Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Αγάπες μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις.  Ετοιμαζόμουν για δουλειά και έτρεχα γι αυτό δεν απάντησα πριν.  Θα σας ενημερώσω το βράδυ για τα νέα μου.  

Μυρτουλιτα συγχαρητήρια! !!! Καλοστεριωτο! !!

Πάω για δουλειά. Σας φιλώ όλες! !!!

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Εβελινάκι είπε:

Καλά είμαι Μουτζουριτσα μου !!πήγα μία βολτιτσα με τη μικρή μου, κυνηγησαμε οολα τα πουλάκια κ τώρα κοιμάται ..ή κοιλιτσα μεγαλώνει !! Εσύ πώς είσαι αγάπη μου?? Άντε, να συνεχίσουν τα ευχάριστα!

Τι καλα τωρα που ανοιγει ο καιρος...χαιρεται τις βολτες η ψυχουλα!

Πιο ήρεμη εγώ...με αρκετές σκέψεις βέβαια στο μυαλό για την πορεία... Για την ώρα αφήνω αυτον κ τον επόμενό κυκλο με σεξ και χωρις στρες να δούμε μήπως έρθει το θαύμα κ μετα θα μπούμε σε σειρα νέων εξετασεων...καποιες επαναληπτικές κάποιες νέες! Ως τοτε ελπίζω κ προσπαθώ να μας.προλάβει ενα γλυκό μωρο!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ, Συγχαρητήρια!  Καλοστεριωτο το μωράκι σου! Μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 

Τόνια μου, μην αγχώνεσαι τόσο μς τις συσπάσεις. Αυτές προετοιμάζουν τη μήτρα και τον τράχηλο για τον τοκετό. Στο λέω γιατί οι προπαρασκευαστικές συσπάσεις μπορεί να κάνουν τη διαφορά και μία πρόκληση τοκετού να οδηγήσει σε φυσ. τοκετό ή σε καισ. τομή. 

Κερασάκι, καλώς ήρθες! 

Μουτζούρα, βάρα βάρα και θα σκάσει μύτη το νινί! 

Βουρλισμένη, μην μας ξεχνάς, σε αγαπάμε! Σε τί φάση είσαι; βαράς ή περιμένεις; 

Μάρτη μου, να είχα το πρόβλημα σου! Η μπουμπού δοκιμάζει μία δύο κουταλίτσες και τρώει δύο με τρεις κουτ. σούπας μόνο σε ένα γεύμα τη μέρα και εννοείται θηλάζει σαν τρελή! Είχα ρωτήσει τον παιδίατρο για περιορισμό του θηλασμού και μου λέει πρώτα θα φάει και μετά θα αφήσει το στήθος. Εννοείται την απόπειρα αποθηλασμού την αφήνουμε για αργότερα.  

Σάμμερ,  Σάνγκρε, Νινί, Ειρήνη, Εβελινάκι, Κόνστα και όποιο κορίτσι ξεχνάω φιλάκια! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσιαα βλεπω σημερα μπηκατε δυνατα γεμισατε ατελειωτες σελιδες....!!! και ειχαμε και ευχαριστα συγχαρητηρια μυρτουλα...!!!!! τονια μην αγχονεσε το απογευμα θα σου πει ο γιατρος σου τι ειναι καλο να κανεις και εγω ειχα συσπασει δε θυμαμαι απο ποιον μηνα νομιζω απο τον 6 χωρις ομως να ειμαι συγουρη και μου ειχε πει οτι αυτο ειναι φυσιολογικο αφου πετρωνε τοσο πολυ η κοιλια μου οσο περνουσαν οι μηνες που νομιζα πως δε μπορουσα να αναπνευσω..μουτζουριτσα μου γλυκια θα δεις που σε λιγο καιρο θα κανουμε παρτι εδω και για εσενα..... citty συμφωνω και εγω με τα κοριτσια το οτι ειδες αιμα δεν ειναι απαρετητο να ειναι περιοδου.....φιλια σε ολα μα ολα τα κοριτσια..!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν νινακι μου  ..έχω βουρλιστει τώρα.. πάρε το εργαστήριο κ διολοστιλε τους όλους... μα είναι δυνατον;;;

