Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Just now, citty είπε:

αχ κοριτσια μου δεν καταλαβαινω την ωορρηξια....επαφες ειχα ομως συνεχεια....δεν τον αφησα τον κυκλο να περασει ετσι....αλλα ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι εγκυμοσυνη....δεν σκουπιστηκα μονο και ειδα λιγα υγρα ειχα λερωθει και στο εσωρουχο....οποτε...αιντε παλι απο την αρχη...να περασει κ αυτη και να αρχισω παλι....

εγω λεω να περιμενεις ακομα να δεις πως θα παει σημερα...αν θα κατεβει η οχι...κ μεχρι να κατεβει εχε λιγο το νου σου...μπορει να ναι σπορακι που στεριωνει βρε Σιτακι μου!αλλιως ειπαμε....αυτο που κανουμε ολες..νεος κυκλος...νεος μηνας...νεα προσπαθεια!!!

κ οσον αφορα το σεξ...μερα παρα μερα ειναι οκ!μην πιεζεστε για παραπανω γιατι γινεται καταναγκαστικο εργο μετα....χανει το νοημα!ειναι δυσκολο για το ζευγαρι!

3 minutes ago, nini84 είπε:

Σιτακι μου δεν πειραζει!!! Υπομονή!!! Τι να κανουμε;;;; Μην απογοητεύεσαι!!!

Κοριτσια ακομα δεν τους τα εστειλαν λεει τα αποτελεσματα απο το εργαστηριο.

Νινι παρε στο εργαστηριο!!!!ημαρτον δλδ τοσες μερες κατι εχει γινει!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μουτζουρίτσα μου εγώ όταν πήγα σε αυτό το κέντρο για να με δει ο γιατρός μου πήραν αίμα αυοί, δηλαδή μία νοσηλεύτρια και το στέλνουν προφανώς σε εργαστήριο που συνεργάζονται. Οπότε δεν ξέρω εγώ το εργαστήριο.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nini84 είπε:

Μουτζουρίτσα μου εγώ όταν πήγα σε αυτό το κέντρο για να με δει ο γιατρός μου πήραν αίμα αυοί, δηλαδή μία νοσηλεύτρια και το στέλνουν προφανώς σε εργαστήριο που συνεργάζονται. Οπότε δεν ξέρω εγώ το εργαστήριο.

ααα μαλιστα...καταλαβα Νινακι!εεε τοτε παρε ξανα και βρισε αυτους!πες παιδια δεν ξερω εγω ..να βρισω καποιον θελω να ξεδωσω βρε αδερφε!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Τονακι ψυχραιμια κ ξεκουραση.ας σου δωσει κ μαγνησιο κ εγω επαιρνα δεν ειναι τπτ.εχω πανο εδω για τον γιο σου...αν ειναι κορη....θα το σηκωσω στην επομενη μετα...χαχα στη jane.σιτυ περιμενε ακομα.ξεκουρασου μεχρι να δεις  αν σου ρθει.νινι τουλαχιστον δεν χαθηκαν.περιμενουμε.μαρτη βαραω βαραω...αντε να ρθει κ ο καλος σου να βαρεσεις κ εσυ.φιλια στους μεσι τους κουκλους.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Νινι συμφωνω με μουτζουρα.ελεος πια

Σιτακι αν δ κατεβει μεχρι αυριο κανε χοριακη.δ ειναι απαραιτητα κακο.κ γω ειχα καφε στην ιωαννα.κ να μην κουραζεσαι

Ναι μαρτη δως τους λιγο ακομη.μετα το χρονο ας πινουν πρωι βραδυ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου γουρλουδικα εκανα τελικα την χοριακη κι ειναι θετικηηη!! σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες!!! σας ευχομαι απο καρδιας με το καλο κι σε εσας ενα σπορακι στην κοιλιτσα σας!!!

