Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου δεν σας είχα πει κάτι γιατί δεν το είχα πει πουθενά και μας είχε πει ότι δεν είναι σίγουρο  αλλά κάποια στιγμή μας είχε πει ότι ίσως είναι αγόρι και είχαμε συνηθίσει την ιδέα.  Τώρα είμαστε και οι δυο αρκετά σοκαρισμενοι γιατί προσπαθούμε να το συνειδητοποιησουμε ότι τελικά είναι κορίτσι. Χαιρόμαστε πάρα πολύ που είναι γερό εννοείται αλλά πρέπει να αλλάξουμε όλο αυτό που είχαμε στο μυαλό μας όλο αυτό το διάστημα.  Ο άντρας μου έχει θυμώσει με τον εαυτό του που παρασύρθηκε και το πίστεψε ενώ δεν ήταν σίγουρο.  Μου είπε όμως ότι κατά βάθος ήθελε κορίτσι. Μια ιδέα είναι.  Όπως πιστεύαμε ότι είναι αγόρι έτσι θα συνηθίσουμε ότι είναι μπέμπα.  Θα αρχίσουμε να κοιτάμε πράγματα και θα μπούμε στο κλίμα του ροζ. 

Αληθεια καρδιά μου; δε μας το είχες πει αυτό!! Μια χαρά θα συνήθησετε στην ιδέα ότι είναι κοριτσαρος!. Σε καληνυχτω με ροζ σκέψεις!! ❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Αληθεια καρδιά μου; δε μας το είχες πει αυτό!! Μια χαρά θα συνήθησετε στην ιδέα ότι είναι κοριτσαρος!. Σε καληνυχτω με ροζ σκέψεις!! ❤❤

Αγάπη δε σας το είχα πει γιατί προσπαθούσα να μην το πάρω ως δεδομένο.  Τελικά το είχα πιο πολύ από όσο νόμιζα αλλά ήδη έχω αρχίσει να το αλλάζω στο μυαλό μου.  

Σας ευχαριστώ πολύ όλες μια προς μια για τις ευχές σας.  Είμαι πολύ κουρασμένη και  έχω μεγάλη μέρα αύριο.  Θα σας στείλω αύριο κι άλλες λεπτομέρειες.  

Πολλά φιλάκια σε όλες! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ρενα που πας????? τι θα κανουμε καλο μου αυριο???? εχεις πμ!!!

Εχεις κ εσύ καρδούλα...για δες...

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπη δε σας το είχα πει γιατί προσπαθούσα να μην το πάρω ως δεδομένο.  Τελικά το είχα πιο πολύ από όσο νόμιζα αλλά ήδη έχω αρχίσει να το αλλάζω στο μυαλό μου.  

Σας ευχαριστώ πολύ όλες μια προς μια για τις ευχές σας.  Είμαι πολύ κουρασμένη και  έχω μεγάλη μέρα αύριο.  Θα σας στείλω αύριο κι άλλες λεπτομέρειες.  

Πολλά φιλάκια σε όλες! !

Καλά έκανες ματάκια μου κ δεν μας το ειπες γιατί θα σε είχαμε βουρλισει κ εμείς!!!! Κοριτσακια μου γλυκά..μου είστε δύο τώρα κοριτσακια!! Σας αγαπώ!! Όνειρα γλυκά... εννοείται αύριο λεπτομέρειες..τι νομιζες; θα ξεφύγεις;; ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

 

εβελινακι φουσκωνεις???? η μικρη τι λεει????? καταλαβαινει??????

 

Μαρτη μου, φουσκωνω κ κουραζομαι πιο εύκολα...η μικρούλα μου νομίζω έχει καταλάβει,κ βγαζει κ λίγη ζήλια...οπότε τη ρωταω τι έχει ή μαμά στην κοιλιτσα, κάνει ένα "ντα" κ μόλις την κοιτάζω , κ λέω τι έκανες;;μου τη φιλάει κ λέει "Μα μω" (φιλί στο μωρακι).. να δω πως θα πάει μόλις φαίνεται πιο πολύ ή κοιλιά μου. Εσεις πως πηγατε με το βραδινό θηλασμό;;;

 

Τονια μου, πολλα φιλιά στον κοριτσαρο τελικά!!! Πήρε θέση κ το είδατε,ε;;τι καλά,Θα έχει τρελό έρωτα  ο αντρουλης σου με την κορη !!!

