι οκ???? βεβαια ο γιατρος μου που δεν ειναι του μητρικου θηλασμου θα χαρει!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vikib είπε:

Τονια μου ηρεμησε

Αν κανεις συσπασεις απαγορευονται χαδακια στην κοιλια.σιγουρα θα σου δωσει μαγνησιο.θα δεις που θα ηρεμησουν

Μακάρι βικακι μου. Το καλό είναι ότι σε 3 μέρες έχει γίνει 2 φορές.  Πάντως δεν θα το αμελησω 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α κ τονια δ φταις σε κτ εσυ.ακομη κ να μη δουλευες μπορει να εκανες

Η μαρτη τα ξερει καλυτερα.ξαπλα ηταν κ ειχε

Μαρτη απο γραμμαρια δ ξερω αλλα καλα μου φαινονται

Δ ειναι πρβλμ να θηλαζουν μονο πρωι βραδυ απλα λιγα ειναι αυτα που θηλαζουν μονο τοσο τοσο νωρις.αλλα αν ξυπνανε συχνα βραδυ ισως να μη τους φτανει οσο πινουν τη μερα.για να κοιμηθουν θελουν κουνημα;μετα τα φρουτα κ μεσημερι;μπορει σε λιγες μερες να ξαναζητησουν.λογικο που προτιμουν παιχνιδι.αντε να τους προσφερα αλλη μια φορα στη θεση σου να βεβαιωθω οτι δ θελουν

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vikib είπε:

Α κ τονια δ φταις σε κτ εσυ.ακομη κ να μη δουλευες μπορει να εκανες

Η μαρτη τα ξερει καλυτερα.ξαπλα ηταν κ ειχε

Εντάξει. Απλά κι εγώ δεν το ξέρω πολύ καλά το θέμα.  Εννοώ πότε πρέπει να ανησυχώ και τι πρέπει να κάνω.  Επίσης αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως εκτός από αυτά τα δύο πετρώματα είναι δυνατόν να κάνω κι άλλες συσπάσεις χωρίς να το καταλαβαίνω. Ευτυχώς το βράδυ είναι κοντά. Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη στήριξη.  Τη χρειαζόμουν. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, vikib είπε:

Α κ τονια δ φταις σε κτ εσυ.ακομη κ να μη δουλευες μπορει να εκανες

Η μαρτη τα ξερει καλυτερα.ξαπλα ηταν κ ειχε

Μαρτη απο γραμμαρια δ ξερω αλλα καλα μου φαινονται

Δ ειναι πρβλμ να θηλαζουν μονο πρωι βραδυ απλα λιγα ειναι αυτα που θηλαζουν μονο τοσο τοσο νωρις.αλλα αν ξυπνανε συχνα βραδυ ισως να μη τους φτανει οσο πινουν τη μερα.για να κοιμηθουν θελουν κουνημα;μετα τα φρουτα κ μεσημερι;μπορει σε λιγες μερες να ξαναζητησουν.λογικο που προτιμουν παιχνιδι.αντε να τους προσφερα αλλη μια φορα στη θεση σου να βεβαιωθω οτι δ θελουν

αυτο θα κανω θα τους προσφερω λοιπον!!!!!! σε ευχαριστω..... και εγω νομιζω οτι εχουν ακομη λιγο να με πιουν παραπανω δυο ολοκληρους μηνες!!!!!

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εντάξει. Απλά κι εγώ δεν το ξέρω πολύ καλά το θέμα.  Εννοώ πότε πρέπει να ανησυχώ και τι πρέπει να κάνω.  Επίσης αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως εκτός από αυτά τα δύο πετρώματα είναι δυνατόν να κάνω κι άλλες συσπάσεις χωρίς να το καταλαβαίνω. Ευτυχώς το βράδυ είναι κοντά. Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη στήριξη.  Τη χρειαζόμουν. 

εδω ειμαστε κουκλα μου για οοολα μαζι.... τρωγε και μπανανουλες!!!!! μου φαινεται οτι θα σου δωσει παντως μαγνησιο!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

αυτο θα κανω θα τους προσφερω λοιπον!!!!!! σε ευχαριστω..... και εγω νομιζω οτι εχουν ακομη λιγο να με πιουν παραπανω δυο ολοκληρους μηνες!!!!!