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα γκυκο μου!! Πως είσαι;

Καλό μήνα να έχουμε αγάπες..ελπίζω με ευχαριστα! ❤

Καλό μήνα γλυκουλα μου!! Καλά ..πήγα μία βόλτα με τη μικρούλα μου κ την κοιλιά μου κ χαρηκαμε ήλιο!!! Λίγες μερουλες, ε;;;μακάρι να έχει πολλααααα ευχαριστα ο Μάρτης!!!

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Myrtoulita said:

κοριτσια μου γουρλουδικα εκανα τελικα την χοριακη κι ειναι θετικηηη!! σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες!!! σας ευχομαι απο καρδιας με το καλο κι σε εσας ενα σπορακι στην κοιλιτσα σας!!!

Μπραβο Μυρτουλιτα!!!Συγχαρητηρια!!!!Να προσεχεις τωρα και σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσαρες και καλο μηνα σε ολες!! κοριτσια σας εχω νεα...εκανα ενα τεστ νεας γεννιας πριν λιγο και βγηκε μια πολυ αχνη ροζ γραμμουλα!!! θα τρελθω δεν ξερω τι ν πιστεψω...να χαρω;;; ειμαι σχεδον 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και τα πονακια περιοδου συνεχιζουν!!! επισης με ποναει και το στηθος λιγο αλλα και τα ποδια μου...χθες το βραδυ οι γαμπες μου ηταν λες κι ειχα κανει γυμναστικη!!! 

Μυρτουλιτα μου!! Καλώς ήρθες!! Θετικοοοο!έκανες το ποδαρικο!! Όλα να πάνε καλά!

4 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! !!

Μυρτουλιτα μάλλον είσαι έγκυος! !! Τρέχα για χοριακη τώρα.  Τι άλλο να κάνεις? ? Μην το σκέφτεσαι.  Ώστε να επαναλάβεις την Παρασκευή.  Και προσοχή! ! 

Ρενακι μου έλειψες κι εσύ! !! Κανε τεστακι Σάββατο. Όχι νωρίτερα όμως σε παρακαλώ ανυπομονο πλάσμα!!! Κι εγώ έχω αγωνία να σας πω ότι όλα είναι καλά κι άμα θέλει να μας δείξει και τι είναι.  Να μπαίνεις να σε ακούμε κι εσένα.  

Καλημέρα Ioio, Εβελινακι, Σανγκρε,Μουτζουρα, Μαμα, Μάμμυ, Μάρτη, Τζέιν, Σαμμερ, πουλάκι  και σε οοοοοολλαααα τα κορίτσια! !!! Να έχουμε έναν υπέροχο ανοιξιάτικο μήνα γεμάτο μελισσουλες! !!

Τονια μου, όλα καλά στο γιατρουλη!! Θα περιμένουμε νεακια!!!

  • Μου αρέσει 1

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Myrtoulita είπε:

κοριτσια μου γουρλουδικα εκανα τελικα την χοριακη κι ειναι θετικηηη!! σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες!!! σας ευχομαι απο καρδιας με το καλο κι σε εσας ενα σπορακι στην κοιλιτσα σας!!!

Ωωωω μυρτουλιτα μου συγχαρητηριαααα!!!!με το καλο και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!:-D

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα καρδουλες μου!!!!καλο μηνα!

αυτη και αν ειναι υπεροχη αρχη μηνα Μυρτουλιτα μου!!!βρε εισαι εγκυος!!!η Τονια εδωσε τις σωστες οδηγιες!χοριακη και τηλεφωνο τον ντοκ!!!

και επισης ομορφη αρχη μηνα με υπερηχο για το Τονακι μας!!!!περιμενουμε πως κ πως!με μετρο τα σοκολατακια κοριτσαρεεεε!να κατσει το ζουζουνι και λιγο!αχαχαχα!αχ αντε με το καλο να το δεις!!!1

Εβελινακι πως εισαι?η μικρη?η κοιλιτσα?