Τονακι μου αγαπη μου.. Σε καταλαβαινω για το άγχος σου για αυτό που περιγράφεις.. ευτυχώς που θα πας σήμερα και θα της το πεις.. ελπίζω να λυθούν όλα με ένα μαγνησιο!! Μην αγχώνεσαι καρδιά μου σε παρακαλώ..ναι; να ξέρεις ότι θα εχω το κινητό κολλημένο πάνω μου το βράδυ να δω τα νέα σου..

Ιοιο μου κ εγώ σας αγαπω πολύ... εγω δεν περιμένω τη Κυριακή περίοδο..

Μαρτακο μου εγω δεν έχω θέμα κ απόγευμα για να είμαστε όλες.. απλά ελεύθερο έχω Τετάρτη κ Σάββατο ψυχή μου... μπορούν οι υπολοιπες; κονστα; Ιωάννα μας; σαγκρε με τίποτα;;

Μυρτουλιτα μου τι ευχαριστα νέα..πολύ χάρηκα.. αχ μακάρι να περιγράψω κ εγώ το ίδιο με εσένα... εχω από προχθές πονακια σαν περιοδου ..ελπίζω να μην αδιαθετησω την Κυριακή! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη καλό μου!!

Γειά σου κερασάκι γλυκό!! Εγώ είμαι μια βουρλισμενη..είχα δύο αποβολες λόγω διάφραγματος στη μητρα το οποίο αφαίρεσαμε κ τώρα είμαι στον 3ο μήνα προσπαθειών.  Από ότι διάβασα δεν μετράς τώρα ωορρηξια ε; πότε δεν περιμενεις εσυ;;; μακαρι να γίνει γρήγορα το θαύμα μας!

Σιτακι μου γλυκό μη βιάζεσαι...Κάτσε  να δούμε αν θα γίνει κ κόκκινο κ μετά λέμε... μη μου στενοχωριεσαι...

Χαρούμενη μανούλα μου εσύ πότε με το καλο το βαρεμα;;

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρενακι μου αληθεια;;;εχεις συμπτωματακια;;; Αντε θα περιμενουμε...

ωραια μπηκε αυτος ο μηνας παντως κοριτσια!!! Ευχομαι να ακολουθησετε κι αλλες!!!

θελουμε και πινακακι!!!

χαρουμενη μανουλα αντε κι εσυ στο πινακακι θα εισαι συντομα!!!

Σαμμερακι μου τι κανεις;;; 

Θα περιμενουμε και την Τονια

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, nini84 είπε:

Ρενακι μου αληθεια;;;εχεις συμπτωματακια;;; Αντε θα περιμενουμε...

ωραια μπηκε αυτος ο μηνας παντως κοριτσια!!! Ευχομαι να ακολουθησετε κι αλλες!!!

θελουμε και πινακακι!!!

χαρουμενη μανουλα αντε κι εσυ στο πινακακι θα εισαι συντομα!!!

Σαμμερακι μου τι κανεις;;; 

Θα περιμενουμε και την Τονια

Ε...και τον προηγούμενο μήνα νόμιζα ότι είχα νινακι μου κ τζίφος..

Αύριο θα σε ενημερώσουν για το τι έγινε με τα αποτελέσματα;;

28 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

εαν ο κυκλος μεινει σταθερος και δεν αλλαξει μεχρι και την αλλη τεταρτη 8 του μηνος πρεπει να εχω αδιαθετησει και μετα θα ξεκινησουμε και εμεις....!!!!

Να μείνει...να μείνει... αντέ σε θέλουμε στο πινακακιιιιι.....

 

Βικακι.... γιά κάνε τα κουμάντα σου....