 

Εγώ κορίτσια μου δεν κοιμηθηκα καλά το βράδυ .. φοβόμουν μην έκανα κακό στο μικρακι μου, γιατί μαλωνα !πάλι!με το αφεντικό μου κ φωναζαμε.. τύψεις τύψεις... ευτυχώς με πήρε μία μεγάλη αγκαλιά ή μπουκιτσα μου κ με συνέφερε!!! υπάρχουν πολλοί απαισιοι άνθρωποι.κ είναι κ πατέρας..αισχος..αλλά δε θα ξαναασχοληθω..θα βάλω δικηγόρο ..

Καλημέρα σε  οοοοολη την τρελόπαρεουλα!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι ξύπνια από τις 5. Προσπαθώ να αποδομησω την ιδέα του αγοριού και να την ξαναφτιάξω για το κοριτσάκι μου. Εννοείται ότι έχω τρελές τύψεις απέναντι στο μωρό μου επειδή νιώθω κάπως μουδιασμένα. Αλλά περάσαμε 2 μήνες με την ιδέα του αγοριού.  Είναι σαν ξαφνικά να πρέπει να το ξαναγνωρισω.  Είμαι ευγνώμων που είναι γερή και που ο Θεός μου την έστειλε αλλά νιώθω πραγματικά άσχημα που τώρα μου φαίνεται δύσκολο να το αλλάξω στο μυαλό μου.  Ίσως έχει δίκιο ο άντρας μου ότι η γιατρός δεν έπρεπε να μας έχει πει κάτι τόσο νωρίς.  

Εβελινακι σε καταλαβαίνω.  Κι εγώ συγχυζομαι σχεδόν κάθε μέρα στη δουλειά μου. Προχθές σηκώθηκα κι έφυγα.  Προσπάθησε να ηρεμήσεις και μην σκέφτεσαι το χειρότερο.  Μια χαρά θα είναι το μωράκι σου. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι ξύπνια από τις 5. Προσπαθώ να αποδομησω την ιδέα του αγοριού και να την ξαναφτιάξω για το κοριτσάκι μου. Εννοείται ότι έχω τρελές τύψεις απέναντι στο μωρό μου επειδή νιώθω κάπως μουδιασμένα. Αλλά περάσαμε 2 μήνες με την ιδέα του αγοριού.  Είναι σαν ξαφνικά να πρέπει να το ξαναγνωρισω.  Είμαι ευγνώμων που είναι γερή και που ο Θεός μου την έστειλε αλλά νιώθω πραγματικά άσχημα που τώρα μου φαίνεται δύσκολο να το αλλάξω στο μυαλό μου.  Ίσως έχει δίκιο ο άντρας μου ότι η γιατρός δεν έπρεπε να μας έχει πει κάτι τόσο νωρίς.  

Εβελινακι σε καταλαβαίνω.  Κι εγώ συγχυζομαι σχεδόν κάθε μέρα στη δουλειά μου. Προχθές σηκώθηκα κι έφυγα.  Προσπάθησε να ηρεμήσεις και μην σκέφτεσαι το χειρότερο.  Μια χαρά θα είναι το μωράκι σου. 

Αυτό προσπαθώ ζουζουνα μου ..αλλά δε μ αφήνει να ηρέμησω... να φανταστείς δεν πηγαίνω κ στη δουλειά κ πάλι με ζαλίζει..τες πα..

Μην νιώθεις άσχημα..είναι φυσιολογικό να μην είναι ξεκάθαρα τα πράγματα στην αρχή ..μεχρι τη Β'επιπεδου, πολλοί αλλαζουν τη γνωμάτευση τους..αυτό που ειπες ότι είναι γερο το μωρακι σου, είναι το σημαντικότερο!! Αυτό να σκέφτεσαι!!! Ξέρει ότι το αγαπάς!

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

Τονακι μου μη νιωθεις ασχημα. Ειναι φυσιολογικο να το ειχες συνηθισει σαν αγορακι αφου σας ειχε δωσει τετοιες πιθανοτητες. Σε οποιονδηποτε το ιδιο θα συνεβαινε. 

Εβελινακι καλημερα!!!

Σε ολα τα κοριτσια φιλακια πολλα!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

τελικα εδωσα πριν το φρουτο και φαγανε καπακι και λιγο φρουτο.... και πριν την απογευματινη κρεμα και ξαναφαγανε καπακι οοολη την κρεμα!!!!! και καργα απο τις εννεα εως τις δεκαμισυ!!!!! αντε να δουμε τι θα γινει την νυχτα!!!!!!