εδω ειμαστε κουκλα μου για οοολα μαζι.... τρωγε και μπανανουλες!!!!! μου φαινεται οτι θα σου δωσει παντως μαγνησιο!!!!

Μακάρι να μου δώσει Μάρτη μου. Μακάρι.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....?? ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙς 5 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ....ΜΟΛΙς ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΛΕΡΩΘΕΙ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ...ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ..ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΦΕ...ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ...ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟς ΧΑΛΑΣΕ...ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

ααααχχχχ Σιτακι μου γλυκο!σε αναζηταμε !!!!για κατσε δεν παει κ δεν χαλασε!!!τα καφε δεν ειναι παντα κακος οιωνος!!!ισως να ναι κ για καλο!για να περιμενεις να δεις πως θα συμπεριφερθει σημερα αυριο!καλου κακου μην πολυ κουραζεσαι!ευχομαι να μην ερθει η ατιμη!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

τι να περιμενω καλε....κανονικη περιοδοσ ειναι αι στο καλο πια.....μια ερχεται νωρις μια αργα...με κοροϊδεύει κ αυτη ....αμαν πια....πολυ αγχωτικο ολο αυτο...εσπασαν τα νευρα μου....βεβαια απο την αλλη....ηρθε νωρις οποτε σταματαει κ η αγωνια....αχ δεν ξερω τι να κανω....δεν εχω αντοχες για αλλο σεξ αχαχαχχαχαχαχαχαχχ


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, citty είπε:

τι να περιμενω καλε....κανονικη περιοδοσ ειναι αι στο καλο πια.....μια ερχεται νωρις μια αργα...με κοροϊδεύει κ αυτη ....αμαν πια....πολυ αγχωτικο ολο αυτο...εσπασαν τα νευρα μου....βεβαια απο την αλλη....ηρθε νωρις οποτε σταματαει κ η αγωνια....αχ δεν ξερω τι να κανω....δεν εχω αντοχες για αλλο σεξ αχαχαχχαχαχαχαχαχχ

μα ειπες στο σκουπισμα μετα δεν ειχες!!!!για περιμενε βρε παιδι να δεις πως θα παει!!!αν ειναι οντως ηρθε λιγο νωριτερα!ειχες καταλαβει μερα ωορρηξιας?μηπως εκανες νωρις σε αυτο τον κυκλο?

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, citty είπε:

τι να περιμενω καλε....κανονικη περιοδοσ ειναι αι στο καλο πια.....μια ερχεται νωρις μια αργα...με κοροϊδεύει κ αυτη ....αμαν πια....πολυ αγχωτικο ολο αυτο...εσπασαν τα νευρα μου....βεβαια απο την αλλη....ηρθε νωρις οποτε σταματαει κ η αγωνια....αχ δεν ξερω τι να κανω....δεν εχω αντοχες για αλλο σεξ αχαχαχχαχαχαχαχαχχ

Ναι σιττακι μου κι εγώ συμφωνώ με την μουτζουρα.  Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ναι σιττακι μου κι εγώ συμφωνώ με την μουτζουρα.  Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα.  

ζουζουνω μου εσυ μου μου αγχωνεσαι και μην στεναχωριεσαι οτι κανεις κακο στο μωρο

!!!θα σου δωσει μαγνησιο πιστευω και θα ηρεμησεις!οσο να ναι εχεις κ την εννοια αυτες τις μερες μεχρι να το δεις!παιζει ρολο κ αυτο!το βραδυ θα πετας!!!!!να δεις!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια μου δεν καταλαβαινω την ωορρηξια....επαφες ειχα ομως συνεχεια....δεν τον αφησα τον κυκλο να περασει ετσι....αλλα ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι εγκυμοσυνη....δεν σκουπιστηκα μονο και ειδα λιγα υγρα ειχα λερωθει και στο εσωρουχο....οποτε...αιντε παλι απο την αρχη...να περασει κ αυτη και να αρχισω παλι....


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...