Αντέ δώστε ημερομηνίες... 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρενα μου σου ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι κι ο τυχερος και να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!οχι εμεις τωρα ειπαμε να ξεκινησουμε ελευθερες επαφες...επομενως δεν μπαινω στηνστην διαδικασια να μετραω μερες..!τωρα ειμαι στην 6η μερα περιοδου..περιμενω να τελειωσει και να ξεκινησουμε δυναμικα!!:-D

  • Μου αρέσει 2

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 minutes ago, kerasaki10 είπε:

Ρενα μου σου ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι κι ο τυχερος και να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!οχι εμεις τωρα ειπαμε να ξεκινησουμε ελευθερες επαφες...επομενως δεν μπαινω στηνστην διαδικασια να μετραω μερες..!τωρα ειμαι στην 6η μερα περιοδου..περιμενω να τελειωσει και να ξεκινησουμε δυναμικα!!:-D

Μπράβο κερασάκι μου.. μη μετράς!! Εγώ επειδή στην πρώτη προσπάθεια έπιασα αμέσως κ το έχασα κ στη δεύτερη ξανά αμέσως κ πάλι το ίδιο... τώρα που διορθώσα το πρόβλημα μου κακοφαινεται που περασαν 3 μήνες κ δεν έρχεται πάλι αμέσως όπως πριν... αλλά τι να κάνω... λεω ότι όλες οι δοκιμασίες για κάποιο λόγο θα γίνονται!! Ποσο κυκλο εχεις γενικα;; βαρα μέρα πάρα μέρα κ εσύ κ ολα καλα θα πάνε χαλαρά! Εγώ μέτρου σας συνέχεια με τεστ... τώρα αυτό το μήνα το πήγα κ εγώ έτσι χαλαρά...χωρίς μέτρημα κ άγχος κ βλέπουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rena87 είπε:

Μπράβο κερασάκι μου.. μη μετράς!! Εγώ επειδή στην πρώτη προσπάθεια έπιασα αμέσως κ το έχασα κ στη δεύτερη ξανά αμέσως κ πάλι το ίδιο... τώρα που διορθώσα το πρόβλημα μου κακοφαινεται που περασαν 3 μήνες κ δεν έρχεται πάλι αμέσως όπως πριν... αλλά τι να κάνω... λεω ότι όλες οι δοκιμασίες για κάποιο λόγο θα γίνονται!! Ποσο κυκλο εχεις γενικα;; βαρα μέρα πάρα μέρα κ εσύ κ ολα καλα θα πάνε χαλαρά! Εγώ μέτρου σας συνέχεια με τεστ... τώρα αυτό το μήνα το πήγα κ εγώ έτσι χαλαρά...χωρίς μέτρημα κ άγχος κ βλέπουμε!!!

Ρενα μου μην σε αγχωνει αυτο καθολου...θελει λιγο χρονο ο οργανισμος σου να επανελθει...αυτο ειναι μονο...ευχομαι τωρα που ησουν πιο χαλαρη να εχεις πιασει το νινακι και να μας πεις ευχαριστα σε λιγες μερες!!!!!γενικα ο κυκλος μου ειναι 29/31 μερες...τωρα ειμαι στην 6η μερα περιοδου και περιμενω πως και πως να τελειωσει για να αρχισω τις ζουζουνιες με τον καλο μου!!

  • Μου αρέσει 3

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Ναι νινι θα είμαι κ εγώ στο πινάκιο σύντομα...Για να δούμε Ρένα μου θα είναι σταθερή η θα μου κάνει σκαμπανεβάσματα πάντα είχα πολύ σταθερό κύκλο μόνο φέτος το καλοκαίρι είχε χαλάσει λίγο μάλλον επειδή ήταν το πρώτο καλοκαίρι μετά που γέννησα.... citty;;  Τελικά τι έγινε σου ήρθε κανονικά η περίοδος;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τώρα γύρισα από τη δουλειά.  Ετοιμάζομαι για το ραντεβού.  Δεν έχω χρόνο να γράψω σε κάθε μία χωριστά αλλά σας ευχαριστώ και ξέρω ότι θα περιμένετε.  Θα σας γράψω όσο πιο γρήγορα μπορέσω. 

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...