συγχαρητηρια!!!!!!! καλοστεργιωτο!!!!! ποτε ξανακανεις????ποτε θα πας στον ντοκ????? μπραβο ρε μαρτη!!!!!! καλο ποδαρικο για πρωτομηνια!!!!!!!

εβελινακι φουσκωνεις???? η μικρη τι λεει????? καταλαβαινει??????

αχ μαμα μου.... μου αλλαζουν συνεχεια το προγραμμα φαγητου υπνου!!!!!! ουφ!!!!! τελικα εδωσακαι δεκατιανο και απογευματινο εξτρα!!!!! εχω απορια τι θα κανουν το βραδυ??!!!

σκεψεις υδροχοιναμου ε????? προσεχε!!!!!!! χαλαρα και με ελπιδα.... μην κουραστεις..... μακαρι να σε προλαβει ο μαρτης με ενα γλυκο μωρο!!!!.

εγω δεν εδωσα σουπα καθολου.... οταν λεω χορτοσουπα ειναι σαν κρεμα!!!!!!!! αααχ ιοιο μου ολα τα παιδια θα απογαλακτιστουν!!!!!

και εγω δεν ετρωγα..... μην στεναχωριεσαι.... και μην την συγκρινεις!!!!!!! φιλησε την μου!!!!!!

α καλα οτι να'ναι!!!!!! σορυ τωρα ειδα οτι εισαι 17βδομαδων  +4 !!!!!! φυσικα β επιπεδου!!!!!! αντε να δειτε σε ποιον μοιαζει πιο πολυ!!!!χαχαχα!!!! τι ομορφα!!!!!! χαιρομαι που σου εδωσε μαγνησιο!!!!! τι δοσολογια????

τονια μου ηταν κινητικη στον υπερηχο????? εφαγες λιγη σοκολατα η δεν χρειαστηκε????

καλημερα Μαρτακι μου γλυκο!!!σημερα ελπιζουμε να σας ξαναδουμεεεε μεσω βαιμπερ!να φορτωσουν τονους μπεμπεδοσκονης οι Μεσι και  να μας στελνουν!!!σκεψεις...οχι απαραιτητα κακες...σκεψεις για το πως θα ειναι το μελλον μου....περιεργεια μου εχει δημιουργηθει!εχω μαθει μαλλον να μην μου ερχονται ολα τοσο ευκολα ..ισως γι αυτο τις κανω...με προετοιμαζω ενδομυχα...ωστοσο βαραμε βαραμε...και ισως με διαψευσει η ζωη!που το ευχομαι!!!!

1 hour ago, Εβελινάκι είπε:

Μαρτη μου, φουσκωνω κ κουραζομαι πιο εύκολα...η μικρούλα μου νομίζω έχει καταλάβει,κ βγαζει κ λίγη ζήλια...οπότε τη ρωταω τι έχει ή μαμά στην κοιλιτσα, κάνει ένα "ντα" κ μόλις την κοιτάζω , κ λέω τι έκανες;;μου τη φιλάει κ λέει "Μα μω" (φιλί στο μωρακι).. να δω πως θα πάει μόλις φαίνεται πιο πολύ ή κοιλιά μου. Εσεις πως πηγατε με το βραδινό θηλασμό;;;

 

Τονια μου, πολλα φιλιά στον κοριτσαρο τελικά!!! Πήρε θέση κ το είδατε,ε;;τι καλά,Θα έχει τρελό έρωτα  ο αντρουλης σου με την κορη !!!

 

Εγώ κορίτσια μου δεν κοιμηθηκα καλά το βράδυ .. φοβόμουν μην έκανα κακό στο μικρακι μου, γιατί μαλωνα !πάλι!με το αφεντικό μου κ φωναζαμε.. τύψεις τύψεις... ευτυχώς με πήρε μία μεγάλη αγκαλιά ή μπουκιτσα μου κ με συνέφερε!!! υπάρχουν πολλοί απαισιοι άνθρωποι.κ είναι κ πατέρας..αισχος..αλλά δε θα ξαναασχοληθω..θα βάλω δικηγόρο ..

Καλημέρα σε  οοοοολη την τρελόπαρεουλα!!!!!!