Μαρτακοοοοοοο καλημερα και καλο μηνα!!!ο Μαρτης σου!!!!μαρτακια μην καψει ο ηλιος τους Μεσι μας !

Σιτακι,Μαρακι,Πουλακι μου γλυκο,Τζο,Χαρουμενομανουλα,Ιοιο μου η μικρη καλα?το Αμποτακι μας ?

φιλια σε ολες παρεακι μας!!!

Καλά είμαι Μουτζουριτσα μου !!πήγα μία βολτιτσα με τη μικρή μου, κυνηγησαμε οολα τα πουλάκια κ τώρα κοιμάται ..ή κοιλιτσα μεγαλώνει !! Εσύ πώς είσαι αγάπη μου?? Άντε, να συνεχίσουν τα ευχάριστα!

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!!

Καλο μας μηνα!! Καλως μπηκε η ανοιξη!! Αντε να φυγει αυτος ο χειμωνας πια!!

Μυρτουλιτα συγχαρητηρια!! Μια τελιομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι στην αγκαλια!!

Αντε οι επομενες!!

Κερασακι καλως μας ξαναηρθες!! Με το καλο και πολυ συντομα να ερθει το μωρακι σας!!

Νινι πραγματικα που ειναι οι εξετασεις;; Μηπως χαθηκαν;;

Ελπιζω οχι...

Τονια μου μην αγχωνεσαι, τα πετρωματα ισως ειναι συσπασεις, προσπαθησε να μην κουραζεσαι να μην χαιδευεις κοιλιτσα φαε μπανανες και αμυγδαλα και πες τον γιατρο για μαγνησιο εμενα 3 την ημερα μου ελεγε να παιρνω και μεχρι 36η εβδομαδα επαιρνα, περιμενουμε τα νεα σας το βραδακι!

Μαρτη μου μια χαρα τα αγορακια σου!! Δωσε κανενα γευμα γαλατακι κι ενδιαμεσα, εμενα που πηγα να αραιωσω γευματα με ξεζουμισε το βραδυ! Οι ποσοτητες που τρωνε σουπερ!!

Αντε να φυγει η σιχαμενη να βαρεσεις!!

Εβελινακι φιλακια πολλα στην μικρη και στην κοιλιτσα σου!!

 

Σιτακι μην προδικαζεις περιμενε λιγες μερες να δεις!! Και συμφωμω χαλαρωστε ρυθμους αν γινονται για αυτον και μονο τον σκοπο, το σεξ φερνει μωρα αλλα ειναι και απολαυση!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τονια μου, μέχρι να τα διαβάσω όλα, είδα ότι απάντησαν τ κορίτσια..όχι χαδακια..μπανάνα βοηθάει..κ πες κ το  γιατρο, ρωτα κ ότι άλλο σε προβληματίζει.απλα να είσαι ήρεμη!!!

Μυρτουλιτα , συγχαρητήρια !!! Μία όμορφη , τελειομηνη εγκυμοσύνη..

Citty μου, μέχρι να έρθει κανονικά, ελπίζουμε !!άντε, τώρα πήραμε φορά !!!!

Μαμά μου τι κάνει το Μελινακι μας;; φιλιά πολλά πολλά

Αχ Νινι μου, ταλαιπωρια κ αυτή... ας βρούνε λύση αυτοί..να πάρουν ο εργαστήριο να δούνε τι έγινε..

Κερασάκι μου, καλώς ήρθες κ πάλι!!! Με το καλό να έρθει το μωρακι που θέλετε!!!  

Φιλιά σε οολα τα κορίτσια !!!

  • Μου αρέσει 1

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εβελινακι μου καλα ειμαστε, το κοριτσι μου μια χαρα!!

Τωρα που αρχιζει και ανοιγει ο καιρος κανουμε πολλες βολτες!! Επιτελους γιατι ειχαμε κλειστει πολυ!!

Κερασακι θα τα λεμε ναι πιο συχνα!

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...