αχ Εβελινακι το κοριτσακι σου!!!!"Μα μω"λιωνωωωωω...εεε και λιγο ντα για να καθεται φρονιμη!χαχαχα!

με το αφεντικο και τη δουλεια σε κατανοω!πολλες εντασεις στις δουλειες μας και τις κουβαλαμε...μας πιεζουν ...ευτυχως αυτη η αγκαλιτσα στο τελος της μερας και το μωρακι στην κοιλιτσα ειναι η απαντηση σε καθε βλακα!

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι ξύπνια από τις 5. Προσπαθώ να αποδομησω την ιδέα του αγοριού και να την ξαναφτιάξω για το κοριτσάκι μου. Εννοείται ότι έχω τρελές τύψεις απέναντι στο μωρό μου επειδή νιώθω κάπως μουδιασμένα. Αλλά περάσαμε 2 μήνες με την ιδέα του αγοριού.  Είναι σαν ξαφνικά να πρέπει να το ξαναγνωρισω.  Είμαι ευγνώμων που είναι γερή και που ο Θεός μου την έστειλε αλλά νιώθω πραγματικά άσχημα που τώρα μου φαίνεται δύσκολο να το αλλάξω στο μυαλό μου.  Ίσως έχει δίκιο ο άντρας μου ότι η γιατρός δεν έπρεπε να μας έχει πει κάτι τόσο νωρίς.  

Εβελινακι σε καταλαβαίνω.  Κι εγώ συγχυζομαι σχεδόν κάθε μέρα στη δουλειά μου. Προχθές σηκώθηκα κι έφυγα.  Προσπάθησε να ηρεμήσεις και μην σκέφτεσαι το χειρότερο.  Μια χαρά θα είναι το μωράκι σου. 

καλημερα καρδουλα μου!ειναι κατανοητο και απολυτα φυσιολογικο αυτο που νιωθεις!ολες μας ετσι θα νιωθαμε!αλλα προτεινω μια επισκεψη πλεον για τα πρωτα ρουχακια!η κατι για το δωματιο...θα σε βοηθησει και αμεσως να δεις πως θα τα βλεπεις ολα ροζ!!!

μια χαρα και με το μαγνησιο τωρα θα ηρεμησουν τα πετρωματα!να σαι κ εσυ πιο ησυχη πως δεν ζοριζεται το μικρακι!

3 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!

Τονακι μου μη νιωθεις ασχημα. Ειναι φυσιολογικο να το ειχες συνηθισει σαν αγορακι αφου σας ειχε δωσει τετοιες πιθανοτητες. Σε οποιονδηποτε το ιδιο θα συνεβαινε. 

Εβελινακι καλημερα!!!

Σε ολα τα κοριτσια φιλακια πολλα!!!

καλημερα Νινου μου!!!θα παρεις τηλεφωνο σημερα ξανα?εεεεεεεεε???????μηπως να τους παρω εγω η να το δωσουμε στη Ρενα...να δεις για ποτε θα τις βρουν!χαχαχα!

καλημερα σε ολες ζουζουνες μου!σε μανουλες,παιδακια γλυκακια,κοιλιτσες και σπορακια!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα Μαρτακι μου γλυκο!!!σημερα ελπιζουμε να σας ξαναδουμεεεε μεσω βαιμπερ!να φορτωσουν τονους μπεμπεδοσκονης οι Μεσι και  να μας στελνουν!!!σκεψεις...οχι απαραιτητα κακες...σκεψεις για το πως θα ειναι το μελλον μου....περιεργεια μου εχει δημιουργηθει!εχω μαθει μαλλον να μην μου ερχονται ολα τοσο ευκολα ..ισως γι αυτο τις κανω...με προετοιμαζω ενδομυχα...ωστοσο βαραμε βαραμε...και ισως με διαψευσει η ζωη!που το ευχομαι!!!!

αχ Εβελινακι το κοριτσακι σου!!!!"Μα μω"λιωνωωωωω...εεε και λιγο ντα για να καθεται φρονιμη!χαχαχα!

με το αφεντικο και τη δουλεια σε κατανοω!πολλες εντασεις στις δουλειες μας και τις κουβαλαμε...μας πιεζουν ...ευτυχως αυτη η αγκαλιτσα στο τελος της μερας και το μωρακι στην κοιλιτσα ειναι η απαντηση σε καθε βλακα!

καλημερα καρδουλα μου!ειναι κατανοητο και απολυτα φυσιολογικο αυτο που νιωθεις!ολες μας ετσι θα νιωθαμε!αλλα προτεινω μια επισκεψη πλεον για τα πρωτα ρουχακια!η κατι για το δωματιο...θα σε βοηθησει και αμεσως να δεις πως θα τα βλεπεις ολα ροζ!!!

μια χαρα και με το μαγνησιο τωρα θα ηρεμησουν τα πετρωματα!να σαι κ εσυ πιο ησυχη πως δεν ζοριζεται το μικρακι!

καλημερα Νινου μου!!!θα παρεις τηλεφωνο σημερα ξανα?εεεεεεεεε???????μηπως να τους παρω εγω η να το δωσουμε στη Ρενα...να δεις για ποτε θα τις βρουν!χαχαχα!

καλημερα σε ολες ζουζουνες μου!σε μανουλες,παιδακια γλυκακια,κοιλιτσες και σπορακια!

Ναι Μουτζουριτσα μου . Αυτό είπα στον αντρουλη μου. Να πάμε να της πάρουμε κανένα φορεματάκι της σκατουλας σιγά σιγά.  Χάχα.  Ήδη λίγο που μιλήσαμε έχουμε αρχίσει να το αλλάζουμε μέσα μας. Αλλά κορίτσια σε εσάς θα το πω.  Φοβάμαι μην πάω στη Βεπιπέδου και μου το αλλάξει πάλι.  Αν και αυτή τη φορά μου το έδειξε ξεκάθαρα και μου εξήγησε τι βλέπουμε.  Ήταν πολύ σίγουρη. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τονακι μου μην στενοχωριεσαι που νιωθεις ετσι....ειναι μεγαλη η αλλαγη...εδω εγω ακομα νομιζω πως εχεις  γιο.χαχαχα.παρε κανενα φουστανακι για την τσουπρα σου κ θα μπεις στο κλιμα....νινι θα ξαναπαρεις τηλ.σημερα???εβελινα φιλια στα κοριτσια σου....μαρτη μαρτη στειλε....οτι εχεις...ιοιο τι κανεις???η μπουμπου???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ναι Μουτζουριτσα μου . Αυτό είπα στον αντρουλη μου. Να πάμε να της πάρουμε κανένα φορεματάκι της σκατουλας σιγά σιγά.  Χάχα.  Ήδη λίγο που μιλήσαμε έχουμε αρχίσει να το αλλάζουμε μέσα μας. Αλλά κορίτσια σε εσάς θα το πω.  Φοβάμαι μην πάω στη Βεπιπέδου και μου το αλλάξει πάλι.  Αν και αυτή τη φορά μου το έδειξε ξεκάθαρα και μου εξήγησε τι βλέπουμε.  Ήταν πολύ σίγουρη. 

θα μπουν κ οι μαμαδες σε λιγο που εχουν αποψη και γνωση καλυτερα απο μενα και θα σου πουν καρδουλα!νομιζω οτι τωρα πια δεν εχει πεσει εξω!οκ πριν ηταν οντως νωρις!καλυτερα ουτε με επιφυλαξη να μην λενε οι γιατροι..

και ο μπαμπας σας θα το γυρισει κ θα αρχισει κ ο ερωτας τους!!!!χεχε!

να πατε...θα σας βαλει αμεσως στο κλιμα!

εγω ξερω πολυ καλα πως για το Τονακι μας..το συγκροτημενο η ανακουφιση που ειναι καλα ειναι μεγαληηηη!!!

ααα τωρα θα σου γραφω φιλια μανουλα και πολλαααααα φιλιαααααα στην ομορφη κορη!παει εσενα στο φτυσιμο:-P!χαχαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!! τι ομορφα νεα;; να χαιρεστε τα μωρακια σας κ με το καλο να τα ανταμωσετε!!! εγω κοριτσια μιλησα με τον γιατρο και κου ειπε οτι θα με δει την αλλη εβδομαδα και οτι δεν χρειαζεται να ξανακανω χοριακη!!! το προβλημα μου ομως ειναι οτι εδω και λιγη ωρα ειχα λιγα καφεμπεζ υγρα!!! τα ειχε καμια σας??? ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ??? εχω στεναχωρηθει μηπως κατι δεν παει καλα!!! μιλησα με τον γιατρο και μου εδωσε 2 φαρμακακια να παιρνω και βλεπουμε....λετε να μην το κρατησω τελικα το μωρακι;;;

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...